Menu Content/Inhalt
Na początek!
Szukamy domu - kilka słów na początek

Aktualnie poszukujemy domów dla kilkunastu małych, pięknych kotków.
Wszystkie nasze kotki mieszkają w Białymstoku, są odpchlone, odrobaczone i nauczone czystości. Znajdują sie pod opieką lekarza weterynarii.
Może Ty chcesz im pomóc? Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami.
Możesz też zadzwonić albo napisać, aby uzyskać dodatkowe informacje (szczegóły w dziale KONTAKTAŻ).

Przy oddawaniu kotka podpisujemy umowę adopcyjną (wzór umowy dostępny tutaj). 

Pamiętaj jednak, że kotek jest żywą, czującą istotą. I największą krzywdą jest dla niego utrata opiekuna, którego pokochał. Nie bierz kotka dla zabawy, na święta, na prezent. Weź go tylko wtedy, jeśli będziesz go kochać przez następnych kilka – kilkanaście lat… 

Zmieniony ( 04.06.2018. )
 
W Domach Tymczasowych Kotkowa Czekają na Ciebie:


Pamiętaj! Koty pozostające pod naszą opieką poszukują
ciepłych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.

Adopcja kotów w Kotkowie jest bezpłatna - warunkiem podstawowym
jest zapewnienie kotu godziwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z tytułu adopcji nie pobieramy żadnych opłat, jak również gratyfikacji rzeczowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz także tutaj: zasady Kotkowa

Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami: dane kontaktowe


Zoki
Opiekun wirtualny - p. Agnieszka z mężem i kocurro Lolkiem :)
Piękny, dorodny młody kocurek. Wesoły, mruczący.
Mieszka w domu z innymi kotami. Niestety choroba w kociństwie uszkodziła mu oczko - nie wymaga żadnego leczenia i nie przeszkadza mu w figlach i mruczeniu.
Kotek jest wykastrowany
tel. 506 137 081 Jagoda

Kotek  dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Kary
Opiekun wirtuualny p. Natalia :)
KARY to starszy, duży i dorodny, bardzo spokojny, zrównoważony i grzeczny kocurek.
Kuszą go pieszczoty, przytulanki i czułości więc prosi o nie. Jest przylepką i doskonałym przyjacielem. Lubi obserwować co się dzieje a przede wszystkim spać w spokojnych, ciepłych i wygodnych miejscach. Kicio lubi przytulanie podczas snu. Drapany, czesany lub głaskany rozciąga się, wystawia brzuszek, kręci na rożne strony. Rozumie o co się go prosi i wykonuje polecenia. Korzysta z kuwety, ma doskonały apetyt i ceni domowy dobrobyt.

Historia kota jest smutna. Został przywieziony przez straż miejską z połamaną szczęką jako kilkuletni niekastrowany kocur. Kuracja była długa, bolesna, zadrutowano mu żuchwę. Ale doszedł do siebie. Znaleźliśmy mu dom - wybrał go na swego przyjaciela kilkunastoletni chłopiec. Po dwu latach jego rodzice oddali kota bez sentymentów do fundacji. Wydzwaniali i pisali smsy, chcieli się go jak najszybciej pozbyć. Chłopiec podrósł a kot zestarzał się i przytył. Był zwyczajnie niepotrzebny. I gdy wreszcie udało się nam znaleźć mu kolejny dom u starszej pani, ta nierozważnie otworzyła okno na parterze i Kary po 2 dniach w nowym domu wyszedł oknem. Błąkał się po podwórku niemal rok. A odnalazł się tylko dzięki wielkiemu zaangażowaniu pań karmiących osiedlowe koty.
Poszukujemy teraz Karemu domu niewychodzącego, gdyż po swych traumatycznych doświadczeniach nie chce zbliżyć się nawet do balkonu.
KARY jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Smunia
Opiekun wirtualny - p. Ania S :)
Starsza spokojna kotunia o pięknych smutnych oczach. Całkiem domowa, niskopienna. Lubi poleniuchować, rzucić okiem na dobry serial, przekąsić coś pysznego.
Kicia jest FELV(+) - może zamieszkać w domu bez innych kotów lub z kotem FELV (+)
Wysterylizowana, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 08
1
Kota  dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Essi
Opiekun wirtualny p. Artur :)
ESSI vel Oczko /ok.10 tyg./ jest niewidoma, ale sobie świetnie radzi. Jedyne problemy można zauważyć podczas wskakiwania lub zeskakiwania z mebli. Zwłaszcza w nowym otoczeniu. Bardzo szybko uczy się i zapamiętuje, gdzie co jest. Stan oczu wciąż się poprawia. Zwłaszcza pod kątem estetyki. Lekarka diagnozuje, że widzieć nie będzie nigdy, ale reaguje na intensywne światło.
Essi bardzo chętnie bawi się wszelkimi zabawkami, które wydają dźwięki (kulki z papieru, grzechoczące myszki, brzęczące piłeczki, szeleszczące wędki itd)
Jest bardzo kochana, lubi się przytulać i być głaskaną/drapaną, ale nie przepada za noszeniem.
Doskonale korzysta z kuwety. Jest odważna i inteligentna. Pierwsza przy misce z jedzeniem, nie ma problemów z innymi kotami.
Jest odrobaczona, zaszczepiona i ma książeczkę zdrowia.
kontakt - Ania: 514 979 464
Więcej o kici można poczytać tu (kliknij)


Tygrysek
Opiekun wirtualny p. Justynka :)
Tygrysek to ponad roczny kocurek, o masywnej budowie ciała. Chodzi majestatycznie przynajmniej jako koci książę. Jest bardzo sympatycznym, spokojnym, opanowanym kocurkiem, ubóstwia  głaskanie i ludzkie kolanka ( na których ledwo się mieści). Kocha towarzystwo ludzi oraz innych kotów. jest ugodowy. Potrafi pokazać lekko swoje niezadowolenie , ze zbyt nachalnej postawy człowieka wobec jego. Kić jest przyzwyczajony do bloku i prosił by o dom nie wychodzący.
Kotek jest FELV(+) - może zamieszkać w domu bez innych kotów lub z kotem FELV (+)
Kot jest odrobaczony, wykastrowany.
kontakt : Magda 501 08 43 41
 

Barnaba
Złamali mu łapkę. Postrzelili.
A on nadal kocha. Nadal ufa. Nadal tęskni.

BARNABA (ok.4 l.) to mega miły, wielce towarzyski koteczek, nieustannie domagający się pieszczot i przytulanek. Kicio jest kochaną, słodką przylepką. Nie odstępuję domowników na krok – mrucząc koncertowo. Chętnie obserwuje świat za oknem i w domku. Lubi wyłożyć się na łóżku i pospać obok lub na człowieku domagając się drapania. Z zapałam ociera się o człowieka i tuli. Lubi gdy go nosić na rękach. To zadziwiające, gdyż kocurek przeszedł bardzo wiele: bez wątpienia był królem podwórka, ponad pół roku chodził  z pogruchotaną tylną łapą, która mu się paskudnie zrosła.
Dzielnie przeszedł ponowne składanie w lecznicy. Miesiącami chodził z bolesną zewnętrzną stabilizacją. Nadal utyka z powodu krótszej łapki. Spod skóry w pachwinie wycięliśmy mu ołowiane śrut…a ten kot za człowiekiem nie widzi świata.
Barnaba lubi też inne koty.
Kocurro jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania - 514 979 464


Łezka
Opiekun wirtualny p. Beatka :) 
Biała z czarnym k. uszek - ma apetyt, choroba w kociństwie sprawila że co pewien czas trzeba jej zapuścić kropelki. Układna, raczej niskopienna.
Dogaduje się z innymi kotami
Wysterylizowana, zaszczepiona, ma książęczkę zdrowia
tel. 506 137 081
Kotka dziękuje zdjeciaslub.com za piękne foto

Hrabia
HRABIA /10 mies./ - urodziwy, długowłosy kocurek o bursztynowych oczach. Jeszcze nieco nieufny ale już wie jak bardzo przyjemne są głaski i czułości a człowiek obdarza też smakołykami. Daje się nosić na rękach.
Mruczy koncertowo, je z apetytem i bawi się tak radośnie.
Wzorowo kuwetkuje.
Hrabia jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania - 514 979 464


Blackie
Blackie to około roczny kocurek. Jest niezwykle energicznym i radosnym kocim chłopakiem. Bardzo lubi towarzystwo człowieka, jest otwarty wobec nieznanych mu ludzi. Uwielbia bawić się, z lubością oddaje się tuleniu i głaskaniu. Lubi też towarzystwo innych kotów, w kontaktach z nimi jest bardzo przyjacielski i łagodny. Kocurek jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i posiada książeczkę zdrowia. Wzorowo korzysta z kuwety.
Kontakt tel. 501 544 167
Kotek dziękuje p. Beatce za piękne foto :)

Deseczka
DESECZKA /ok.1 rok/ to miła, pogodna, grzeczna, młoda, smolisto-czarna, smukła i drobna kotka. Jest spokojna i zrównoważona, choć ma wesołe usposobienie i chęci do zabawy. Lubi pieszczoty i czułości. Garnie się do kotów. Chętnie kładzie się w spokojnym, cichym i ciepłym miejscu lub obserwuje świat za oknem. Prawidłowo kuwetkuje, ma dobry apetyt.
Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464

Koteczka dziękuje www.zdjeciaslub.com za piękne foto :)

Bunia
 Nie tolerujesz śladów łapek na stole - Bunia to kot dla Ciebie!
A może lubisz chodzić z kotem na spacer? Bunia umie chodzić na smyczy!
To cudna kotunia niskopienna.
Choroba w kociństwie zabrała jej słuch i kocią zwinność.
Nie przeszkadzają jej nawet najgłośniejsze hałasy, jest to jeden z niewielu kotów, z którym można wspólnie obejrzeć noworoczne fajerwerki
Nie skacze i nie łazi po meblach, max możliwości to krzesło. Jeśli ktoś nie lubi kocich łapek na blacie kuchennym, to właściwie TEN KOT!
Jest bardzo przyjazna do ludzi, dzieci (taka szczególna odmiana czlowieka), kotów i psów.
Ale... Bunia to kot który bardzo chciałby wychodzić. I umie o tym mówić. Jako że nie słyszy to jej głos jest hm... dość głośny. Mogłaby zamieszkać w domu ze szczelnym ogrodzeniem. Nie wyskoczy górą - wystarczy szczelne tak do ok 60 cm.
Czyściutka, 100%do kuwety. Odrobaczona, szczepiona, wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
tel. 793 051 273, Agnieszka

Ogonka
OGONKA to starsza, mądra, bardzo kochana, dorodna, spokojna, zrównoważona kocia przylepka. Zaczepia wszystkich znajomych i nieznajomych prosząc o zainteresowanie, głaskanie, jedzonko pokazując brzuszek i mrucząc głośno jak mały silniczek. Jej znakiem szczególnym jest brak ogonka. Obecnie koczuje pod blokami, gdzie jest dokarmiana. Ale przyjdzie zima a ona już młodsza nie będzie z czasem zacznie chorować lub spotka kogoś kto wykorzystując jej ufność i skrzywdzi…
Dlatego pomóżmy jej znaleźć dom przed zimą jakikolwiek – stały lub tymczasowy.
Ogonka jest doskonałą przyjaciółką i towarzyszką. Lubi spać w spokojnych, ciepłych i wygodnych miejscach. Korzysta z kuwety, ma doskonały apetyt i ceni dobrobyt.
Kotka jest odrobaczona i zdrowa.
Tel. 506 137 081 lub 514 979 464


Bella
Czeka też na wirtualnego opiekuna :)
Bella - to ok. roczna koteczka. Jest spokojną i zrównoważoną kotusią. Lubi towarzystwo człowieka i z ochotą oddaje się głaskaniu, jakkolwiek nie lubi być podnoszona. Jest typem koteczki nienachalnej - w pobliżu człowieka ale bez zbytniej poufałości ;) Kotusię czeka wkrótce sterylizacja i drobny zabieg na oczko - nacięcie błony, która częściowo przesłania prawe oko.
tel. 501 544 167 (w dni powsz po 16)
Kitka dziękuje p. Beatce za piękne foto :)

Lars
LARS /ok. 5 mies./ miły, miziasty, niezależny i odważny a przy tym grzeczny kocurek w lśniącym eleganckim futerku o oryginalnym dymnym kolorze. Jest towarzyski i uwielbia zabawę – wszystkim i ze wszystkimi. Nie odstępuję domowników na krok – mrucząc koncertowo. Chętnie obserwuje świat za oknem i w domu. Lubi wyłożyć się na łóżku i pospać przy człowieku lub innym kocie. Lubi być noszony na rękach. Larsik z wielką radością /jak to młody kot/ bryka i szaleje z innym zwierzakiem dlatego szukamy mu najlepiej domku wielozwierzęcego i oczywiście bezpiecznego, niewychodzącego.
Kot jest odrobaczony, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania - 514 979 464


Kociopatra
Opiekun wirtualny p. Dominika :)
Czarna piękność- klasyka puchato lśniąca - taka będzie będzie jak się troszkę odkarmi więc to kot dla ludzi z wyobraźnią ;)
Młodziutka kotunia, dogaduje się z innymi kotami.
Wysterylizowana, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081
Kotek dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Ludka
Ludka /ok. 1 rok/ to mądra, łagodna, delikatna i drobna koteczka uwielbiająca głaski, drapanie i czułości. Jest bardzo kochana, garnie się do człowieka: kładzie obok, wchodzi na kolana, chętnie idzie na ręce. Kocha pieszczoty i przytulanki więc prosi o nie pokazując brzuszek i mrucząc koncertowo. Chodzi za człowiekiem krok w krok. Bardzo chętnie bawi się wszelkimi zabawkami. To czuła przylepka i dobra przyjaciółka.
Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania - 514 979 464


Kotella
Opiekun wirtualny - kotka Opal p. Eli :)
No zupełnie jakby dziecko w nutellę nos wsadziło :)
A kotunia przechlapane ma bo jakby nie próbowała, jakby nie szorowala to "nutella" na nosku zostanie
Młoda koteczka o wiecznie zdziwionych oczach. Nie przepada za innymi kotami ale człowieka uwielbia :)
Wysterylizowana, zaszczepiona.
tel. 506 137 081


Babu
Opiekun wirtualny p. Ania S :)
Misteriosa Babu czai się na swoich ludzi. Ma zamiar ich schwytać i nie wypuścić, choćby błagali i płakali. Bo różni ludzie byli. Byli, a potem odchodzili, a ona zostawała. Ale koniec z tym!
Babu szuka domu, więc piszę to Wam, żebyście uważali, żeby nie było zaskoczenia i zawału, kiedy ten pręgus wyskoczy z krzaków wprost przed Wasze nogi i krzyknie: "Człowieku, weź mnie ze sobą!".
Babu jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczana, ma ok. 6 lat. Jest bardzo miłym kotkiem, uwielbia głaskanie. Może mieszkać z psami i pewnymi siebie, asertywnym kotami (choć ogólnie koty za nią nie przepadają), może być kotem wychodzącym.
Babu jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczana,  może mieszkać z psami, może być kotem wychodzącym.
Tel. 737 628 011 Monika
Kotka dziękuje Anita Frames za piękne fotki

Sasanka
Opiekun wirtualny - Akademii Dobrego Startu w Grajewie :)
Młodziutka pięknotka. Ma urok kotoosobisty, ale ma swoje zdanie. Jeśli nie ma ochoty na przytulanie to przytulać się nie będzie. Ale kiedy ma umie być przemiła.
Dogaduje się z innymi kotami.
Wysterylizowana, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081
Kotka dziękuje zdjeciaslub.com za piękne foto

Mamonia
Adoptowany wirtualnie przez p. Joannę P :)
MAMONIA to kilkuletnia,  ciągle urodziwa kotka z usuniętą listwą mleczną z powodu guzka. Była mamą wielu miotów niechcianych kociąt zanim spotkała ją litościwa sterylizacja.
Mamonia to indywidualistka boi się innych kotów i trzyma się na uboczu. Trochę je straszy - w stosunki do cżłowieka  jest łagodna i zakochana w drapaniu, głaskaniu  i czesaniu.
Kotka jest odrobaczona, wysterylizowana, zaszczepiona i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Koko - Bandzio
Młody dynamiczny kocurek. Wesoły, zadziorny. Może chcieć dominować nad innymi kotami. Do człowieka tulasek - kocha spać w łóżku.
Kotek jest wykastrowany
tel. 504 572 006

Rózia
Przepiękność kocia - młodziutka długowłosa tri.
Szuka kogoś kto wie że kotka trzeba czasem czesam a zawsze - głaskac, tulić i dbać o niego.
Koteczka zaszczepiona, wysterylizowana
tel. 737 628 011 Monika
Kota  dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Tymon
opiekun wirtualny Kali_84 :)
Tymon jest ok 7 letnim kocurkiem o pięknym złocistym spojrzeniu. Jest grzecznym, spokojnym i zrównoważonym kotusiem. Bardzo lubi towarzystwo człowieka i z ogromną ochotą poddaje się głaskaniu. Tymon poszukuje spokojnego, ciepłego domu i opiekunów, którzy pokochają go całym swym sercem i zapewnią mu spokojne i szczęśliwe życie. Kocurek jest wykastrowany, zaszczepiony oraz odrobaczony i posiada książeczkę zdrowia. Wzorowo korzysta z kuwety i nie sprawia żadnych problemów.
tel. 501 544 167 lub 518 140 877

Bingo
Bingo ok roczny kotek.  Jest spokojnym kocurkiem lubi dzieci, cieszy się jak może z nimi sie bawić .Jest kochany uwielbia być przytulany,głaskany, i drapany i wszelkie inne formy czułości.
Kocurek zalatwia się do kuwety jest odrobaczony i zaszczepiony oraz wykastrowany.Posiada książeczkę zdrowia.
tel. 511294545


Nosia
Opiekun wirtualny Blanka Mak :)
Urocza młoda koteczka w białym futerku  z sympatycznie poplamionym noskiem. Kicia mrucząca i sympatyczna. Może nie pada do stóp na powitanie ale zawsze pojawia się poplamiony nosek a potem reszta kota. Uruchamia sie podzespół mruczący i kicia okazuje wiele ciepłych uczuć.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 506 137 081 JagodaMaminka
Urocza młoda koteczka. Bardzo grzeczna i opiekuńcza.
Oaza spokoju, sama przychodzi do głaskania. Nie przepada za innymi kotami.
Kotka  ma książeczkę zdrowia, wkrótce będzie wysterylizowana.
tel. 504 446 226 łukasz
Kotka dziękuje zdjeciaslub.com za piękne foto :)
 

Księżniczka Lea
Opiekun wirtualny - p. Gabrysia :)
Lea - księżniczka dosłownie i w przenośni. Jest młodą wrażliwą damą świadomą swej wartości - nie podejdzie do każdego. Uwielbia towarzystwo innych kotów - malutkim z oddaniem matkuje. Ale - Lea nie jest typem kotki nakolankowej - to raczej "kot ozdobny" do patrzenia, bez dotykania. Potrzebuje bardzo dużo czasu i cierpliwości opiekuna aby się do niego zbliżyć. Z uwagi na obfite i długie futerko wymaga dużo pielęgnacji, co niestety nie jest jej ulubionym zajęciem.
Koteczka jest wysterylizowana, zaszczepiona i wzorowo korzysta z kuwety.
tel. 501 544 167
Kota dziękuje p. Beatce za piękne foto :)

Gienio
Opiekun wirtualny  p. Joanna P :)
GIENIO /ok. 2 lat/ jest spokojnym, lśniącym, miłym kocurkiem. Ceni czułości: drapanie po główce czy po grzbieciku. Głośno mruczy i przybiera pozy prowokujące do pieszczot. Namiętnie ociera się o ludzkie nogi, prosząc o uwagę czy jedzonko a jest wielkim łasuszkiem. Ale funkcjonuje na własnych zasadach, sam decyduje kiedy poprosi o czułości, jeśli ich nie chce ucieknie w popłochu.
 Lubi kocie towarzystwo, matkował nawet z oddaniem kocim maluchom. Ładnie kuwetkuje i ma dobre maniery.
Kocio jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Mrulka
Sympatyczna młoda koteczka.  Lubi się poturlać, umie tez się zająć sobą.
Kicia jest wysterylizowana.
tel. 506 137 081


Lutek
LUTEK /ok. 6 mies./ to radosny, grzeczny, spokojny i  proludzki kocurek, zakochany w pieszczotach. Ma aksamitne, lśniące futerko. Jest cichy i rozważny.  Przychodzi do swego człowieka, kładzie się obok i przytula. Umie się sam sobą zająć, lubi piłeczki, sznureczki, piórka i myszki. Ale nic nie zastąpi mu towarzystwa innego kotka i swawoli  lub spania we dwójkę.
LUTEK szuka mieszkania niewychodzącego. Byłoby wspaniale, gdyby trafił do dom gdzie są przyjazne mu zwierzęta a najlepiej, gdyby znalazł dom razem ze swoim szczerym przyjacielem i mentorem Gutkiem, którego nie odstępuje na krok :)
Kocurek jest odrobaczony, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia. Wkrótce będzie wykastrowany. Perfekcyjnie kuwetkuje a apetyt mu dopisuje.
Kontakt: Ania - 514 979 464

Arya i Jon
ARYA I JON /ok. 10 tyg./- kocurek i koteczka po długowłosej kotce. Są puchaci, ale nie będą mieli tak długiej sierści jak mama. Na pewno dłuższą i gęstszą niż typowy dachowiec. Już widać, że odziedziczyli po mamie długie, białe pędzelki wewnątrz uszu. (dodaję zdjęcia pięknej mamy dla zachęty). Są wesołe, chętne do zabawy i tulenia, ładnie kuwetkują.
Arya - piękna dziewczyna /zdjęcia tego nie oddają/ o lekko zadartym nosku i wielkich, migdałowych, skośnych oczach. Wygląda na dumną i naburmuszoną damę z zadartym nosem ;) Jest smolisto-czarna z białymi pędzelkami w uszach, małą białą 'kokardką' pod bródką. Odważna, towarzyska i ciekawska. Lubi kocie towarzystwo, ale nie da się łatwo podporządkować, jest dominująca. Zmęczona rozkosznie zasypia w losowych miejscach i nie obchodzą jej sprzeciwy czy aktywność innych kotów. Ma ogromny apetyt, jest po prostu łakomczuszkiem i trzeba jej pilnować.
Jon
 ma białe pędzelki, małą 'muszkę' i dużo pojedynczych białych włosków na czarnym futerku. To miły kociak: wesoły i aktywny - bawi się, tuli, głośno mrucząc i z zaciekawieniem odkrywa świat. Z entuzjazmem wita człowieka wracającego do domu. Nie sprawia żadnych problemów wychowawczych.
Rodzeństwo jest  odrobaczone, zaszczepione i ma książeczki zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Romek Rozbójniczek
Przedstawia się Wam Romek Rozbójniczek. Rzadki okaz, którego zdolność kamuflażu sprawia, że umyka on wzrokowi przeciętnego spacerowicza. A jednak Rozbójnik został wypatrzony! Przypuszcza się jednak, że to była część jego planu; dać się złapać,  żeby... skraść komuś serce.  Ludzie! Kolejką się ustawiajcie, bo Rozbójnik jest tylko jeden!
A oto, jakie dane udało się zdobyć na przesłuchaniu Romka R.:
Wiek - 3 miesiące. Stosunek do mieszkania w bloku: nuda. Stosunek do innych kotów - nie rozbija się bez powodu, kradnie ciepło ich futer podczas drzemek. Stosunek do psów - za duże to stwory, ale jak już są, to trudno. Zdanie na temat ludzi - kocham!
Romek został odrobaczony i zaszczepiony
Telefon: 737 628 011 (Monika)


Tola
TOLA to urocza 8-tygodniowa jasno bura koteczka z białą bródką. Wraz z siostrą Emmą zostały znalezione bez mamy jako malutkie oseski. Obecnie są samodzielne i gotowe do zmiany domu.
Tola uwielbia głaskanie, mruczy jak mały traktorek. Jest odważna, kontaktowa i bardzo lubi się bawić. Kocha koty, świetnie odnajdzie się w domu z chętnym do zabaw przedstawicielem własnego gatunku. Super dogaduje się też z psem. Malutka jest żywiołowa i pełna energii. Ma doskonały apetyt i wzorowo korzysta z kuwety.
W dniu adopcji kotka otrzyma książeczkę zdrowia z wpisami szczepień i odrobaczeń.
Tel. 793 569 897


Regis
 Przemiły kocurek /10 tyg/z zamglonym oczkiem o urodzie rexa
REGIS vel REX /ok.10 tyg./ z serii ŚLEPOTKI ma króciutką i delikatną sierść, wielkie uszy oraz masywną budowę co sprawia, że kojarzy się z rexem czy innym sfinksem.
Zamglone jedno oczko powoduje, że gorzej na nie widzi (dzięki leczeniu jest poprawa, ale nie przejdzie całkowicie), co nie sprawia mu problemu, tylko dodaje magii spojrzeniu :)
Kocurek jest spokojny i dość nieśmiały, ale bardzo miły. W zasadzie nie rozrabia, za to często się wtula, łasi i głośno mruczy. Czasami też ma przejawy “choroby sierocej” - ugniata łapkami i energicznie wciska nosek. Chętnie eksploruje przestrzeń wokół i jest ciekawski. W stadzie towarzyski. Nie rywalizuje, nie przepycha się do miski, nikomu nie dokucza, za to chętnie się razem bawi i tuli do snu.
Regis jest odrobaczony, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia.
kontakt - Ania: 514 979 464


Tuliś
Szukamy najlepszego domu dla czarnego, słodkiego maluszka. Tuliś to ok. 3 miesięczny kocurek, bardzo malutki jak na swój wiek. Jego historia jest bardzo smutna - został znaleziony w lesie w kartonie zaklejonym taśmą.
Całe szczęście dobrzy Ludzie przyszli w porę, a przed maluchem już tylko to co najlepsze.
Kocurek jest kochany, bardzo zabiega o uwagę człowieka, wdrapuje się na kolana, wtula się i pięknie mruczy. Gdy nie ma przy nim człowieka płacze, domagając się uwagi. Noszony na rękach wtula się w szyje człowieka.
Inne kotki nie są mu potrzebne do szczęścia, odnajdzie się w domu jako jedynak.
Z uwagi na trudną przeszłość Tuliś jest bardzo chudy i dopiero nabiera ciałka. Ma duży apetyt, co jest zrozumiałe - gdy go znaleziono był wygłodzony.
Szukamy mu odpowiedzialnego domu, niewychodzącego.
W dniu adopcji Tuliś otrzyma książeczkę zdrowia z wpisami szczepień i odrobaczeń.
Tel. 793 569 897


Dyzio i Zyzio
Dwa urocze 4-miesięczne kocurki, które  uwielbiają człowieka. Każdy jest dla nich przyjacielem. Są radosne, zabawne i z sobą zżyte. W zw. z tym najbardziej wskazany domek wspólny ale to nie jest warunek.
Kicie są bardzo czyste, odrobaczone i zaszczepione.
tel. 607 981 073


Ignaś
Ignaś to około 9-tygodniowo kocurek. Jak każdy mały kotek lubi pobiegać za piłeczka, jest kotkiem zdrowym, wzorowo kuwetkuje, uwielbia kontakt z innymi kotami. W stosunku do ludzi potrzebuje trochę czasu, by się przekonać, ale po kilku dniach jest kuleczka do głaskania
tel. 510 569 069

Jagódki
Cztery wesołe maluszki (ok 8 tyg) trzy kociczki i kocurek. Kapkę nieśmiałe ale mruczeć potrafią
Odrobaczone, zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 506 137 081


Filipek
 Filipek- kocurek 9 tygodniowy. Jeszcze jest troszeczkę nieśmiały ale potrzebuje kontaktu z człowiekiem, który da kotkowi dużo miłości i bezpieczny domek. Filipek lubi towarzystwo innych kotków. To fajny koci chłopak jest!
Kocurek odrobaczony, zaszczepiony i wzorowo korzysta z kuwety.
Obecnie przebywa w lecznicy Med Vet na Hallera w Białymstoku.
tel 607-981-073 lub 579-517-707Nietoperki
NIETOPERKI/ok 2,5 mies./ to 2 małe, energiczne kocurki-węgielki  .
Zabawne, przyjazne, miłe i mruczące. Szukają dobrej zabawy, ciepłego miejsca na drzemkę i jedzonka. Nauczone czystości, wzorowo kuwet kują, mają świetny apetyt.
Kocurki doskonale dogadują się z innymi kotami. Dlatego szukamy im domu niewychodzącego z innymi zwierzętami.
Nietoperki są odrobaczone, zaszczepione i mają książeczki zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Kicioszka
Malutka koteczka (ok 7 tyg) Mocno chorowała na katar, na szczęście udalo się uratować jej oczki
Dochodzi do siebie i baaardzo potrzebuje kochającego człowieka - kogoś kto doda jej sił do dalszej walki.
Jak widać - prawdziwa z niej czyścioszka :)
Koteczka odrobaczona i zaszczepiona. 
Można ją poznać i pokochać w Klinice Białostoczek-wet na ul. Białostoczek 13A
tel. 85 6515 014


Mamisynki
Trójka chłopców (ok 7 tyg), oswojonych, energicznych i baardzo przytulaśnych. Prawdziwe mamisynki ;) Odrobaczone, domowe, korzystają z kuwety i potrafią się świetnie bawić. tel. 506 137 081 lub 504 446 226 Łukasz
Kotki dziękuja www.zdjeciaslub.com za piękne fot :)

Ida
IDA /ok. 12 tyg./ to koci ideał: miła, mądra, słodka i piękna.
Mądra i łagodna koteczka-dama wie jak bardzo przyjemne są głaski i czułości . Garnie się do człowieka, można ją nosić na rękach. Mruczy koncertowo i bawi się tak radośnie jak na młodego kicia przystało.
Kotka szuka mieszkania niewychodzącego z osiatkowanym balkonem.
Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania - 514 979 464


Karcherek
Słoneczko zdecydowalo się dorobić w myjni samochodowej. Ale tam...fuj, mokro.
No i do Karchera nie sięgalo :(
Płakało natomiast potępieńczo tak, że duchy z sąsiadującego cmentarza przyszły się poduczyć.
Podsumowująć - z myjni gościa wylali. Ale jako że mruczak - miziak pierwsza klasa to możę ktoś przytuli?
tel. 506 137 081

Tulaj
Sympatyczny kocik (ok 10 tyg) w klasycznej czerni. Miły, tulący
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
tel. 501 544 167


Fisiołki
Czterech małych dziarskich kawalerów poleca się do adopcji.
 Lubimy dobre jedzonko mięciutkie spanko i kochane kolanko. Jeśli jesteś pewien że nie opuścisz mnie aż do śmierci to możesz być moim kochanym ludziem.
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 737 628 011 Monika


Watka
WATKA /ok. 2,5 mies./to urocza, grzeczna i dobrze wychowana, oryginalnie umaszczona – śnieżno-biała kocia dziewczynka. Lubi towarzystwo ludzi i zwierząt, chodzi za człowiekiem. Bardzo chętnie bawi się wszelkimi zabawkami.
Jest kochana, przepada za przytulaniem się, głaskaniem, drapaniem i wszelkimi innymi formami czułości. Głośno prosi o jedzenie a jest łakomczuchem.Jest odważn i inteligentna. Doskonale korzysta z kuwety.
Jest odrobaczona, zaszczepiona i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania - 514 979 464


Babeczki z Rodzynkiem
Cztery urocze maluszki (ok 6 tyg) - trzy babeczki i kocurek (z czarnym na nosku)
Przemiłe, ogarnięte, kuwetkujące
Odrobaczone, zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 573958050 Basia


Leśne Skarby - Rydzyk i Jeżyk
Hej, to my - męska część brygady leśnych skarbów. Teraz już jesteśmy skarby kanapowe a nie leśne jednak jakby nie patrzeć - nadal skarby ;)
Mamy ok 3 mcy, jesteśmy przemili, lubimy tulanie i głaskanie.
Człowieka kochamy prawie tak mocno jak jedzenie ;)
Jesteśmy odrobaczeni i zaszczepieni, mamy książeczki zdrowia
Można nas poznać i pokochać w lecznicy Qvetka na ul. Walerowskiego 19 w Kleosinie.
tel. 506 137 081 lub 578 550 357

Kotki dziękują www.zdjeciaslub.com za piękne foto :)


Ester i Selena
Dwa czarne knyple (dziewczynki) do adopcji.  Lubią małe dzieci, mruczą jak traktorki i pchają się na ręce. Ich początki nie były wesołe, ale teraz radośnie brykają po domu.  Jedna kocia gwiazdka to Ester, a druga Selena.
Odrobaczone, zaszczepione, wykąpane, uszy wyczyszczone.
tel. 601257292 Agnieszka


Arletki Girls
Sześć słodkich babeczek (ok 6 tyg) trikolorki, czarne, srebrne - wszelkie wzory i kolory ;)
Oswojone, zsocjalizowane, nauczone czystości.
Urocze w swoich zabawach i figlach :)
Kotki odrobaczone i zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
tel. 798806454 Arleta


Arletki Boys
Dwóch chłopaczków (ok 6 tyg) - szary tygrysek i plamisty krówek
Oswojone, zsocjalizowane, nauczone czystości.
Urocze w swoich zabawach i figlach :)
Kotki odrobaczone i zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
tel. 798806454 Arleta


Leśne Skarby - Malinka i Poziomka
Oto my Malinka (trikolorka) i Poziomka (czarnulka) - jesteśmy prawdziwymi leśnymi stworkami. A właściwie - byłyśmy - pewna Pani nas uratowała
 i mieszkamy w prawdziwym domu!
Niestety, nasze rodzeństwo nie miało tyle szczęścia - naszego brata pożarł lis!
Uwielbiamy się przytulać, podobno mruczymy jak traktory jak tylko się nas dotknie, śpimy tylko w łóżku pod kołdrą. Nie wybrzydzamy
- do tej pory jedzenia nam go brakowało i jak coś dostaniemy to zjadamy wszystko do czysta! Choć bardzo się kochamy i wszystko robimy razem, to nie musimy
iść do wspólnego domu, choć cieszyłybyśmy się z innego zwierza do towarzystwa. Na podwórku nam się nie podobało, było zimno i codziennie się bałyśmy,
dlatego marzy nam się dom z osiatkowanym balkonem, gdzie bezpiecznie mogłybyśmy leżeć na słonku i odpoczywać. Szukamy opiekunów, którzy podarują nam dużo miłośći,
bezpieczeństwo, pałne miski i chęć do zabawy.
Kotki są odrobaczone i zaszczepione, posiadają książeczki zdrowia
tel: Maja 506 587 371Stella
Przepięknie kolorowa mała dziewuszka (ok 12 tyg) - jest typową córunią swojej mamusi i nie odstępuje jej na nawet na krok  Podobnie jak braciszkowie żyje zabawą i dokazywaniem, ale generalnie jest bardzo grzeczna ;)
Kicia jest zaszczepiona oraz po pełnym serwisie weterynaryjnym i posiada książeczkę zdrowia. Wzorowo korzysta z kuwety
Kontakt tel. 501 544 167 (po 16)
Kicia dziękuje p. Beatce za piękne foto :)


Krzysio i Gabrysia
Krzysio i Gabrysia to ok.12 tygodniowe kociaki.
Krzysio to bialo- szary kocurek , jak każdy maluch jest rozbrykany.Jest kotem ciekawskim,uwielbia zwiedzać nowe miejsca. Nie straszna mu żadna wysokosc, chętnie zwiedza szczyt każdej szafy. Gdy już się wybawi jest typem mruczka. Uwielbia głaskanie i przytulanie. Czasem bywa strachliwy wobec człowieka ale z dnia na dzień robi wielkie postępy.
Gabrysia to biało grafitowa koteczka z prążkami. Jest równie zabawowa jak brat ale jest typem kotka niskopodłogowego. Ma puszystą sierść i zadatki na piękną kotkę.Gabrysia cały czas niepewnie podchodzi do ludzi, oswajanie się idzie wolniej niż bratu ale każdego dnia robi postępy.
Kotki znakomicie dogadują się ze sobą i z dorosłymi kotami. Chętnie jedzą mokrą karmę. Bezbłędnie kuwetkują.
Idealne do adopcji w pakiecie jak i do dokocenia.
Są odrobaczone, wkrótce zostaną zaszczepione.
tel. 721265746


Ricky i Martin
Dzieciaczki ok 12 tyg.  Biało-czarny Ricky i biało-rudy Martin. Dzieciaki jak to dzieciaki - żyją harcami i dokazywaniem, ale generalnie są bardzo grzeczne.
Kotki są zaszczepione oraz po pełnym serwisie weterynaryjnym i posiadają książeczki zdrowia. Wzorowo korzystają z kuwety
tel. 501 544 167 (po 16)
Kicia dziękuje p. Beatce za piękne foto :)


Lonia i Leoś
Rodzeństwo kocie w wieku 8-tygodni. W swoim krótkim życiu zaznały już wiele złego - głód i zimno. Uratowane z lasu. To wspaniałe kociaki. Czyścioszki, radosne, uwielbiają pieszczotki, tolerują inne kotki- tylko kochać takie cuda!
Kto zechce stać się właścicielem takich pięknot kocich?
Lonia i Leoś są odrobaczone, zaszczepione i wzorowo korzystają z kuwety.
Obecnie przebywają w lecznicy Med Vet na Hallera 17A w Białymstoku
Tel. 607981073 lub 579517707


Kotobessy czyli Jacek Placek i Agatka Gagatka
To przeurocze rodzeństwo zabrane z krzaków pod blokiem.
Ganiane przez dzieci  i pana myśliwego trenującego na nich swoje psy.
Na początku były mocno przerażone, ale po długich pertraktacjach strach przed człowiekiem zamienia się powoli w zainteresowanie. Potrzebują cierpliwych opiekunów, bo jeszcze nie wskoczą same na kolana, ale pozwalają się głaskać, a czasem nawet dadzą się już wziąć na ręce i przytulić. Uwielbiają zabawy z piórkiem i piłeczką. Biegając wydają z siebie mruczko-piski jak małe robociki. Chętnie sprawdzą czy skarpetki na nogach są świeże, co masz w szafce, co szumi w łazience, bądź czy torebka na podłodze na pewno jest martwa.
Agatka to ciekawska rozrabiaka z zadziornym wzrokiem. Jest przeuroczo kudłata, ale kiedy akurat nie szaleje to przepiękna długowłosa dama. Jacek na razie jest nieśmiały w towarzystwie człowieka, ale jak nikt nie przeszkadza rozrabia z siostrą dodając sobie powagi śmiesznym burczeniem. To bardzo przystojny kawaler z lekko nostalgicznym spojrzeniem. Nie jest tak długowłosy jak siostra, ale równie mięciutki i puszysty. Stanowią wspaniały dwupak, uzupełniający się, wspierający i dający mega dawkę pozytywnej energii (można wyrzucić telewizor, nie będzie potrzebny po adopcji).
Rodzeństwo do adopcji w dwupaku. Zaszczepione (następne szczepienie za rok), odrobaczone, mają książeczki zdrowia.
Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna.
Kontakt: Maria 603802060, Karolina 796750005


Endo
 Endo - biało rudy kocurek (ok 8 tyg), jest bardzo nieśmiały i nieco płochliwy. Potrzebuje nieco czasu i cierpliwości aby oswoić się z nowym otoczeniem i ludżmi.
Kocurek poszukują spokojnego domu i cierpliwych opiekunów z ogromnymi sercami.  Jest po kompleksowym „przeglądzie” weterynaryjnym, posiada książeczke zdrowia. Wzorowo korzysta z kuwety.
Można go  poznać w sklepie Wesoły Kotek w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 15A
 tel. 609 437 513


Lonia Bis
LONIA /ok.4 mies./ to  przylepka, lśniący, mruczący traktorek, wdzięczna kicia-przyjaciółka. Ceni kolanka, głaskanie, mizianie, ciepły kącik, miękkie posłanie, spanie obok człowieka. Jest bardzo wesoła, rezolutna i ufna. Szuka kontaktu z ludźmi i bliskości.
Lubi kocie towarzystwo.
Apetyt jej dopisuje i nie jest wybredna. Perfekcyjnie kuwetkuje.
Kocia jest odrobaczona, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania - 514 979 464


Czarna drobinka - Melcia
Mela jest małą, słodką damą! a ponadto mruczącym traktorkiem i uwielbia być głaskana! Urodę ma i pozuje jak modelka do zdjęć. Melcia pragnie mieć swój domek, ponieważ uwielbia towarzystwo człowieka. Kto da miłość tej delikatnej kociej kropeczce?
Koteczka jest czyściutka, odrobaczona, zaszczepiona i korzysta z kuwety
Melcię mozna poznać w lecznicy Med vet na Hallera 17A w Białymstoku
tel. 607981073 lub 579517707


Bandi
Bandi -(ok 8 tyg) biało-czarny kocurek z grzyweczką jest i z ochotą oddaje się głaskaniu.
Kocurek poszukują spokojnego domu i cierpliwych opiekunów z ogromnymi sercami.  Jest po kompleksowym „przeglądzie” weterynaryjnym, posiada książeczke zdrowia. Wzorowo korzysta z kuwety.
Można go  poznać w sklepie Wesoły Kotek w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 15A
 tel. 609 437 513


Eldek
Eldek - białoczarny kocurek z czarną łatką na lewym oczku jest dość śmiałym kocurkiem, uwielbia bawić się ze swoimi braćmi, szczególnie z Bandim.
Kocurek poszukują spokojnego domu i cierpliwych opiekunów z ogromnymi sercami.  Jest po kompleksowym „przeglądzie” weterynaryjnym, posiada książeczke zdrowia. Wzorowo korzysta z kuwety.
Można go  poznać w sklepie Wesoły Kotek w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 15A
 tel. 609 437 513

Mandarynek
Kocurek ok 12 tyg  okrrrruuutnie miły, mruuuuczący.
Tulak, miziak zawsze przy czlowieku.
Energiczny i wesoły - nadaje się do domu w któym dużo się dzieje, najchętniej z kocim towarzystwem.
Odrobaczony, zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
tel. 506 137 081

Kotek dziękuje www.zdjeciaslub.com za piękne foto :)
 

Alabamki
Małe słodziaki (ok 6 tyg) 4 dziewczynki biało czarne koteczki - Alabamka i Atlanta. Biało szara - Charlotte i pingwinia - Georgia. Oraz rodzynek - kocurek Dallas ;)
Urocze, mruczące, kuweta ogarnięta
Kotki odrobaczone, zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 501 544 167

Kotki dziękują p. Beacie za piękne foto

Gerwant vel Słodki Łobuziak
GERWANT vel Słodki Łobuziak/ok.10 tyg./ jest zdrowy (choć z uroczym, lekkim zezikiem), największy z rodzeństwa, przepełniony energią. Ciągle chce być w centrum uwagi, prosi o zabawę i tulenie. Bawić może się bez przerwy, nieważne z człowiekiem, kotem czy sam. Bardzo towarzyski, bezproblemowy do innych zwierząt a nawet dzieci. Aktualnie najlepszy zabawowy przyjaciel czteroletniego człowieka.
Kocurek jest ugodowy, nie złości się - łatwo mu obciąć pazurki czy podać lek, o ile nie trwa to za długo, bo on nie ma dużo czasuJ
Bawiąc się z dzieckiem pozwala np. włożyć się do koszyka i nosić po domu.
Jedyny problem z nim to to, że wchodzi wszędzie i niczym zupełnie się nie przejmuje.
Jest odrobaczony, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania - 514 979 464


Boby Budownicze
Dwa zapracowane maleństwa- urodziły się na budowie. Mamę zabił samochód :(
Dzięki miłej kotuni która przytuliła maleństwa miały szansę podrosnąć.
Czekają na kochające domki
Dwie koteczki ok 8 tyg
Kotki odrobaczone, zaszczepione, mają książeczkę zdrowia
tel.  511566704 Iza
Kotki  dziekują zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Leo, Bajka i Bójka
Trzy urocze urwiski (ok 7 tyg) dwie kolorowe dziewczynki i rudy kocurek.
Małe gadatliwe torpedy. Bawią się zawziecie.
 Leo to dominator, fakt faktem podgryza i zaczepia, ale głównie do zabawy. Ogólnie jest przytulas (ale na dystans), mruczy przy każdym dotyku czy zbliżeniu.
Bójka od niedawna straszna zaczepka. Łakomczuch i pożeracz wszystkiego. Bardzo proludzka i uwielbia ręce i głaskanie.
Bajka to mały troll ?? nie wiadomo o co jej chodzi. Takie jeszcze niemowle ktore dopiero odkrywa możliwości świata.
Kotki odrobaczone, po przeglądzie wet i szczepieniu
tel. 506 137 081


Cudki
Cudne ok 8 tygodniowe kociaki szukają odpowiedzialnych domów. Kotki w typie rasy syjamskiej chcą iść do domków i braciszkiem lub siostrzyczką. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna.
tel. 506 371 080


INNE KOTKI SZUKAJĄCE DOMU:
Milki

Trzy wesołe kićki o sympatycznie poplamionych footerkach.
Oswojone, miłe.
Pomożemy w serwisie wet
t.792 052 342.


Salem
Mała bidula, którą ktoś wyrzucił do lasu.
Zdrowa, odrobaczona, około dwumiesięczna urocza kocia dziewczynka. Pełna energii i magicznego uroku.
Korzysta z kuwety.
W razie potrzeby pomogę w transporcie.
t. 692459729  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Królewna Śnieżka i sześciu Krasnoludków
Sześciu pięknych chłopców i jedna piękna dziewczynka (pręgowana) szukają łóżeczek na zimę.
 tel.  Joasia 501 848 407
Kotki  dziekują zdjeciaslub.com za piękne foto ;)


Tosia

Tosia 2.5 miesiaca ta mała modelka również ma piekna przedłuzoną sierść. To kochane puchate kocie dziecko spragnione miłości. Koteczka bardzo chętnie się bawi :) ,ma apetyt i umie korzystać z kuwetki. Uwielbia sie przytulać do człowieka i wszelkie mizianki przy czym burczy jak mały traktorek :) . Jest zdrowa,odrobaczona ,zaszczepiona i odpchlona . Toleczka to idealny przyjaciel na dobre i zle, towarzyszka kazdego dnia .Kto da dom i miejsce w swoim sercu temu malenstwu ? Tola czeka na dobry i odpowiedzialny dom ,a najbardziej na tego swego czlowieka .
Tak jak jej rodzeństwo szuka kochającego domku.
tel. 733906196

Alfik
Alfik 2.5 mca to wesoły chłopczyk ,który uwielbia zabawy z wędka i gonitwy po domu :) Lubi dobrze zjeść i pomruczeć na kolanach. Kotek jest zdrowy ,odrobaczony i zaszczepinony. Marzy mu sie jego wlasny czlowiek i kacik w domku. Kotek ma śliczna przedłuzona sierść.
tel. 733906196

Maciek Mazurek
Młody zabawny szaro biały kocurek z Olecka szuka swojego domku. Możliwość adopcji w Olecku lub przywiezienia do Białegostoku.
tel. Łukasz 504 446 226 lub Wiesław 603 394 064

Sobolki
Dwie młode koteczki i przystojniak biało rudy. Mieszkaja u pana który sobie nie radzi.
Zostały wysterylizowane, wykastrowane, bardzo chciałyby znaleźć dom.
Może być wychodzący - byle ktoś potulił, karmił, kochał.
tel. 508215452, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Bielki
Stadko kociąt wywalonych z domu po śmierci Pana.
Ulitowali się nad nimi biedni ludzie - samo mają 4 psy i 4 koty i jeszcze dokarmiają bezdomne zwierzęta, w tym jeżyka.
Kotki bardzo się oswoiły, są wesołe, lubią się bawić, domagają się głaskania.
Nazwałam je: rudy - Tofik: bury - Bubu, czarna - Pusia: czarno-biała - Zula i najmniejsza dymna - Mimi.
tel. 668 322 455. Lilia,  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Janio Czarnuś
Czarny kotek ok 12 tyg. Jest zsocjalizowany z innymi kotami, dorosłymi i maluchami. Jest wesołym mruczkiem. Kuwetkuje, apetyt też dobry. Jest odrobaczony i zdrowy. Koniec ogonka ma lekko zakrzywiony, prawdopodobnie taki się urodził- nie znamy jego historii, jest bezdomniaczkiem uratowanym z ulicy.
Kontakt ws. adopcji - Janina, 502334874

Janio Rudzik
Młody, około 12 tyg samczyk, rudasek, uratowany z ulicy szuka kochającej rodziny.
Kotek jest towarzyski i wesoły. Kuwetkuje perfekcyjnie i jest po odrobaczaniu.
Dolecza uszki.
Ma dobry apetyt. Dogaduje się z innymi kotami, dorosłymi i maluchami.
Kontakt ws. adopcji - Janina, 502334874

Basia
Dzieci dostały ją "do zabawy"
A ona - no cóż, łaknąca ciepła i  miłości nie protestowała ciągana, noszona, tarmoszona.
Bardzo potrzebuje schronienia. Kto poratuje ślicznotę?
tel. 534227438,   Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Kropeczka

Kropeczka to dorosła koteczka, która właśnie została wysterylizowana zabieg sterylizacji.
Jeżeli w ciągu tygodnia nie znajdzie ludzi, którzy będą chcieli ją adoptować niestety zostanie wypuszczona w miejscu gdzie została odłowiona :( Kropka to nie jest dziki kot, wręcz przeciwnie jest kochana i przytulaśna - trochę wycofana, nie jest wcale absorbująca, może to też być wynikiem stresu i niepewności, ale załatwia się do kuwety i wierzy, wierzy, że zaczęła inne życie - jeżeli ktoś z Was myśli o adopcji kotka to przynajmniej poznajcie ją i przemyślcie możliwość pokazania jej tego lepszego życia.
t. 508 215 452
 


Leśne duszki

Mieszkamy w środku lasu. W ciągłym lęku.
Czy będziemy głodni? Czy dziś przyjdzie lis? Czy mama wróci bezpiecznie?
Moją siostrzyczkę porwał jastrząb - nie mogliśmy nic zrobić.
Wiem, że kotków jest teraz bardzo dużo ale może ktoś nas uratuje?


Pięć maluchów   mieszka w trudnych warunkach w środku lasu. Ich mama i ciocię udało się już wysterylizować. A one... wyglądają swoich domków zanim coś je pożre :(
Koteczka szylkretka, rudy kocurek, dwie czarne lśniące pięknotki i czarny elegancki pięknotek.
Czy ktoś poratuje słoneczka?
Pomożemy w serwisie wet
tel. 506 137 081

 

Tosia
Kicia jest cudowna, mruczy, dopomina się pieszczot. Stale pragnie
kontaktu. I jak o coś prosi to robi  takie maślane oczy, proszące o miłość.
Koteczka wkrótce będzie wysterylizowana
tel + 48  605 732 101, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Hejki
Gościnnie śliczne footerka z okolic Hajnówki
Czarne babeczki i szare chłopaczki (ok 7 tyg)
Mama wkrótce będzie wysterylizowan
Jestem również w stanie przywieźć koty do okolic Białegostoku,
tel 792-474-548

Szelka

Kocia przepiękność (ok 7 mcy) Lgnie do ludzi ale boi się innych kotów.Nie boi się natomiast małych człowieków - dobrze dogaduje się dziećmi.
 Pięknie mruczy i kuwetkuje. Z powodu mojej kotki 😢 muszę ją trzymać w WC wychodzi czasem jak Kira (moja) wychodzi do pokoju dzieci.
Ma książeczkę zdrowia, jest odrobaczona  i  wysterylizowana
tel. 733339087

Asieńka

Kotunia ma około 8 miesięcy, lubi się bawić ale też poleżeć na kolankach i wtedy mruczy zawzięcie.
Jest wysterylizowana i odrobaczona.
Ładnie korzysta z kuwety, nie wybrzydza przy jedzeniu.
Lubi towarzystwo innych kotów, ale również psa.
tel.Kasia 508-244-943,  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Pan Plamka

Młody sympatycznie poplamkowany kocurek. Domowy, miły.
Kotek jest zaszczepiony
Możemy pomóc w kastracji
tel. 730 802 830


Puma

Kotka ma 12 lat, została wysterylizowana już w młodym wieku. Jest przutulasna, pomimo swojego wieku i trudnej przeszłości lubi się bawić, byc głaskana i leżeć do góry brzuchem na balkonie. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, do dzieci tez jest w stanie się przyzwyczaić oraz do innych mniejszych zwierząt typu królik. Jest cudowna starsza Panią, która jak to koty maja w zwyczaju robic na złość, tak ona tego nie robi. Mądra kotka o imieniu kicia szuka odpowiedzialnego nowego właściciela, by moc zostać nowym kochanym członkiem rodziny.
tel. 518616717

 Kizia
Urodziłam się 6-7 mcy temu, było zimno. Cudem przeżyłam, wybrałam się na przechadzkę i ... nie pamiętam. Domku już nie było. Siadywalam pod samochodami, tam było cieplej. Gorzej z wodą do picia, była w miseczkach na posesjach ale wszedzie szczekały takie duże z kłami. Nie wiedziałam co to ale czułam niebezpieczeństwo.
Byłam bardzo głodna. Czasem bawiły się mną dzieci na podwórkach – nie ze mną a mną, nosiły i tłamsiły.
Duża, co mnie wzięła na początkiu maja do lekarza mówiła, że jestem zamorzona. Rzeczywiście nawet ciężko było mi się myć, nie mówiąc o zabawie. Byłoby kiepsko ale los uśmiechnął się i wreszcie mam co jeść. Teraz muszę się spodobać komuś kto weźmie mnie już „na zawsze” będę grzeczna, lubię ludzia, tylko nie przepadam za innymi kotami – nie wiem dlaczego ale tak jest.
Jestem drobniutka, nie będę wielką kotką, ale mam serduszko pełne miłości i ogromną potrzebę przytulania się do człowieka, jednak nie jestem nachalna. Potrafię zająć się sobą.
Kto mnie pokocha ?
Kizia jest odrobaczona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
tel. 720 332 181, Bożena


Gustaw
Dorodny,pięknie umaszczony kocurek szuka domku.  Duży kocurek, miziasty, lubiący towarzystwo człowieka i innych kotów.
Ma 3-4lata, kuwetkuje, jest wykastrowany,zaszczepiony, testy FIF/FELV ujemne.
Przebywa w Sokółce k/Białegostoku.
Kontakt w sprawie adopcji 604 438 893 Joanna


Pingwinka
Pingwinka- młoda kotunia z nieco krótszym ogonkiem.
Kuwetkująca, odrobaczona, zaszczepiona.
Jest po sterylizacji i ma ujemne testy.
Przebywa w Sokółce k/Białegostoku.
Kontakt w sprawie adopcji 604 438 893 Joanna

Behemoth

Behemoth jest kocurem indywidualistą, chodzącym swoimi ścieżkami, jednak lubiącym towarzystwo człowieka. Bardzo często układa się i śpi przy człowieku, jak również towarzyszy przy obowiązkach domowych.
Behemoth jest kotem uratowanym z ulicy, ma książeczkę zdrowia, jest wykastrowany, jest kotem niewychodzącym, bezproblemowo korzystającym z kuwety. Z uwagi na indywidualizm kocura preferowany jest dom bez innych zwierzaków.
Mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Telefon: +48 694 487 082


Basia i Misia
Maluchy mają po około  5 miesięcy. Dwie  koteczki, bardzo związane ze sobą i bardzo towarzyskie. Potrzebują ciepłych domków i troskliwych opiekunów. Kicia biało-czarno-ruda to jest BASIA, kicia czarna podpalana to jest MISIA.
Do 20 marca dom znalazła Basia, Misia nadal czeka
tel. 601 252 914, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Gracja

Młoda kotulka (ok 1 roku) - elegancki czarny fraczek, nieco przedłużane futerko. Prześliczna kotunia o miłym usposobieniu.
Może zamieszkać w domu wychodzącym
Kotka jest wysterylizowana
tel. 506 137 081 Jagoda

Kotek  dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Kicia i Mureczka
Dwie piękne dorosłe kotki KICIA i MURECZKA(matka i córka),do oddania RAZEM. Piękne kolory tricoloroki + nosek pingwinki rodem z kotków egzotycznych tworzą z nich niepowtarzalny duet. Koteczki strasznie się kochają. I nie sprawiają problemów. Może więc zamiast szalonych kociaków dwie ogarnięte, grzeczne i dobrze wychowane  kociczki?
Są  zdrowe, wysterylizowane, niewychodzące.
Tel.85 744 41 43

Goście Kotkowa - pomóż im znaleźć dom!

Zuzia
ZUZIA - Mała czarna ok.2-3 letnia sunia porzucona na podlaską wieś błąkając się trafiła na dobrych ludzi, którzy dali jej schronienie.
Zuzia, bo tak dostała na imię, to mała ok. 10 kg  spokojna sunia, wpatrzona w człowieka.  Jest niezwykle kochana, oddana i wdzięczna. Miłość i cierpliwość na pewno bardzo szybko pozwolą jej przekonać się do nowego człowieka. W nowym domu Zuzia będzie potrzebowała chwili, żeby zaufać, ale jak już zaufa, to będzie najwierniejszym psem świata.
Zuzia posiada nienaganne maniery – to typowa domowa pieszczoszka, lubi spać w łóżku, pozostawiona nie niszczy, nie szczeka i potrafi zachować czystość,  grzecznie chodzi na smyczy, bez problemu podrużuje samochodem. Akceptuje koty o inne pieski (suczki)  bywa zazdrosna.
Zuzia jest wysterylizowana.
Jakiego domu  szukam dla Zuzi? spokojnego, kochającego, odpowiedzialnego, takiego na zawsze, na dobre i złe, w zdrowiu i chorobie, w którym będzie szczęśliwa i traktowana jak członkowie rodziny, i już nigdy nie zazna bezdomności.
Zastrzegam wizytę przed i poadopcyjną  oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Także zapraszam do kontaktu tylko poważne osoby.
tel. 6060965443

 

 

Zmieniony ( 18.08.2019. )