Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Adopcje wirtualne
Advertisement
Advertisement
Adopcje wirtualne
 
NO cóż, nie zawsze można mieć kotka. Wyjazdy, praca, „mama nie pozwala”
A i nie każdy kotek może znaleźć dom – są kotki ciężko chore, stare, nieadopcyjne, które przebywają w domach naszych wolontariuszy „na dożywociu”
Wiadomo, głaskanie kotka przez komputer to „nie to samo” ale poczucie, że uratowało się jakiegoś stwora:  bezcenne. 
Dlatego mamy dla Was kotki do adopcji wirtualnej.
JAK TO DZIAŁA?
- kotek przebywa w domu wolontariusza lub lecznicy
- osoba adoptująca wirtualnie zobowiązuje się do dokonywać cyklicznych wpłat na utrzymanie kicia (ok 30 zł/mc), może też kicia „rozpieszczać” kupując mu pyszotki.
- pozostaje w kontakcie z domem kicia, uzyskuje informacje jak zwierz się miewa

Kontakt ws adopcji wirtualnej:
Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub fb.com/kotkowo

JAK ZOSTAĆ WIRTUALNYM OPIEKUNEM?

Wystarczy skontaktować się z nami wpisując swoje imię, nazwisko lub też nick, który będzie wyświetlany przy zdjęciu "zaadoptowanego" zwierzaka na stronie , oraz wpłacić 30 zł na konto:
Bank: BOŚ SA O. w Bialymstoku
Nr konta: 87 1540 1216 2054 4458 2306 0001

w tytule przelewu prosimy podać: darowizna na utrzymanie (imię zwierza)

KOTKI DO ADOPCJI WIRTUALNEJ:


Czyżyk
Czeka na wirtualnego opiekuna
Młody kotek znaleziony przy ruchliwej ulicy, po wypadku ma sztywną przednią lewą łapkę na której się tylko podpiera, pomimo tego jest całkowicie sprawny i o dziwo bardzo szybki, potrafi nawet wejść na drzewo. Prawdopodobnie to że dostał drugą szansę od życia jest nadzwyczaj żwawy. Poza tym jest bardzo pocieszny i często daje kociego buziaka dla właściciela. Ma nieziemskie niebiesko zielone oczy.Raczej do domu niewychodzącego lub naprawdę bezpiecznego wychodzącego.
Kotek jest wykastrowany.
tel. 504 446 226
Kotka dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)


Sonia
Opiekun wirtualny Misza&Icek  -urocze kićki p. Joli ;)
Młoda szarutka koteczka- magnetyczne, mądre złote oczy. Urocza kotka - przytulanka ;)
Chciałaby zamieszkać w domu niewychodzącym.
Kotka jest wysterylizowan, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Twiggy
Opiekun wirtualny - p. Jola
Piękna, smukła wręcz posągowa Twiggy o nieziemsko pięknych nogach (łapkach) do samego nieba  i nietuzinkowej urodzie. Słodka, młodziutka koteczka o spokojnym usposobieniu, która przy pierwszym poznaniu jest nieco nieśmiała ale już po pierwszym głasku otwiera swe serce na oścież. Uwielbia być głaskana i być w pobliżu człowieka przy czym nie jest w tym nachalna. Wciąż drzemie w niej ciekawość małego kociaka. Ideał do kochania :)
Kotka jest wysterylizowana
tel. 506 137 081 Jagoda
Kota dziękuje p. Beatce za piękne foto :)

 Zorka
Opiekun wirtualny - p. Ania
Zorka - młoda kotusia o łagodnym usposobieniu, łasa na głaskanie i tulenie. Szuka spokojnego domu.
Kotka jest zaszczepiona i wysterylizowana, testy FIV/FELV ujemne.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kocia dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

 Bunia
Opiekunem  wirtualnym jest p. Kasia - Gabrysia :)
Młoda drobniutka inteligentna koteczka. bardzo ciekawska. Towarzyszy właścicielowi w codziennych czynnościach. Ma śliczny delikatny pyszczek i łagodne usposobienie.
Kotka jest wysterylizowana.
Kontakt Łukasz 504 446 226
Kotka dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Filip
Adoptowany wirtualnie przez p. Ewę Ch

 Biało-szary kot o najsmutniejszym kocim spojrzeniu na całym świecie. Musiał w swym życiu przejść nie jedno i chyba nie były to najszczęśliwsze chwile sądząc po jego zmęczonych oczach. Filip to dorosły, kilkuletni kocurek dość dużych rozmiarów, aczkolwiek straszliwie wychudzony. Ma oryginalnej urody pyszczek (jego kocia mama musiała się chyba zapatrzeć na jakiegos przystojnego Maine Coona) oraz ciekawie ubarwiony sierściuszy płaszczyk (pożyczony od Huskiego?). Wiadomo, że miłość czyni cuda i Filip czeka właśnie na taki cud miłości, który sprawi, że ten szkielecik odziany w sierść  przemieni się w pięknego, dostojnego Pana Kota Filipa. Filip uwielbia ludzi, kocha być glaskany i tulony przy czym nie jest nachalny. Jest bardzo spokojnym i zrównoważonym kotem - nawet małe kocie urwipołcie nie są w stanie wytrącić go z równowagi. Filip czeka na cud, czeka na ciepły dom i serce, które pokocha go na zawsze ?
Kotek jest wykastrowany, testy FELV FIV ujemne, badania krwi ok.
tel. 506 137 081 Jagoda.
Kotka dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)


Masza

Adoptowana wirtualnie przez p. Esterkę  i p. Andrzeja:)
MASZA /ok. 5 lat/ to miła, przylepka, mruczący traktorek, wdzięczna kicia-przyjaciółka. Ceni przytulanie i bliskość człowieka, głaskanie, mizianie, ciepły kącik, miękkie posłanie. Jest bardzo spokojna, wyciszona i bardzo ufna. Szuka kontaktu z ludźmi i bliskości. Nie przepada za innymi kotami – boi się ich, ponadto to konkurenci do ludzkich względów.
Masza ma białą mgiełkę na prawym oku - pozostałość po trudnej przeszłości. I choć to defekt na urodzie - to zupełnie jej to nie przeszkadza.
Kicia niewiele w swoim życiu zaznała dobrego i niezwykle ceni domowy dobrobyt. Była wiejską, chlewikową kotką rodzącą co najmniej dwa razy w roku, niechciane czarne jak ona, pospolite kociaki, które w większości nie przeżyły. Była bardzo wychudzona, wyglądała jak kilkumiesięczny kociak, nie czarny, a jasno brązowy z niedoboru składników w pokarmie .Przed Maszą jeszcze co najmniej 10 lat życia, miejmy nadzieję że dobrego. Pomóżmy tej kochanej łagodnej, ufnej kotce.
Apetyt jej dopisuje i nie jest wybredna. Perfekcyjnie kuwetkuje.
Kocia jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464

 

Tygrysek
Adoptowany wirtualnie przez p. Justykę :)
Tygrysek to ponad roczny kocurek, o masywnej budowie ciała. Chodzi majestatycznie przynajmniej jako koci książę. Jest bardzo sympatycznym, spokojnym, opanowanym kocurkiem, ubóstwia  głaskanie i ludzkie kolanka ( na których ledwo się mieści). Kocha towarzystwo ludzi oraz innych kotów. jest ugodowy. Potrafi pokazać lekko swoje niezadowolenie , ze zbyt nachalnej postawy człowieka wobec jego. Kić jest przyzwyczajony do bloku i prosił by o dom nie wychodzący.
Kotek jest FELV(+) - może zamieszkać w domu bez innych kotów lub z kotem FELV (+)
Kot jest odrobaczony, wykastrowany.
kontakt : Magda 501 08 43 41

Polipka
Wirtualnie adoptowana przez p. Anię S. :):):)
Polipka to urocza młoda koteczka. Kochana, mrucząca. Bardzo chciałaby mieć swojeg ludzia - dobrego do głaskania i przytulania. Kicia ma polip w uszku, który trochę zaburza jej równowagę. Badanie tomografem mówi - zdrowy kot, kota ma jedynie trochę przechyloną łapetynę.
Kota zaszczepiona  i wysterylizowana
tel. 506 137 081

Czarnuś

Wirtualnie adoptowany przez Anna Alicja :):):)

Kilkuletni czarnuszek o smutnych oczkach. Typowy kot który miał kiedyś dom, ale albo się zgubił, albo ktoś mu w tym "pomógł". Był chorowity, gasł z tęsknoty. Potem okazało się, że jest nosicielem kociej białaczki. Nawet znalazł dom - ale tam z kolei tęknił do tymczasowej opiekunki. PRzestał jeść, schudł, miał problemy z wątrobą. Wrażliwiec :(
Może zostać do końca kociego życia. Potrzebuje tylko coś dobrego do pochrupania i pieniążków na podleczenie kiedy zdrówko zacznie szwankować.
Już nawet nie śmie marzyć o domu:(
Jest wykastrowany, zaszczepiony, niewychodzący
tel. 506 137 081 Jagoda

Mamonia
Adoptowany wirtualnie przez p. Joannę P :)
MAMONIA to kilkuletnia,  ciągle urodziwa kotka z usuniętą listwą mleczną z powodu guzka. Była mamą wielu miotów niechcianych kociąt zanim spotkała ją litościwa sterylizacja.
Mamonia to indywidualistka boi się innych kotów i trzyma się na uboczu. Trochę je straszy - w stosunki do cżłowieka  jest łagodna i zakochana w drapaniu, głaskaniu  i czesaniu.
Kotka jest odrobaczona, wysterylizowana, zaszczepiona i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464Gienio
Adoptowany wirtualnie przez p. Joannę P :)
GIENIO /ok. 1,5 roku/ jest dorodnym, lśniącym, miłym, rozmruczanym kocurkiem. Ceni czułości: drapanie po główce czy po grzbieciku. Głośno mruczy i przybiera pozy prowokujące do pieszczot. Namiętnie ociera się o ludzkie nogi, prosząc o uwagę czy jedzonko a jest wielkim łasuszkiem. Lubi kocie towarzystwo, matkował nawet z oddaniem kocim maluchom. Ładnie kuwetkuje i ma dobre maniery.
Kocio jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464

 
NAJCZĘŚĆIEJ ZADAWANE PYTANIA


Jakie są koszty wirtualnej adopcji?
Obecnie to ok 30 zł miesięcznie.

Czy adoptując wirtualnie kota muszę wpłacać ustaloną kwotę do czasu znalezienia domu?
Nie., wystarczy napisać do nas maila z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji oraz nie wpłacać kolejnej kwoty. Można zrezygnować w każdej chwili, nie podając przyczyn. Oczywiście nie zwracamy wpłaconych wcześniej pieniędzy (zostaną już pewnie dawno „zjedzone” przez kicia)

Czy zwierzak adoptowany wirtualnie może zostać zaadoptowany?

Tak. Jeśli znajdzie się człowiek o wielkim sercu, który nie będzie się obawiał adopcji „problematycznego” kotka chętnie oddamy kicia  do prawdziwej adopcji. Z radością zaproponujemy kolejnego kicia do adopcji wirtualnej ;)

Kto może zostać wirtualnym opiekunem?
Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi (np. szkoła, klasa itp.) czy też firma.
Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy - mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej.

Zmieniony ( 05.11.2018. )