Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Adopcje wirtualne
Advertisement
Advertisement
Adopcje wirtualne
NO cóż, nie zawsze można mieć kotka. Wyjazdy, praca, „mama nie pozwala”
A i nie każdy kotek może znaleźć dom – są kotki ciężko chore, stare, nieadopcyjne, które przebywają w domach naszych wolontariuszy „na dożywociu”
Wiadomo, głaskanie kotka przez komputer to „nie to samo” ale poczucie, że uratowało się jakiegoś stwora:  bezcenne. 
Dlatego mamy dla Was kotki do adopcji wirtualnej.
JAK TO DZIAŁA?
- kotek przebywa w domu wolontariusza lub lecznicy
- osoba adoptująca wirtualnie zobowiązuje się do dokonywać cyklicznych wpłat na utrzymanie kicia (ok 30 zł/mc), może też kicia „rozpieszczać” kupując mu pyszotki.
- pozostaje w kontakcie z domem kicia, uzyskuje informacje jak zwierz się miewa

Kontakt ws adopcji wirtualnej:
Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub fb.com/kotkowo

JAK ZOSTAĆ WIRTUALNYM OPIEKUNEM?

Wystarczy skontaktować się z nami wpisując swoje imię, nazwisko lub też nick, który będzie wyświetlany przy zdjęciu "zaadoptowanego" zwierzaka na stronie , oraz wpłacić 30 zł na konto:
Bank: BOŚ SA O. w Bialymstoku
Nr konta: 87 1540 1216 2054 4458 2306 0001

w tytule przelewu prosimy podać: darowizna na utrzymanie (imię zwierza)

KOTKI DO ADOPCJI WIRTUALNEJ:
 

Masza
Czeka na wirtualnego opiekuna :)

MASZA /ok. 5 lat/ to miła, przylepka, mruczący traktorek, wdzięczna kicia-przyjaciółka. Ceni przytulanie i bliskość człowieka, głaskanie, mizianie, ciepły kącik, miękkie posłanie. Jest bardzo spokojna, wyciszona i bardzo ufna. Szuka kontaktu z ludźmi i bliskości. Nie przepada za innymi kotami – boi się ich, ponadto to konkurenci do ludzkich względów.
Masza ma białą mgiełkę na prawym oku - pozostałość po trudnej przeszłości. I choć to defekt na urodzie - to zupełnie jej to nie przeszkadza.
Kicia niewiele w swoim życiu zaznała dobrego i niezwykle ceni domowy dobrobyt. Była wiejską, chlewikową kotką rodzącą co najmniej dwa razy w roku, niechciane czarne jak ona, pospolite kociaki, które w większości nie przeżyły. Była bardzo wychudzona, wyglądała jak kilkumiesięczny kociak, nie czarny, a jasno brązowy z niedoboru składników w pokarmie .Przed Maszą jeszcze co najmniej 10 lat życia, miejmy nadzieję że dobrego. Pomóżmy tej kochanej łagodnej, ufnej kotce.
Apetyt jej dopisuje i nie jest wybredna. Perfekcyjnie kuwetkuje.
Kocia jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464

 

Kary
Czeka na wirtualnego opiekuna :)

KARY to starszy, duży, tłuściutki i dorodny, bardzo spokojny, zrównoważony i grzeczny kocurek. Kuszą go pieszczoty, przytulanki i czułości więc prosi o nie. Jest przylepką i doskonałym przyjacielem. Lubi obserwować co się dzieje a przede wszystkim spać w spokojnych, ciepłych i wygodnych miejscach. Kicio lubi przytulanie podczas snu. Drapany, czesany lub głaskany rozciąga się, wystawia brzuszek, kręci na rożne strony. Rozumie o co się go prosi i wykonuje polecenia. Korzysta z kuwety, ma doskonały apetyt i ceni domowy dobrobyt ale ciągnie go podwórko.
Historia kota jest smutna. Został przywieziony przez straż miejską z połamaną szczęką jako kilkuletni  kocur. Kuracja była długa, bolesna, zadrutowano mu żuchwę. Ale doszedł do siebie. Znaleźliśmy mu dom - wybrał go na swego przyjaciela kilkunastoletni chłopiec. Po dwu latach jego rodzice oddali kota bez sentymentów. Wydzwaniali i pisali smsy, chcieli się go jak najszybciej pozbyć. Chłopiec podrósł a kot zestarzał się i przytył. Był zwyczajnie już niechciany.
Poszukujemy dla Karego domu wychodzącego w bardzo bezpiecznej okolicy bądź większego mieszkania w bloku.
KARY jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464

  

Polipka
Wirtualnie adoptowana przez p. Anię S. :):):)
Polipka to urocza młoda koteczka. Kochana, mrucząca. Bardzo chciałaby mieć swojeg ludzia - dobrego do głaskania i przytulania. Kicia ma polip w uszku, który trochę zaburza jej równowagę. Badanie tomografem mówi - zdrowy kot, kota ma jedynie trochę przechyloną łapetynę.
Kota zaszczepiona  i wysterylizowana
tel. 506 137 081


Czarnuś

Wirtualnie adoptowany przez Anna Alicja :):):)

Kilkuletni czarnuszek o smutnych oczkach. Typowy kot który miał kiedyś dom, ale albo się zgubił, albo ktoś mu w tym "pomógł". Był chorowity, gasł z tęsknoty. Potem okazało się, że jest nosicielem kociej białaczki. Nawet znalazł dom - ale tam z kolei tęknił do tymczasowej opiekunki. PRzestał jeść, schudł, miał problemy z wątrobą. Wrażliwiec :(
Może zostać do końca kociego życia. Potrzebuje tylko coś dobrego do pochrupania i pieniążków na podleczenie kiedy zdrówko zacznie szwankować.
Już nawet nie śmie marzyć o domu:(
Jest wykastrowany, zaszczepiony, niewychodzący
tel. 506 137 081 Jagoda


Lala
Wirtualnie adoptowany przez Weronikę Piątek :):):)

Lala to urocza koteczka. Cichutka, spokojna – jest jak dzieci, które wiedzą, że ich czas na tym świecie może być krótszy niż innych. Tuli się do każdego, wygląda, zagaduje. Czeka na kogoś, kto podaruje mu swoją miłość, kto podaruje jej szansę na życie.

Pomimo iż kocha inne koty powinna zamieszkać w domu sam lub z kiciem FELV+.
Jest zaszczepiona, wysterylizowana,  ma książeczkę zdrowia.
Więcej o kici można poczytać tu:kliknij
Tel. 506 137 081 Jagoda


Ida
Wirtualnie adoptowany przez koci pakiet  p. Joli Misza&Icek  :):):)

Ida - kotunia potulna i bardzo spokojna - jak przystało na nieco starszą panią. Wiele w swym życiu przeszła i bardzo potrzebuje spokojnego i kochającego domu na resztę lat swego życia. Bardzo lubi być głaskana i tulona. Nie widzi na jedno oko (to powiększone).
Kotka jest zaszczepiona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kocia dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

 
Mamonia
Adoptowany wirtualnie przez p. Joannę P :)
MAMONIA to kilkuletnia,  ciągle urodziwa kotka z usuniętą listwą mleczną z powodu guzka. Była mamą wielu miotów niechcianych kociąt zanim spotkała ją litościwa sterylizacja.
Mamonia to indywidualistka boi się innych kotów i trzyma się na uboczu. Trochę je straszy - w stosunki do cżłowieka  jest łagodna i zakochana w drapaniu, głaskaniu  i czesaniu.
Kotka jest odrobaczona, wysterylizowana, zaszczepiona i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464Gienio
Adoptowany wirtualnie przez p. Joannę P :)
GIENIO /ok. 1,5 roku/ jest dorodnym, lśniącym, miłym, rozmruczanym kocurkiem. Ceni czułości: drapanie po główce czy po grzbieciku. Głośno mruczy i przybiera pozy prowokujące do pieszczot. Namiętnie ociera się o ludzkie nogi, prosząc o uwagę czy jedzonko a jest wielkim łasuszkiem. Lubi kocie towarzystwo, matkował nawet z oddaniem kocim maluchom. Ładnie kuwetkuje i ma dobre maniery.
Kocio jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464

 
NAJCZĘŚĆIEJ ZADAWANE PYTANIA


Jakie są koszty wirtualnej adopcji?
Obecnie to ok 30 zł miesięcznie.

Czy adoptując wirtualnie kota muszę wpłacać ustaloną kwotę do czasu znalezienia domu?
Nie., wystarczy napisać do nas maila z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji oraz nie wpłacać kolejnej kwoty. Można zrezygnować w każdej chwili, nie podając przyczyn. Oczywiście nie zwracamy wpłaconych wcześniej pieniędzy (zostaną już pewnie dawno „zjedzone” przez kicia)

Czy zwierzak adoptowany wirtualnie może zostać zaadoptowany?

Tak. Jeśli znajdzie się człowiek o wielkim sercu, który nie będzie się obawiał adopcji „problematycznego” kotka chętnie oddamy kicia  do prawdziwej adopcji. Z radością zaproponujemy kolejnego kicia do adopcji wirtualnej ;)

Kto może zostać wirtualnym opiekunem?
Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi (np. szkoła, klasa itp.) czy też firma.
Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy - mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej.

Zmieniony ( 19.07.2018. )