Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Przygarnij mnie!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Przygarnij mnie!
Szukamy domu - kilka słów na początek

Aktualnie poszukujemy domów dla kilkunastu małych, pięknych kotków.
Wszystkie nasze kotki mieszkają w Białymstoku, są odpchlone, odrobaczone i nauczone czystości. Znajdują sie pod opieką lekarza weterynarii.
Może Ty chcesz im pomóc? Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami.
Możesz też zadzwonić albo napisać, aby uzyskać dodatkowe informacje (szczegóły w dziale KONTAKTAŻ).

Przy oddawaniu kotka podpisujemy umowę adopcyjną (wzór umowy dostępny tutaj). 

Pamiętaj jednak, że kotek jest żywą, czującą istotą. I największą krzywdą jest dla niego utrata opiekuna, którego pokochał. Nie bierz kotka dla zabawy, na święta, na prezent. Weź go tylko wtedy, jeśli będziesz go kochać przez następnych kilka – kilkanaście lat… 

 
W Domach Tymczasowych Kotkowa Czekają na Ciebie:


Pamiętaj! Koty pozostające pod naszą opieką poszukują
ciepłych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.

Adopcja kotów w Kotkowie jest bezpłatna - warunkiem podstawowym
jest zapewnienie kotu godziwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z tytułu adopcji nie pobieramy żadnych opłat, jak również gratyfikacji rzeczowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz także tutaj: zasady Kotkowa

Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami: dane kontaktowe


Tęcza
 Urocza bardzo kolorowa młoda kicia. Filiranowa, taka subtelna (ale ogarnięta) kocia nastolatka.
Mruczy, jest kontaktowa, ma dobre maniery.
Koteczka jest wysterylizowana
tel. 506 137 081 Jagoda


Mobilki
Dwa piękne dostojne czarne kocurki.  Oba są spokojne i ułożone. Ten z białym wąsem lubi siedzenie na rękach drugi idealnie pasuje do domu zamiast misia do poduszki. Są wykastrowane. Do domów niewychodzących.
Łukasz 504 446 226
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  www.zdjeciaslub.com za piekne fotki :)
Jinx
Jinx - 5-miesięczny kocurek, kochany rozrabiaka, cały dzień pracuje ;) na jedzonko, nudzić się z nim nie da. Towarzyszy wszędzie, najchętniej w kuchni, śpi blisko pana/i, ale nie na łóżku.
Kić jest zaszczepiony i wykastrowany. Chciałby zamieszkać w domu niewychodzącym.
tel. 501 544 167 Beata

Bella
BELLA MI /ok. 1 rok/ to szczupła i drobna koteczka o oryginalnej szylkretkowej urodzie, aksamitnej sierści i łagodnym, ujmującym usposobieniu. Jest urocza, subtelna,  ułożona, spokojna i bardzo grzeczna. Szuka towarzystwa ludzi oraz kotów. Lubi być głaskana, drapana po główce i pod bródką, brana na ręce. Uwielbia czesanie. Jest łakomczuszkiem i ładnie kuwetkuje.
Koteczka jest odrobaczona, wysterylizowana, zaszczepiona i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Mysia
MYSIA /ok. 1,5 roku/ to pręgowana, bura koteczka czuła i przywiązana do człowieka. Kicia jest inteligentna i ostrożna. Potrzebuje opiekuna, który da jej czas na aklimatyzację w nowym miejscu a wtedy okaże jaka jest wspaniała i  jak bardzo potrafi kochać. Jeśli poczuje się bezpieczna, zacznie się 'miziać', da się wziąć na ręce, kolanka, przytulić i będzie spała w nogach łóżka. Nie będzie odstępować swego człowieka. Mysią lubi leżeć na miękkim kocyku, spoglądać przez okno, czasem pobiega, ale wyrosła z "szaleństw" typowych dla małych kotów. Lubi koci drapaczek i wszelkie zabawy. Kicia jest czysta i korzysta bezbłędnie z kuwety. Ma bardzo dobry apetyt, a mimo to jest szczupła. Je suchą i mokrą karmę, uwielbia surowe i gotowane mięsko, zwłaszcza kurczaka.
Mysia jest kocią solistką, kocha ludzi i nie chce się nimi dzielić z innymi kotami.
Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona; posiada książeczkę zdrowia kota.
Kontakt: Ania-514 979 464

Kika
Kika – kotka dynamit
Już na starcie nie miała lekko, jako dziecko 4 tygodniowe znalazła się na śmietniku.
Teraz to dorodna, niespełna roczna koteczka  o ciekawym szylkretkowym umaszczeniu. Kika to istny dynamit, jest sprytna, zwinna, energiczna, inteligentna i chętna do zabawy, pocieszna i bardzo kontaktowa. Chętnie przychodzi na kolana przytula się domagając się pieszczot i słodko przy tym mrucząc. Jeśli szukasz kota który wniesie trochę energii w Twoim domu to Kika jest idealnym wyborem. Z Kika nie będziesz się nudzić;)
Kotka jest wysterylizowana
tel. 606 965 443 Asia
Kotka dziękuje  www.zdjeciaslub.com za piekne fotki :)

Gienio
GIENIO /ok. 8 mies./ jest młodym, szczupłym, miłym i rozmruczanym kocurkiem. Ceni wszelkie czułości: drapanie po głowce, za uszkami, pod bródką czy po grzbieciku. Głośno mruczy i przybiera pozy prowokujące do pieszczot. Jest też spokojnym, wesołym śpioszkiem. Lubi kocie towarzystwo. Ładnie kuwetkuje i jest łasuszkiem.
Kocio jest dwukrotnie odrobaczony i wykastrowany.
Kontakt: Ania-514 979 464

Miśka & Zorro - koty dla zapracowanych ;)
Coś dla osób które "za dług pracują by mieć kota;)" - specjalny pakiet samo-się-sobą-zajmujący ;) Wprawdzie z innych miotów ale razem wychowywały się od małego. Są ze sobą bardzo zżyte, świetnie się uzupełniają.  Zupełne przeciwieństwa: Miśka jest drobniutka, spokojna delikatna. Zorro potrafi napsocić, poszaleć i pomruczeć. Nie wystawia pazurków do zabawy. Mija trochę czasu zanim komuś zaufa i wtedy mając swojego jednego właściciela pozwala na pieszczoty. Nie podchodzi do obcych. Do oddania najchętniej razem, ale nie jest to warunkiem.
Koteczka wysterylizowana a kocurek wykastrowany
tel. 504 446 226, Łukasz
Kotka dziękuje  www.zdjeciaslub.com za piekne fotki :)


Zeus
Kot wyjątkowo spokojny, bardzo stateczny i opanowany, lubi przebywać koło człowieka, nie narzuca się. Został znaleziony w stanie skrajnego wychudzenia:( Kiedyś pewnie był przy osobie starszej, lubi jeść to co człowiek: ziemniaki, czasem chleb, oczywiście wędlinami i mięsem też nie pogardzi, trzeba pamiętać jednak, iż nie toleruje zbyt dobrze produktów mlecznych. Najlepiej byłoby gdyby trafił pod opiekę podobnej osoby, czyli osoby starszej, byłby jej bardzo dobrym kompanem, nie przepada za innymi kotami (toleruje o ile się do niego nie zbliżają).
tel. 506 137 081,Jagoda, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Feliks
Felix – kotek z cmentarza…
Historia kotka jest smutna, został znaleziony na cmentarzu, gdzie z pewnością został wywieziony przez ,,człowieka", bo kto by wybrał sobie takie miejsce do życia… Z trudnością poruszał się ze względu na uraz tylnych łapek. Teraz to duży wypasiony ok. 2 - 3 letni kocurek o umaszczeniu tygryskowym (wykastrowany). Co prawda po przebytym urazie pozostały mu niewielkie problemy z poruszaniem się (troszkę niezdarnie stawia tylne łapki) ale nie wpływa to na jego bytowanie a wręcz sprawia, że jest wyjątkowy;) Felix wzorowo zachowujący się w domu, doskonale wie do czego służy kuweta i drapak. Jest raczej spokojnym kotkiem, dość gadatliwym Przy pierwszym kontakcie może być nieco nieśmiały, potrzebuje czasu, żeby przyzwyczaić się do nowego miejsca i ludzi. Lubi pieszczoty i umie się ich domagać. Felix dogaduje się z innymi kotami, piesków raczej się boi.  
tel. 606 965 443 Asia
Kotka dziękuje  www.zdjeciaslub.com za piekne fotki :)
Perełka
Perełka młoda (ok. 10 - 12 m-cy) pięknie umaszczona koteczka, jest bardzo sympatyczna, spokojna i opanowaną. Jest kicią bezproblemową, często lubi przytulać się i miziać, przy głaskaniu mruczy jak traktorek. Kicia korzysta z kuwety.
Koteczka jest odrobaczona i zaszczepiona,  ma książeczkę zdrowia.
Kota jest wysterylizowana
Magda 501 08 43 41


Abisynka vel Strunka
To młoda, grzeczna koteczka. Sylwetką i umaszczeniem przypomina kotka abisyńskiego. Jest bardzo czuła - po utracie swoich dzieci przygarnęła i pięknie wykarmiła 3 sierotki. Jest przemiła dla ludzi, lubi kolanka i głaskanie.
Kicia może zamieszkać w domku wychodzącym
Kotka jest wysterylizowana
tel. 692 594 190 Ewa
Kotka dziękuje  www.zdjeciaslub.com za piekne fotki :)
Misia
Misia –czarno-biała dama
to urocza młoda  koteczka o eleganckim czarno białym umaszczeniu. Może nie jest typem przytulaka ale lubi towarzystwo człowieka. W domu zachowuje się grzecznie chociaż czasami lubi poszaleć i pobawić się z innymi kotkami. Misia to łasuch uwielbia jeść najchętniej nie wychodziłaby z kuchni gdzie siedzi i czeka na smakołyki:) Doskonale umie korzystać z kuwety i drapaka.
Misia jest wysterylizowana.
tel. 606 965 443 Asia
Kotka dziękuje  www.zdjeciaslub.com za piekne fotki :)

Bąbelki
Trzy czarne około 8 - tygodniowe, puchate bąbelki
Chłopiec - energiczny, stara się ciągle zwracać na siebie uwagę, nie odstępuje człowieka na krok, towarzysz w pracach domowych
Dwie dziewczynki (jedna cała czarna, druga z wyraźnym krawatem) - spokojniejsze, ich ulubionym zajęciem jest wylegiwanie się na słońcu, same przychodzą się przytulać,  zasypiają na rękach, wspaniale mruczą i śpią całą noc obok, w czym nie ustępuje im również chłopiec :)
Kotki samodzielnie jedzą, są wielkimi łasuchami. Potrafią korzystać z kuwety.
Kotki są zaszczepione, odrobaczone, mają ksiażeczki zdrowia i czekają na nowe kochające domy
506 587 371 Maja , 511 566 704 Iza

Kotki dziękują Byczkowska Fotografia za piękne fotki :)

Boby Budownicze
Trzy pracowite kocurki(ok 12 tyg) w końcu imię zobowiązuje ;)
Wykluły się na politechnice, inżynierię mruczenia opanowały w stopniu całkiem zadowalającym.
Są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 506 137 081
Kotka dziękuje  www.zdjeciaslub.com za piekne fotki :)
Brzusia i Pięknotki ;)
Trzy fajne kocie dziewczynki.
Czarnulka   to prze-u-rocza - kocia gadułka i mruczydło czyli Brzusia we własnej koto-osobie.
Oprócz niej dwie panienki - ślicznoty. Też ogarnięte i milutkie. Może nie nie aż takie przytulasy jak Brzusia (jeszcze)- ale przy niej każdy kot by wymiękł;)
Kićki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
Tel. 881210738 KasiaClem i Marcelle
Czy tu są jacyś dobrzy ludzie? bo bardzo ich potrzebujemy:(
Naszą mamusię zabił samochód. siedzieliśmy przy niej, pacaliśmy łapkami, a ona nie chciala wstać.
Gospodarz zabrał nas, wsadził do klatki po królikach. Tylko zapomniał karmić.
Było nam tak smutno że w sumie mogliśmy tam umrzeć.
A teraz - no cóż. Mamy dom na chwilę. Co będzie jeśli nikt nas nie pokocha? boję sie myśleć.
Więc proszę z głębi kociego serduszka - pokochaj nas...
Clem i Marcelle to dwie małe koteczki. Uratowane, odchuchane, zdrowe.
Obecnie wesołe i enwrgiczne, umieją pięknie mruczeć
Są też dobrze wychowane, umieją korzystać z kuwety.
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 697009416, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Kosmatki
Dwóch uroczych kocurków (ok 10 tyg)-niekłopotliwe, wesołe i bardzo wdzięczne ( zwłaszcza,kiedy dostają miseczkę z jedzeniem;) Lubią się bawić, bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem.
Kićki są zaszczepione, mają książęczki zdrowia.
tel. tel. 608 307 379 Kasia, 85 7423 800 lecznica


Lambo
Taki brzuszek nakrapiany to rzadko bywa. Na spójrzcie jakie to cętkowane...Reszta kotka też niczego sobie - Lambo  radosny malutki chłopaczek (ok 8 tyg) Wszędzie pierwszy, przytula się do swojego człowieka i śpi cichutko całą noc, taki malutki, kochany tygrysek :)
tel. 501 544 167 Beata
Kotek jest zaszczepiony, mają książeczkę zdrowia


Grey
Zobaczcie czyj to nosek całuśny? Takie toto niewinne (jak śpi). I brzunio do wyczorchrania.
No słodkości. A dalej to już całe kocie stworzenie -chłopaczek (ok 8 tyg) spokojny, wystarczy mała myszka i jest zajęty na dłuższy czas, śpi przy człowieku, cichutki, bezproblemowy.
tel. 501 544 167 Beata
Kotek jest zaszczepiony, mają książeczki zdrowia


Wawiki
Wawiki /ok. 8 tyg./ - mali, pocieszni, zabawni, żywi i aktywni bracia. Wszystko służy im do zabawy. Są bardzo przywiązani  do człowieka. Wszędzie czują się swobodnie – wśród ludzi i innych zwierząt. Są oryginalnie ubarwieni: Łaciatek ma białą końcówkę ogonka a Pingwinek ma dymny podszerstek.
Korzystają z kuwety i są łakomczuszkami
Maluch są dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Noski
NOSKI /ok. 12 tyg./ to małe, słodkie,  rozbawione eleganckie rodzeństwo – 3 kocurki i koteczka w lśniących czarnych fraczkach, białych skarpetkach, krawacikach i z uroczą kreseczką i kropeczką na nosku.
Wesołki co jakiś czas zwija się w kuleczki i usypiają, wstają i znów chcą się bawić, biegać, brykać i jeść.
Korzystają z kuwety i zawsze mają dobry apetyt.
Maluchy są dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464

Czarnuszki
Czarnuszki to kocurek i koteczka ok. 8 tygodni. Lubią kontakt z człowiekiem i z innymi kotami. Dosyć aktywne w zabawie, lubiące głaski i przytulać się do ludzi.  dziewczynka jest spokojna, a chłopiec dosyć przebojowy. Wzorowo korzystają z kuwety. Grzeczne.
Kicie są zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczkę zdrowia.
kontakt: Magda 501 08 43 41

Luna, Laila, Lambo
Trzy słodziaki kociaki (ok 6 tyg)
Luna - malutka dziewczynka, czarna w białych pończoszkach ;), biega za ludziem i głośno domaga się wzięcia na ręce, wesolutka, wdrapująca się na wszystko gdzie można i nie można, np. ludzkie nogi;
Laila - malutka pręguska w białych pończoszkach, przytulaśna, uwielbiająca psoty, ludzi i dobre jedzonko;
Lambo - lata jak mała wyścigówka, wszędzie pierwszy, przytula się do swojego człowieka i śpi cichutko całą noc, taki malutki, kochany tygrysek :)
Kotki są  zaszczepione, odrobaczone, kochające :)
tel.  501 544 167 Beata

Kićki dziękują Pawel Turel Photograph y za piękne foto :)

Cola, Tiger, Dropsik
Trzy urocze bąble (ok 8 tyg) - pręgowane ciałka, chłopaczki mają dodatkowo eleganckie skarpetki ;) Nie są jużtakimi strasznymi maleńtaskami które nic nie umieją - to dobrze wychowane kocie dzieci. Raczej przedszkole niż żłobek ;)
Trochę broją (w sumie dzieci) ale ta minka "przecież nic nie zrobiłem" rozbroi każdego.
No i mruczanki - kiedy już bezbronne zasną na kolanach
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 661 256 668, Kasia

Babeczki dziękują Fotogroomer Studio i Pawel Turel Photography za piękne foto :)

Leśny ludek
A właściwie "leśna ludka" ;) TO koteczka jest ślicznie umaszczona i przemiła (w tej chwili śpi na moim brzuchu :) Uspokaja ją głaskanie. Mieszka tymczasowo w klatce w łazience, ale sytuacja jest trudna, bo nasze psy nie akceptują kotów.  Została odrobaczona i odpchlona.
tel. 880 626 197, Michał

Karmelki
Dwa maluszki (ok 9 tyg) czarny prze-grzecz-ny kocurek i rudo biały ślicznotek.
Włączają mruczenie przy dotknięciu – wyrośnie na grzecznego i przytulaśnego (no może oprócz karmelika-psotnika;)
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 506 137 081


Mały Franio
Urocza rudość ubrana w kocie futerko. świetny koci chłopaczek (ok 12 tyg) - wesoły, towarzyski, radosny. Powinien trafić do domu gdzie dużo się dzieje - kocha zabawę a i rąk do głaskania powinno być sporo. Lubi inne zwierzaki (o ile nie chcą go zjeść)
Kocio jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda lub 602 424 677 Teresa


Wesołe Kotki
Urocze maluszki (ok 7 tyg) - 2 dziewuszki i 3 chłopaczki.
Piękne kolorki, kochające serduszka. To bardzo radosne maluszki - mają łapki pełne roboty w końcu czasem trzeba pogonić piłeczkę lub zamordować sztuczną myszkę. Ale najbardziej - upolować kolana a w takim tłoku to nie lada wyzwanie, trzeba potem mruczeć piętrowo ;)
24 lipca dom znalazła szara kocinka. Reszta nadal czeka
Kotki można poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek, ul. Mickiewicza 15A
tel. 609 437 513, Ala
Kotki dziękują p. Beatce za piękne foto :)

Wedelek
Uroczy kocurek (ok 12 tyg) w niezwykłym kolorze. Na zdjęciach wydaje się być czarny, ale jest koloru mlecznej czekolady. Miły, niezbyt szalony. Raczej poważniejszy koci chłopczyk.
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
t. 506 137 081 Jagoda


Margerytka
Malutka koteczka (ok 8 tyg) w srebrnym futerku z rudymi refleksami. Mocno zagubione maleństwo szuka swojego człowieka
Koteczka jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia
tel. 506 137 081


Kropelka
KROPELKA /7 tyg./ - maleńka, słodka, radosna, rozbawiona śpioszka. Zawsze radosna, chetna na jedzonko i zabawę. Co jakiś czas zwija się w kuleczkę i usypa, wstaje i znów chce się bawić i jeść. Jest odważna, rezolutna, wszędzie czuje się swobodnie wśród kotów i ludzi.
Malutka jest dwukrotnie odrobaczona i wkrótce będzie zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Sreberka
Dwa urocze maluszki (ok 7 tyg) - srebrny kocurek i pingwinkowa koteczka. Łobuziaki wesołe, mają pełne łapki roboty - a to pacną piłezkę, a to zwalą się z kanapy. W wolnych chwilach używają podzespołu mruczącego.
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 508 742 163, Anna
19 lipca dom znalazł kocurek. Elegancka dziewuszka nadal czeka...

Kolorki
White (biały z szarą łatką ma główce i szarym ogonkiem) - maleńki, spokojny chłopaczek, nie lubi być sam, uspokaja się na rękach, przepada za starszymi kotami, lubi zasypiać przytulony do nich;
Grey (biało szary) - chłopak spokojny, wystarczy mała myszka i jest zajęty na dłuższy czas, śpi przy człowieku, cichutki, bezproblemowy;
Pink (biało czarna) - dziewczyna z czarakterkiem i wielkim apetytem, wśród innych kotków rządzi i zawsze stawia na swoim, wszędzie pierwsza;
Blue (czarna w białych skarpeteczkach i z żabocikiem) - słudziutka dziewczynka wita człowieka w dzrzwiach i tupta łapka w łapkę, taka malutka przylepka.
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 501 544 167 Beata


Nisie
Okolo 10 tygodniowe czarne jak smoła kociaki. Dziewczynka z biała plamka na szyjce. Mega aktywnedzień w nocy śpią. Chłopak mruczący przytulające a dziewczynka mały diabełek chodzący własnymi ścieżkami.
tel. 501 453 000 Monika
Pegi
Koteczka(ok. 16 tyg) miesięcy.Bardzo radosna,zabawna.Lubi przytulać się.
Korzysta z kuwety.Czeka na swój domek.
Tel.508846507
Foto Anna Andraka

Megi
Koteczka (ok 16 tyg) Bardzo radosna,zabawna.Lubi przytulać się.
Korzysta z kuwety.Czeka na swój domek.
Tel.508846507
Foto Anna Andraka

Mandarynki
Uniknęły rozplaszczenia przez budożer, czy wystarczy im szczęścia żeby je ktoś pokochał?
Kociaczki uratowała dzielna wolontariuszka, nauczyły się wszystkiego co przyzwoity kotek umieć powinien - są dobrze wychowane, czyściutkie, urocze.
Ale oczywiście jest "ale"...mają 2 tygodnie na znalezienie domu. 10 sierpnia pani która je przygarnęła musi opuścić mieszkanie. Co będzie z maluchami? Czy pomiędzy wakacyjnym wyjazdem, grillem a namiotem zdążą skradną wasze serducha?
Nie mogą przecież wrócić na budowę :(
Przepięknie kolorowe maluszki (ok 10 tyg)- chłopaczki - biszkoptowy, biały z rudym noskiem i dymny w eleganckich białych skarpetkach. Niebieska i marchewkowa to dziewuszki.
Dziewuszki znalazły dom, kocurki czekają...
Wesołe, radosne i urocze.
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 515 622 473 Justyna

Kotki dziękują Studio Świateł - Karolina Toczydłowska za piękne foty:)

Łapu-Capki
Kocięta (ok 8 tyg) szukają domków. Młodziutkie kocurki pełne energii w zabawie, zainteresowane nowymi rzeczami które można wykorzystać do zabawy. Uwielbiają kontakt z człowiekiem w zabawie,  w głaskaniu i przytulaniu.  Są to 3 koty - bracia, są samodzielne, jedzą , piją i korzystają z kuwety. Są dwukrotnie odrobaczone.
 tel. 501 08 43 41, MagdaINNE KOTKI SZUKAJĄCE DOMU:
Przystojniak

Oto mały przystojniak, który potrafi korzystać z kuwety, jest bardzo towarzyski i pełny energii, ma ok. 2-3 miesięcy. Kto przygarnie takiego słodziaka?
tel. 503641950.


Mały
Mały (ok. 3-4 miesięczny) czarny kocurek. Jest bardzo łagodny i ufny w stosunku do ludzi. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, najchętniej nie opuszczałby właściciela ani na krok. Kotek na ogół jest spokojny jednak kocha zabawę, podczas niej rozpiera go energia. Jest również wielkim pieszczochem – wylegiwanie się na kolanach i głaskanie to coś co uwielbia.
tel. 784-546-819 (po godzinie 14.00), Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Błękit
Niezwykle oryginalny kocurek (ok 10 tyg). Któryś z rodziców musiał mieć coś z brytyjczyka po futerko w niebieskim odcieniu i mieciutko-pluszowe. Maluch lubi zabawę, ale jest bardziej spokojny, kocha przytulanie.
tel. 797544010, mail Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Bielinka

Znaleźliśmy małą, około dwumiesięczną kotkę na ulicy. Siedziała wystraszona na jezdni.
Nie mogę jej zatrzymać, liczę na dobrego człowieka, który ją przygarnie. Kicia jest urocza, słodka, mrucząca. Tylko brać i kochać.
Odbiór w Białymstoku, Supraślu lub Krynkach.
 tel. 501 544 167 Beata

Twarożek

Tydzień temu znalazłam  kotka. To ona, ale na imię ma Twarożek. Przez pierwsze trzy dni walczyła o życie. Miała wstrzaśnienie mózgu i połamany pierwszy krag. Obecnie ma się dobrze: sama już je, skacze, biega.  Bardzo szybko się oswoiła i jest przesłodka;)
 tel.537222312; Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Szaraczki

SZARACZKI /ok. 8 tyg./ - śliczne, małe, przesympatyczne, radosne, zabawne, ale grzeczne kotuszki - 2 chłopców i 2 dziewczynki. Klasycznie europejsko tygryskowe. Uwielbiają zabawy, brykanie, skakanie, skradanie się, bieganie. Korzystają z kuwety, są niewybredne.
Szaraczki są dwukrotnie odrobaczone, zaszczepione i mają książeczki zdrowia.
tel: 514 979 464, Ania

Złomek
Uroczy, kocurek(ok 12 tyg) szuka nowego domu.
Został podrzucony, był brudny i wygłodniały. Kociak został wykąpany, jest małym czyścioszkiem
Złomek (imię można zmienić :-) ) jest wesoły, lubi się bawić, szuka kontaktu z człowiekiem. Przy każdym dotknięciu niesamowicie mruczy swoje kocie kołysanki, jest przylepny i zabawny. Niestety prycha na psy, dlatego nie może u mnie zostać.
Tylko w dobre ręce, preferowany dom niewychodzący ale nie jest to warunek. Najlepiej bez psa, inne koty zaczepia do zabawy.
tel. 509 733 438

Marceli, Marcelina, Rudasek
Niestety, wynikła nagła sytuacja i w ciągu tygodnia potrzebuję żeby ktoś zaopiekował się zwierzakami. Do niedzieli jestem w Bstoku i wracam za granicę, w tym czasie potrzebuję znalezienia domów…
Rudasek to absolutnie wyjątkowy kot. Niezwykle przyjazny i inteligentny… Serce mi się kraja,
Marcelina to wesoła dziewczynka, trochę nieufna ale bardzo miła.
Marceli jest towarzyski, miły i w  bardzo sugestywny sposób mówi o swoich potrzebach.
Kotki są zadbane, wykastrowane i wysterylizowane
Bardzo proszę o pomoc.
Tel. +48784411575; +48608539788, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Warka i Szendi

Dwa, śliczne młode kotki Warka (kotka) i Szendi (kocurek)
Kotka z charakteru jest przytulaśnym słodkim kociakiem. Lubi towarzystwo ludzi. Boi się tylko nieznajomych.
Bawi się chętnie a w szczególności sznureczkami wszelkiego rodzaju ☺️
Bardzo lubi towarzyszyć przy wszelkiego rodzaju wypoczynku. Lubi spać i jest cichutka. Nie niszczy niczego. Leniuszek pospolity tak ją nazywam.
Kot jest żywszy od Warki, bawi się wieloma zabawkami. Często zaczepia kotkę. Jest małym rozbójnikiem, jego charakter określił bym jako : to ja tu jestem Panem i władcą. ☺️
Uwielbia długie zabawy, które męczą do upadłego ☺️ Laserek i zabawki na sznurku ulubione zabawki. Szendi lubi siedzieć na wysokich meblach, obserwując z góry co w domu się dzieje ☺️
Kotki są po sterylizacji oczywiście i kiedy jest potrzeba chodzimy do weterynarza.
tel. 508121812 Adrian, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Tofik Spokojniaczek

To fajny czarny kocurro. Spory, jest co przytulić. Całkiem ogarnięty  i... dość niskopienny.
Tj nie skacze po meblach, najwyżej do łóżka na przytulanki...
Kotek jest wykastrowany

 Tel 888777828, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyćNero i Łatka

Szalony,ale uroczy kotek, bardzo lubi sie bawić (najczęściej ze swoim braciszkiem Pango, który jest identyczny i równiesz szuka nowego właściciela) umie korzystać z kuwety. Nie można sie z nim nudzić.
Bardzo grzeczna i ułożona kotka o nietypowym ubarwieniu.Jest bardzo ufna. Jak widać na zdjęciu potrafi robić różne śmieszne minki. Równierz korzysta z kuwety.
t. 501 046 001, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Pączek i Fufa
Pączek i Fufa szukają nowego domu, najlepiej razem. Pączek(czarno biały) ma ok.4,5 roku, szara koteczka 5,5 roku.
Pączek jest spokojny, wrażliwy. Lubi się bawić, łasić, ocierać o nogi, mruczeć i głośno "gadać". Nie jest kolankowy, ale uroczy i kochany.  Fufa ma charakter typowego kota chodzacego własnymi drogami. Jak chce na kolana to za wszelką cenę, jak bierze się ją na ręce a ona nie chcę to będzie się wyrywać. Mruczy, też gada. Bawi się rzadko.
Najlepiej żeby były razem, ponieważ już była " próba" oddania tylko Pączka co się skończyło ogromnym stresem obu kotów
Kotka jest wysterylizowana a Pączek wykastrowany

Mój tel. 690944644


Ilonka

Malutka, oryginalnie umaszczona koteczka. Jest bardzo towarzyska , pięknie mruczy przy uchu gdy zasypia, umie korzystać z kuwety.
t. 534018382

Czarnuszki
10!!!! małych czarnuszków. Kocurki i koteczki - w dowolnym kolorze (o ile jest to kolor czarny;)
t. 602 437 042,  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Pręguski
Pięć uroczych, zupełnie pręgowanych mikrokotków. koteczki i kocurki - wesołe i urocze.
tel. 506 137 081 Jagoda lub 537 685 270
Kotki dziękują www.zdjeciaslub.com za piękne fotki :)

Wika i Henio
Szukam domu dla dwóch kiciaków w wieku Wika ok 2 lata grzeczna kotka po sterylizacji i Henio ok 1 roku mały urwis w dobrym tego słowa znaczeniu,lubiący pieszczoty i ciekawy wszystkiego co sie  wokół jego dzieje. Koty uzupełniają się charakterami . Szukam im domu który weźmie oba kociaki.
tel. 505051434, Edyta


Krawatek

Święta za pasem, wypadałoby wyglądać elegancko. Niektórzy tak sie przejęli, że we fraczku ganiają już...dawno. Taki Krawatek na przykład ;)
To sympatyczny młody kocurek (ok 10 mcy) Uwielbia głaskanie, towarzystwo człowieka i zwierzów domowych.
Wkrótece zostanie wykastrowany
tel. 512 262 647, Iza, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Kicia i Mureczka
Dwie piękne dorosłe kotki KICIA i MURECZKA(matka i córka),do oddania RAZEM. Piękne kolory tricoloroki + nosek pingwinki rodem z kotków egzotycznych tworzą z nich niepowtarzalny duet. Koteczki strasznie się kochają. I nie sprawiają problemów. Może więc zamiast szalonych kociaków dwie ogarnięte, grzeczne i dobrze wychowane  kociczki?
Są  zdrowe, wysterylizowane, niewychodzące.
Tel.85 744 41 43


Bartuś

Sympatyczny kotek - kluseczka. Jego pani za kilka dni trafi do domu opieki, kotek bardzo martwi się, że nie będzie miał gdzie się podziać:( To zwierz domowy, grzeczny, nauczony czystości. Kocha przytulanie i drapanie za uszkiem.
Kotek jest zadbany, wykastrowany.
 tel 798 540 976,Wiesława lub 511 847 403,Anna mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Rysia
Rysia jest piękną, szczupłą kotką. Jest bardzo cicha, spokojna i ułożona. Nie przepada za trzymaniem na rękach, ale lubi siedzieć obok człowieka i być głaskaną. Lubi spać pod kocem albo w takim miejscu gdzie może się schować. Bardzo lubi zabawy.  Ma książeczkę zdrowia, jest regularnie odrobaczana, jest kotem niewychodzącym, korzysta z kuwety i jest nauczona czystości.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 694 487 082, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Misia

Misia jest piękną kilkuletnią kotką. Bardzo lubi głaskanie,jednak preferuje samodzielność. Lubi spędzać czas we własnym towarzystwie lub w towarzystwie innego kota. Jest bardzo spokojna i cicha.Ma książeczkę zdrowia, jest regularnie odrobaczana, jest kotem niewychodzącym, korzysta z kuwety i jest nauczona czystości.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 694 487 082, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Goście Kotkowa - pomóż im znaleźć dom!