Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Przygarnij mnie!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Przygarnij mnie!
Szukamy domu - kilka słów na początek

Aktualnie poszukujemy domów dla kilkunastu małych, pięknych kotków.
Wszystkie nasze kotki mieszkają w Białymstoku, są odpchlone, odrobaczone i nauczone czystości. Znajdują sie pod opieką lekarza weterynarii.
Może Ty chcesz im pomóc? Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami.
Możesz też zadzwonić albo napisać, aby uzyskać dodatkowe informacje (szczegóły w dziale KONTAKTAŻ).

Przy oddawaniu kotka podpisujemy umowę adopcyjną (wzór umowy dostępny tutaj). 

Pamiętaj jednak, że kotek jest żywą, czującą istotą. I największą krzywdą jest dla niego utrata opiekuna, którego pokochał. Nie bierz kotka dla zabawy, na święta, na prezent. Weź go tylko wtedy, jeśli będziesz go kochać przez następnych kilka – kilkanaście lat… 

 
W Domach Tymczasowych Kotkowa Czekają na Ciebie:


Pamiętaj! Koty pozostające pod naszą opieką poszukują
ciepłych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.

Adopcja kotów w Kotkowie jest bezpłatna - warunkiem podstawowym
jest zapewnienie kotu godziwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z tytułu adopcji nie pobieramy żadnych opłat, jak również gratyfikacji rzeczowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz także tutaj: zasady Kotkowa

Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami: dane kontaktowe


Sierotki
Pani miała kotów ponad 30 (w bloku). Teraz zostało 5 ale ...nie chce mieć już ich wcale... Koty mają około 3-4 lata, są wysterylizowane i wykastrowane. Zostały dwie piękne grubiutkie trikolorki, cały czarny chłopiec, biało czarny chłopiec i dziewczynka.
Pani jest chora, ma schizofrenie i co chwile policja zabiera ją do Choroszczy. Koty kilkukrotnie były zamknięte w domu na głucho, bo nikt nie zastanowił się nad tym, że koty tydzień zamknięte w domu bez jedzenia i picia czeka marny los.
Może ktoś zechce te kociamberki na stałe?
Może stanie się  cud i ktoś zgłosi się na tymczas?
Koty załatwiają swoje potrzeby w kuwecie i na podwórku.
tel. Aneta 501234459

Gwiazdka
Skąd się wzięła Gwiazdka? W skrócie - pojechałam po bułki do sklepu i wróciłam z Gwiazdką. A tak na serio to przecież nie spadła z nieba dwuletnia drobna koteczka z chorą łapką. Nie wiem przez co przeszła, czy miała kiedyś swojego człowieka, czy ktoś choć raz podrapał ja za uszkiem. Wiem za to, że w jej pięknych oczach widać wielką radość i wdzięczność za każdą chwilę spędzoną razem. Dobrze wychowana dziewczynka zanim zacznie jeść grzecznie się wita, mruczy i z radości nie przestaje ugniatać łapkami nawet, gdy już zacznie jeść. Kicia lubi być głaskana, bawić się.
Gwiazdeczka prawdopodobnie w kociństwie przebyła uraz tylnej łapki i nie było wtedy nikogo, kto by się tym zajął. Kocia radzi sobie świetnie z tą niepełnosprawnością (poza nieco mniejszym "zasięgiem", co ma przecież swoje zalety ; ). Okazało się, że kicia jest nosicielką  (FELV). Nie choruje i w dobrych warunkach może nigdy nie zachorować. Nie może jednak mieszkać z innymi kotami (no chyba, że trafi się towarzystwo FELV+). I taka właśnie cichutka kocia dziewczynka czeka na cud, w nadziei, że wszystko, co najgorsze, już za nią. Kicia bezbłędnie korzysta z kuwety. Manicure regularnie wykonuje na ulubionym brzozowym pniaczku. Czeka na swojego człowieka, który pomoże jej zacząć nowe życie.
Kicia jest wysterylizowana
tel. 791 557 001 Sylwia

Tygrysek
Tygrysek to ponad roczny kocurek, o masywnej budowie ciała. Chodzi majestatycznie przynajmniej jako koci książę. Jest bardzo sympatycznym, spokojnym, opanowanym kocurkiem, ubóstwia  głaskanie i ludzkie kolanka ( na których ledwo się mieści). Kocha towarzystwo ludzi oraz innych kotów. jest ugodowy. Potrafi pokazać lekko swoje niezadowolenie , ze zbyt nachalnej postawy człowieka wobec jego. Kić jest przyzwyczajony do bloku i prosił by o dom nie wychodzący.
Kotek jest FELV(+) - może zamieszkać w domu bez innych kotów lub z kotem FELV (+)
Kot jest odrobaczony, wykastrowany.
kontakt : Magda 501 08 43 41

Masza
Masza nie ma złudzień i wie że na dom będzie długo czekać dlatego szuka też opiekuna wirtualnego....
MASZA /ok. 5 lat/ to miła, przylepka, mruczący traktorek, wdzięczna kicia-przyjaciółka. Ceni przytulanie i bliskość człowieka, głaskanie, mizianie, ciepły kącik, miękkie posłanie. Jest bardzo spokojna, wyciszona i bardzo ufna. Szuka kontaktu z ludźmi i bliskości. Nie przepada za innymi kotami – boi się ich, ponadto to konkurenci do ludzkich względów.
Masza ma białą mgiełkę na prawym oku - pozostałość po trudnej przeszłości. I choć to defekt na urodzie - to zupełnie jej to nie przeszkadza.
Kicia niewiele w swoim życiu zaznała dobrego i niezwykle ceni domowy dobrobyt. Była wiejską, chlewikową kotką rodzącą co najmniej dwa razy w roku, niechciane czarne jak ona, pospolite kociaki, które w większości nie przeżyły. Była bardzo wychudzona, wyglądała jak kilkumiesięczny kociak, nie czarny, a jasno brązowy z niedoboru składników w pokarmie .Przed Maszą jeszcze co najmniej 10 lat życia, miejmy nadzieję że dobrego. Pomóżmy tej kochanej łagodnej, ufnej kotce.
Apetyt jej dopisuje i nie jest wybredna. Perfekcyjnie kuwetkuje.
Kocia jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Kary
Kary nie ma złudzień i wie że na dom będzie długo czekać dlatego szuka też opiekuna wirtualnego....
KARY to starszy, duży, tłuściutki i dorodny, bardzo spokojny, zrównoważony i grzeczny kocurek. Kuszą go pieszczoty, przytulanki i czułości więc prosi o nie. Jest przylepką i doskonałym przyjacielem. Lubi obserwować co się dzieje a przede wszystkim spać w spokojnych, ciepłych i wygodnych miejscach. Kicio lubi przytulanie podczas snu. Drapany, czesany lub głaskany rozciąga się, wystawia brzuszek, kręci na rożne strony. Rozumie o co się go prosi i wykonuje polecenia. Korzysta z kuwety, ma doskonały apetyt i ceni domowy dobrobyt ale ciągnie go podwórko.
KARY jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464
Więcej o Karym można przeczytać tu [kliknij]
Kotek dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Polipka
Opiekin wirtualny p. Ania S
Polipka to urocza młoda koteczka. Kochana, mrucząca. Bardzo chciałaby mieć swojeg ludzia - dobrego do głaskania i przytulania. Kicia ma polip w uszku, który trochę zaburza jej równowagę. Badanie tomografem mówi - zdrowy kot, kota ma jedynie trochę przechyloną łapetynę.
Kota zaszczepiona  i wysterylizowana
tel. 506 137 081


Ciapa
Oto księżniczka nocy, szylkretowy klejnot, szmaragdooka córa dzikich kniei.
CIAPA z pewnością jest zaginioną kocią arystokratką ;)
Ciapa jest młodą kotką, która wychowała się na wsi. Żyła w pobliżu ludzi, ale nie pod dachem - oswoiła się zatem z człowiekiem, a jednocześnie nie wymaga do życia puchów i niewolników. Będąc u nas zadowala się chwilą aktywnego towarzystwa, ciepłem, strawą.
I to mimo błękitnej krwi, ha!
I, jak na błękitną krew przystało, jest czysta i kulturalna.
Z naszymi dłońmi oswajała się całych... parę godzin. Teraz mruczy jak mały diesel na sam nasz widok.
Po zabawie pragnie spokoju, tak po prostu.
Nie jest przesadnie ciekawska, po prostu obserwuje.
Nie wyrywa się na podwórko, nieszczególnie interesuje ją dziki świat na zewnątrz - po wiejskich, ostrych zimach to w sumie nie dziwi.
Nie skacze po meblach,  nie łazi po firankach - w końcu jest księżniczką, nie godzi się.
Nie chce zdradzić (jest księżniczką, nie musi :)) jaki jest jej stosunek do psów i dzieci; co do psów, pewnie będzie pełna rezerwy i może się długo oswajać. Co do dzieci - nie powinno być problemów.
Księżniczka Ciapa jest wysterylizowana, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 535 403 535,

Kotki dziękują p. Anicie F za piękne foto :)

Mamonia
Adoptowany wirtualnie przez p. Joannę P :)
MAMONIA to kilkuletnia,  ciągle urodziwa kotka z usuniętą listwą mleczną z powodu guzka. Była mamą wielu miotów niechcianych kociąt zanim spotkała ją litościwa sterylizacja.
Mamonia to indywidualistka boi się innych kotów i trzyma się na uboczu. Trochę je straszy - w stosunki do cżłowieka  jest łagodna i zakochana w drapaniu, głaskaniu  i czesaniu.
Kotka jest odrobaczona, wysterylizowana, zaszczepiona i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Ida
Opiekun wirtualny Misza&Icek  -urocze kićki p. Joli ;)
Ida - kotunia potulna i bardzo spokojna - jak przystało na nieco starszą panią. Wiele w swym życiu przeszła i bardzo potrzebuje spokojnego i kochającego domu na resztę lat swego życia. Bardzo lubi być głaskana i tulona. Nie widzi na jedno oko (to powiększone).
Kotka jest zaszczepiona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kocia dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Nugat
Piękny młody kocurek (ok 1 rok) - 100% garfieldowatości w garfieldzie :) Uroczy, łagodny - i mruczenie i kolanka i wogóle chłopak ogarnięty ;)
Kotek jest wykastrowany i zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia testy FIV/FELV ujemne
tel. 501 544 167 Beata

 
Zorka
Zorka - młoda kotusia o łagodnym usposobieniu, łasa na głaskanie i tulenie. Szuka spokojnego domu.
Kotka jest zaszczepiona i wysterylizowana, testy FIV/FELV ujemne.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kocia dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Sonia
Młoda szarutka koteczka- magnetyczne, mądre złote oczy. Urocza kotka - przytulanka ;)
Chciałaby zamieszkać w domu niewychodzącym.
Kotka jest wysterylizowan, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Bunia
Młoda drobniutka inteligentna koteczka. bardzo ciekawska. Towarzyszy właścicielowi w codziennych czynnościach. Ma śliczny delikatny pyszczek i łagodne usposobienie.
Kotka jest wysterylizowana.
Kontakt Łukasz 504 446 226
Kotka dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Blondynka
Blondynka to młoda koteczka ok 1,5 roku - 2 lata, jest drobną kotką.Jest typową kocią damą, uroczą, grzeczną kicią. Uwielbia towarzystwo człowieka, lecz nie przepada za innymi zwierzętami w towarzystwie.  Ubóstwia głaskanie za uszkiem, po główce, lecz nie przepada za kolankami.
Kotka jest odrobaczona, wysterylizowana, wkrótce będzie zaszczepiona.
Magda 501 08 43 41


Czyżyk
Młody kotek znaleziony przy ruchliwej ulicy, po wypadku ma sztywną przednią lewą łapkę na której się tylko podpiera, pomimo tego jest całkowicie sprawny i o dziwo bardzo szybki, potrafi nawet wejść na drzewo. Prawdopodobnie to że dostał drugą szansę od życia jest nadzwyczaj żwawy. Poza tym jest bardzo pocieszny i często daje kociego buziaka dla właściciela. Ma nieziemskie niebiesko zielone oczy.Raczej do domu niewychodzącego lub naprawdę bezpiecznego wychodzącego.
Kotek jest wykastrowany.
tel. 504 446 226
Kotka dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)
Nela
Nela to młoda, bardzo towarzyska koteczka. Kocha ludzi i inne kotki. Miauczy cichutko, prawie jej nie słychać, za to przytulas straszny. Bardzo szybko odnajduje się w nowym miejscu. Fajnie jakby w swoim nowym domku miała kocie towarzystwo, bo ma mnóstwo energii. Do wspólnej zabawy potrafi zmotywować największego kociego śpiocha.
Dogaduje się z psem. Je suchą i mokrą karmę oraz gotowane mięsko.
Swoje potrzeby załatwia w kuwecie.
Kotka wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, ma książeczkę zdrowia.
Nr tel.: 661 256 668 - KaśkaNino
Swojego człowieka szuka pan Nino - przystojny i uprzejmy kawaler. Jego nastawienie do życia pozostaje optymistyczne, pomimo doświadczonej bezdomności i samotności. Jakby tego było mało, w ciemnej alejce został napadnięty i poturbowany przez bliżej niezidentyfikowanego stwora o czterech łapach i całej paszczy wielkich zębów. Ale Nino się nie poddaje. Je dużo, gdyż ma dosyć bycia wyzywanym od chudzielców, dba o codzienną toaletę i pięknie załatwia swoje potrzeby w kuwecie. Nino obiecuje, że nie będzie uganiał się za pannami (na dowód może pokazać książeczkę z wpisem ,,kastracja''), jedynie za piłeczką, wędką, a czesem może i muchą (tak, Nino z zapałem zapracuje na codzienną miskę karmy ;)
Kotek jest odrobaczony, zaszczepiony, czyściutki. Ma książeczkę zdrowia
Kontakt: Ania-514 979 464

Twiggy
Piękna, smukła wręcz posągowa Twiggy o nieziemsko pięknych nogach (łapkach) do samego nieba  i nietuzinkowej urodzie. Słodka, młodziutka koteczka o spokojnym usposobieniu, która przy pierwszym poznaniu jest nieco nieśmiała ale już po pierwszym głasku otwiera swe serce na oścież. Uwielbia być głaskana i być w pobliżu człowieka przy czym nie jest w tym nachalna. Wciąż drzemie w niej ciekawość małego kociaka. Ideał do kochania :)
Kotka jest wysterylizowana
tel. 506 137 081 Jagoda
Kota dziękuje p. Beatce za piękne foto :)

Migotka
Piękna i miła - nader rzadkie połączenie. Jest młoda ale to spokojny gatunkowo zwierz. Uwielbia drzemać przy dobrym serialu ;)  To małomówna kobieta- co nie zdarza się często i Panowie się z tym zgodzą. Spokojny kici kot, nie jest rozrabiaką. Odchodzi w swój kąt - wie kiedy nam nie przeszkadzać.
Kuwetkująca, zaszczepiona, wysterylizowana, ma książęczkę zdrowia.
tel. 790 288 666

Kicia dziękuje p. Beatce za piękne foto :)


Julianek Literat
Kocik młody (ok 8 mcy) uroczy, oczytany (no, z ul. Tuwima więc jakżeby mogło być inaczej ;) Uroczy, kontaktowy, w-oczy-patrzący ;)
Kotek jest wykastrowany, zaszczepiony ma książeczkę zdrowia testy FELV/FIV ujemne.
Tel. 506 137 081 Jagoda
Kotek  dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Mila
Whiskasowa Koteczka Mila w wieku ok. 8 m-cy. Jest piękna z wyglądu jak i z charakteru. Ma cudownie zielone oczy. Grzeczna, nie narzucająca się a jednocześnie milutka w domu. Jeszcze lubi odpocząć po trudach nielekkiego kociego życia. Została porzucona na działkach rekreacyjnych wśród tłumu ludzi i błąkała się przez jakiś czas. Jest delikatna, oswojona, same superlatywy. Szukamy jej kochającego i odpowiedzialnego domu, w którym już nigdy nie będzie skrzywdzona.
Nie lgnie na podwórko, wystarczy jej mieszkanie w bloku.
Kicia jest wysterylizowana, będzie zaszczepiona
Małgorzata tel. 607 981 073


Maurycy
Piękny Maurycy, grzeczny i ułożony kotuś szuka kochającego domku. Lubi głaski i jest skory do zabawy.
Kocurek jest wykastrowany,  zaszczepiony ma książeczkę zdrowia
tel. 506 137 081


Dalia
Dalia - czarno-biała koteczka. Niezwykle wdzięczna i kochana kocia dziewczyna. Uwielbia głaski, tulaski i całuski. Jest spokojną nienachalną koteczką.
Kotka jest wysterylizowana, testy FIV/FELV ujemne
Z nadzieją w oczach wyczekuje miłości swego życia na zawsze i na dobre.
tel. 505 723 899 Jagoda

Batmanek
 BATMANEK to drobny,  oryginalnie grafitowo umaszczony kocurek. Kocha czułości, przytulanie, mizianie i wspólne spanie. Wygląda na ok. 5-6 mies. choć ma ok. 8 mies.
To domowy kotek, niewychodzący. Korzysta z kuwetki, a jedzonko po prostu wymiata.
Kić dogaduje sie z kotami i psami.
Jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Filippe
Młody kocurek (ok 7 mcy) - słodziak,tulak, ukochany synuś mamusi ;) Słów brakuje żeby opisać całą słodycz. Nakolankowy, narączkowy, mógłby spędzić całe życie w ramionach kochającego ludzia. Kotuś relaksik.
Najchętniej w pakiecie z Suri, bo bardzo się lubią :)
Kocik jest wykastrowany, zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 501 544 167 Beata

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Suri
Słodka, malutka, uwielbia głaski, zabawę i jedzonko, każde ;) Z kuwety korzysta bezbłędnie, z innymi kotami szybko się dogaduje.
Do oddania najchętniej w pakiecie z Philippe bo baaaardzo się lubią ;)
Kicia jest wysterylizowana
tel. 501 544 167 Beata

Graf
GRAF (ok 1 rok) to młody, lśniący, bardzo spokojny i zrównoważony kocurek w futerku jak elegancki frak. Kuszą go pieszczoty, przytulanki i czułości, więc prosi o nie. Jest przylepką i doskonałym przyjacielem. Lubi obserwować co się dzieje a przede wszystkim spać w spokojnych, ciepłych i wygodnych miejscach. Korzysta z kuwety, ma doskonały apetyt i ceni domowy dobrobyt.
Poszukujemy dla niego domu niewychodzącego lub wchodzącego w bardzo bezpiecznej okolicy.
Kotek jest odrobaczony i wykastrowany, wkrótce będzie zaszczepiony.
Kontakt: Ania-514 979 464
Kotek  dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)


Tola
Tola ok 7 miesięczna śliczna długowłosa, kolorowa koteczka.
Kotka jest pół długowłosa( puszysta),bardzo towarzyszka i przytulaśna:).Została juz wysterylizowana i odrobaczana .Obecnie przebywa w awaryjnym domu tymczasowym i szuka domu na zawsze....takiego naprawdę dobrego i odpowiedzialnego ,gdzie Tolusia będzie traktowana jako członek rodziny.
Kotka jest wysterylizowana.
Tel 500 657 246


Kizia
Urodziłam się 6-7 mcy temu, było zimno. Cudem przeżyłam, wybrałam się na przechadzkę i ... nie pamiętam. Domku już nie było. Siadywalam pod samochodami, tam było cieplej. Gorzej z wodą do picia, była w miseczkach na posesjach ale wszedzie szczekały takie duże z kłami. Nie wiedziałam co to ale czułam niebezpieczeństwo.
Byłam bardzo głodna. Czasem bawiły się mną dzieci na podwórkach – nie ze mną a mną, nosiły i tłamsiły.
Duża, co mnie wzięła na początkiu maja do lekarza mówiła, że jestem zamorzona. Rzeczywiście nawet ciężko było mi się myć, nie mówiąc o zabawie. Byłoby kiepsko ale los uśmiechnął się i wreszcie mam co jeść. Teraz muszę się spodobać komuś kto weźmie mnie już „na zawsze” będę grzeczna, lubię ludzia, tylko nie przepadam za innymi kotami – nie wiem dlaczego ale tak jest.
Jestem drobniutka, nie będę wielką kotką, ale mam serduszko pełne miłości i ogromną potrzebę przytulania się do człowieka, jednak nie jestem nachalna. Potrafię zająć się sobą.
Kto mnie pokocha ?
Kizia jest odrobaczona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
tel. 720 332 181, Bożena

Zuzia
Zuzia - młodziutka buro-biała drobna koteczka Jest bardzo miła,lubi spędzać czas obok człowieka,pospać na kolanach,uczestniczyć w pracach domowych-trzeba trochę uważać bo cały czas kręci się pod nogami i zagaduje popiskując.Jest bardzo energiczna,dużo się bawi-uwielbia bawić się zabawką na sznureczku,piłeczką i laserkiem,korzysta z drapaka,może mieszkac z innym kotkiem.
Kicia potrzebuje raczej spokojnego domu bez małych dzieci - boi się gwałtownych ruchów i głośnych dżwięków. Nie domaga się wypuszczania na podwórko, więc preferowany dom niewychodzący z zabezpieczonymi oknami-kotka jest zwinna i jest możliwość ,że może wskoczyć w uchylne okno.
Wysterylizowana,zdrowa,bezbłędnie korzystająca z kuwety.
tel 511 794 057


Gienio
Opiekun wirtualny  p. Joanna P :)
GIENIO /ok. 1,5 roku/ jest dorodnym, lśniącym, miłym, rozmruczanym kocurkiem. Ceni czułości: drapanie po główce czy po grzbieciku. Głośno mruczy i przybiera pozy prowokujące do pieszczot. Namiętnie ociera się o ludzkie nogi, prosząc o uwagę czy jedzonko a jest wielkim łasuszkiem. Lubi kocie towarzystwo, matkował nawet z oddaniem kocim maluchom. Ładnie kuwetkuje i ma dobre maniery.
Kocio jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Minio
Mikrokotek o imieniu Minio - 5-ro miesięczny sympatyczny maluch. Nieco nieśmiały w kontakcie z ludźmi kocha za to inne koty - mruczy na sam ich widok. Z człowiekiem - ostrożny. Spanie w łózku i owszem, ale gwałtowne ruchy powodują ucieczkę :)
Kocik jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
tel. 506 137 081, Jagoda

Kocik dziękuje Pani Beatce za piękne fotki :)

Kraski
Dwa super maluszki (ok 8 tyg). Miały być naleśnikami na szosie - uratowane w ostatniej chwili. Teraz pilnie szukają domku - mają tymczas na kilka dni.
Komu śliczności? Szara dziewczynka i biało czarny chłopczyk (spójrzcie jaką ma super bródkę)
Grzeczne, miłe, kuwetkujące
Kotki są zaszczepione
tel. 506 137 081 Jagoda

 
Franio
FRANIO /ok. 5 mies./ to pogodny, grzeczny, młody kocurek. Ma wesołe usposobienie, niczego się nie boi i ma niespożyte chęci do zabawy. Lubi pieszczoty i czułości, zwłaszcza czesanie. Garnie się do kotów i ludzi. Chętnie kładzie się obok człowieka, zasypia albo prosi o czułości. Prawidłowo kuwetkuje, ma dobry apetyt.
Jest odrobaczony, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Tito
Mały Tito (ok12 tyg) przebojowy jak Despacito. Ma chłopak te ruchy i błysk w oku co zawojuje nie jednego pozornie stojącego z boku ;) Wesoły i ciekawy wszystkiego chłopaczek o bardzo pozytywnym nastawieniu. Przy pierwszym kontakcie nieznacznie nieśmiały ale już po chwili: tul, głaszcz, miziaj i baw mnie na całego. Oto cały uroczy Tito :)
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 501 544 167 Beata

Kotki dziękują p. Beacie za piękne kot-foto :)

Tasza
Tasza /ok. 4 mies./ to słodka, inteligentna,  i bardzo proludzka mała kicia, rozkochana w pieszczotach do tego stopnia, ze wystarczy jeden głask, a mruczeniu nie ma końca. Co jakiś czas przychodzi na rączki i na kolanka albo kładzie się obok i przytula. Umie się sam sobą zająć, zwłaszcza upodobała sobie piłeczki, sznureczki i myszki. Mała Tasza jest dobrze wychowana i ładnie kuwetkuje.
Ma świetny kontakt ze zwierzętami. Nikogo i niczego się nie boi.
Jest odrobaczona, zaszczepiona i ma książeczkę zdrowia.
Ania-514 979 464


Laura i Lauruś
Urocza koteczka i jej braciszek (ok 10 tyg).  Swoje klasyczne umaszczenie futerka nadrabiają niezwykłym charakterem. Uwielbiają wtulać się w człowieka i mruczeć jak najgłośniejszy traktorek. Nie sa typem rozrabiaki, są bardzo grzeczne (jak na kociaka;). Ładnie bawią się kocimi zabawkami, nie odpuszczą żadnej piłeczce ani myszce. Chętnie układa się do snu na kolanach człowieka i kocha być głaskana. Są czyste, korzystają z kuwetki.
Kićki odrobaczone, zaszczepione mają książeczki zdrowia.
Tel. 501453000
12 sierpnia Lauruś znalazł dom, Laura nadal czeka.

Marcysia
Wiecie jak to jest kiedy jest się porzuconym, niechcianym maluchem w nieprzyjaznym świecie?
Musiałam radzić sobie sama. Czasem ktoś mi coś rzucił, przeważnie wyjadałam z miski dużego psa. Wiecie jak się bałam?
I jeszcze ta łapka - była złamana ale co mogłam na to poradzić. Strasznie bolało, siedzialam w kąciku, miałam gorączkę, prawie umarłam.
Trwało to tak długo... Łapka zrosła się trochę krzywo, na szczęście już tak nie boli.
Tera tylko się martwię - czy ktoś mnie zechce? Takiego zwykłego kotka i to jeszcze utykającego na łapkę?
Marcysia to około 4-miesięczna kotka, która mogła podzielić los innych bezdomnych, działkowych kotów. Los się do niej uśmiechnął i może teraz spać tymczasowym domu, gdzie czeka na stałego opiekuna. Szczęście jednak przyszło trochę za późno, we wczesnym kociństwie Marcysia złamała łapkę, nie miał kto jej pomóc...więc łapka się zrosła sama – krzywo:(. Musiała strasznie cierpieć. Kicia troszkę kuleje, ale zupełnie nie przeszkadza jej to w codziennych czynnościach i kocich psotach. Nie wymaga również operacji w przyszłości. Jest wdzięczną czarną kulka, którą ciągnie do człowieka. Uwielbia się przytulać i mruczy jak tylko weźmie się ją na ręcę. Marcysia wie, że jako pospolity czarny kot ma mniejszą szansę na adopcję i nie chce być wybredna ale bardzo chciałaby zamieszkać z kocim lub psim (o ile jej nie zje :)) kumplem, w domu z osiatkowanym balkonem. W zamian da dużo radości i przyjaźń na wiele lat.
Marcysia perfekcyjnie kuwetkuje, je morką karmę i surowe mięso.
Jest zaszczepiona, odrobaczona, ma książeczkę zdrowia.
Tel: Maja 506 587 371


Tosia
Tosia to ok 3 miesięczna kolorowa kocia dziewczynka .Uwielbia zabawę,ganianie za piłeczka oraz towarzystwo innych kotków. Została odrobaczona,korzysta z kuwety. Koteczka chciałby zamieszkać z innym kotkiem ale nie jest to warunek konieczny .Przy próbie wzięcia na ręce jeszcze troszkę sie boi ,ale po chwili zaczyna mruczeć;) Szukam jej domu niewychodzacego i odpowiedzialnego.
Tel 500 657 246.

Galerianek
Kotek (ok 14 tyg) aktywny, ciekawski i gaduła, lubi spać z opiekunem, kuweta bez zarzutu :)
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
tel. 609 437 513


Tosia
TOSIA  /ok. 4,5 mies./ to delikatna, przylepka, mizianka, mruczelka, wdzięczna, przemiła kicia-towarzyszka. Przytulanka na kolana, do łóżka, do głaskania i pokochania. Bardzo wesoła, grzeczna i ufna. Kocha ludzi, szuka ich towarzystwa i bliskości. Prawidłowo kuwetkuje.
Kocia jest odrobaczona, zaszczepiona i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Karmelki
KARMELKI /ok. 3 mies./ - to 3. urodziwych, miluśkich, rozbawionych, pogodnych małych kocich chłopaków w trzech różnych odcieniach rudości i beżu. Mają wesołe usposobienie i niespożyte chęci do zabawy. Lubią pieszczoty, zabawy i zmaganie się z kocimi kolegami, polowanie na pluszowe myszki i bieganie za piłeczką. Często kładą się obok człowieka lub na nim w poszukiwaniu bliskości i ciepła. Nade wszystko przedkładają jednak towarzystwo innych kotów – harce, gonitwy, wspólne spanie.
Kocurki wzorowo kuwetkują i są łakomczuszkami.
Są odrobaczone, dwukrotnie zaszczepione i mają książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464
Kotki dziękują p. Beacie za piękne foto :)

Piccolini
Piccolini (ok 6 tyg) czyli Chivas i Caprese - chłopaczek i babeczka identyczni jak dwie krople wody. Radosne jak wiosna, pełne energii jak letnie słońce, ciekawe całego świata rozrywkowe maluszki. Lubią głaski i  zabawę do upadłego ;)
Kotki są odrobaczone i zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
tel. 501 544 167

Kotki dziekują Anicie F i Beatce za piękne foto :)
13 sierpnia dom znalazła koteczka. Kocurek nadal czeka


Pimpusie
PIMPUSIE /ok. 8 tyg./ - małe,  tłuściutkie, radosne, zabawne i grzeczne kocie  rodzeństwo: 3 koteczki – 2 biało bure i jedna całkowicie bura oraz kocurek burasek. Uwielbiają drzemki w ciepłych, wygodnych miejscach i zabawy, skakanie, skradanie się, polowanie na myszkę czy gonitwy za kuleczką. Są odważne i wszędzie czuje się swobodnie. Garną się do ludzi i innych kotów. Korzystają z kuwety, są niewybredne.
Rodzeństwo jest odrobaczone, zaszczepione i ma książeczki zdrowia.
Kontakt: Ania - 514 979 464
Kotki dziękują p. Beacie za piękne foto :)

Tule
Urocze koteczki (ok 12 tyg) - dwie w eleganckim black&white i jedna pręgowana z białymi dodatkami.
Gzeczne,miziaste,mruczące i ugniatające. Bezbłędnie korzystają z kuwety.
Odrobaczone i zaszczepione.
tel. 501 544 167 lub 791 000 353

Cukiernia pod Wesołym Kotkiem
A tam -  same pyszności ;) (ok 9 tyg) Wyśmienita Beza, pyszny Ptyś i słodka Oreo.
Beza jest niezwykle krucha (jak na bezę przystało) i lekko płochliwa ale to przesłodka kocia dziewczynka. Uwielbia zabawy i głaski.
Boski Ptyś vel Niedźwiadek Polarny - innymi słowy dużo kociego ciałka do tulenia i głaskania, a Ptyś wyjątkowo lubi oddawać się tym czynnościom.
Cudowna Oreo to najsłodsze kocie dziewczę. Bardzo lubi być w pobliżu człowieka, z rozkoszą oddaje się głaskom i tulaskom. Wesoła i bezproblemowa z niej kotusia.
Wszystkie (ła)kocie są jak najbardziej zdrowe, nie tuczą, nie wchodzą w bioderka, co najwyżej na kolanka ;) Są za to zaszczepione i wzorowo korzystają z kuwety.
Kotki można poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek, ul. Mickiewicza 15A
tel. 609 437 513, Ala
Kotki dziękują Beatce za piękne foto :)

Shane
 Shane 😍 wierna kopia Sheridana pod każdym względem. Cudo kocie. Radosny jak wiosna, rozkoszny jak ciepły letni dzień. Do kochania, do tulenia i do bawienia. Uwielbia towarzystwo człowieka i innych kotowatych.
Kotuś jest zaszczepiony i kuwetkowo ogarnięty wzorowo. Czeka na tę/tego jedynego :)
tel. 501 544 167 Beata
Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Gumisia i Gabrysia
Gumisia i Gabyrsia- dwa malutkie kocie urwipołcie (k 8 tyg). Nieco nieśmiałe acz bardzo rozrywkowe kotusie. Uwielbiają wspólne zabawy, ich figlom nie ma końca. Kotusie są zaszczepione i wzorowo korzystają z kuwety.
Z utęsknieniem czekają na czlowieczego kumpla do zabaw i harców ;)
tel. 506 137 081 Jagoda

Pinknosek
Uroczy maluch (ok 8 tyg). Puchowe futerko i całuśny różowy nosek. Kotek przemiły, mruczący
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczke zdrowia
tel. 501 544 167 Beata

Kotek  dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Mike
Mike, słodki 4 miesieczny kocik. Uwielbia dobrą zabawę, spanie na kolanach i jedzonko, do szczęścia potrzebny mu tylko ukochany człowiek.
Bezbłędnie kuwetkuje, jest zaszczepiony i odrobaczony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 501 544 167 Beata

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Suzi
Suzi, śliczna, malutka kicia (ok 7 tyg) większość dnia przesypia, kiedy nie śpi to morduje myszy (uff, pluszowe;). Czysciutka, kuwetkujaca cicha, wzór kotka do kochania.
Zaszczepiona, odrobaczona, ma książeczkę zdrowia
tel. 501 544 167 Beata

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Tycia
Malutka dziewuszka  (ok 6 tyg) o smutnych oczkach. Kto rozweseli maluszkę? Jest urocza, kochana, chodzi za człowiekiem jak piesek
Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda


Ola i Lola
Ola i Lola to dwie śliczne  dziewczynki (ok 12 tyg). Są bardzo przyjazne do ludzi, bezbłędnie korzystają z kuwety.
Są zaszczepione i mają książeczki zdrowia. 
tel. 506 137 081 Jagoda lub 886 338 148 Beat
a

Łakotki
Kocurek i koteczka (ok 8 tyg) - milutkie tulaczki w szarych pasiatych fraczkach
Kotki czyściutkie, kuwetkujące, zaszczepione
Kotki przebywają w lecznicy Qvetka ul. Walerowskiego 19, Kleosin
tel. 506 137 081 Jagoda lub 578550357 Magda


Twins
Weź nas do domu, a już nigdy nie zaznasz poczucia samotności czy smutku.
Ważymy po kilkaset gram, ale w rzeczywistości dajemy tonę cukru :)
Dwie koteczki (ok 5tyg) zdrowe, korzystające z kuwety, uwielbiające mizianie.
Odrobaczone oraz będą zaszczepione.
Kota przebywa  w Klinice Białostoczek (Białostoczek 13A), gdzie można przyjść i odwiedzić tę słodycz :)
tel. 697 117 364, Paulina


Patulki wersja Black
Dwie eleganckie koteczki (ok 8 tyg) - mruczaki w wersji black. Lśniące, eleganckie, zabawne
Kotki odrobaczone, zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 505 723 899 Dorota
Kotki  dziekują zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Niczki wersja 3,0
Trzy urocze maluszki (ok 8 tyg) Szara koteczka i dwa kocurki
rudy kocurek Kotki są odrobaczone, zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
tel. 511566704 Iza
Kocik rudy znalazł dom, szare czekają
Kotki dziękują p. Anicie F za piękne foto :)

Bellipki
Piękności nad pięknośćiami: trzy maluchy (ok 7 tyg) koteczka (niebieska z rudym noskiem) i dwa kocurki - rudy i srebrny. Urocze, miłe, mruczące.
Kotki są odrobaczone, zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 506 137 081 Jagoda
Kotki  dziekują zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Aminka
Śliczna malutka koteczka (ok 8 tyg) o niesamowitych smutnych oczętach. Mała przylepka spragniona kontaktu z człowiekiem
Kicia odrobaczona, wkrótce będzie zaszczepiona
tel. 506 137 081 Jagoda


Zimki
Fajne maluszki (ok 8 tyg) dwie koteczki i kocurek. Wesołe, domowe, czyściutkie
tel. 788426725
Kotki dziękują Zimfoto Igor Zaytsev za piękne foto :)


INNE KOTKI SZUKAJĄCE DOMU:
Żabka

Poturbowana przez los kotka pilnie szuka swojego człowieka.
Jej kosteczki ważą tyle co piórko, a zaniedbana rana świadczy tylko o tym ile musiała już w życiu przejść.
Wieczorami buszowała po ogródkach okolicznych mieszkańców w poszukiwaniu żab, które były jej jedynym pożywieniem w ostatnim czasie. Potrzebująca pomocy - głodna i z sączącą się raną kotka była tylko przeganiana przez kolejnych ludzi.
Jest młoda, oswojona i błaga choćby o chwilę uwagi człowieka.
Została wysterylizowana i przebywa aktualnie w lecznicy. Pilnie szuka domu stałego lub tymczasowego. Jest pod opieką Fundacji Kotkowo, która pomoże w ewentualnych kosztach leczenia i utrzymania w domu tymczasowym.
Kontakt w sprawie adopcji - Karolina 502 391 993


Blacki
Dwa kocurki (ok 10 tyg) - piękne aksamitne footerko kryjące słodkie charakterki. Zabawa - chętnie. Kolanka- pewnie. Mruczenie - jak najbardzie
tel. 507288797, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

  
Bułeczka

Do adopcji poleca się przemiła BUŁKA! Kotka około 212 tyg, cudem uratowana spod kół samochodów. Świetnie dogaduje się z innymi kotami, lubi dzieci. W dzień chętnie zapoluje na pluszową myszkę a wieczorem ugniata i mruczy do snu. Bułka mieszka w Białymstoku, ale lubi podróże i chętnie zamieszka też w innym mieście.
Kontakt w sprawie Bułki : 661 305 097 Julita

Misia
Misia (ok 8 tyg) Jest umyta, czysciutka. Jest żywą, rozkoszna i zabawną kotką, świetnie nawiązuje kontakt z dziećmi. Jest taką małą przytulanką.
Odrobaczona, wkrótce będzie zaszczepiona
tel 506094646, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Suwaczek

Uroczy kocik (ok 9 tyg) rozkoszniaczek. Bardzo lgnie do ludzi i chodzi przy nodzie jak piesek. Przytulaśny, ale umie też zająć się sam sobą. Jak to dzieciak, harcuje sobie lub słodko śpi. Nauczył się kuwetowania i jest ogólnie taki bardzo do kochania. Je karmę suchą i mięsko, nie marudzi.
Kotek zdrowy, zaszczepiony, biega, skacze, mruczy jak samochód po dobrym tuningu, a dodatkowo ma wrodzony talent do masowania, bo zaserwował mi długi i dokładny zabieg na piersi i ręce 😊
Kotek mieszka w Suwałkach, możliwy dowóz do BIałegostoku
tel. 515418105, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Magdusie

Cztery wesołe kotki (ok 14 tyg) trzy eleganckie chłopaczki i koteczka tricolor
tel. 506705251

Mama i Malutka
Młoda kotka i jej miesięczne dziecko potrzebują domu.Kotka bardzo czysta korzysta z kuwety lubi głaskanie i wylegiwanie się na posłaniu lub balkonie.Mała koteczka również korzysta z kuwety i je już mokrą karmę ,jednak podstawa to jeszcze mleko matki. Bardzo lubi się bawić pod czujnym okiem matki.Kotka przed oddaniem będzie wysterylizowana są już dwukrotnie odrobaczone a mała koteczka po pierwszym szczepieniu.               
 tel.693 828 965, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Fifi
Przybłąkała się śliczna koteczka (ok 9  mcy) Ma awaryjne miejsce ale pilnie szuka domu.
Uwielbia się przytulać, bardzo lubi być głaskana i chce, żeby się z nią bawić. Bardzo szuka kontaktu z człowiekiem, choć nie jest w tym nachalna.
tel. 600486446 Ania

Milulka

Młodziutka koteczka (ok 6 my)o miłym usposobeniu, lubi kontakt z człowiekiem, daje się głaskać i jest raczej spokojna.
Kicia jest wysterylizowana
tel. 668981211

Żuberki

Trzy urocze mini Żubry (no, kotki, ale mieszkają w miejscowości Żubry;) To młoda kocia mama i jej dwie 6cio miesięczne córeczki
Mieszkają w szopkach, ale są baaaardzo przyjaźnie nastawione do ludzi, nie boja się.  Koteczki są śliczne i grzeczne. Szkoda, aby całe życie spędziły w szopkach.
Kotki są wysterylizowane
t. 508873202 p. Bożena
(pliss o cierpliwe dzwonienie bo zasięg słaby)

Kicia i Mureczka
Dwie piękne dorosłe kotki KICIA i MURECZKA(matka i córka),do oddania RAZEM. Piękne kolory tricoloroki + nosek pingwinki rodem z kotków egzotycznych tworzą z nich niepowtarzalny duet. Koteczki strasznie się kochają. I nie sprawiają problemów. Może więc zamiast szalonych kociaków dwie ogarnięte, grzeczne i dobrze wychowane  kociczki?
Są  zdrowe, wysterylizowane, niewychodzące.
Tel.85 744 41 43

Goście Kotkowa - pomóż im znaleźć dom!