Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Przygarnij mnie!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Przygarnij mnie!
Szukamy domu - kilka słów na początek

Aktualnie poszukujemy domów dla kilkunastu małych, pięknych kotków.
Wszystkie nasze kotki mieszkają w Białymstoku, są odpchlone, odrobaczone i nauczone czystości. Znajdują sie pod opieką lekarza weterynarii.
Może Ty chcesz im pomóc? Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami.
Możesz też zadzwonić albo napisać, aby uzyskać dodatkowe informacje (szczegóły w dziale KONTAKTAŻ).

Przy oddawaniu kotka podpisujemy umowę adopcyjną (wzór umowy dostępny tutaj). 

Pamiętaj jednak, że kotek jest żywą, czującą istotą. I największą krzywdą jest dla niego utrata opiekuna, którego pokochał. Nie bierz kotka dla zabawy, na święta, na prezent. Weź go tylko wtedy, jeśli będziesz go kochać przez następnych kilka – kilkanaście lat… 

 
W Domach Tymczasowych Kotkowa Czekają na Ciebie:
  

Pamiętaj! Koty pozostające pod naszą opieką poszukują
ciepłych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.

Adopcja kotów w Kotkowie jest bezpłatna - warunkiem podstawowym
jest zapewnienie kotu godziwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z tytułu adopcji nie pobieramy żadnych opłat, jak również gratyfikacji rzeczowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz także tutaj: zasady Kotkowa

Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami: dane kontaktowe


 
 Daisy 
Piękna młoda koteczka tricolor (ok 10 mcy) o magnetycznych bursztynowych oczkach. Miła, przytulna i kochana.
Koteczka jest wysterylizowana i zaszczepiona.
tel. 506 137 081 Jagoda
 
Szaruś-Plastuś
Kotek został znaleziony pod sklepem - błagał przechodniów donośnym miauczeniem o pomoc. Ewidentnie został wyrzucony z domu. Nikt mu nie pomógł, wpadł pod samochód. W wypadku pękła mu żuchwa przez co nie mógł jeść. Wychudzony i głodny trafił pod opiekę weterynarza, obecnie jest w trakcie leczenia.  Ma duży apetyt i jest bardzo spokojny i grzeczny. Wraca już do formy i czeka na niewychodzący dom.
Kotek jest wykastrowany
tel. 504 446 226 Łukasz
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)

Abisynka vel Strunka
To młoda, grzeczna koteczka. Sylwetką i umaszczeniem przypomina kotka abisyńskiego. Jest bardzo czuła - po utracie swoich dzieci przygarnęła i pięknie wykarmiła 3 sierotki. Jest przemiła dla ludzi, lubi kolanka i głaskanie.
Kicia może zamieszkać w domku wychodzącym
Kotka jest wysterylizowana
tel. 692 594 190 Ewa

Malenka
to starsza kicia, mama weteranka. Była wychudzona, wycieńczona, zabiedzona, bez oka - dbała jak mogła o swoje potomstwo po piwnicach, mieszkała na balkonie i pod balkonem. Raz się łasiła raz fukała innym razem uciekała czy walczyła o bezpieczeństwo kociąt i pokarm. To bardzo opiekuńcza i czuła mama. Malena straciła oko przez ludzi. Ciągle nam jednak ufa i u nas szuka pomocy. Czy słusznie? Zobaczymy. Czy znajdzie dom czy wróci do piwnicy? Kotka, choć nieco ostrożna,  lubi być głaskana, przytulana, drapana; wyciąga szyję, wystawia brzuszek, wtula głowę, mruczy. Jest rozmowna - umie poprosić i poskarżyć się. Bardzo ceni domowy dobrobyt. Wzorowo kuwetkuje i ma dobry apetyt.
Kicia jest odrobaczona i wysterylizowana.
Kontakt: Ania-514 979 464
 
Rudy
RUDY – symapatyczny młody kocurek. Mieszkał na wsi, prawdziwy król podwórka. Niestety wpadł we wnyki i stracił łapkę. Nauczył się jednak sobie radzić, no, może jest nieco bardziej „niskopienny”. Nadrabia jednak charakterem i urokiem koto-osobistym. Młody rudy kocurek. Oaza spokoju - grzeczny, zrównoważony, kochany. Może mieszkać w domu niewychodzącym lub wychodzącym w bardzo bezpiecznej okolicy.
Kotek jest wykastrowany
Kontakt: Bożena-607 267 400
Buniek
Młody absorbujący kotek poszukujący człowieka któremu będzie towarzyszył w dosłownie każdej czynności. Kotek jest bardzo wesoły i lubi zabawę. Jest wykastrowany. Mruczy jak ciągnik.
Kotek jest wykastrowany
Łukasz 504 446 226
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)
Milenka
Super fajna koteczka w wieku ok. 9 m-cy. W domu zachowuje się wzorowo. Bardzo czysta. Dosłownie jak piesek pilnuje swojego miejsca.Jest niezwykle kontaktowa, taka mała gadułka. Uwielbia przebywanie z człowiekiem i uczestniczenie w czynnościach domowych.  Kicia nie przepada za innymi zwierzakami
Kicia jest wysterylizowana
 tel. 607 981 073, Małgorzata


Point-nosia 
Urocza młoda koteczka tricolor. Sympatyczna, łagodna, zrównoważona. Okres wiszenia na firankach ma za sobą - pacnie czasem piłeczkę lub myszkę,ale ponad takie rozrywki zdecydowanie przedkłada pomruczenie na kolankach.
Kotka jest wysterylizowana i zaszczepiona
tel. 668 662 172 Asia (po 16)
Kicia dziękuje pani fotograf, Joannie Organek za piękne foty ;)
 
Cartoon
Uroczy młody kocurek, którego jakiś "człowiek" porzucił w zaklejonym kartonie:( Kotek stał na palącym słońcu zanim ktoś usłyszał jego błaganie o pomoc.
Pomimo dramatycznych doświadczeń kotek uroczy, miły, pracowity - może się nawet poświęcić i zamordować sztuczną myszkę;) Może też po prostu porobić za termofor- w końcu jest miły, mruczący i pracowity :)
Kotek jest wykastrowany i zaszczepiony
tel. 668 662 172 Asia

Łania
Sympatyczna młodziutka koteczka - wyrzucona z domu z powodu ciąży dzielnie próbowała odchować na ulicy piątke maluszków. Prawdziwa mama -fit- zgrabna i delikatna. A przy tym czuła, kochana, troskliwa.
Koteczka jest wysterylizowana
tel. 506 137 081 Jagoda

Miki
Młodziutka  kotka (ok 7 mcy) bardzo żywa i ułożona. Lubi mruczeć i spać z wyciągnietymi do przodu łapkami wtulona w człowieka.
Kotka jest wysterylizowana
tel.504 446 226, Łukasz
Kotka dziękuje Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)
Zajączek 
Uroczy młody kocurek o słodkim różowym nosku. Właściwie powinien być nazwany Filonkiem Bezogonkiem - ma małą kitkę zamiast kociej kity. Ale nie smuci go to - jest przeuroczym tulakiem miziakiem. Do tego grzecznym i kochanym.
Kotek jest wykastrowany
tel. 698 665 558

Dżentelmen 

Młody Pan Kocur z zamaszystym, dostojnym wąsem. Wyposażony w genialnie puchate i miękkie futerko. Rysiowaty typ. Prawdziwy dżentelmen o niewybrednych manierach. Jego hobby to obserwacja wydarzeń z wysokości oraz sen. Lubi pieszczoty, głaskanie i drapanie, ale tylko, jeśli na to ma ochotę. A ma ją przeważnie;) Uważa, że najlepiej śpi się na człowieku (nawet jeśli człowiek uważa inaczej;)

Tam super się śpi i mruczy.  Jest cichy i spokojny, absolutnie bezproblemowy. Przywiązuje się do ludzi. Jeśli ma z kimś się czochrać, zawsze wybierze domownika, z którym mieszka. Inne koty toleruje i chociaż nie pała do nich miłością, może zamieszkać z jakimś kolegą/koleżanką.
Kotek jest wykastrowany
tel. 790 288 666 Wojtek 
Kminek
Kminek jest młodym kocurkiem o wyglądzie miniaturowego szkrabka. Maluszek uwielbia być dopieszczany, kocha człowieka i jego ciepło, potrafi chodzić za nim krok w krok. Kocha spanie na ludzkich kolanach i noszenie na rączkach. Pomimo krzywdy wyrządzonej mu niegdyś przez ludzi, nie poddał się i stara się zaufać. Kminek uwielbia zabawy i wygrzewanie  na słońcu. Jest kotkiem energicznym mimo, iż nie jest łobuzem.  Bezbłędnie korzysta z kuwety. Chciałby zamieszkać w domu wychodzącym jednak i bez tego luksusu Kminek będzie zadowolony.
Kotek jest wykastrowany
Tel. 531 102 531, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Lord
Lord to młody kotek około 10 miesięcy. Jest spokojnym, miłym kocurkiem. Gdy się przekona się do człowieka to lubi głaskanie, mizianie i przytulanie się.  Kić jest bardzo aktywny w zabawie. Lord jest  gadułą, gdy czegoś chce - lubi pogadać o swoich problemach. Dogaduje się z innymi kotami. Lubi się poprzytulać do siostrzyczki Lenki i z chęcią by z nią znalazł domek wychodzący. Niewychodzącym by się cieszył.
Kot jest wykastowany, odrobaczony, i zaszczepiony. 
Ma książeczkę zdrowia.
Kotek jest wykastrowany 
tel. 501 08 43 41, Magda
Greyki
Ratunku! Nikt nas nie chciał i co? Zobaczcie co Duże zrobiły - kokardki. I to różowe. I różowe tło. I wrzuciły zdjęcia do internetu.NO proszę Was... Jak w tych warunkach mamy być w przyszłości szanującymi się kocurami?
Skompromitowani;) to dwa malutkie kocurki (ok 8 tyg) wesołe, kochane i rezolutne. I zbulwersowane sesją na różu. Ale czego się nie robi, żeby znaleźć super dom?
kotki są zaszczepione.
Kotka można poznać i pokochać w lecznicy Vetika, ul. Dobra 12A
tel. 660 012 060 

Jaroszki 
Trzech uroczych kocich urwisków (ok 6 tyg) Dwa eleganciki w czarnych fraczkach i małe sreberko (dość żywe, jak to srebro;) kochają zabawę i mruczenie.
tel. 506 137 081 Jagoda
Kotki dziękują Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)  
Velvet
Sympatyczny maluch (ok 10 tyg) w aksamitnym czarnym futerku. Nie narzuca się, nie absorbuje zbytniej uwagi. Po bliższym zapoznaniu daje brzucho do drapania.
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
Kotka można poznac i pokochać w lecznicy Pluszak na Witosa 34
Tel. 691 508  068, Renata
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :) 

Kwiaty i Słodyczki
Czyli cztery maluszki (ok 9 tyg) - subtelna koteczka Stokrotka i 3 Słodyczki czyli Tofik, Faworek i Czekoladek.
Każdy ma swoje kocie fisie (no, może z wyjątkiem Czekoladka który jest tulakiem najważniejsze dla niego, żeby zwisać z zaprzyjaźnionych kolan. Choć umie też powiedzieć jasno, że coś mu się nie podoba)
Są wesołe, zabawne, urocze. Są nieziemskimi przytulakami, najchętniej śpią na kolankach, na podusi przy człowieku, na kołderce, byle blisko. Pięknie kuwetkują. W sam raz do kochania :) 
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 501 544 167 Beata 
Kotki dziękują Pani Martynie  za piękne fotki :) 

 Lori
LORI /ok. 11 tyg./ – subtelna, delikatna i radosna koteczka w eleganckim czarno-białym miękkim futerku. Mała przytulanka, rozkochana w głaskaniu i drapaniu pod bródką czy za uszami. To młodziutka dama rozmowna i mrucząca. Je wszystko z apetytem i bezbłędnie kuwetkuje.
Koteczka jest zdrowa, odrobaczona, wkrótce będzie zaszczepiona.
tel: Ania-514 979 464
Kotek serdecznie dziękuje pani Marcie za piękne fotki:)

Mamba
MAMBA /ok. 16 tyg./ - urocza, wdzięczna, przemiła i ułożona koteczka-węgielek. Rozmruczana przyjaciółka na ręce, do przytulenia, głaskania i pokochania. Bardzo grzeczna, zrównoważona. Szuka towarzystwa i bliskości ludzi. Jest łakomczuszkiem i ładnie kuwetkuje.
Koteczka jest zdrowa, odrobaczona, wkrótce będzie zaszczepiona.
tel: Ania-514 979 464
Kotek serdecznie dziękuje pani Marcie za piękne fotki:)

Grubelek
Uroczy kocurek (ok 12 tyg) - kiedyś był grubaskiem. Troszkę z tego wyrósł - staje się eleganckim kocurkiem na długich łapach. Pięknie umaszczony i bardzo miły.
KOtek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
tel. 609 405 397 Danusia


Łakotki
Dwie urocze koteczki (ok 14 tyg). To straaaasznie miłe dziewuszki, głaskanie i tulenie to ich ulubione zajęcia.
Koteczki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
Kotki można poznac i pokochać w lecznicy Pluszak na Witosa 34
Tel. 691 508  068, Renata
Kotki dziękują Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)
Groszki
Trzy urocze maluszki (ok 12 tyg)
1) Feliks - kotek czarno biały. Lubi być blisko człowieka, szuka kontaktu, jest małym śpioszkiem - kiedy zaśnie można kotkowi NAWET zabrać miskę a on nie zaprotestuje ;)
2) Siostrzyczka - kotka czarno biała. Sprytna i obrotna. Złapała już swoją pierwsza muchę ;) Lubi bawić się wszystkim co znajdzie.
3) Tygrysek - kotek srebrno-szary. Trzyma się nico na uboczu, nieśmiały, ale bardzo uroczy. Gadułka z niego. Pięknie rozkłada się na kanapie, tuż obok człowieka i czeka na odrobinę czułości.
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
tel. 507 063 691, Gosia
Kotki dziękują Magdzie za piękne fotki :)
Anusie
Dwa małe kocurki (ok. 8 tyg.) przyzwyczajone są do mieszkania w domu, bezbłędnie korzystają z kuwety, grzecznie zostają same w domu. Bardzo lubią zabawy z człowiekiem ale przy braku zainteresowania doskonale radzą sobie same bawiąc się razem lub zabawkami. 
Biały jest maszynką do mruczenia. Przy praktycznie każdym dotyku zaczyna mruczeć, mówimy żartobliwie że działa "na dotyk".  Szuka człowieka do miziania, głaskania, drapania pod bródką.  Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, najlepiej nie odstępował by go na krok i towarzyszył przy wszystkich czynnościach. Szary jest indywidualistą, bardzo dobrze umie zająć się "sam sobą". Nie pogardzi jednak głaskaniem ;)
Zdrowe, odrobaczone, wkrótce będą też zaszczepione.
Zdjęcia nawet po części nie oddają uroku obu kociąt, zapraszamy do zapoznania się z kotkami na żywo;)
Kontakt: Ania - 791 239 577, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Łakotki Mini
 Trzy urocze maluszki (ok 7 tyg) dwie dziewuszki i okruuuutnie miły kocurek.
17 września dom znalazł kocurek
Kotki można poznac i pokochać w lecznicy Pluszak na Witosa 34
Tel. 691 508  068, Renata

Lola
Lola (ok. 7 tyg) to urocza, przesympatyczna koteczka. Uwielbia towarzystwo ludzi, potrzebuje czułości, najchętniej nie schodziłaby z kolan. Bardzo dobrze dogaduje się z młodymi i dorosłymi kotami, nie brakjej odwagi i chęci do zabawy. Potrafi korzystać z kuwety
Kotka jest odrobaczona i odpchlona.
tel. 791 776 566, Marta
 Alex i Antoś
Kotki są pełne energii do życia i rozrabiania, szaleją kilka godzin dziennie w przerwach śpią przy badź na człowieku głośno mrucząc. Alex ma krótki ogonek co w niczym mu nie przeszkadza a wręcz dodaje mu uroku. Fajnie by było jakby znalazły dom w dwupaku, bo jak jeden znika z oczu drugiemu to ten płacze głośno szukając brata - choć nie jest to warunek konieczny.
tel. 501 453 000 Monika
Do 10 września dom znalazł jeden kić. Drugi nadal czeka...
Kocik jest zaszczepiony
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)

Koteczki w kropeczki
Trzy malusie koteczki (ok  5 tyg) - kocurek z Czarnobrody i dwie kropkowane koteczki: Trójkropka i Pięciokropka. Przekochane, tuląco-mruczące:)
9 września dom znalazła Trójkropeczka.
tel. 608 307 379 Kasia
Figiel i Fiona
Trzy czarnuszki maluszki (ok 9 tyg) 2 kocurki i koteczkao bardzo drobnej budowie. Małe węgielki uratowane w ostatniej chwili przed "wywiezieniem do lasu". Bardzo potrzebują kochających domów i kochających opiekunów, którzy przywrócą im wiarę w człowieka.   Spokojna i mega miziasta kotka i troszkę rozrabiający kocurek szukają najlepszych domów na świecie. Jest ktoś kto je pokocha?
16 lipca dom znalazł jeden maluszek, dwa nadal czekają...
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 600 589 870, Dorota
Jaś i Małgosia
Fajne maluchy (ok 8 tyg) Koteczka i kocurek - zwłaszcza chłopczyk przyjazny, miziasty, lubi człowieka.  Wie do czego służy kuweta ;)
Kić jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
Kotek czekana swój dom w klinice Białostoczek Wet (ul. Białostoczek 13A)
tel. 697 117 364 Paulina
24 wreśnia dom znalazła Małgosia. Jaś nadal czeka...
Anuszi, Namne i Pomiziacz
Trzy urocze kociołki (ok. 6 tyg.) odrzucone przez mamę, dziewuszka i dwóch chłopców.
Anuszi (trikolorka) - wesoła rozrabiaka, bardzo śmiała i zainteresowana światem. Anuszi lubi być głaskana po brzuszku i mruczeć człowiekowi w uszko.
Namne (kocurek z ciemnym noskiem) to prawdziwy tygrys lubiący sobie pobrykać, zaczepia rodzeństwo do zabawy, ma bardzo dużo energii jednak, gdy się zmęczy wspina się na człowieka i pięknie mruczy. Pomiziacz (z jasnym noskiem) to najmniejszy i najspokojniejszy kotek, który uwielbia człowieka i nie schodziłby z kolan. Od zabawy z siostrą i bratem woli mizianki. Ulubioną zabawką maluszków jest piłeczka ping-pongowa. Anuszi, Namne i Pomiziacz jedzą mokrą karmę i prawie bezbłędnie korzystają z kuwety. Kociołki zostały odpchlone i odrobaczone. Szukają domków na całe kocie życie, już raz zostały odrzucone przez mamę, człowiek nie może tego powtórzyć.
el. 535019002 Paulina

Fryga i Ciapek 
Kociaki (ok 9 tyg) pierwsza klasa: kolorowa kotka to odważna dziewczyna, a w pogoni za piłką to śmiga jak Fryga, szary kocurek za to w pierwszym wrażeniu jest lekkim Ciapkiem, ale okazuje się, że to prawdziwy Pieszczoch;
Chrupią, kuwetkują, skaczą i biegają wzorowo;
Kotki dziękują   http://carniloveusledzi.pl/ za piękne fotki :) 
27 września dom znalazł Ciapek. Fryga nadal czeka...
tel. 508 742 163 Anna
Kitu Cichotek
Uroczy kocurek (ok 12 tyg) - sympatycznie pręgowany, bardzo miły. Cichutki i niekłopotliwy.
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
Kotka można poznać i pokochać w lecznicy Pupil na ul. Armii Ludowej
tel. 608 304 278, Karolina


Kleksik
Całkiem całuśny kocurek (ok 12 tyg) - jak widać umie tez pogadać ;)
tel. 506 137 081 Jagoda

Misia
Młoda koteczka (ok 14 tyg). Jest przeuroczym kocim dzieckiem. Bardzo delikatna, nie drapie, nie wystawia pazurków. W domu zachowuje czystość. Koteczka bezstresowa, akceptuje każdą osobę. Wszędzie czuje się dobrze. Wniesie dużo radości do Waszego domu.
Małgorzata, tel. 607 981 073

Misza
Śliczny maluszek (ok 9 tyg) wesoły, uroczy, kochany.
tel. 504 614 636 Grażyna

Dymek i Prążek
Dymek i Prążek to śliczne ok 12 tyg  rodzeństwo.Dymek o umaszczeniu dymno białym ,Prążek w wyraźne pręgi stad ich imiona.Kotki są wesołe ,zdrowe ,po wizycie weterynaryjnej.Lubią zabawę piłeczką ,głośno mruczą w sam raz towarzystwo na jesienne wieczory:)Kotki są ze sobą zżyte ,razem śpią ,myją na wzajem ,dlatego chciałaby zamieszkać razem ,ale nie jest to warunek konieczny.
Tel: 888674444

Mia
Malutka koteczka bardzo wesoła i oswojona, układa się zawsze blisko człowieka i pragnie dużo czułości.
Łukasz 504 446 226
Kotka dziękuje Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)

Pumba
Pumba (ok 10 tyg) jest wesołym ,pełnym energii  kociakiem o pięknym umaszczeniu -w typie kotka bengalskiego.Bardzo lubi towarzystwo innych kotków , chciałby zamieszkać tam gdzie jest choć jeden zwierzak.Jest jeszcze ostrożny,ale po wzięciu na ręce zaczyna mruczeć.Szukam mu odpowiedzialnego ,dobrego domu na zawsze.
TEL : 500 657 246

Srebrzynka
Koteczka ma około 3,5/4 miesięcy, została znaleziona na gruzowisku. W pierwszy kontaktach może być lekko nieśmiała, ale jeśli poświęci się jej chwilkę zaraz się rozkręca. Jest niesamowicie towarzyska, gdzie człowiek tam kot, chociaż na początku z dystansem to potem coraz śmielej daje o sobie znać. Wieczorami staje się małą przytulanką, którą można miziać do woli. Umaszczenie ma a la kotek Whiskasowy, a osmolony nosek tylko dodaje jej charakteru. Koteczka jest odrobaczona i odpchlona, bardzo ładnie kuwetuje.
tel. 791574135, Kornelia
Puchatki
Dwie małe, biało rude watki (tfu, kotki. ale mięciutkie jak watki;) Mają ok 8 tyg, kocurek i koteczka - są puchatymi mruczakami.
tel. 506 137 081 Jagoda

Pocahontas
Pocahontas to ok 16 tyg miesięczna koteczka o pięknym buro rudo kremowym umaszczeniu ,prawie jak Ryś:).Koteczka jest pełną energii ,lubi zabawy.Korzysta z kuwety ,jest w pełni zdrowa ,po wizycie u weterynarza.Rysia po nabraniu zaufania pięknie mruczy ,lubi leżakowanie na kolanach.Szukam jej domku ,gdzie zazna dużo miłości ,kto podaruje tej sierotce domek?
TEL Justyna : 500 657 246

Antoś, Tosia i Antosia 
ANTOS , TOSIA  i ANTOSIA to trzy śliczne około 6 tyg. kociaki.  ANTOS to malutki chłopczyk ( tygrysek) który bardzo lgnie do ludzi.  Bardzo lubi się bawić,  ale też sam wskakuje na kolana żeby się przytulic i natychmiast w nich zasypia.  TOSIA to bardzo ułożona czarna dziewczynka l choć jest malutka jak kropeczka ,to prawdziwa z niej dama.  Jej piękne czarne malutkie oczka urzekają każdego.  ANTOSIA to przepiękna czarno-biała koteczka. Jest lekko puszysta. Uwielbia się bawić, ale jest grzeczna. Kotki bezbłędnie korzystają z kuwety.  
Kotki są odrobaczone i zaszczepione. 
tel.  886 338 148 Beata lub 888 033 058 Janusz
21 lipca dom znalazła Antosia, do 20 września Tosia. Antoś nadal czeka...
Kotki dziękują Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)
 
Mix
Pięć maluszków (ok 6 tyg) mix bieli i czerni. Kocurki i koteczki urocze, kochane, maleńkie. Mieszkają na działkach, bardzo potrzebują ciepłego domku przed zimą.
tel. 506 137 081 Jagoda

Antosie
Trzy urocze maluszki (ok 10 tyg) Pocieszne mruczaki szukają dobrych ludzi do kochania i mruczenia.
tel. 85 6510 933 p. Maria
Kotki dziękują pani fotograf, Joannie Organek za piękne foty ;)
Piękne i Młode :)
Kotki piękne i młode (ok 12 tyg) ułożone i spokojne, przytulające się do ludzi. Dwie dziewuszki (jaśniejsze) i dwa kocurki (bardziej pręgowane) Lubią bawić się z dziećmi ostrożnie i delikatnie. Lgną do ludzi ale nie narzucają się. Korzystają z kuwety.
tel. Łukasz 504 446 226, Regina 606 684 499

Stefcia 
Urocza koteczka (ok 6 tyg) - mała czarna iskierka spragniona uwagi i miłości.
tel. 507 841 014 Anna
Mila i Miluś
Dwa milutkie milusie (ok 9 tyg) koteczka i kocurek. Cały czas przy człowieku, chodzą, zaglądają w oczy, pięknie mruczą.
31 sierpnia dom znalazła Mila
tel. 602 424 677 Teresa
Kotki dziękują pani fotograf, Joannie Organek za piękne foty ;)
 
Cudka
CUDKA /7 tyg./ mała, prześliczna, oryginalnie umaszczona kotka,   rozbrykany słodziak. Radosna, odważna i pocieszna.Ma coś z kota niebieskiego - to trikolorka z jasnymi plamkami: grafitowymi i capuccino
Jest odrobaczona i ładnie kuwetkuje.
Kontakt: Ania-514 979 464
Kary 
KARY to bardzo spokojny i zrównoważony kocurek w czarnym lśniącym futerku, młody, miły mruczek-przytulak.To doskonały przyjaciel, który lubi obserwować co się dzieje wokół, a przede wszystkim spać w spokojnych, wygodnych miejscach. Jest wesoły ale grzeczny. To kicio bezproblemowy  - lubi ludzi, inne koty i zabawę. Wszędzie czuje się swobodnie i dobrze. Drapany, czesany lub głaskany rozciąga się, wystawia brzuszek. Korzysta z kuwety i ma doskonały apetyt.
Kotek jest odrobaczony i wykastrowany.
Kontakt: Ania-514 979 464
Gienia
GIENIA -  piękna, wyrośnięta klasyczna Europejka z eleganckimi białymi dodatkami. Kocia indywidualistka chętnie ociera się o nogi człowieka.
Apatyt jej dopisuje i bezbłędnie kuwetkuje.
Kotusia jest odrobaczona i wysterylizowana
Gienia prosi o domek wychodzący w bezpiecznej okolicy, ale doceni też domek niewychodzący.
tel.:  506 137 081, Jagoda 
Pysio
PYSIO to zdrowy, sympatyczny, radosny i rozbawiony kocurek (ok 8-9 mies.). Lubi inne koty, a zwłaszcza igraszki z nimi. Ludzi w pierwszym kontakcie się boi, ale nie oprze się żadnej próbie zabawy a potem da się wziąć na rączki i przytulić. Uwielbia też jeść;) Grzecznie korzysta z kuwety i kocha balkon. Ma oryginalną urodę: jest niewielki, ma króciutką sierść i jak na kocurka ma dość nietypowe umaszczenie - chodzi o brązowe plamki na nosku.
Kotek jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464
Ornelka
Ornelka młoda kotka, kocha zabawę z ciągaczkiem (piórko na sznureczku), kocha spać z człowiekiem, może przebywać z innymi kotami w domku niewychodzącym.
Jest wysterylizowana.
tel 603 199 383 Ula lub 690 562 514 Ewa


Viva
 Viva- ma około 20 tyg. Bardzo lubi się bawić się piłeczką, muszką i zwykłym sznureczkiem.
Dobrze dogaduje się z innymi kotami, można ją adoptować "w pakiecie"z przybraną siostrzyczką Ornelką - piękną długowłosą kicią która jest świetnym towarzyszem zabaw i uroczą kotką.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 603 199 383 Ula lub 690 562 514, Ewa
Fretka
Sympatyczna koteczka (ok 7 mcy) miła, grzeczna. To bardzo dobry kotek - wesoły, miły, uroczy. Jest dobrze wychowana, dogaduje się z innymi kotami. Potrzebuje czułego opiekuna.
Kicia jest wysterylizowana
tel. 85 6510 933 p. MariaINNE KOTKI SZUKAJĄCE DOMU:
Ana Uśmieszka

Milutka koteczka (ok 8 tyg) Baaardzo grzeczna (jak na kociaka)
tel. 570 584 491, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Kinia i Pumcia

Czarno-biała to Kinia - mały lakomczuszek,  wszędzie znajdzie coś do jedzenia a jeśli nie głodna głośno domaga się jedzonko.  Jest bardzo łagodna lubi głaskanie po brzuszku.
Czarnulka to Pumcia.  To bardzo łagodna i słodka koteczka.  Jak mruczy  to cwierka jak ptaszek,  uwielbia tulenie całowanie i głaskanie po brzuszku. Pumcia jest nieśmiała ale bardzo przytulną.
Uwielbia zabawy sznurkiem i piłeczkami.
Koteczki pięknie kuwetkują, są odrobaczone i zaszczepione.
tel. 516 795 476, Małgosia


Soszki

Dwa kotki: rudo biały chłopczyk i  szaro biala dziewczynka szukają kochającego domu.Po znalezieniu kotki były dzikie, ale teraz uwielbiają być głaskane i odwdzięczają się mrucząc i przytulając się.
Kotki załatwiają się do kuwety i nie są wybredne jeżeli chodzi o jedzenie, ale dały by się zabić za wędzona rybkę. Kociaki zostały znalezione w lesie, wygłodzone i wystraszone i niechybnie czekała by je śmierć.
tel. 602 793 036, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Julek

Kocurek szuka domu !!! Młody ok roczny kotek. Umie kuwetkowac co jest zaletą. Kotek szybko przywiązuje sie do człowieka. Zostal znaleziony w nieciekawym stanie. Opiekowalismy sie nim ile sie dalo ale właściciel mieszkania nie zgadza sie na niego. Inaczej znowu ktos go wyrzuci. Prosze o szybka pomoc
Kotek jest odrobaczony i wykastrowany
tel. 795 053 999


Borki

Trzy sympatyczne koteczki (ok 7 tyg) urocze kropeczki, mięciutkie futerka i mnóstwo nadziei, że ktoś je jednak pokocha.
Morris, która jest strachliwą koteczką, która jeszcze musi przyzwyczaić się do obecności człowieka.
Marlenka uwielbia kontakt z człowiekiem
Śnieżynka najbardziej biała i najmniejsza z całej ekipy ;)
Wszystkie koteczki są odrobaczone, odpchlone, samodzielne jedzą i kuwetkują.
tel.507375995

Pręgusek
Przemiły, spragniony pieszczot kocurek o pięknym umaszczeniu i spojrzeniu ze Shreka. Miły, grzeczny, okres wiszenia na firankach ma już za sobą. Przyjaźnie nastawiony do ludzi, chętnie nawiązuje więź. Uwielbia towarzystwo człowieka, szybko się przywiązuje, może obserwować z odległości lub leżeć tuż przy człowieku, zdolny by pchać się natarczywie na kolana albo chodzić przy nodze. Lubi dzieci, chętnie pobiega za zabawką. Chowa pazury podczas zabawy, nie drapie. Ale wbija łapki i pazurki przy mruczeniu. Ma nawet swoją ulubioną maskotkę. Natomiast nie toleruje innych kotów (!), jest bardzo terytorialny. Korzysta wzorowo z kuwety. Nie znaczy terenu. Może mieszkać w domu wychodzącym, jak i niewychodzącym. Jest wykastrowany, odrobaczony,
bardzo umięśniony, zwinny, młody-niecałe dwa lata.
tel. 609348756


Zosieńka
Urocza mała koteczka. Jest bardzo łagodna i cały czas chciałaby być miziana.
Kuwetkuje
tel.  606 294 268


Rudaski
Trzy rudaski (ok 12 tyg) szukają ciepłego miejsca na zimę. Kotki nieufne, potrzebują cierpliwych opiekunów.
tel.608687732

Gosik
Uroczy maluszek (ok 12 tyg) wesoły, przymilny, lgnie do ludzi, lubi pieszczoty. Korzysta z kuwety. Towarzyski i ciekawski kompan na całe zycie.
tel. 698837741, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Trirka

Młodziutka koteczka w pięknie wybarwionym futerku. Miła, spokojna, nieco nieśmiała przy pierwszym kontakcie ale umie pięknie zamruczeć.
KOtka jest wysterylizowana
tel. 795 996 997

Kota dziękuje Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)

 

Humus
Byłam świadkiem jak pani w srebrnej toyocie wywaliła go z auta i odjechała (niestety nie byłam w stanie spisać numerów). Kocurek, na początku przestraszony, teraz uwielbia być głaskany miziany i właściwie mieszka na naszym podwórku.  Kot  jest bardzo wierny i oddany, a przede wszystkim wdzięczny. Ogromna z niego gaduła, chętnie wdaje się w dialogi kiedy do niego mówię. Jest bardzo spokojny, układny, spragniony uwagi i dotyku.
 Kotek jest wykastrowany
tel. 505 041 601 Martyna, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Behemoth

Behemoth jest sympatycznym kocurem. Chodzi swoimi ścieżkami, ale bardzo lubi towarzystwo człowieka i pieszczoty. Bardzo często przychodzi, układa się i śpi przy właścicielu albo towarzyszy przy obowiązkach domowych.  Waga ok 5 kg, ma książeczkę zdrowia,jest regularnie odrobaczany,  jest kotem niewychodzącym,korzysta z kuwety i jest nauczony czystości.

Kotek jest wykastrowany

tel. 694 487 082, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Szaraczki

Dwa sympatyczne kocurki (ok 8 tyg). Jakiś "człowiek" wywiózł je do lasu i porzucił na pewną śmierć. Pomimo tego kotki kochają ludzi, przytulanie i mruczenie.

Może znajdzie się ktoś kto je uratuje?
Stowarzyszenie AS z Czarnej Białostockiej zapewnia im darmową kastrację kiedy podrosną. 
tel. 507063545

Talija i Havier

Dwa sympatyczne maluszki (ok 9 tyg) Aksamitny czarny kocurek i oryginalna koteczka szylkretka.Czyściutkie, dużo mruczą.

tel.881692606, Paulina
 

Kicuś sierotek
Sympatyczny  młody kocurek. Jego pan umarł a kotek nie ma się gdzie podziać. Kot był pod stałą opieką weterynaryjną. Przebywał w domu.  Jest dużym kotem, ma bystre spojrzenie i dobry charakter (choć umie powiedzieć że np ciąganie za ogon mu się nie podoba ;)
Kotek jest wykastrowany 

tel. 600 376 498

Goście Kotkowa - pomóż im znaleźć dom!

Milka
Oddam suczkę, po sterylizacji, zwie się Miłka. Przygarnęliśmy ją zimą, ale mamy inne psy, i to już za dużo. Piesek jest śliczny, mieszaniec, między jamnikiem a wilczurem ;), Suczka jest odrobaczona, po sterylizacji (grudzień 2015) ma swoją kartę w klinice.
tel. 502147032, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Sunie
Te dwie sunie znalazłam jakieś 2 tygodnie temu od piątku są u mnie
w domu ale nie mogę ich zatrzymać mam już psa i kota bardzo
proszę o pomoc w znalezieniu im domu chociaż tymczasowego (mój kot choruje na astmę i ma padaczkę a psiaki bardzo go denerwują) ze swojej strony mogę zapewnić transport i sterylizację darmową po pierwszej cieczce.
Tel 534666427; Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Czesio
Czesio (ok. 4 letni piesek) żył w dramatycznych warunkach (m.in. w kojcu pełnym odchodów). Aktualnie mieszka w domu tymczasowym, Pani która wyciągnęła do Czesia rękę ma wiele innych zwierząt m.in. koty za którymi Czesio  niestety nie przepada (przepada za nimi biegać , dlatego obecnie jest uwiązany na długiej lince idącej w poprzek podwórka do której doczepiony jest łańcuch. Czesio w tych warunkach nie ma gdzie się wybiegać za czym przepada. Jest przyjacielski do ludzi, nie lubi kotów ale uwielbia suczki. Szczęśliwiec, który podaruje mu godne warunki bytowania może liczyć na wdzięczność Czesia, na pewno upilnuje podwórka i da wiele radości.Czesio jest juz po kastracji.
Kontakt: P. Ala:791926814, mail Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Eduś

Edek - czarny młody piesek.  Przyjaźnie nastawiony do ludzi, lubi dzieci. Wesoły, lubiący długie spacery, bardzo pilnuje się, lubi głaskanie, jest lekkim pieszczochem, bardzo się przywiazuje i jest wierny do bólu. Niestety dał się nabrać na kostkę i został złapany w siatkę i przewieziony do schroniska. Niestety jest w silnym stresie, nic nie je, nie umie się odnaleźć, drży z zimna...
Tel. 502 334 874 Janina