Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Przygarnij mnie!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Przygarnij mnie!
Szukamy domu - kilka słów na początek

Aktualnie poszukujemy domów dla kilkunastu małych, pięknych kotków.
Wszystkie nasze kotki mieszkają w Białymstoku, są odpchlone, odrobaczone i nauczone czystości. Znajdują sie pod opieką lekarza weterynarii.
Może Ty chcesz im pomóc? Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami.
Możesz też zadzwonić albo napisać, aby uzyskać dodatkowe informacje (szczegóły w dziale KONTAKTAŻ).

Przy oddawaniu kotka podpisujemy umowę adopcyjną (wzór umowy dostępny tutaj). 

Pamiętaj jednak, że kotek jest żywą, czującą istotą. I największą krzywdą jest dla niego utrata opiekuna, którego pokochał. Nie bierz kotka dla zabawy, na święta, na prezent. Weź go tylko wtedy, jeśli będziesz go kochać przez następnych kilka – kilkanaście lat… 

 
W Domach Tymczasowych Kotkowa Czekają na Ciebie:


Pamiętaj! Koty pozostające pod naszą opieką poszukują
ciepłych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.

Adopcja kotów w Kotkowie jest bezpłatna - warunkiem podstawowym
jest zapewnienie kotu godziwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z tytułu adopcji nie pobieramy żadnych opłat, jak również gratyfikacji rzeczowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz także tutaj: zasady Kotkowa

Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami: dane kontaktowe


Gaduła
Oryginalna kotka (ok 10 mcy) w szylkretkowym foooterku. TO panienka do domu gdzie dużo się dzieje, jest wiele rąk do głaskania. Ona musi być blisko, musi widzieć kogoś w zasięgu wzroku. Przytulać się i głaskać.  Jeśli nie - płacze na cały głos:(
Kotka jest wysterylizowana i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda


Mobilki
Dwa piękne dostojne czarne kocurki.  Oba są spokojne i ułożone. Ten z białym wąsem lubi siedzenie na rękach drugi idealnie pasuje do domu zamiast misia do poduszki. Są wykastrowane. Do domów niewychodzących.
Łukasz 504 446 226
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  www.zdjeciaslub.com za piekne fotki :)

Bursztynek
Piękny dorodny kocurro o magicznie bursztynowych ślepkach ;)
Ma zaledwie 10 mcy a przerasta już "standardowego kota". Pomimo rozmiarów jest pracowitym kotkiem - ma mnóstwo zajęć- nie przepuści żadnej muszce ani piłeczce. Towarzyszy wszędzie, najchętniej w kuchni, śpi blisko pana/i.
Kić jest zaszczepiony i wykastrowany.
tel. 501 544 167 Beata

Kić dziękuje p. Beacie za piękne fotki :)

Mazurka
Urocza młoda koteczka (ok 7 mcy) - mazurski dobry kot:) Ale że jesień na Mazurach chłodna więc przyjechała poszukać szczęścia w nie-wielkim mieście ;) Pojętna z niej dziewczyna - ogarnęła bez problemu sprawy kanapowe, docenia lodówkę w kuchni, mizianki i głaskanki.
Kocha miejskie życie - nie musi wychodzić, jest czyściutka i dobrze wychowana. Przy tym lubi się bawić i uśmiecha do wszystkich całym swoim kocim ryjkiem.
Kota jest wysterylizowana i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 695 736 229 Bogusia


Przytulanka
Młodziutka koteczka drobnej budowy. Taka kotka - miniaturka.
Kotka uwielbia wtulanie się w człowieka, mruczy, obejmuje łapkami rękę i może tak spać godzinami. Jest bardzo przyjazna i miła.
Kota jest wysterylizowana
Łukasz 504 446 226

Strange
Strange, młoda czarno-biała kotka. To właściwie kotka idealna -   bardzo bystra ale i ostrożna. Poszukuje spokojnej przystani - opiekuna cierpliwego, który da jej czas na aklimatyzację w nowym domu (najlepiej bez małych, tupiących i szalejących dzieci). Gdy już poczuje się bezpieczna pokaże, że jest kotem idealnym uwielbiającym głaskanie i drapanie za uszkiem. Strange lubi leżeć na parapecie lub balkonie i obserwować okolicę, czasem pobiega, ale wyrosła z kocięcych "szaleństw". Kicia jest czysta i korzysta bezbłędnie z kuwety. Ma umiarkowany apetyt, zjada suchą i mokrą karmę. Przyzwyczajona do towarzystwa innych kotów dogaduje się z nimi bezproblemowo.
Kota jest wysterylizowana i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia
tel. tel. 508 742 163, Anna


Gienio
GIENIO /ok. 8 mies./ jest młodym, szczupłym, miłym i rozmruczanym kocurkiem. Ceni wszelkie czułości: drapanie po głowce, za uszkami, pod bródką czy po grzbieciku. Głośno mruczy i przybiera pozy prowokujące do pieszczot. Jest też spokojnym, wesołym śpioszkiem. Lubi kocie towarzystwo. Ładnie kuwetkuje i jest łasuszkiem.
Kocio jest dwukrotnie odrobaczony i wykastrowany.
Kontakt: Ania-514 979 464

Bakirka
 Śliczna , mądra, młodziutka kotka. Weszła w nasz dom bez oporów,żadnego skrępowania, odważnie, a mamy w domu już dwa inne koty! Bakira od razu wchodzi na człowieka,przytula się,  wręcz obejmuje łapkami, ociera się pyszczkiem o twarz i mruczy , o! jak mruczy! Bardzo głośno! To wszystko zrobiła zaraz po przyjściu pierwszy raz do naszego domu! Jest w stanie" kupić" każdego! Dogaduje się z naszymi kotami, nie jest agresywna, bawi się z naszym Maksem tylko odchodzi tupot!. Korzysta z drapaka, kuwety, wieczorami przychodzi nas ułożyć do snu i mruczy na dobranoc. Kot marzenie!
Bakira jada wszystko, suche , mokre, pije dużo wody. Ślicznie "ugniata łapkami", nie drapie. Jedynie ma taki mały feler, że kiedy miauczy, to bardziej skrzeczy niż miauczy;)
Kicia jest wysterylizowana.
tel.  503 045 666 Ludwika

Mała Mi
Koteczka ma ok 1,5 roku, jest urocza, dumna i bardzo rozmowna, uwielbia głaskanie. Mi jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Koteczkę, jej mamę i brata zabraliśmy z ulicy, bo bardzo przeszkadzali mieszkającym tam ludziom. Kilka dni po sterylizacji spędziła w gabinecie, kilka dni w adopcji, przez resztę swojego krótkiego życia była kotem podwórkowym. Z adopcji wróciła, bo nie dogadywała się z kotem rezydentem, na podwórku była bita i przeganiana przez inne koty i psy. Obecnie jest w DT w Wasilkowie. Prosimy serdecznie o pomoc w szukaniu Małej Mi kochającego domu, bo na taki zasługuje, bo w kolejce do tego DT czekają już inne porzucone, małe kotki.
Tel 538 822 838

Zeus
Kot wyjątkowo spokojny, bardzo stateczny i opanowany, lubi przebywać koło człowieka, nie narzuca się. Został znaleziony w stanie skrajnego wychudzenia:( Kiedyś pewnie był przy osobie starszej, lubi jeść to co człowiek: ziemniaki, czasem chleb, oczywiście wędlinami i mięsem też nie pogardzi, trzeba pamiętać jednak, iż nie toleruje zbyt dobrze produktów mlecznych. Najlepiej byłoby gdyby trafił pod opiekę podobnej osoby, czyli osoby starszej, byłby jej bardzo dobrym kompanem, nie przepada za innymi kotami (toleruje o ile się do niego nie zbliżają).
tel. 506 137 081,Jagoda, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Perełka
Perełka młoda (ok. 10 - 12 m-cy) pięknie umaszczona koteczka, jest bardzo sympatyczna, spokojna i opanowaną. Jest kicią bezproblemową, często lubi przytulać się i miziać, przy głaskaniu mruczy jak traktorek. Kicia korzysta z kuwety.
Koteczka jest odrobaczona i zaszczepiona,  ma książeczkę zdrowia.
Kota jest wysterylizowana
Magda 501 08 43 41

Nocka
NOCKA /ok. 1 roku/ - smolisto-czarna, lśniaca, idealna na zimowe chłody. Nieufna w pierwszym kontakcie, ale spragniona bliskości, dotyku, rozkochana w drapaniu i głaskaniu., szukająca kontaktu z człowiekiem.
Wsaniały materiał na mizianko-przytulankę.
Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Lulu
Lulu młoda koteczka, około roku. Drobna, filigranowa.Lubiąca kontakt z człowiekiem i głaskanie, nawet pod włos. Ceni bardzo kontakt z człowiekiem, ale i uwielbia kocie towarzystwo - najlepiej by się czuła mając kociego towarzysza. Kicia czasem ostrożna z nowo poznanymi osobami. Jak to młoda kicia lubi poszaleć, pełna energii i szybka.  Jest bardzo czystą koteczką. Wzorowo korzysta z kuwetki.
Kicia jest wysterylizowa.
Magda 501 08 43 41


Franek
Franek to ok.10 miesięczny koci tygrysek.
Młody,dostojny kocurek ,który lubi kontakt z człowiekiem i drapanie pod bródką,ale nie jest nachalny.Jak na młodziaka przystało gania za piłeczką,ale podczas zabawy lubi też podgryźć paluszki;)
Franio jest juz po kastracji,wizycie u weterynarza, gotowy pójścia do nowego, kochającego domu.
tel: 500 657 246
Kotka dziękuje zdjeciaslub.com za piekne fotki :)

Boby
Trzy pracowite kocurki(ok 12 tyg) w końcu imię zobowiązuje ;)
Wykluły się na politechnice, inżynierię mruczenia opanowały w stopniu perfekcyjnym. Mechanika piłeczki też niczego sobie. Bioinżynieria sztucznej myszki - na piątkę - zbadały ją dokładnie wewnętrznie i zewnętrznie. Nic tylko brać, kochać i się uczyć ;)
Są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 506 137 081
Kotki dziękują p. Beatce za piękne foto :)

Fifi
Jej opis? Powiem tak: jest o kogo zawalczyć.
Leżymy, a ona delikatnie przednimi łapkami wtula się, kładzie na szyi i udaje grzejących szalik. Robi to tak subtelnie.. bez hałasu, bieganiny. Wystarczy dotknąć ją dosłownie palcem - uaktywnia się aparat mruczący. Co do dotyku - można się uzależnić od jej aksamitności (wiem co mowię, przez te ręce przeszło mnóstwo kocich futerek).
Charakter? Delikatna, dosłownie subtelna z zachowania. Idealna również dla samotników - nie odstąpi Was w żadnej czynności. Nie budzi w nocy. Nie mówi za dużo. Nie miałczy straszliwym dźwiękiem. Za to ma uroczy dźwięk odpowiedzi. Towarzyska do innych kotów. Kuwetkująca, zaszczepiona. Około 4-5 miesięcy.
Naprawdę jest tu komu poświecić swoją uwagę.
504-500-731, Karolina.

Taka mała taka Fajna
Pamiętam. Urodziłam się, byłam głaskana i brana na ręce, potem zaczęłam mruczeć i było dobrze, tak bezpiecznie. A potem powiedziałaś, że przecież jestem już duża i sobie poradzę sama...w śmietniku...Trafiłam tam wieczorem, żeby inni nie widzieli. I wiesz co człowieku, życzę Ci wszystkiego... co najlepsze...bo przecież Cię kochałam.
Mała Fajna ma ok 14 tyg. Jest wesoła, bawi się piłeczką, biega za piórkiem na sznurku, ale najbardziej chce być blisko człowieka i patrzeć co on robi. To ciekawska istotka.   Uwielbia jeść: zarówno mokrą jak i suchą karmę. Wzorcowo korzysta z kuwety.
Została też zbadana, odrobaczona, odpchlona i  zaszczepiona - ma książeczkę zdrowia.
tel. 694157781


Fiesta i Focus
Dymny Fokus z przepięknymi złotymi oczami jest bardzo spokojnym i niezwykle delikatnym kocurkiem. Biało-szara Fiesta jest radosną koteczką zawsze gotową do zabawy.
Kotki przy pierwszym kontakcie są nieco nieśmiałe ale po chwili  ochoczo poddają się głaskaniu i tuleniu. Uwielbiają się bawić, nie zjadają dzieci (przetestowane na 5ciolatce;)
Można je poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek, ul. Mickiewicza 15A
Zostały też  odrobaczone, odpchlone i  zaszczepione - mają  książeczki zdrowia.
tel. 609 437 513, Ala
Kotki dziękują p. Beacie za piękne fotki :)


Dama i Budrys
Dwa urocze maluszki (ok 10 tyg) - kocurek tygrysek i biała koteczka o niezwykłych błękitnych oczkach. Wesołe, urocze i kochane.
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda
Kićki dziękują www.zdjeciaslub.com za piękne foto:)


Śmieszka
Śmieszka,tak się o to nazywam :) Mam ok 12 tyg i szukam swego jedynego domku.Jestem małą ,wesołą i pełną energii koci dziewczynką.Kocham ludzi , głośno mruczę, ale również uwielbiam przytulanki. Korzystam z kuwetki ,nie jestem wybredna .Może ktoś zakocha się w moich pięknych oczkach?
Tel : 500 657 246, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Stokrotka
Młoda koteczka (ok 4 mcy) w srebrnym futerku z rudymi refleksami. Dość spokojna (jak na kociaka) - doceni zaprzyjaźnione kolanka.
Kotka jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia
tel. 506 137 081 Jagoda


 Smółek
SMÓŁEK /ok. 3-4 mies./ to piękny, dorodny kocurek. Oswojony, przyjazny, bardzo miły, nakolankowy i mruczący. Lubi być wśród ludzi i kotów - szukadobrej zabawy, pieszczot i jedzonka. Nauczony czystości, wzorowo kuwetkuje.
Kotek jest  odrobaczony, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia.
tel. Ania-514 979 464
Miłek
Superowy kiciek (ok 5 mcy) - być może w wyborach mister cat miałby małe szanse ale jest naprawdę  dobrym zwierzem. Takie kocie dziecko o dorosłym spojrzeniu. Grzeczny, ogarnięty, straszliwa przylepka.
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
tel. 506 137 081 Jagoda


Alwin
ALWIN to energetyczny młody kocurek. Uwielbia zabawy do utraty tchu, by potem zwinąć się w mruczący kłębuszek na kolanach człowieczych. Dogaduje się z dzieciakami i innymi kotami - traktując ich jak równorzędnych partnerów zabaw. Zjada, nie narzekając, karmę suchą i mokrą oraz bezbłędnie kuwetkuje. Jednym słowem - idealny kotek rodzinny.
Kocik jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 508 742 163, Anna


Smoczek Trójgłowy
Trzy urocze maluszki (ok 7 tyg) - słodkie srebrności i czarnuszek z dymnymi przebłyskami. Śliczne i kochane.
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
Kotki można poznać i pokochać w lecznicy na ul. Wesołej 16
tel. 85 7423 800
Kotki dziękują zdjeciaslub.com za piekne fotki :)

Sarenka
Sarenka (ok 12 tyg) ma śliczne szczupłe, zgrabne nóżki, taka kocia modelka.
Jak to sarenka - bardzo młoda i płochliwa, ale jeśli juz zaufa swojemu człowiekowi to kochany z niej przytulasek. Uwielbia towarzystwo innych kotów i z marszu traktuje je jak rodzinę.
Odrobaczona, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda


Buritki
Trzy urocze kotulki. Dwa kocurki i jedna koteczka (ok. 12 tyg)  Kocurki są ze sobą bardzo związane, bawią się tak że telewizja wymięka. Natomiast koteczka jest indywidualistką, lecz żyje w zgodzie z innymi zwierzętami. Na pewno pokocha swojego opiekuna, który ją adoptuje.
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda
Kotki dziękują p. Marcie za piękne fotki :)
Do 2 października dom znalazł Buritek i Buritka. Drugi Buritek czeka...

Nikitek
Niki to kić około 14 tygodni. Uwielbia przytulać się do człowieka, czyli bardzo kochany kić do przytulania się i kochania, pomimo że urodą nie grzeszy;) Kocha jak się człowiek jego głaska, i trzyma na kolankach, sam domaga się pieszczot. jest grzeczny, dobrze się czuje w towarzystwie innych ludzi, kotów i psów (tzn. pies który toleruje koty). Kić kocha ludzi i jest pieszczotkiem do kochania.
Kić jest  2 razy zaszczepiony, odrobaczony, i wzorowo korzysta z kuwety w domu.
tel. 501 08 43 41


Srebrny Ptyś
To (ok 16 tyg) śliczny, szczupły, srebrny kocurek z lekkim odcieniem burości. Uwielbia zabawy, brykanie, bieganie. Lubi sobie porozmawiać po kociemu i pospać na mięciutkim kocyku czy łóżku.
Wzorowo korzysta z kuwety, jest niewybredny - po prostu koci ideałek;)
Jest odrobaczony, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia.
tel: 514 979 464, Ania

Łapkin
Tygrysek kotek około 6 miesięcy, jest typowym kotem rasy europejskiej. Uroczy kić lubi towarzystwo człowieka i innych kotów. Uroczy kić lubi jeszcze pogadać o swoich kocich sprawach. Jest grzecznym miłym kotkiem, który lubi domagać się pieszczot.
Kotek jest odrobaczony i zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia, Wzorowo Kuwetkuje.
Magda 501 08 43 41


Całusek
Chłopczyk (ok 12 tyg) z całuśnie różowym noskiem. Fajny i miły choć się nie narzuca za mocno.
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
Kotka można poznać i pokochać w lecznicy Pluszak, Witosa 34
tel 691 508 068 Renata, 726 555 790 Justyna
Kotek dziękuje p. Marcie za piękne foto :)


Wawiki
Wawiki /ok. 3 mies./ - pocieszni  i  aktywni braciszkowie. Wszystko służy im do zabawy. Są bardzo przywiązani do człowieka. Kochają, tulą się, nie odstępują na krok. Wszędzie czują się swobodnie – wśród ludzi i innych zwierząt. Są oryginalnie ubarwieni: czarno-biały Łaciatek ma białą końcówkę ogonka a Pingwinek ma dymny podszerstek.
Korzystają z kuwety wręcz wzorowo i są łakomczuszkami.
Kocurki są kilkakrotnie odrobaczone i dwukrotnie zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464
Szaritka
Śliczna koteczka-wiek ok.2,5 miesiaca.Kradnie serce od pierwszego wejrzenia.W pierwszym kontakcie jeszcze troszke nie ufna, ale daje sie miziac,spokojnie mozna brac na rece,nie wyrywa sie, nie ucieka.Kuwetkujaca,odrobaczona, będzie zaszczepiona
Sylwia tel.511349270 Agnieszka tel.508846507
Kota dziękuje p. Anna Andraka za piękne foto :)

Szaritek
Piękny pręgusek.Facecik wiek ok 2,5 miesiąca.Kradnie serce od pierwszego wejrzenia.W pierwszym kontakcie jeszcze troszke nieufny,lecz daje się pomiziać i potarmosić.
Kuwetkujacy,odrobaczony, będzie zaszczepiony
Sylwia tel.511349270 Agnieszka tel.508846507
Kota dziękuje p. Anna Andraka za piękne foto :)

Noski
NOSKI /ok. 12 tyg./ to małe, słodkie,  rozbawione eleganckie rodzeństwo – 3 kocurki i koteczka w lśniących czarnych fraczkach, białych skarpetkach, krawacikach i z uroczą kreseczką i kropeczką na nosku.
Wesołki co jakiś czas zwija się w kuleczki i usypiają, wstają i znów chcą się bawić, biegać, brykać i jeść.
Korzystają z kuwety i zawsze mają dobry apetyt.
Maluchy są dwukrotnie odrobaczone i zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Karmelki
Dwa maluszki (ok 9 tyg) czarny prze-grzecz-ny kocurek i rudo biały ślicznotek.
Włączają mruczenie przy dotknięciu – wyrośnie na grzecznego i przytulaśnego (no może oprócz karmelika-psotnika;)
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 506 137 081INNE KOTKI SZUKAJĄCE DOMU:

Dzidzia Śpioszka
Czarna kotka (ok 6 mcy) z białym krawacikiem. Jest najmniejsza z miotu i pewnie dlatego największy z niej śpioch i pieszczocha. Lubi się przytulać. Chowa pyszczek w zagłębieniu szyi, siada na ramieniu robiąc z siebie kołnierzyk. Najgłośniej płacze domagając się jedzenia i pieszczot. Długo odczuwała brak mamy i jej cycy. Przysysała się do starszej siostry, wtulała w jej brzuszek i wtedy czuła się bezpieczna. Wyrosła na dużą i ładną kotkę.
tel. 604 430 834, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Michasie

Na działce okociła się nam kotka sąsiada, który kompletnie się nią nie interesuje :(
Mają ok. 6 miesięcy,  trzy z nich to kotki,jeden to kocurek .
Koty są bardzo żywe, lubią zabawę, lgną do ludzi - cały czas biegają za człowiekiem. Lubią przebywać na kolanach.
Potrafią załatwiać się do kuwety.
Bardzo prosimy o pomoc, zależy nam , aby trafiły do ludzi, którzy kochają koty.
tel.  664988798 Leszek lub 668423326 Krystyna, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Kaja

Kaja jest żywym wesołym kotkiem lubi się bawić lubi pieszczoty potrafi korzystać z kuwety jest odrobaczona zabezpieczona przed pchłami dziś. Jest zdrowa wszystko je nie wybrzydza w jedzeniu około 3 / 4 miesiące. Znaleziona podczas deszczu w krzakach i mocno płakała.
KOta jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia
Aneta tel: 511-059-697, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Tygryski

Cztery dziewuszki i kocurek (ok 6 tyg) - wesołe domowe maluszki.
tel. 605 387 955
Kotki dziękuja zdjeciaslub.com za piekne fotki :)


Szarik

Gość: Szarik to młody kocurro niezwykłej urody - srebrny, z piękną oprawą oczków. Od jakiegoś czasu się błąka, marznie w łapki, szuka miejsca w którym mógłby się ogrzać choć na chwilę.  Może nie pada do stóp od razu, ale bardzo się stara (zresztą spójrzcie na filmik)
Kocik został odrobaczony i wykastrowany. Wolałby zamieszkać w domu wychodzącym.
tel 790810072 Magda


Jadzia, Byczek i Dziczek

Trzy fajne kićki. Jasno szara to kicia, reszta kocurki mają ok 12 tyg. Fajne domowe tulaczki :)
tel. 723825686 , Małgosia, Nowosady

Mechanik

Wczoraj pod maskę samochodu wlazł mi malutki kotek, całe szczęście że nie odpaliłam silnika. Nie miałam serca go tak zostawić, on tak się tulił do mnie :)
Więc go zabrałam ze sobą. Zawiozłam go do weterynarza, co by wszystko sprawdzić czy jest ok.
To chłopczyk, oceniony na ok. 3. Został odrobaczony, pani weterynarz wyczyśiła mu uszy.
KTO CHCE takiego pieszczocha??mega przytulak, nie chce złazić z kolan.
tel. 88 363 55 88, mail Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Silverki
Trzy kociaki (ok 14 tyg)uratowane z działek. Bardzo potrzebują ciepłego kącika :(
Nie są jeszcze tulakami, nie muszą od razu siedzieć na kanapie - dobry człowiek, pełna micha i ... żadna mysz nie ma szans ;)
Kotka Burasek - ciekawska, odważna, lubi zabawy wszystkim co jej wpadnie w łapki. Interesuje się wszyskim co robimy. "Pomaga" sprzątać kuwetkę czy rozsypany żwitek. Myślę, że najszybciej zaprzyjaźni się z człowiekiem. Wystarczy zabawka, jedzenie, czysta kuwetka.
Kot srebrny  - uwielbia się bawić z rodzeństwem, zaczepia je charakterystycznym mruknięciem i zachęca do zabawy. Trzyma się z daleka od człowieka i obserwuje czy nie zbliżamy się za bardzo. Jeśli czuje, że nie dzieje się nic złego i nie zaczepiamy go to nie ucieka.
Kotka srebrna - też lubi obserwować człowieka, choć ceni sobie pewien dystans.
Kiedy mają pełną swobodę pięknie sie ze sobą bawią. Obserwowanie ich to lepsze niż każdy film :) Bawią się każdą prostą zabawką - piłeczka, karton, wszystkim co się turla i szeleści (am dużo zdjęć jak się bawią, gdyby adoptujący chciał więcej. Nigdy nie miałam bardziej uroczych obiektów do fotografowania :)
Kotki chętnie zamieszkają w domu wychodzącym.
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
tel. 609625301, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Lusia

Cześć  jestem Lusia i mam niecały rok. Mówią, że te kocie wcielenie było dla mnie łaskawe i teraz żyję jak pączek w maśle. Ja już się przyzwyczaiłam ale przecież nie zawsze tak było. Na ulicy doskwierał głód, było zimno i strasznie. Zachorowałam. Jednak dobrzy ludzie się mną zajęli. Zostałam odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Odzyskałam siły i ciągle mam ochotę się bawić i jeść i spać! Uwielbiam wpatrywać się w okno, gonić swoją pluszowa  myszkę i eksplorować zakamarki w mieszkaniu. Nie muszę się cały czas przytulać ale swojej pańci nie odstępuję na krok. Wierzę, że mój los nie jest jej obojętny, bo poszukuje mi nowego, bezpiecznego domku. Najlepiej niewychodzącego. I pełnego miłości. Mieszkasz w takim i szukasz przyjaciela? Przygarnij mnie proszę :)
tel. 506440999,  Paulina


Nie pozwólmy zamarznąć Murzynkom

Czterech małych murzynków w spodenkach na szelkach.. tak to leciało. A tu mamy gościnnie cztery małe murzynki w słodkich futerkach (w końcu klimat mało afrykański)
A za chwilę będzie subarktyczny. A te maluchy zostaną same na opuszczonych działkach więc czarna przyszłość czarnych kociąt:(
A są  wesołe, urocze, słodziaki (ok 8 tyg) więc może jednak są szanse?
tel. 694 323 425 Basia
Kićki mieszkają w okolicy Siemiatycz ale moga się wybrać do Białegostoku


Kropka 1

Koteczka o imieniu roboczym Kropka (ok3mcy) Obecnie jest zdrowa, odrobaczona i będzie zaszczepiona na dniach. Ta mała dziewczynka zachowuje czystość - umie korzystać z kuwety, śpi grzecznie w posłanku. Dogaduje się świetnie z kotami jak i przebywa z psami. Lubi pobrykać zarówno sama jak i w towarzystwie. Lubi spać i drapanie po grzbiecie przy czym cichutko mruczy.
Kotek jest w Sokółce, możliwy dowóz do Białegostoku.
 Tel. 502334874, Janina

Kruszynki
Dwie prześliczne i bardzo grzeczne kotki (ok 5 tyg) Mąż znalazł je w starej szopie. Same ładnie jedzą oraz piją. Niestety nie mogę ich zatrzymać. Chętnie oddam je w dobre ręce.
Agata 781 933 682


Terenie
Mam do oddania dwa kotki sierotki (czarno biły chłopiec i trikolorka dziewcznka) bezdomna kotka okociła się u sąsiadów dokarmialismy ja ale chyba zginęła kotki same wyszły jak zglodniały maja ok.12 tyg.  Ja już mam kotkę ale zle znosi ich obecność bije je , a sąsiedzi nie lubią kotów :(
tel.605 358 999, Teresa, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Misiak

Uroczy czarnuszek (ok 12 tyg) - bardzo nakolankowy i "naręczny" - potrzebuje pilnie nowego miejsca, Pani może go przechować dosłownie kilka dni.
tel. 698 656 594 Anna, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Marceli, Marcelina, Rudasek
Niestety, wynikła nagła sytuacja i w ciągu tygodnia potrzebuję żeby ktoś zaopiekował się zwierzakami. Do niedzieli jestem w Bstoku i wracam za granicę, w tym czasie potrzebuję znalezienia domów…
Rudasek to absolutnie wyjątkowy kot. Niezwykle przyjazny i inteligentny… Serce mi się kraja,
Marcelina to wesoła dziewczynka, trochę nieufna ale bardzo miła.
Marceli jest towarzyski, miły i w  bardzo sugestywny sposób mówi o swoich potrzebach.
Kotki są zadbane, wykastrowane i wysterylizowane
Bardzo proszę o pomoc.
Tel. +48784411575; +48608539788, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Pączek i Fufa
Pączek i Fufa szukają nowego domu, najlepiej razem. Pączek(czarno biały) ma ok.4,5 roku, szara koteczka 5,5 roku.
Pączek jest spokojny, wrażliwy. Lubi się bawić, łasić, ocierać o nogi, mruczeć i głośno "gadać". Nie jest kolankowy, ale uroczy i kochany.  Fufa ma charakter typowego kota chodzacego własnymi drogami. Jak chce na kolana to za wszelką cenę, jak bierze się ją na ręce a ona nie chcę to będzie się wyrywać. Mruczy, też gada. Bawi się rzadko.
Najlepiej żeby były razem, ponieważ już była " próba" oddania tylko Pączka co się skończyło ogromnym stresem obu kotów
Kotka jest wysterylizowana a Pączek wykastrowany

Mój tel. 690944644


Ilonka

Malutka, oryginalnie umaszczona koteczka. Jest bardzo towarzyska , pięknie mruczy przy uchu gdy zasypia, umie korzystać z kuwety.
t. 534018382

Wika i Henio
Szukam domu dla dwóch kiciaków w wieku Wika ok 2 lata grzeczna kotka po sterylizacji i Henio ok 1 roku mały urwis w dobrym tego słowa znaczeniu,lubiący pieszczoty i ciekawy wszystkiego co sie  wokół jego dzieje. Koty uzupełniają się charakterami . Szukam im domu który weźmie oba kociaki.
tel. 505051434, Edyta


Krawatek

Święta za pasem, wypadałoby wyglądać elegancko. Niektórzy tak sie przejęli, że we fraczku ganiają już...dawno. Taki Krawatek na przykład ;)
To sympatyczny młody kocurek (ok 10 mcy) Uwielbia głaskanie, towarzystwo człowieka i zwierzów domowych.
Wkrótece zostanie wykastrowany
tel. 512 262 647, Iza, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Kicia i Mureczka
Dwie piękne dorosłe kotki KICIA i MURECZKA(matka i córka),do oddania RAZEM. Piękne kolory tricoloroki + nosek pingwinki rodem z kotków egzotycznych tworzą z nich niepowtarzalny duet. Koteczki strasznie się kochają. I nie sprawiają problemów. Może więc zamiast szalonych kociaków dwie ogarnięte, grzeczne i dobrze wychowane  kociczki?
Są  zdrowe, wysterylizowane, niewychodzące.
Tel.85 744 41 43


Bartuś

Sympatyczny kotek - kluseczka. Jego pani za kilka dni trafi do domu opieki, kotek bardzo martwi się, że nie będzie miał gdzie się podziać:( To zwierz domowy, grzeczny, nauczony czystości. Kocha przytulanie i drapanie za uszkiem.
Kotek jest zadbany, wykastrowany.
 tel 798 540 976,Wiesława lub 511 847 403,Anna mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Rysia
Rysia jest piękną, szczupłą kotką. Jest bardzo cicha, spokojna i ułożona. Nie przepada za trzymaniem na rękach, ale lubi siedzieć obok człowieka i być głaskaną. Lubi spać pod kocem albo w takim miejscu gdzie może się schować. Bardzo lubi zabawy.  Ma książeczkę zdrowia, jest regularnie odrobaczana, jest kotem niewychodzącym, korzysta z kuwety i jest nauczona czystości.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 694 487 082, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Misia

Misia jest piękną kilkuletnią kotką. Bardzo lubi głaskanie,jednak preferuje samodzielność. Lubi spędzać czas we własnym towarzystwie lub w towarzystwie innego kota. Jest bardzo spokojna i cicha.Ma książeczkę zdrowia, jest regularnie odrobaczana, jest kotem niewychodzącym, korzysta z kuwety i jest nauczona czystości.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 694 487 082, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Goście Kotkowa - pomóż im znaleźć dom!