Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Przygarnij mnie!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Przygarnij mnie!
Szukamy domu - kilka słów na początek

Aktualnie poszukujemy domów dla kilkunastu małych, pięknych kotków.
Wszystkie nasze kotki mieszkają w Białymstoku, są odpchlone, odrobaczone i nauczone czystości. Znajdują sie pod opieką lekarza weterynarii.
Może Ty chcesz im pomóc? Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami.
Możesz też zadzwonić albo napisać, aby uzyskać dodatkowe informacje (szczegóły w dziale KONTAKTAŻ).

Przy oddawaniu kotka podpisujemy umowę adopcyjną (wzór umowy dostępny tutaj). 

Pamiętaj jednak, że kotek jest żywą, czującą istotą. I największą krzywdą jest dla niego utrata opiekuna, którego pokochał. Nie bierz kotka dla zabawy, na święta, na prezent. Weź go tylko wtedy, jeśli będziesz go kochać przez następnych kilka – kilkanaście lat… 

 
W Domach Tymczasowych Kotkowa Czekają na Ciebie:


Pamiętaj! Koty pozostające pod naszą opieką poszukują
ciepłych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.

Adopcja kotów w Kotkowie jest bezpłatna - warunkiem podstawowym
jest zapewnienie kotu godziwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z tytułu adopcji nie pobieramy żadnych opłat, jak również gratyfikacji rzeczowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz także tutaj: zasady Kotkowa

Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami: dane kontaktowe


Lala
Opiekun wirtualny : p. Weronika P i p. Ewa K
 Lala to urocza koteczka. Cichutka, spokojna – jest jak dzieci, które wiedzą, że ich czas na tym świecie może być krótszy niż innych. Tuli się do każdego, wygląda, zagaduje. Czeka na kogoś, kto podaruje mu swoją miłość, kto podaruje jej szansę na życie.
Pomimo iż kocha inne koty powinna zamieszkać w domu sam lub z kiciem FELV+.
Jest zaszczepiona, wysterylizowana,  ma książeczkę zdrowia.
Więcej o kici można poczytać tu:kliknij
Tel. 506 137 081 Jagoda

Sierotki
Pani miała kotów ponad 30 (w bloku). Teraz zostało 5 ale ...nie chce mieć już ich wcale... Koty mają około 3-4 lata, są wysterylizowane i wykastrowane. Zostały dwie piękne grubiutkie trikolorki, cały czarny chłopiec, biało czarny chłopiec i dziewczynka.
Pani jest chora, ma schizofrenie i co chwile policja zabiera ją do Choroszczy. Koty kilkukrotnie były zamknięte w domu na głucho, bo nikt nie zastanowił się nad tym, że koty tydzień zamknięte w domu bez jedzenia i picia czeka marny los.
Może ktoś zechce te kociamberki na stałe?
Może stanie się  cud i ktoś zgłosi się na tymczas?
Koty załatwiają swoje potrzeby w kuwecie i na podwórku.
tel. Aneta 501234459

Gwiazdka
Skąd się wzięła Gwiazdka? W skrócie - pojechałam po bułki do sklepu i wróciłam z Gwiazdką. A tak na serio to przecież nie spadła z nieba dwuletnia drobna koteczka z chorą łapką. Nie wiem przez co przeszła, czy miała kiedyś swojego człowieka, czy ktoś choć raz podrapał ja za uszkiem. Wiem za to, że w jej pięknych oczach widać wielką radość i wdzięczność za każdą chwilę spędzoną razem. Dobrze wychowana dziewczynka zanim zacznie jeść grzecznie się wita, mruczy i z radości nie przestaje ugniatać łapkami nawet, gdy już zacznie jeść. Kicia lubi być głaskana, bawić się.
Gwiazdeczka prawdopodobnie w kociństwie przebyła uraz tylnej łapki i nie było wtedy nikogo, kto by się tym zajął. Kocia radzi sobie świetnie z tą niepełnosprawnością (poza nieco mniejszym "zasięgiem", co ma przecież swoje zalety ; ). Okazało się, że kicia jest nosicielką  (FELV). Nie choruje i w dobrych warunkach może nigdy nie zachorować. Nie może jednak mieszkać z innymi kotami (no chyba, że trafi się towarzystwo FELV+). I taka właśnie cichutka kocia dziewczynka czeka na cud, w nadziei, że wszystko, co najgorsze, już za nią. Kicia bezbłędnie korzysta z kuwety. Manicure regularnie wykonuje na ulubionym brzozowym pniaczku. Czeka na swojego człowieka, który pomoże jej zacząć nowe życie.
Kicia jest wysterylizowana
tel. 791 557 001 Sylwia

Oczka
Oczka /ok. 7 tyg./ - mała, biedna, chuda, bez oczka, bez mamy. Ale radosna i nieświadoma ani swojej ułomności ani tego, że za chwilę trafi z powrotem na wieś do stodoły czy chlewa. Będzie polować na myszy a czasem od święta dostaną mleka czy resztki ze stołu.
Niewiele spotkało je dobrego, a czy jeszcze coś spotka?
Prosimy o cud, niech małe skrzywdzone ciałko znajdzie pełną miskę, czułe ręce do głaskania, bezpieczne kolanka. Niech ma szansę odpłacić miłością i oddaniem człowiekowi. Niech dostanie jakąkolwiek szansę…
Czarno-grafitowa koteczka ma futerko z przedłużonym włosem, doskonały apetyt i wzorowo kuwet kuje.
Odrobaczona i podleczone.
Kontakt: 505 723 899 Dorota


Czaruś Pazurek
Pewnie nie powinienem mówić, ale serce mi pęka :(
Jest tak pięknie. Kwiaty, drzewa, maj. A moja pani...moja pani umiera.
Coś zaczęło ją boleć. Tak bardzo chciałem pomóc - kładłem się na bolących miejscach, mruczałem. Uśmiechała się smutno. Coraz smutniej. Potem przyszli jacyś ludzie i ją zabrali. Nawet nie zdążyliśmy się pożegnać. Ja wiem że ona już nie wróci. Nikt mi tego nie powiedział, ale przecież koty czują takie rzeczy. W mieszkaniu jest tak smutno i cicho. Nasłuchuję kroków na schodach.Strasznie za nią tęsknię. Tak bardzo boję się samotności – ale kto otworzy serce przed czarnym dorosłym kotem? Staram się, naprawdę. Jestem zawsze umyty i schludny. Kulturalny i dobrze wychowany: kuwetka - proszę bardzo. Na podwórku - proszę bardzo. Meble - nie drapię. Ściany - nie ruszam. Dzieci - potulam. Pomruczę. Łóżko - chętnie pośpię z panią lub panem, nie jestem wybredny ;)
Tylko żeby ktoś mnie pocieszył...
Kotek jest wykastrowany
tel. 501 584 602 Monika

Mamonia
MAMONIA to kilkuletnia,  ciągle urodziwa kotka z usuniętą listwą mleczną z powodu guzka. Była mamą wielu miotów niechcianych kociąt zanim spotkała ją litościwa sterylizacja.
Mamonia to indywidualistka boi się innych kotów i trzyma się na uboczu. Trochę je straszy - w stosunki do cżłowieka  jest łagodna i zakochana w drapaniu, głaskaniu  i czesaniu.
Kotka jest odrobaczona, wysterylizowana, zaszczepiona i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Ida
Opiekun wirtualny Misza&Icek  -urocze kićki p. Joli ;)
Ida - kotunia potulna i bardzo spokojna - jak przystało na nieco starszą panią. Wiele w swym życiu przeszła i bardzo potrzebuje spokojnego i kochającego domu na resztę lat swego życia. Bardzo lubi być głaskana i tulona. Nie widzi na jedno oko (to powiększone).
Kotka jest zaszczepiona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kocia dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Leoś
Leoś, to dorosły i baaaardzo dorodny kocurek o pięknej długiej sierści, która niestety musiała być zgolona (chłopak kiedy ganiał za pannami zaniedbał czesanie i się skołtunił) Jest spokojnym i statecznym panem, po przejściach (co widać po śladach na nosku). Bardzo lubi towarzystwo człowieka. Szuka ciepłego, kochającego domu w którym docenią jego spokojną i łagodną osobowość. Uwielbia tulaczki.
Kocurro jest zaszczepiony, wykastrowany, test ujemne, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kocia dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Kruszynka
Kruszynka to 6 miesięczna koteczka o łagodnym, ciepłym usposobieniu. Jeszcze nabiera zaufania do człowieka, ale jeśli kogoś polubi będzie oddana dla swojego właściciela. Szukamy dla niej spokojnego domu, bez dzieci i stresów. Jest wysterylizowana i odrobaczona.Preferowany dom z innym kotkiem;) Dom niewychodzący.
TEL:794243701

Mambunia
Mambunia, siedmiomiesięczna koteczka, która uruchamia swój motorek zanim jeszcze się ją pogłaszcze, wystarczy blisko być. Trochę nieśmiała z początku i wygląda na to, że wcześniej  dużo dobrego raczej nie zaznała od człowieka :( Boi się szczotki do podłogi i zbliżających się nóg, ale wystarczy przytulić ją i pogłaskać i już się tak nie boi. Przesłodka istotka, która da mnóstwo miłości w zamian za dobre człowiecze serce.
Jest wysterylizowana, odrobaczona,testy Felv/Fiv ujemne.
tel. 501 544 167 Beata

Kotka dziękuje p. Beatce za piękne fotki :)

Zorka
Zorka - młoda kotusia o łagodnym usposobieniu, łasa na głaskanie i tulenie. Szuka spokojnego domu.
Kotka jest zaszczepiona i wysterylizowana, testy FIV/FELV ujemne.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kocia dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Sonia
Młoda szarutka koteczka- magnetyczne, mądre złote oczy. Urocza kotka - przytulanka ;)
Chciałaby zamieszkać w domu niewychodzącym.
Kotka jest wysterylizowan, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Strange
Strange, młoda czarno-biała kotka. To właściwie kotka idealna -   bardzo bystra ale i ostrożna. Poszukuje spokojnej przystani - opiekuna cierpliwego, który da jej czas na aklimatyzację w nowym domu (najlepiej bez małych, tupiących i szalejących dzieci). Gdy już poczuje się bezpieczna pokaże, że jest kotem idealnym uwielbiającym głaskanie i drapanie za uszkiem. Strange lubi leżeć na parapecie lub balkonie i obserwować okolicę, czasem pobiega, ale wyrosła z kocięcych "szaleństw". Kicia jest czysta i korzysta bezbłędnie z kuwety. Ma umiarkowany apetyt, zjada suchą i mokrą karmę. Przyzwyczajona do towarzystwa innych kotów dogaduje się z nimi bezproblemowo.
Kota jest wysterylizowana i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia
tel. tel. 508 742 163, Anna


Kocia
Kocia, tak ma na imię biała angora turecka. To okolo 7 letnia kocica o aksamitnym białym futerku. Przepiękna.  Niestety, ale  jej właścicielka zmarła i koteczce zawalił się dotychczasowy poukładany świat. Tymczasowa opiekunka jest zmuszona koteczkę oddać do adopcji. 
Kocia ma koci charakter- to urocza dama, która sama decyduje, kiedy jest czas na głaskanie i pieszczoty. Głosno mruczy na przywitanie. Początkowo okazuje dystans w stosunku do nowo poznanych osób lecz bardzo szybko nawiązuje relacje z człowiekiem. 
Kocia załatwia się do kuwety i zachowuje czystość. Preferuje mokrą i suchą karmę. Jest wysterylizowana. Nie znamy jej stosunku do innych zwierząt. 
Koteczka szuka bezpiecznego domu niewychodzącego oraz odpowiedzialnego i spokojnego opiekuna.
Małgosia 607981073 Oliwia 579517707

Śnieżka
Urocza młoda koteczka w śnieżnobiałym footerku. Starsza Pani u której mieszka ma coraz większe problemy ze zdrowiem i kicia musi poszukać nowego miejsca.
Sympatyczna, ogarnięta, choć nie jest wylewna - typowa kicia która dotąd mieszkałą z samotną starszą Panią.
Chciałaby zamieszkać w domu niewychodzącym.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 501 544 167


Nino
Swojego człowieka szuka pan Nino - przystojny i uprzejmy kawaler. Jego nastawienie do życia pozostaje optymistyczne, pomimo doświadczonej bezdomności i samotności. Jakby tego było mało, w ciemnej alejce został napadnięty i poturbowany przez bliżej niezidentyfikowanego stwora o czterech łapach i całej paszczy wielkich zębów. Ale Nino się nie poddaje. Je dużo, gdyż ma dosyć bycia wyzywanym od chudzielców, dba o codzienną toaletę i pięknie załatwia swoje potrzeby w kuwecie. Nino obiecuje, że nie będzie uganiał się za pannami (na dowód może pokazać książeczkę z wpisem ,,kastracja''), jedynie za piłeczką, wędką, a czesem może i muchą (tak, Nino z zapałem zapracuje na codzienną miskę karmy ;)
Kontakt: Ania-514 979 464

Rysia
Przemiła mloda łobuziczka (ok 8 mcy) - kocha ludzi, koty, wszyskich. Lubi dzieci. Bardzo ciągnie ją na podwórko
Kota jest zaszczepiona, wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia
505 723 899 Dorota

Migotka
Piękna i miła - nader rzadkie połączenie. Jest młoda ale to spokojny gatunkowo zwierz. Uwielbia drzemać przy dobrym serialu ;)  To małomówna kobieta- co nie zdarza się często i Panowie się z tym zgodzą. Spokojny kici kot, nie jest rozrabiaką. Odchodzi w swój kąt - wie kiedy nam nie przeszkadzać.
Kuwetkująca, zaszczepiona, wysterylizowana, ma książęczkę zdrowia.
tel. 790 288 666

Kicia dziękuje p. Beatce za piękne foto :)


Carla
Carla - przemiła grzecznotka. Jej pasją życiową są cierpliwe kolanka i czułe dłonie. Wymarzony kot do spokojnego domu - typ z rodzaju serialowego. Jest grzeczną i ułożoną koteczką uwielbiającą tulić się do swojego ludzia. Już jest spakowana i czeka z utęsknieniem przy drzwiach ;)
Kicia jest zaszczepiona i wysterylizowana, test FIV/FELV ujemne
Kicię można poznać i pokochać w sklepie WEsoły Kotek, Mickiewicza 15A
tel.609 437 513 Ala
Kicia dziękuje  Beacie za piękne foto :)


Maja
Maja, Majeczka, Majusia - piękna puchata młoda koteczka. Słodycz chodząca, stworzona by życie spędzić w ramionach kochającego ludzia. (Pseudonim artystyczny - Rozczochrana Mańka :)
Kota jest zaszczepiona, wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia
tel. 501 544 167 Beata lub 505 723 899 Dorota


Grafiś
Grafiś Mikro to bardzo drobny, mały i słodki, oryginalnie grafitowy kociaczek. Kocha czułości, przytulanie, mizianie i wspólne spanie. Wygla na ok. 4 mies. choć ma troszkę więcej. Waży ok. 1,5 kg.
To domowy kotek, niewychodzący. Korzysta z kuwetki, a jedzonko po prostu wymiata.
Kić dogaduje się z kotami i psami.
Jest odrobaczony, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia
Kontakt: Ania-514 979 464


Noemi
Prawdziwa piękność  młodziutka niebieska szylkretka. Drobna, filigranowa ze śmiesznie zakręconym ogonkiem. W poprzednim wcieleniu była chyba papugą bo skacze na ramię. Kocha tez przytulanie, głaskanie i wszelkie pieszczotki.
Chciałaby zamieszkać w domu niewychodzącym.
Kotka jest wysterylizowana, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Filippe
Młody kocurek (ok 7 mcy) - słodziak,tulak, ukochany synuś mamusi ;) Słów brakuje żeby opisać całą słodycz. Nakolankowy, narączkowy, mógłby spędzić całe życie w ramionach kochającego ludzia. Kotuś relaksik.
Najchętniej w pakiecie z Suri, bo bardzo się lubią :)
Kocik jest wykastrowany, zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 501 544 167 Beata

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Boss-ka
Boss-ka to młodziutka koteczka która wzięła sprawy w swoje łapki i zabrała się za zarządzanie przychodnią weterynaryjną ;)
Jest prawdziwym bossem - dzielnie wita pacjentów, rozdaje mizianki na lewo i prawo. Przemiła, ogarnięta bardzo smukła i sprytna jak puma :)
Kotkę można poznać i pokochać w lecznicy "NA Zwycięstwa" ul. Zwycięstwa 26B
tel. 500359369 (warto cierpliwie dzwonić bo w czasie zabiegów p. doktor nie odbiera)

Kotka dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Suri
Słodka, malutka, uwielbia głaski, zabawę i jedzonko, każde ;) Z kuwety korzysta bezbłędnie, z innymi kotami szybko się dogaduje.
Do oddania najchętniej w pakiecie z Philippe bo baaaardzo się lubią ;)
Kicia jest wysterylizowana
tel. 501 544 167 Beata

Graf
GRAF (ok 1 rok) to młody, lśniący, bardzo spokojny i zrównoważony kocurek w futerku jak elegancki frak. Kuszą go pieszczoty, przytulanki i czułości, więc prosi o nie. Jest przylepką i doskonałym przyjacielem. Lubi obserwować co się dzieje a przede wszystkim spać w spokojnych, ciepłych i wygodnych miejscach. Korzysta z kuwety, ma doskonały apetyt i ceni domowy dobrobyt.
Poszukujemy dla niego domu niewychodzącego lub wchodzącego w bardzo bezpiecznej okolicy.
Kotek jest odrobaczony i wykastrowany, wkrótce będzie zaszczepiony.
Kontakt: Ania-514 979 464
Kotka dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)


Piotruś
 Kocurek w wieku ok.1 roku.Będzie sporym kotem.Bezbłędnie korzysta z kuwety,nie jest wybredny-je karmę mokrą i suchą,jest raczej spokojny,nie jest typem rozrabiaki-nie skacze po meblach i blatach,lubi być w pobliżu człowieka -najlepiej obok,na tapczanie lub dywanie obserwując codzienne czynności,lubi zabawę sznureczkiem,piłeczką i laserkiem,czasami lubi sobie porozmawiać.
Kotek nie lubi zbyt intensywnych pieszczot-nie nadaje się domu z małymi dziećmi,może zamieszkac z innym,lubiącym kocie towarzystwo kotem.Nadaje się do domu niewychodzącego-nie domaga się wychodzenia ale w bezpiecznej okolicy pewnie z chęcią by sobie pospacerował.W obecnym domu nie jest tolerowany przez rezydentkę,musi być odizolowany i przebywać w oddzielnym pomieszczeniu co bardzo mu się nie podoba.
Kotek jest wykastrowany,zdrowy(testy ujemne),ma książeczkę zdrowia
 t. Marzena 511 794 057

Kotek dziekuje Marcie za piękne foto ;)


Kizia
Urodziłam się 6-7 mcy temu, było zimno. Cudem przeżyłam, wybrałam się na przechadzkę i ... nie pamiętam. Domku już nie było. Siadywalam pod samochodami, tam było cieplej. Gorzej z wodą do picia, była w miseczkach na posesjach ale wszedzie szczekały takie duże z kłami. Nie wiedziałam co to ale czułam niebezpieczeństwo.
Byłam bardzo głodna. Czasem bawiły się mną dzieci na podwórkach – nie ze mną a mną, nosiły i tłamsiły.
Duża, co mnie wzięła na początkiu maja do lekarza mówiła, że jestem zamorzona. Rzeczywiście nawet ciężko było mi się myć, nie mówiąc o zabawie. Byłoby kiepsko ale los uśmiechnął się i wreszcie mam co jeść. Teraz muszę się spodobać komuś kto weźmie mnie już „na zawsze” będę grzeczna, lubię ludzia, tylko nie przepadam za innymi kotami – nie wiem dlaczego ale tak jest.
Jestem drobniutka, nie będę wielką kotką, ale mam serduszko pełne miłości i ogromną potrzebę przytulania się do człowieka, jednak nie jestem nachalna. Potrafię zająć się sobą.
Kto mnie pokocha ?
Kizia jest odrobaczona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
tel. 720 332 181, Bożena


Gloria
Grzeczna młoda koteczka. Życie jej nie rozpieszczało. Musiała radzić sobie na tyle ile potrafiła spędzając dni i noce na podwórku. Mimo ciężkiego bytu jest przemiłą, zupełnie nieagresywną koteczką (zachowuje czystość i korzysta z kuwety). Ma niesamowicie mięciutką sierść.
Pilnie szukamy dla Glorii domu na stałe! Nie jest absorbującą koteczką,  jednakże nieco bojaźliwą. Widać, że kocha człowieka, podchodzi, uwielbia głaski ale też bardzo łatwo ją spłoszyć. Nowy właścieiel powinien dać da Glorii trochę czasu aby kotka zdobyła zaufanie i zrozumiała, że człowiek może być także dobry. Okazanie jej cierpliwoości i miłości będzie odwzajemnione mruczącą wdzięcznością i ugniataniem  z radości.
Koteczka jest wysterylizowana i odrobaczona.  Będzie zaszczepiona.
tel. Małgosia 607981073, Oliwia 579517707


Fredzia
FREDZIA (ok. 8 mies.) jest  smukła, kochana, mrucząca i łagodna. W kontakcie z człowiekiem, trochę płochliwa, ucieka przed gwałtownymi ruchami, wymaga delikatności i cierpliwości. Ma też okresy, kiedy chce swojemu człowiekowi pokazać, jak bardzo go kocha: tuli się do nóg, rozmawia, wystawia główkę żeby pogłaskać. Jest bardzo energiczna.
 Inne koty i psy toleruje. Umie korzystać z drapaka.
Fredzia jest odrobaczona, wysterylizowana, wkrótce będzie zaszczepiona.
Kontakt: Ania-514 979 464

Kotek dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto :)

Gienio
GIENIO /ok. 1,5 roku/ jest dorodnym, lśniącym, miłym, rozmruczanym kocurkiem. Ceni czułości: drapanie po główce czy po grzbieciku. Głośno mruczy i przybiera pozy prowokujące do pieszczot. Namiętnie ociera się o ludzkie nogi, prosząc o uwagę czy jedzonko a jest wielkim łasuszkiem. Lubi kocie towarzystwo, matkował nawet z oddaniem kocim maluchom. Ładnie kuwetkuje i ma dobre maniery.
Kocio jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Minio
Mikrokotek o imieniu Minio - 5-ro miesięczny sympatyczny maluch. Nieco nieśmiały w kontakcie z ludźmi kocha za to inne koty - mruczy na sam ich widok. Z człowiekiem - ostrożny. Spanie w łózku i owszem, ale gwałtowne ruchy powodują ucieczkę :)
Kocik jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
tel. 506 137 081, Jagoda

Kocik dziękuje Pani Beatce za piękne fotki :)

Laki
LAKI /ok. 3 mies./  to miły, pogodny, oryginalnie umaszczony: biało-grafitowo-prążkowany mały koteczek. Ma wesołe usposobienie, niczego się nie boi i ma niespożyte chęci do zabawy. Lubi pieszczoty i czułości, garnie się do ludzi i kotów. Chętnie kładzie się obok człowieka lub na nim i zasypia albo prosi o czułości. Nie bardzo lubi być brany na ręce ale kocha ciepło innej żywej istoty.
Prawidłowo kuwetkuje, ma umiarkowany apetyt.
Poszukujemy dla niego domu niewychodzącego z innymi zwierzętami najlepiej kotami.
Jest odrobaczony, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Michasie
Gościnnie takie cudaczki. Ktoś wywalił dorosłą kotkę, a ta okociła się w chlewku. I takim sposobem z jednej kociej biedy zrobiło się pięć. Są dwie małe kotki (pręgowana i czarna) i dwa kocurki (czarne).  Jedni ludzie je dokarmiają, a inni przeganiają miotłą 😞 musimy jak najszybciej znaleźć im domy, bo przebywają przy ruchliwej ulicy. To mega towarzyskie, małe przytulanki. fajnie się bawią z dzieckiem.
Kotki odrobaczone i zaszczepione.
tel. 737628011


Resztuś
Resztuś bo został sam - jego dwóch braciszków pojechało do domu i dziecku straaaasznie smutno :( Kiciek ok 7 tyg, wesoły, uroczy. Słodziak do kochania.
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia Kotka można poznać i pokochać w lecznicy "NA Zwycięstwa" ul. Zwycięstwa 26B
tel. 500359369
(warto cierpliwie dzwonić bo w czasie zabiegów p. doktor nie odbiera)
Kotek dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Jinxiki
Dwa maluszki (ok 6 tyg) Dziewczyna-pingwina to dziewczyna z charakterkiem która umie zawalczyć o swoje ;) To też typowa modelka. Chłopak białowąs jak to chłopak, spokojniejszy, wyluzowany, tylko by się na człowieka wdrapywał - nie w głowie mu jakieś tam wydumane sesje zdjęciowe  
Kotki są odrobaczone i zaszczepione.
Kotki można poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek na Mickiewicza 15A.
tel. 609 437 513 Ala


Pingwinki
Cztery maluszki (3 kotki + 1 kocurek) Są odpchlone i odrobaczone, za kilka dni będą zaszczepione. Maleństwa są czyste i korzystają z kuwety:)
tel. 506 137 081 Jagoda lub  504525672 mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


INNE KOTKI SZUKAJĄCE DOMU:
Arletki

Cztery kolorowe słoneczka (ok 10 tyg) - dwie pomazane kolorowo dziewuszki i biało rude chłopaczki.
tel. 798806454, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Agusia
Urocza młoda koteczka - bardzo sympatyczna, łagodna, otwarta. Dość aktywna.
Toleruje yorki
kotka jest wysterylizowana
Tel. 608 191 665 Agnieszka
Kotka dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)


Agusie
Wiem, wiem że słoneczko trochę za bardzo  dziś, dlatego te słoneczka dopiero na wieczór;)
Historia jakich wiele - biedna kocica wywalona z domu w ciąży. Na szczęście znalazła się dobra dusza któa przygarnęła ją i dzieci dając szansę na odkarmienie maluchów.
Kotki domowe, przemiłe słodziaki. Trzy dziewuszki - dobrze gdyby ktoś zdecydował się na "pakiet" bo bardzo się kochają (ale nie jest to warunkiem)
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
Tel. 608 191 665 Agnieszka
Kotki dziekują zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Kotkin

Piękny czarnuszek - elegancki, lśniący a co ważniejsze  - miły.
Lubi być w domu (choć lubi też sobie pochodzić)
Dogaduje się z kotami (o ile nie chcą go natłuc)
Kotek jest wykastrowany
tel. 506 137 081


Nataszka

Z wielkim bólem szukamy nowego domu dla Kotki Nataszki.  Niestety alergia Dziecka i dolegliwości z nia związane nas do tego zmusiły.
Jest to bardzo trudna, przemyślana decyzja. Dlatego też, proszę o kontakt osoby dorosłe, zdecydowane, o dobrym sercu, które kochają i mają doświadczenie w opiece nad zwierzętami.
Nataszka zostala wysterylizowana po pierwszej rui, szczepiona, regularnie odrobaczana.
Je tylko specjalistyczną karme RC urinary, gdyż ma wrodzoną predyspozycję do kamieni w układzie moczowym.  
Jest kotką niewychodzacą, mieszka w bloku z zabudowanym balkonem.
Dba o czystość, wzorowo korzysta z kuwety.
Ma prawdziwy koci charakter, niezalezna, dumna, wie czego chce. Nauczona bliskiego kontaktu z człowiekiem. Gdy sa goście w domu, przyjdzie, przywita się, porozmawia ale na nic więcej nie pozwoli, nie jest to czas na pieszczoty o nie nie:-). Nachalnym z pewnością zaprezentuje swe drapieżne oblicze.
Z zaufanym domownikiem uwielbia pieszczoty, mruczy z rozkoszą, robi noski-noski, daje sie rozpieszczać:-).
Nie poradziłaby sobie na podwórku, gdyż jej swiat jest spokojny, bezpieczny, beztroski i nie zna panujacych tam zagrożeń. Nie odnalazłaby sie też w mieszkaniu z psem czy dorosłym kotem.
tel. 501 544 167 Beata

Milulka

Młodziutka koteczka (ok 6 my)o miłym usposobeniu, lubi kontakt z człowiekiem, daje się głaskać i jest raczej spokojna.
Kicia jest wysterylizowana
tel. 668981211

Żuberki

Trzy urocze mini Żubry (no, kotki, ale mieszkają w miejscowości Żubry;) To młoda kocia mama i jej dwie 6cio miesięczne córeczki
Mieszkają w szopkach, ale są baaaardzo przyjaźnie nastawione do ludzi, nie boja się.  Koteczki są śliczne i grzeczne. Szkoda, aby całe życie spędziły w szopkach.
Kotki są wysterylizowane
t. 508873202 p. Bożena
(pliss o cierpliwe dzwonienie bo zasięg słaby)

Kicia i Mureczka
Dwie piękne dorosłe kotki KICIA i MURECZKA(matka i córka),do oddania RAZEM. Piękne kolory tricoloroki + nosek pingwinki rodem z kotków egzotycznych tworzą z nich niepowtarzalny duet. Koteczki strasznie się kochają. I nie sprawiają problemów. Może więc zamiast szalonych kociaków dwie ogarnięte, grzeczne i dobrze wychowane  kociczki?
Są  zdrowe, wysterylizowane, niewychodzące.
Tel.85 744 41 43

Goście Kotkowa - pomóż im znaleźć dom!