Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Przygarnij mnie!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Przygarnij mnie!
Szukamy domu - kilka słów na początek

Aktualnie poszukujemy domów dla kilkunastu małych, pięknych kotków.
Wszystkie nasze kotki mieszkają w Białymstoku, są odpchlone, odrobaczone i nauczone czystości. Znajdują sie pod opieką lekarza weterynarii.
Może Ty chcesz im pomóc? Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami.
Możesz też zadzwonić albo napisać, aby uzyskać dodatkowe informacje (szczegóły w dziale KONTAKTAŻ).

Przy oddawaniu kotka podpisujemy umowę adopcyjną (wzór umowy dostępny tutaj). 

Pamiętaj jednak, że kotek jest żywą, czującą istotą. I największą krzywdą jest dla niego utrata opiekuna, którego pokochał. Nie bierz kotka dla zabawy, na święta, na prezent. Weź go tylko wtedy, jeśli będziesz go kochać przez następnych kilka – kilkanaście lat… 

 
W Domach Tymczasowych Kotkowa Czekają na Ciebie:


Pamiętaj! Koty pozostające pod naszą opieką poszukują
ciepłych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.

Adopcja kotów w Kotkowie jest bezpłatna - warunkiem podstawowym
jest zapewnienie kotu godziwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z tytułu adopcji nie pobieramy żadnych opłat, jak również gratyfikacji rzeczowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz także tutaj: zasady Kotkowa

Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami: dane kontaktowe


Gaduła
Oryginalna kotka (ok 10 mcy) w szylkretkowym foooterku. TO panienka do domu gdzie dużo się dzieje, jest wiele rąk do głaskania. Ona musi być blisko, musi widzieć kogoś w zasięgu wzroku. Przytulać się i głaskać.  Jeśli nie - płacze na cały głos:(
Kotka jest wysterylizowana i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda


Bilek
 Oto Bilek - został sam, jego koledze kocie święto przyniosło nowy dom. Smutno mu trochę :(
Czarna farelka a właściwie Farelek. Miły, grzeczny. Bardzo chciałby móc kogoś ogrzać. Już tak długo czeka - jeszcze wpadnie w depresję i już niczyją Farelką nie będzie:(
To typ inteligentnego samotnika, nie przepada za innymi kotami. Ludzi uwielbia - pogadać, poprzytuać, pospać - na człowieku, obok, byle blisko.
Kotek jest wykastrowany
Łukasz 504 446 226

Kotek dziękuje zdjeciaslub.com za piekne fotki :)

Bursztynek
Piękny dorodny kocurro o magicznie bursztynowych ślepkach ;)
Ma zaledwie 10 mcy a przerasta już "standardowego kota". Pomimo rozmiarów jest pracowitym kotkiem - ma mnóstwo zajęć- nie przepuści żadnej muszce ani piłeczce. Towarzyszy wszędzie, najchętniej w kuchni, śpi blisko pana/i.
Kić jest zaszczepiony i wykastrowany.
tel. 501 544 167 Beata

Kić dziękuje p. Beacie za piękne fotki :)

Otti
Co by tu dużo mówić - kot i-de-al-ny. Ma dopiero 6 mcy a maniery nienaganne. Wie jak się zachować, kiedy pomruczeć a kiedy lepiej się nie odzywać. Kocha przytulanie - do dorosłych, dzieci, kotów.
Idealny kotek rodzinny. I dla osoby samotnej. I starszej i młodszej. Po prostu: idealny :)
Otti jest wykastrowany, zaszczepiony ma książeczkę zdrowia
Można go poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek, ul. Mickiewicza 15A
tel. 609 437 513, Ala


Strange
Strange, młoda czarno-biała kotka. To właściwie kotka idealna -   bardzo bystra ale i ostrożna. Poszukuje spokojnej przystani - opiekuna cierpliwego, który da jej czas na aklimatyzację w nowym domu (najlepiej bez małych, tupiących i szalejących dzieci). Gdy już poczuje się bezpieczna pokaże, że jest kotem idealnym uwielbiającym głaskanie i drapanie za uszkiem. Strange lubi leżeć na parapecie lub balkonie i obserwować okolicę, czasem pobiega, ale wyrosła z kocięcych "szaleństw". Kicia jest czysta i korzysta bezbłędnie z kuwety. Ma umiarkowany apetyt, zjada suchą i mokrą karmę. Przyzwyczajona do towarzystwa innych kotów dogaduje się z nimi bezproblemowo.
Kota jest wysterylizowana i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia
tel. tel. 508 742 163, Anna


Zuzia
Młoda koteczka, która bardzo potrzebuje kochającego opiekuna. Jest cicha, grzeczna, czysta, bezproblemowa w domu. Kotka została odrobaczona. Jest bardzo przyjazna do człowieka.
Kotka jest wysterylizowana
Małgorzata tel. 607 981 073

Olinka
Młoda urocza koteczka. Jest baaaardzo przytulaśna, nic nie rozwala, potrzebuje widzieć człowieka i przy nim być. Grzeczna i słucha co się mówi do niej (przynajmniej sprawia dobre wrażenie;)
Potrzebuję towarzystwa do spania...
Kota jest wysterylizowana
tel.533509462 Magda


Gienio
GIENIO /ok. 8 mies./ jest młodym, szczupłym, miłym i rozmruczanym kocurkiem. Ceni wszelkie czułości: drapanie po głowce, za uszkami, pod bródką czy po grzbieciku. Głośno mruczy i przybiera pozy prowokujące do pieszczot. Jest też spokojnym, wesołym śpioszkiem. Lubi kocie towarzystwo. Ładnie kuwetkuje i jest łasuszkiem.
Kocio jest dwukrotnie odrobaczony i wykastrowany.
Kontakt: Ania-514 979 464


Cudna
Oryginalna młoda kotka w typie rasy rosyjski niebieski. Miła, sympatyczna, mrucząca.
kotka jest wysterylizowana
tel. 506 137 081, Jagoda

Kicia dziękuje p. Beacie za piękne fotki :)

Perełka
Perełka młoda (ok. 10 - 12 m-cy) pięknie umaszczona koteczka, jest bardzo sympatyczna, spokojna i opanowaną. Jest kicią bezproblemową, często lubi przytulać się i miziać, przy głaskaniu mruczy jak traktorek. Kicia korzysta z kuwety.
Koteczka jest odrobaczona i zaszczepiona,  ma książeczkę zdrowia.
Kota jest wysterylizowana
Magda 501 08 43 41


Nocka
NOCKA /ok. 1 roku/ - smolisto-czarna, lśniaca, idealna na zimowe chłody. Nieufna w pierwszym kontakcie, ale spragniona bliskości, dotyku, rozkochana w drapaniu i głaskaniu., szukająca kontaktu z człowiekiem.
Wsaniały materiał na mizianko-przytulankę.
Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464

Tulek
Sympatyczny młody słodziak (ok 10 mcy)- lubi i się pobawić i poleniuchować. Zwłaszcza poleniuchować. Kanapa, pilot, telewizor.  A jeśli na kolankach to już wogóle pełnia szczęścia - mruczenie i mizianki. Nie przepada za innymi kiciami
Kotek jest wykastrowany
tel. 668 662 172 Asia (po 16)
Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Franek
Franek to ok.10 miesięczny koci tygrysek.
Młody,dostojny kocurek ,który lubi kontakt z człowiekiem i drapanie pod bródką,ale nie jest nachalny.Jak na młodziaka przystało gania za piłeczką,ale podczas zabawy lubi też podgryźć paluszki;)
Franio jest juz po kastracji,wizycie u weterynarza, gotowy pójścia do nowego, kochającego domu.
tel: 500 657 246
Kotek dziękuje zdjeciaslub.com za piekne fotki :)

Boby
Trzy pracowite kocurki(ok 12 tyg) w końcu imię zobowiązuje ;)
Wykluły się na politechnice, inżynierię mruczenia opanowały w stopniu perfekcyjnym. Mechanika piłeczki też niczego sobie. Bioinżynieria sztucznej myszki - na piątkę - zbadały ją dokładnie wewnętrznie i zewnętrznie. Nic tylko brać, kochać i się uczyć ;)
Są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 506 137 081
Kotki dziękują p. Beatce za piękne foto :)

Taka mała taka Fajna
Pamiętam. Urodziłam się, byłam głaskana i brana na ręce, potem zaczęłam mruczeć i było dobrze, tak bezpiecznie. A potem powiedziałaś, że przecież jestem już duża i sobie poradzę sama...w śmietniku...Trafiłam tam wieczorem, żeby inni nie widzieli. I wiesz co człowieku, życzę Ci wszystkiego... co najlepsze...bo przecież Cię kochałam.
Mała Fajna ma ok 14 tyg. Jest wesoła, bawi się piłeczką, biega za piórkiem na sznurku, ale najbardziej chce być blisko człowieka i patrzeć co on robi. To ciekawska istotka.   Uwielbia jeść: zarówno mokrą jak i suchą karmę. Wzorcowo korzysta z kuwety.
Została też zbadana, odrobaczona, odpchlona i  zaszczepiona - ma książeczkę zdrowia.
tel. 694157781


Abuś
Abuś, kocurek ok 4-5mscy.
Jeżeli już w posiadaniu w domostwie jest kocur, kotka- Abuś pokocha je do tego stopnia iż będzie plątał się im między łapkami. Tak świetnie czuje się w obecności innych kotków. Wiec bez obaw o brak akceptacji z jego strony. Wieczorami jego sposób „koto-bycia” pozwala na spokojny i długi sen jego właścicieli. Po powrocie z pracy wita człowieka głośnym mruczeniem i chodzeniem w kółko. Mruczy jak tylko go zobaczy. Nie jest wybredny w jedzeniu. Śpi w nogach, na brzuchu. Ale nie robi problemu z tego gdy musi spać w innym pokoju (nie stoi i nie miaaaałczy przeraźliwie pod drzwiami). Jest biało-czarną kulką. Taką przybiera formę gdy śpi na kolanach oraz gdy Pani doktor próbuje go zbadać;)
Zaszczepiony, kuwetkujący kulko-kotek.
tel.504-500-731, Karolina


Bring
Młody wesoły kić (ok 4 mcy) - dogaduje się szybko z innymi kotami, a nawet z ludźmi ;)
Jest mało wymagający, raczej spokojny (ale potrafi zaszaleć), nie jest za bardzo namolny w zakresie pieszczot. Lubi być blisko, przytulić się ale nie chce człowieka do niczego zmuszać ;)
No i.. wypija herbatę z kubka. Ale nie lubi gorącej ;)
Kocik jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel.  504 076 188 Wojtek


Reniki
Dwie malutkie kocie dziewuszki (ok 7 tyg). Urocze tulaczki traktujące człowieka jak drugą mamę.
Potrzebują czułej opieki, są jeszcze bardzo maleńkie
tel. 500 359 369

VIP-ki
VIP-ki /ok.6 mies./ słodkie i mega kochane, eleganckie rodzeństwo – kocurek i koteczka w eleganckich czarnych fraczkach (jak przystało na VIPów), w białych skarpetkach, krawacikach i z uroczą kreseczką na nosku.
Wesołki co jakiś czas zwija się w kuleczki i usypiją /najlepiej blisko człowieka w ciepełku/, wstają i znów chcą się bawić, przytulać i jeść.
Korzystają z kuwety i zawsze mają dobry apetyt.
Są odrobaczone i dwukrotnie zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Słodziak
SŁODZIAK /ok. 5 mies./ jest przemiły, mega rozmruczany i nie odstępuje człowieka na krok. Ma oryginalną białą końcówkę ogonka i biało czarne umaszczenie. To mega przyjacielski, nakolankowy, miziasty–traktorek, towarzysz  wszelkich czynności. Lubi być wśród ludzi i kotów - szuka dobrej zabawy, pieszczot, ciepła i jedzonka. Nauczony czystości, prawidłowo kuwetkuje.
Jest odrobaczony, dwukrotnie zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia .
Kontakt: Ania-514 979 464

Kotka dziękuje zdjeciaslub.com za piekne fotki :)
George
 George - uroczy maluch ok 12 tyg, wesoły i ogarnięty koci chłopczyk. Chętnie pomoże w świątecznych przygotowaniach oraz rozbieraniu (tfu, ubieraniu choinki ;) Niech wszystkie kocie anioły sprawią, żeby święta spędził już we własnym domu...
Kocik jest zaszczepiony
tel. 697009416,

Dymek
DYMEK /ok. 5 mies./ jest piękny i przemiły. Ma oryginalne dymne umaszczenie, eleganckie białe skarpetki i krawacik. To mega przyjacielski, nakolankowy, miziasty i mruczący towarzysz wszelkich czynności. Lubi być wśród ludzi i kotów - szuka dobrej zabawy, pieszczot i jedzonka. Nauczony czystości, prawidłowo kuwetkuje.
Jest odrobaczony, dwukrotnie zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia .
Kontakt: Ania-514 979 464

Kocik dziękuje p. Beacie za piękne foto :)
Bananek
Widzicie te rozmarzone kocie oczy? Maluszek marzy o domu - takim ciepłym, dobrym, na zawsze...
To uroczy maluch (ok 10 tyg)- mała gadułka która zawsze chce być blisko, tulić się i mruczeć. Nie ma głaskania - jest pomiaukiwanie "dlaczego nie ma? co jest??" Iskierka która wniesie mnóstwo radości do domu.
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 694 904 910 Gabrysia
Kotka dziękuje zdjeciaslub.com za piekne fotki :)

Dalmatyńczyki
Cztery sympatyczne maleństwa (ok 7 tyg) Dwie koteczki i dwa kocurki. Są słodkie i urocze (jak śpią) poza tym urządzają gonitwy w pionie i poziomie, wspinają się na wszystko co stoi na drodze no i leja się między sobą. Poza tym są mądre i przekochane :)
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
Do domów najchętniej wyprowadzą się parami, ale nie jest to warunkiem
tel. 501 544 167 Beata
Kićki dziękują p. Beacie za piękne foto :)

 Irysek
IRYSEK /ok. 3 mies./ - słodki, zawsze radosny, chętny na jedzonko, pieszczoty i zabawę jasny koteczek. Co jakiś czas zwija się w kuleczkę /najchętniej przy lub na człowieku/ i usypia, wstaje i znów chce się bawić, jeść i przytulać. Czasem wskoczy na kolana. Jest bezproblemowy i towarzyski, wszędzie czuje się swobodnie wśród kotów i ludzi.Kotek ma małą, ciemną i niezbyt widoczną narośl na prawym oczku - pozostałość po przebytym kocim katarze.
Irysek jest odrobaczony i dwukrotnie zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Milka
Milka (ok 16 tyg) mogła zostać  zimą sama na ulicy:( Los się jednak do niej uśmiechnął i stala się typowym przedstawicielem gatunku kanapowców. Życie w ciepłym domku bardzo przypadło jej do gustu, bardzo głośno wyraża swoją dezaprobatę gdy, człowiek nie wygłaszcze jej wystarczająco długo lub jej miseczka zrobi się  pusta. Bardzo lubi towarzystwo innych kotów, których stale zaczepia do wspólnej zabawy. Jej ulubionym miejscem do spania jest poduszka.
Milka doskonale wie do czego służy kuweta.
Została odrobaczona i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
Tel: 506 587 371


Pimpuś Sadełko
mały łakomczuszek (jak sama nazwa wskazuje). Ma ok 3,5 mca, grzeczny, figluje bez przesady;) Dobrze dogaduje się kotami (o ile są skłonne podzielić się michą) Może nie narzuca się ze swoją miłościa, ale wystarczy go dotknąć dosłownie palcem i od razu mruczy na cały pokój. Mruczy po prostu mistrzowsko;)
Kocik jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
tel. 506 137 081
Kotka dziękuje zdjeciaslub.com za piekne fotki :)

Antusie
Dwa sympatyczne maluszki koteczka tricolor i czarno biały chłopczyk (ok 8 tyg) Wesołe, rozbrykane, urocze.
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 506 137 081

Filipek vel Kajko
Uroczy kotek ok 16 tyg. Prawdziwa okazja - takie koty widuje się tylko w filmach:) Super grzeczny maluszek - przytulanie, głaskanie, na rączki. Przytulanie, głaskanie, na rączki. Nie ma w programie szaleństw ani wiszenia na firance jak większość kocich dzieci.
Wspaniały kotek rodzinny.
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 602 424 677 Teresa


Calineczka
Calineczka koteczka jak z bajki;)
Piękna tygryska o mięciutkim futerku ma ok 12 tyg.
Lubi towarzystwo innych kotków ,troszkę jeszcze nieśmiała ,ale przy ciepłych ,dobrych ludzkich rękach pokocha całym sercem . W jedzeniu nie jest wybredna ,korzysta z kuwetki ,została odrobaczona a na dniach będzie zaszczepiona.
Tel: 500 657 246
Kotka dziękuje zdjeciaslub.com za piekne fotki :)

Jesienne szarości
Cztery maluszki kociaki -zły, bezduszny człowiek wywalił na śmietnik ok 1,5 mieś. Nieporadne kociaki.  Obecnie maluszki są zaszczepione, odrobaczone i czekają na nowych właścicieli, którzy już ich nie skrzywdzą.
Kićki są zaszczepione, mają ksiażeczki zdrowia.
Przebywają w domu tymczasowym w Wasilkowie, ale jest możliwość dowozu.
Tel. 538 822 838,
Kićki dziękują p. Anicie za piękne foto :)

Maciuś i Dolar
Maciuś i Dolar (ok 9 tyg) są jak dwie krople wody. Ich mama rokrocznie rodziła niechciane kocięta. Los rodzeństwa wydawał się również przesądzony. Jednak tej jesieni stało się inaczej, kocięta trafiły do domu tymczasowego, a ich mamusia została wysterylizowana. Bardzo szybko pokochali warunki domowe, od początku nie bali się człowieka. Maciuś i Dolar mają świetny słuch, szczególnie na dźwięk krojonego mięska ;) Uwielbiają wspólnie bawić się  piłeczkami, a po każdym posiłku cenią sobie długą drzemkę. Na widok człowieka cudownie mruczą i domagają się głaskania, a szczególnie drapania po brzuszkach. Chcą, żeby ktoś ich pokochał razem, ale gdyby to nie było możliwe, dadzą sobie też dobrze radę sami w nowym domku.
Jak na swój wiek  są wyjątkowo mądre i posłuszne.
Odpchlone, odrobaczone i elegancko korzystają z kuwety.
Tel. 692 861 744 Hania

Kićki dziękują www.zdjeciaslub.com za piękne foto ;)
3 grudnia dom znalazł Dolar. Maciuś nadal czeka...

Miłek
Superowy kiciek (ok 5 mcy) - być może w wyborach mister cat miałby małe szanse ale jest naprawdę  dobrym zwierzem. Takie kocie dziecko o dorosłym spojrzeniu. Grzeczny, ogarnięty, straszliwa przylepka.
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
tel. 506 137 081 Jagoda
Kotki dziękują p. Beatce za piękne foto :)

Bierki
Urocze 7-tygodniowe maluszki, 2 szylkretowe dziewczynki, rozbrykane, wszędzie ich pełno, 2 rude chłopaczki, jak to faceci niesamowite śpiochy, które w chwilach przerwy rozrabiają z siostrami. Wszystkie uwielbiają głaski na kolankach, mizianie, kochają człowieka i siebie nawzajem. Bezbłędnie trafiają do kuwety, apetyt im dopisuje.  Do nowych domków najchętniej pojadą w parkach
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 501 544 167 Beata
Kotki dziękują P. Balejko fotografia za piękne fotki :)
Alwin
ALWIN to energetyczny młody kocurek. Uwielbia zabawy do utraty tchu, by potem zwinąć się w mruczący kłębuszek na kolanach człowieczych. Dogaduje się z dzieciakami i innymi kotami - traktując ich jak równorzędnych partnerów zabaw. Zjada, nie narzekając, karmę suchą i mokrą oraz bezbłędnie kuwetkuje. Jednym słowem - idealny kotek rodzinny.
Kocik jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 508 742 163, Anna


Srebrny Ptyś
To (ok 16 tyg) śliczny, szczupły, srebrny kocurek z lekkim odcieniem burości. Uwielbia zabawy, brykanie, bieganie. Lubi sobie porozmawiać po kociemu i pospać na mięciutkim kocyku czy łóżku.
Wzorowo korzysta z kuwety, jest niewybredny - po prostu koci ideałek;)
Jest odrobaczony, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia.
tel: 514 979 464, Ania


Aida
Urocza koteczka w wieku 4 miesięcy o lśniącym czarnym futerku. Została odrobaczona. W domu zachowuje czystość. Jest bardzo przyjazna do człowieka. Uwielbia różne zabawy jak to przystało na młodą jeszcze koteczkę.
Kicia czeka na kochający dom
p. Aneta tel. 667 331 451

Łapkin
Tygrysek kotek około 6 miesięcy, jest typowym kotem rasy europejskiej. Uroczy kić lubi towarzystwo człowieka i innych kotów. Uroczy kić lubi jeszcze pogadać o swoich kocich sprawach. Jest grzecznym miłym kotkiem, który lubi domagać się pieszczot.
Kotek jest odrobaczony i zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia, Wzorowo Kuwetkuje.
Magda 501 08 43 41

Szaritka
Śliczna koteczka-wiek ok.2,5 miesiaca.Kradnie serce od pierwszego wejrzenia.W pierwszym kontakcie jeszcze troszke nie ufna, ale daje sie miziac,spokojnie mozna brac na rece,nie wyrywa sie, nie ucieka.Kuwetkujaca,odrobaczona, będzie zaszczepiona
Sylwia tel.511349270 Agnieszka tel.508846507
Kota dziękuje p. Anna Andraka za piękne foto :)

Szaritek
Piękny pręgusek.Facecik wiek ok 2,5 miesiąca.Kradnie serce od pierwszego wejrzenia.W pierwszym kontakcie jeszcze troszke nieufny,lecz daje się pomiziać i potarmosić.
Kuwetkujacy,odrobaczony, będzie zaszczepiony
Sylwia tel.511349270 Agnieszka tel.508846507
Kota dziękuje p. Anna Andraka za piękne foto :)INNE KOTKI SZUKAJĄCE DOMU:
Psotka i Frania

Dwie koie dziewuszki (ok 8 tyg) Kotki sa zywe, urocze i dobrze wychowane - robia do kuwetki. To straszne pieszczochy i nie lubia byc same - wtedy sa kocie placze;)
KOtki powinny zamieszkać w domu, nie nadają się na koty podwórkowe.
moj tel 662-782-643

Rudzik i Feluś
Rudzik i Feluś to 3 miesięczne bracia, uwielbiają się wspólnie bawić, jeść, mruczeć. Choć jeszcze krótko żyją zdążyły zostać skrzywdzone przez ludzi. W wyniku tego Rudzik stracił oczko 😞 Nie przeszkadza mu to jednak w niczym... Jego brat Feluś traktuje go jak starszego brata i przewodnika. Tam gdzie Rudzik musi też być Feluś. Szukają spokojnego ciepłego domu najlepiej razem. Ale oddamy też pojedynczo.
Zostały odrobaczone.
tel: 509806484 lub 794243701

Luna
Młoda urocza koteczka. Wesoła, kontaktowa. Czyściutka - załatwia się do kuwety.
Szczepiona i odrobaczana ma książeczkę zdrowia.
kotka jest wysterylizowana
tel.660572484; 664751565


Złotooki

Piękny elegant  bardzo spragniony pieszczot. TO młody kotek o złotych oczach. Boi się gwałtownych ruchów.
Lubi pobyć na podwórku ale kocha tez poprzytulać się na kanapie. Czyli - wychodzący domator ;)
Zrobiliśmy mu prowizoryczną budę i dokarmiamy go regularnie, jednak nie możemy go przygarnąć. Mamy już kotkę z którą czarny się nie polubił. Idze zima i martwimy się
o jego los.
Kotek jest wykastrowany
 tel. 504 891 420, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Toto

Około 5-miesięczny czarny kocurek. Radosny, przymily, garnie się do człowieka. Odrobaczony, zaszczepiony. Kuwetkujacy.
Przebywa w domu tymczasowym w Sokółce, istnieje możliwość dowozu
tel.  Joanna 604438803,

Trusia

Około 5-miesięczna trikolorka. Nieśmiała, sama nie wskoczy na kolana, może połozy się obok, mrucząc - jeśli zaufa człowiekowi. Ta dama wymaga czasu i trochę cierpliwości. Koteczka jest odrobaczona, zaszczepiona, kuwetkujaca.
Przebywa w domu tymczasowym w Sokółce, istnieje możliwość dowozu
tel. Joanna 604438803

Kropek

 Miły, czarno-biały kocurek (ok16 tyg) z kolorowym wnętrzem, wychowany w grupie. Energiczny, towarzyski, inteligentny, Kocurek szukający kochającego i ciepłego domu. Korzysta z kuwety, ma książeczkę zdrowia i jest szczepiony, kocurek ma obcięte pazurki.
tel 506 137 081 Jagoda, 505075426, p. Joanna, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 

TiJa
Rozkoszna, malutka, 6 tygodniowa kotka., Jedyna z czwórki rodzeństwa, która się ostała po pozostawieniu przez matkę. Towarzyska, energiczna, milusińska, wychowana w grupie. Mała koteczka, która zasypia na rękach. Szuka ciepłego, przyjaznego domu. Ma książeczkę zdrowia.
tel, 506 137 081 Jagoda,  505075426, p. Joanna, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Teresek
Uroczy kocurek (ok 4 mcy) - wesoły, radosny, całkiem domowy.Ja już mam kotkę ale zle znosi ich obecność bije je , a sąsiedzi nie lubią kotów :(
tel.605 358 999, Teresa, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Lili
Kiciusia (ok 4 mcy) jak na razie głównie je, śpi i się przytula. Lgnie do  pieska, więc myślę że nie byłoby problemu z innymi zwierzakami jeśli byłyby pozytywnie nastawione:) Super kociak z rudym ogonkiem :)
tel. 518 358 699, Justyna, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Kicia dziękuje p. Anecie za piękne foto :)

Miszki
"To ja , Twoja Misia , nie chcę zostać sama na opuszczonych działkach :( Tak lubię pieszczoty ,  drapanie brzuszka , lubię przebywać na Twoich kolankach , za co wdzięcznie Ci mruczę , kocham ciepełko , będę wdzięczna jeżeli właśnie u Ciebie znajdę swój domek i Twoją miłość... "
Cztery urocze kotki ok. 6 miesięcy,  trzy z nich to kotki,jeden to kocurek .
Koty są bardzo żywe, lubią zabawę, lgną do ludzi - cały czas biegają za człowiekiem. Lubią przebywać na kolanach.
Potrafią załatwiać się do kuwety.
Kotki są wysterylizowane
tel.  664988798 Leszek lub 668423326 Krystyna, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Misiołki
Dwa urocze dzieciaki kociaki które jakiś *%&^@*% wywiózł i porzucił. Znalazły schronienie dosłownie na chwilę. To urocze chłopaczki (ok 4 mcy), wesołe, domowe czyściutkie.
tel. 510 157 646

Maluś z Supraśla

To ja- mały kotek
Proszę, czy znajdziesz mi schronienie?
Oddasz mi serce, ciepłe dłonie
i najważniejsze- pyszne jedzenie? ;)
Mruczek czeka na kochający dom. Szukamy kogoś, kto jest gotów oddać mu swoje serce i poświęcić czas. Schronienie to nie tylko cztery ściany, dlatego też pragniemy, aby znalazł oddanych i czułych właścicieli. A co najważniejsze-miłośników zwierząt, a najbardziej kotów.Kiciuś jest zaszczepiony 😙
tel.  534 014 858


Michasie

Na działce okociła się nam kotka sąsiada, który kompletnie się nią nie interesuje :(
Mają ok. 6 miesięcy,  trzy z nich to kotki,jeden to kocurek .
Koty są bardzo żywe, lubią zabawę, lgną do ludzi - cały czas biegają za człowiekiem. Lubią przebywać na kolanach.
Potrafią załatwiać się do kuwety.
Bardzo prosimy o pomoc, zależy nam , aby trafiły do ludzi, którzy kochają koty.
tel.  664988798 Leszek lub 668423326 Krystyna, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Kaja

Kaja jest żywym wesołym kotkiem lubi się bawić lubi pieszczoty potrafi korzystać z kuwety jest odrobaczona zabezpieczona przed pchłami dziś. Jest zdrowa wszystko je nie wybrzydza w jedzeniu około 3 / 4 miesiące. Znaleziona podczas deszczu w krzakach i mocno płakała.
KOta jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia
Aneta tel: 511-059-697, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Jadzia, Byczek i Dziczek

Trzy fajne kićki. Jasno szara to kicia, reszta kocurki mają ok 12 tyg. Fajne domowe tulaczki :)
tel. 723825686 , Małgosia, Nowosady

Mechanik

Wczoraj pod maskę samochodu wlazł mi malutki kotek, całe szczęście że nie odpaliłam silnika. Nie miałam serca go tak zostawić, on tak się tulił do mnie :)
Więc go zabrałam ze sobą. Zawiozłam go do weterynarza, co by wszystko sprawdzić czy jest ok.
To chłopczyk, oceniony na ok. 3. Został odrobaczony, pani weterynarz wyczyśiła mu uszy.
KTO CHCE takiego pieszczocha??mega przytulak, nie chce złazić z kolan.
tel. 88 363 55 88, mail Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Silverki
Trzy kociaki (ok 14 tyg)uratowane z działek. Bardzo potrzebują ciepłego kącika :(
Nie są jeszcze tulakami, nie muszą od razu siedzieć na kanapie - dobry człowiek, pełna micha i ... żadna mysz nie ma szans ;)
Kotka Burasek - ciekawska, odważna, lubi zabawy wszystkim co jej wpadnie w łapki. Interesuje się wszyskim co robimy. "Pomaga" sprzątać kuwetkę czy rozsypany żwitek. Myślę, że najszybciej zaprzyjaźni się z człowiekiem. Wystarczy zabawka, jedzenie, czysta kuwetka.
Kot srebrny  - uwielbia się bawić z rodzeństwem, zaczepia je charakterystycznym mruknięciem i zachęca do zabawy. Trzyma się z daleka od człowieka i obserwuje czy nie zbliżamy się za bardzo. Jeśli czuje, że nie dzieje się nic złego i nie zaczepiamy go to nie ucieka.
Kotka srebrna - też lubi obserwować człowieka, choć ceni sobie pewien dystans.
Kiedy mają pełną swobodę pięknie sie ze sobą bawią. Obserwowanie ich to lepsze niż każdy film :) Bawią się każdą prostą zabawką - piłeczka, karton, wszystkim co się turla i szeleści (am dużo zdjęć jak się bawią, gdyby adoptujący chciał więcej. Nigdy nie miałam bardziej uroczych obiektów do fotografowania :)
Kotki chętnie zamieszkają w domu wychodzącym.
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
tel. 609625301, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Lusia

Cześć  jestem Lusia i mam niecały rok. Mówią, że te kocie wcielenie było dla mnie łaskawe i teraz żyję jak pączek w maśle. Ja już się przyzwyczaiłam ale przecież nie zawsze tak było. Na ulicy doskwierał głód, było zimno i strasznie. Zachorowałam. Jednak dobrzy ludzie się mną zajęli. Zostałam odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Odzyskałam siły i ciągle mam ochotę się bawić i jeść i spać! Uwielbiam wpatrywać się w okno, gonić swoją pluszowa  myszkę i eksplorować zakamarki w mieszkaniu. Nie muszę się cały czas przytulać ale swojej pańci nie odstępuję na krok. Wierzę, że mój los nie jest jej obojętny, bo poszukuje mi nowego, bezpiecznego domku. Najlepiej niewychodzącego. I pełnego miłości. Mieszkasz w takim i szukasz przyjaciela? Przygarnij mnie proszę :)
tel. 506440999,  Paulina


Kruszynki
Dwie prześliczne i bardzo grzeczne kotki (ok 5 tyg) Mąż znalazł je w starej szopie. Same ładnie jedzą oraz piją. Niestety nie mogę ich zatrzymać. Chętnie oddam je w dobre ręce.
Agata 781 933 682


Misiak

Uroczy czarnuszek (ok 12 tyg) - bardzo nakolankowy i "naręczny" - potrzebuje pilnie nowego miejsca, Pani może go przechować dosłownie kilka dni.
tel. 698 656 594 Anna, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Krawatek

Święta za pasem, wypadałoby wyglądać elegancko. Niektórzy tak sie przejęli, że we fraczku ganiają już...dawno. Taki Krawatek na przykład ;)
To sympatyczny młody kocurek (ok 10 mcy) Uwielbia głaskanie, towarzystwo człowieka i zwierzów domowych.
Wkrótece zostanie wykastrowany
tel. 512 262 647, Iza, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Kicia i Mureczka
Dwie piękne dorosłe kotki KICIA i MURECZKA(matka i córka),do oddania RAZEM. Piękne kolory tricoloroki + nosek pingwinki rodem z kotków egzotycznych tworzą z nich niepowtarzalny duet. Koteczki strasznie się kochają. I nie sprawiają problemów. Może więc zamiast szalonych kociaków dwie ogarnięte, grzeczne i dobrze wychowane  kociczki?
Są  zdrowe, wysterylizowane, niewychodzące.
Tel.85 744 41 43


Rysia
Rysia jest piękną, szczupłą kotką. Jest bardzo cicha, spokojna i ułożona. Nie przepada za trzymaniem na rękach, ale lubi siedzieć obok człowieka i być głaskaną. Lubi spać pod kocem albo w takim miejscu gdzie może się schować. Bardzo lubi zabawy.  Ma książeczkę zdrowia, jest regularnie odrobaczana, jest kotem niewychodzącym, korzysta z kuwety i jest nauczona czystości.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 694 487 082, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Misia

Misia jest piękną kilkuletnią kotką. Bardzo lubi głaskanie,jednak preferuje samodzielność. Lubi spędzać czas we własnym towarzystwie lub w towarzystwie innego kota. Jest bardzo spokojna i cicha.Ma książeczkę zdrowia, jest regularnie odrobaczana, jest kotem niewychodzącym, korzysta z kuwety i jest nauczona czystości.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 694 487 082, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Goście Kotkowa - pomóż im znaleźć dom!