Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Przygarnij mnie!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Przygarnij mnie!
Szukamy domu - kilka słów na początek

Aktualnie poszukujemy domów dla kilkunastu małych, pięknych kotków.
Wszystkie nasze kotki mieszkają w Białymstoku, są odpchlone, odrobaczone i nauczone czystości. Znajdują sie pod opieką lekarza weterynarii.
Może Ty chcesz im pomóc? Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami.
Możesz też zadzwonić albo napisać, aby uzyskać dodatkowe informacje (szczegóły w dziale KONTAKTAŻ).

Przy oddawaniu kotka podpisujemy umowę adopcyjną (wzór umowy dostępny tutaj). 

Pamiętaj jednak, że kotek jest żywą, czującą istotą. I największą krzywdą jest dla niego utrata opiekuna, którego pokochał. Nie bierz kotka dla zabawy, na święta, na prezent. Weź go tylko wtedy, jeśli będziesz go kochać przez następnych kilka – kilkanaście lat… 

 
W Domach Tymczasowych Kotkowa Czekają na Ciebie:
  

Pamiętaj! Koty pozostające pod naszą opieką poszukują
ciepłych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.

Adopcja kotów w Kotkowie jest bezpłatna - warunkiem podstawowym
jest zapewnienie kotu godziwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z tytułu adopcji nie pobieramy żadnych opłat, jak również gratyfikacji rzeczowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz także tutaj: zasady Kotkowa

Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami: dane kontaktowe


 
 Daisy 
Piękna młoda koteczka tricolor (ok 10 mcy) o magnetycznych bursztynowych oczkach. Miła, przytulna i kochana.
Koteczka jest wysterylizowana
tel. 506 137 081 Jagoda
 
Szaruś-Plastuś
Kotek został znaleziony pod sklepem - błagał przechodniów donośnym miauczeniem o pomoc. Ewidentnie został wyrzucony z domu. Nikt mu nie pomógł, wpadł pod samochód. W wypadku pękła mu żuchwa przez co nie mógł jeść. Wychudzony i głodny trafił pod opiekę weterynarza, obecnie jest w trakcie leczenia.  Ma duży apetyt i jest bardzo spokojny i grzeczny. Wraca już do formy i czeka na niewychodzący dom.
Kotek jest wykastrowany
tel. 504 446 226 Łukasz
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  www.zdjeciaslub.com za piękne fotki :)
Malenka
to starsza kicia, mama weteranka. Była wychudzona, wycieńczona, zabiedzona, bez oka - dbała jak mogła o swoje potomstwo po piwnicach, mieszkała na balkonie i pod balkonem. Raz się łasiła raz fukała innym razem uciekała czy walczyła o bezpieczeństwo kociąt i pokarm. To bardzo opiekuńcza i czuła mama. Malena straciła oko przez ludzi. Ciągle nam jednak ufa i u nas szuka pomocy. Czy słusznie? Zobaczymy. Czy znajdzie dom czy wróci do piwnicy? Kotka, choć nieco ostrożna,  lubi być głaskana, przytulana, drapana; wyciąga szyję, wystawia brzuszek, wtula głowę, mruczy. Jest rozmowna - umie poprosić i poskarżyć się. Bardzo ceni domowy dobrobyt. Wzorowo kuwetkuje i ma dobry apetyt.
Kicia jest odrobaczona i wysterylizowana.
Kontakt: Ania-514 979 464
 
Rudy
RUDY – symapatyczny młody kocurek. Mieszkał na wsi, prawdziwy król podwórka. Niestety wpadł we wnyki i stracił łapkę. Nauczył się jednak sobie radzić, no, może jest nieco bardziej „niskopienny”. Nadrabia jednak charakterem i urokiem koto-osobistym. Młody rudy kocurek. Oaza spokoju - grzeczny, zrównoważony, kochany. Może mieszkać w domu niewychodzącym lub wychodzącym w bardzo bezpiecznej okolicy.
Kotek jest wykastrowany
Kontakt: Bożena-607 267 400
Strzałek 
Młody szaro biały kotek.  Jest mega szybki, lubi zabawę, nadaje się do domu gdzie dużo się dzieje. Jest gadułką, opowiada obszernie o swoich kocich przeżyciach. Nie przepada za innymi kotami. 
Kotek jest wykastrowany
tel. 504 446 226,Łukasz
Koteki dziękuje Panu Łukaszowi z  www.zdjeciaslub.com za piękne fotki :)
  
Buniek
Młody absorbujący kotek poszukujący człowieka któremu będzie towarzyszył w dosłownie każdej czynności. Kotek jest bardzo wesoły i lubi zabawę. Jest wykastrowany. Mruczy jak ciągnik.
Kotek jest wykastrowany
Łukasz 504 446 226
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  www.zdjeciaslub.com za piękne fotki :)
 
Pacyfka 
Urocza młodziutka koteczka. Oaza łagodności - jest absolutnie niekłopotliwa, spokojna, kochana. Pięknie się przytula, mruczy, ale nie narzuca.
Idealny kot zarówno dla osoby samotnej jak i rodziny, po prostu:idealny kot ;)
Koteczka jest wysterylizowana
Kotka można poznać i pokochać w lecznicy Vetika, ul. Dobra 12A
tel. 660 012 060 
 
Pink-nosia 
Przepiękna młodziutka tricolorka ze słodkim pink-noskiem (ok 10 mcy) Jest bardzo łagodna, grzeczna, wesoła. Idealny kotek.
Kotka jest zaszczepiona i wysterylizowana
tel. 508 636 751 Aneta, 515 366 423 Kamila

Point-nosia 
Urocza młoda koteczka tricolor. Sympatyczna, łagodna, zrównoważona. Okres wiszenia na firankach ma za sobą - pacnie czasem piłeczkę lub myszkę,ale ponad takie rozrywki zdecydowanie przedkłada pomruczenie na kolankach.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 668 662 172 Asia (po 16)
Kicia dziękuje pani fotograf, Joannie Organek za piękne foty ;)
 
Gadułka
Urocza młoda koteczka w czarnym futerku. Jest niezwykle towarzyska - nadaje się do domu gdzie sporo się dzieje, gdzie jest dużo rąk do głaskania (lub jedne pracowite;)Kota kocha kręcić się koło człowieka, paszcza jej się nie zamyka - opowiada, plotkuje, pyta.
Niezła z niej gadułka ;) Kocha tulenie i pieszczoty.
Chciałaby zamieszkać w domu wychodzącym.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 692 594 190 Ewa
 
Miki
Młodziutka  kotka (ok 7 mcy) bardzo żywa i ułożona. Lubi mruczeć i spać z wyciągnietymi do przodu łapkami wtulona w człowieka.
Kotka jest wysterylizowana
tel.504 446 226, Łukasz
Kotka dziękuje Panu Łukaszowi z  www.zdjeciaslub.com za piękne fotki :)
Zajączek 
Uroczy młody kocurek o słodkim różowym nosku. Właściwie powinien być nazwany Filonkiem Bezogonkiem - ma małą kitkę zamiast kociej kity. Ale nie smuci go to - jest przeuroczym tulakiem miziakiem. Do tego grzecznym i kochanym.
Kotek jest wykastrowany
tel. 698 665 558

Dżentelmen 

Młody Pan Kocur z zamaszystym, dostojnym wąsem. Wyposażony w genialnie puchate i miękkie futerko. Rysiowaty typ. Prawdziwy dżentelmen o niewybrednych manierach. Jego hobby to obserwacja wydarzeń z wysokości oraz sen. Lubi pieszczoty, głaskanie i drapanie, ale tylko, jeśli na to ma ochotę. A ma ją przeważnie;) Uważa, że najlepiej śpi się na człowieku (nawet jeśli człowiek uważa inaczej;)

Tam super się śpi i mruczy.  Jest cichy i spokojny, absolutnie bezproblemowy. Przywiązuje się do ludzi. Jeśli ma z kimś się czochrać, zawsze wybierze domownika, z którym mieszka. Inne koty toleruje i chociaż nie pała do nich miłością, może zamieszkać z jakimś kolegą/koleżanką.
Kotek jest wykastrowany
tel. 790 288 666 Wojtek 

Kminek
Kminek jest młodym kocurkiem o wyglądzie miniaturowego szkrabka. Maluszek uwielbia być dopieszczany, kocha człowieka i jego ciepło, potrafi chodzić za nim krok w krok. Kocha spanie na ludzkich kolanach i noszenie na rączkach. Pomimo krzywdy wyrządzonej mu niegdyś przez ludzi, nie poddał się i stara się zaufać. Kminek uwielbia zabawy i wygrzewanie  na słońcu. Jest kotkiem energicznym mimo, iż nie jest łobuzem.  Bezbłędnie korzysta z kuwety. Chciałby zamieszkać w domu wychodzącym jednak i bez tego luksusu Kminek będzie zadowolony.
Kotek jest wykastrowany
Tel. 531 102 531, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Adolfik 
Przesympatyczny 5-miesięczny kocurek z charakterystyczną plamką imitującą mały wąsik. Kocha człowieka. Akceptuje inne koty, nie boi się psa. Bezbłędnie odwiedza kuwetę. Odrobaczony.
tel. 602 173 998 Kasia
 
Lenka
Młoda koteczka około 10 miesięcy,delikatna i nieduża w typie kota bengalskiego, z białymi dodatkami. Jest  kicią  bardzo aktywną w zabawie. Głaskanie toleruje tylko w łóżku ,  jest ciekawska i uwielbia towarzyszyć człowiekowi. Pogada o swoich sprawach kocich. Lubi inne koty,  przytulanie się do nich i zabawy. Z chęcią by znalazłą domek wraz z Lordem lub innym kotem.
Kotka jest wysterylizowana 
tel. 501 08 43 41, Magda
Lord
Lord to młody kotek około 10 miesięcy. Jest spokojnym, miłym kocurkiem. Gdy się przekona się do człowieka to lubi głaskanie, mizianie i przytulanie się.  Kić jest bardzo aktywny w zabawie. Lord jest  gadułą, gdy czegoś chce - lubi pogadać o swoich problemach. Dogaduje się z innymi kotami. Lubi się poprzytulać do siostrzyczki Lenki i z chęcią by z nią znalazł domek wychodzący. Niewychodzącym by się cieszył.
Kot jest wykastowany, odrobaczony, i zaszczepiony. 
Ma książeczkę zdrowia.
Kotek jest wykastrowany 
tel. 501 08 43 41, Magda
 
Egzotek 
Młody delikatny kotek z egzotycznym pyszczkiem. Swoje w życiu przeszedł więc szuka spokojnego domu bez wrażeń. Nakolankowy i miziający się.  Kotek jest wykastrowany.
tel.504 446 226 Łukasz
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  www.zdjeciaslub.com za piękne fotki :) 
 
Ali i Adaś
Dwa przeeeeeeuuurooocze kocurki (ok 9 tyg). Małe spryciarzyki które wiedzą, co to dobra zabawa. Nie są już zupełnie bezradnymi maleństwami - to raczej baaaaardzo sympatyczne, mega kontaktowe koty.  Mruczą na zawołanie:)
Kotki są zaszczepione
Kotki  można poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek, ul. Mickiewicza 15A 
tel. 609 437 513, Ala
 Do 18 lipca dom znalazł Adaś
Bajka
Malutka koteczka (ok 7 tyg) - wesoła, zabawna. Nieco kotuszek-boiduszek na początku ale umie pięknie zamruczeć.
Koteczka jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
Kotkę można poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek, ul. Mickiewicza 15A
tel. 609 437 513, Ala 

Kicia dziękuje pani fotograf, Joannie Organek za piękne foty ;)
 
Greyki
Ratunku! Nikt nas nie chciał i co? Zobaczcie co Duże zrobiły - kokardki. I to różowe. I różowe tło. I wrzuciły zdjęcia do internetu.NO proszę Was... Jak w tych warunkach mamy być w przyszłości szanującymi się kocurami?
Skompromitowani;) to dwa malutkie kocurki (ok 8 tyg) wesołe, kochane i rezolutne. I zbulwersowane sesją na różu. Ale czego się nie robi, żeby znaleźć super dom?
kotki są zaszczepione.
Kotka można poznać i pokochać w lecznicy Vetika, ul. Dobra 12A
tel. 660 012 060 
 
Odcienie szarości 
Cztery urocze futrzaki we wszystkich odcieniach szarości. Mamy więc czarnuszka, buraska, srebrusia i dymka. Pełna gama :) Wesołe, urocze i mruczące.
kotki są zaszczepione.
Kotka można poznać i pokochać w lecznicy Vetika, ul. Dobra 12A
tel. 660 012 060 
Dzwoneczek
Uroczy kocurek (ok 8 tyg) w oryginalnie plamistym futerku. Przemiły i nakolankowy
tel. 506 137 081 Jagoda
Jaroszki 
Trzech uroczych kocich urwisków (ok 6 tyg) Dwa eleganciki w czarnych fraczkach i małe sreberko (dość żywe, jak to srebro;) kochają zabawę i mruczenie.
tel. 506 137 081 Jagoda
Stokrotka, Tofik i Faworek 
Trzy maleństwa (ok 5 tyg) dwa kocurki i koteczka. Wesołe, zabawne, urocze. Są nieziemskimi przytulakami, najchętniej śpią na kolankach, na podusi przy człowieku, na kołderce, byle blisko. Pięknie kuwetkują. W sam raz do kochania :) 
tel. 501 544 167 Beata 
  
Pola i Lola
Dwie koteczki (ok 7 tyg) w pięknych kolorowych futerkach. 
Kotki można poznać i pokochać w lecznicy Medvet, ul. Berlinga 17A
tel. 608 479 352, Maja 

Grubcie
Dwa maluszki (ok 5 tyg) tłuściutkie słodziutkie mięciutkie ;) Małe pieszczochy o trochę smutaskowatym spojrzeniu. Czarna rezolutna dziewuszka i srebrno pręgowany kocurek - leniuszek.
tel. 603 199 383 Ula
Szarełki
Dwa urocze kotełki (ok 5 tyg) kocurek i koteczka w szaro-dymnych futerkach. Kociaczki - dzieciaczki spragnione uczuć. 
tel. 506 137 081 Jagoda
Jagiellonki
Trzy kociaczki (ok 6 tyg) dwa kocurki i babeczka. 
Kotki można poznać i pokochać w lecznicy Pluszak na Witosa 34
6 lipca dom znalazł jednek kocurek, reszta kićków nadal czeka. 
tel. 691 508 068 Renata
Kotki dziękują Panu Łukaszowi z  www.zdjeciaslub.com za piękne fotki :)
Hyzio, Dyzio i Zyzio
Trzej braciszkowie w wieku 8 tygodni. Szukają nowych domków, rąk do głaskanie i człowieków do kochania. Zdrowe, odrobaczone, bezbłędnie korzystają z kuwety.
tel. 504572006, Paulina
 

Maluszki-Czarnuszki
Trzy czarnuszki maluszki (ok 6 tyg) 2 kocurki i koteczka. Małe węgielki uratowane w ostatniej chwili przed "wywiezieniem do lasu". Bardzo potrzebują kochających domów i kochających opiekunów, którzy przywrócą im wiarę w człowieka.  
16 lipca dom znalazł jeden maluszek, dwa nadal czekają...
tel. 663 565 965 Iza
Antoś, Tosia i Antosia 
ANTOS , TOSIA  i ANTOSIA to trzy śliczne około 6 tyg. kociaki.  ANTOS to malutki chłopczyk ( tygrysek) który bardzo lgnie do ludzi.  Bardzo lubi się bawić,  ale też sam wskakuje na kolana żeby się przytulic i natychmiast w nich zasypia.  TOSIA to bardzo ułożona czarna dziewczynka l choć jest malutka jak kropeczka ,to prawdziwa z niej dama.  Jej piękne czarne malutkie oczka urzekają każdego.  ANTOSIA to przepiękna czarno-biała koteczka. Jest lekko puszysta. Uwielbia się bawić, ale jest grzeczna. Kotki bezbłędnie korzystają z kuwety.  
Kotki są odrobaczone i zaszczepione. 
tel.  886 338 148 Beata lub 888 033 058 Janusz
21 lipca dom znalazła Antosia.Reszta nadal czeka... 
Kotki dziękują Panu Łukaszowi z  www.zdjeciaslub.com za piękne fotki :)
 
Małe Miau - wersja 2,0 
Dwie urocze koteczki (8 tyg) przekochane i mruczące.
Kotki można poznać i pokochać w Przychodni Małych Zwierząt, Wesoła 16
tel. 608 307 379 Kasia
Kotki dziękują Panu Łukaszowi z  www.zdjeciaslub.com za piękne fotki :)
 
Smerfik
Uroczy rudasek (ok 7 tyg) - kochające małe serduszko pod ślicznym futerkiem
Kotek jest odrobaczony i nauczony czystości 
tel. 506 137 081 Jagoda 
 
Rudonoska 
Urocza koteczka (ok 7 tyg) z oryginalnie rudym noskiem. Kochana i urocza.
Koteczka jest zaszczepiona
Kotkę  można poznać i pokochać w lecznicy Boliłapka, ul. Rodzinna 16
tel. 85 811 08 24 
 
Balbinki 
Pięc uroczych maleństw (ok 5 tyg) Dwie koteczki tricolor, biało rudy kocurek i koteczka tygrysek. Urocze, czasem jeszcze bezradne - bardzo potrzebują czułej opieki. 3 koteczki i 2 kocurki.
Kotek rudy znalazł dom. Reszta nadal czeka...
tel. 508 636 751 Aneta
  
Pluszek-Okruszek
Maleńki koteczek (ok 5 tyg) - kocie dziecko sprawgnione miłości.
tel. 726 555 790 Justyna lub 691 508 068 Renata
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  www.zdjeciaslub.com za piękne fotki :)
 
Tuptusia
Czarna kruszynka (ok 6 tyg) - drobna mała czarnulka, która traktuje człowieka jak drugą mamę. 
tel. 501 453 000 Monika 

Tuptuś
 Uroczy maluszek (ok 10 tyg) wesoły, rozbrykany. Ale też tulaczek - mruczaczek.
tel. 501 453 000 Monika

Kocie Bóstewka
Małe kocie bóstewka(greckie) szukają swojego Olimpu;)
Talia - (ok 8 tyg)czarniutka i  drobniutka. Oswojona aczkolwiek potrzebuje czasu na aklimatyzację. 
Apollo (sama pięktność) - 8 tyg kocurek szary pręgowany z rudymi refleksami. W pełni oswojony, jest bardzo komunikatywny, łasi się do człowieka,lubi głaskanie i zabawy. Idealny kot dla osób szukających "kota na kolanka"
Fobos - 8 tyg czarny kocurek. Fobos jest kotkiem żywym,lubi zabawy, ganianie za myszką, jest oswojony i uwielbia pieszczoty.
Kotki nie marudzą przy jedzeniu, perfekcyjnie korzystają z kuwety.
Są  zdrowe, odrobaczone i zaszczepione (posiadają książeczkę zdrowia).
Kotki czekają na swój dom w klinice Białostoczek Wet (ul. Białostoczek 13A)
Po adopcji dostaną na zawsze -10%zniżki na usługi weterynaryjne. 
tel. 697 117 364, Paulina lub tel. 85 6515 014
Zombiki
Pięć maluszków w różnych kolorach tęczy (ok 6 tyg) Wesołe rozrabiaki, ale wiedzą co to mruczenie.
Do 20 lipca dom znalazły 3 Zombiki, dwa nadal czekają... 
Kotki są zaszczepione.
Kotki  można poznać i pokochać w lecznicy Boliłapka, ul. Rodzinna 16
tel. 85 811 08 24
 
Bambo 
BAMBO /8 tyg./ - mały, miły, jednolicie czarny kocurek-węgielek, aktywny i rozbawiony. Lubi być wśród ludzi i kotów - szuka ciepłego dotyku, bliskości i chętnie wdaje się w rozmowę.
Bambuś jest odrobaczony i zaszczepiony, ładnie kuwetkuje.
Kontakt: Ania-514 979 464 
 
Cudka
CUDKA /7 tyg./ mała, prześliczna, oryginalnie umaszczona kotka,   rozbrykany słodziak. Radosna, odważna i pocieszna.Ma coś z kota niebieskiego - to trikolorka z jasnymi plamkami: grafitowymi i capuccino
Jest odrobaczona i ładnie kuwetkuje.
Kontakt: Ania-514 979 464
Ignasie 
Cztery urocze kocięta (ok 6 tyg)w multikolorowych futerkach. Dwie babeczki i dwa kocurki.
tel. 726 555 790 Justyna lub 691 508 068 Renata
Kotki dziękują Panu Łukaszowi z  www.zdjeciaslub.com za piękne fotki :)
 
Alik
 Wesoły mały kotek (8 tyg) z uroczo poplamionym noskiem. Kochany tulaczek, chodzi łapka w łapkę za człowiekiem. Wesołe maleństwo, kochane i mruczące. Bardzo czyściutki i grzeczny.
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 85 6510 933 p. Maria
Ryś 
Ryś jest 2 msc kocurkiem o niespotykanym umaszczeniu - piaskowo-rudym. Jest bardzo grzeczny, uwielbia się bawić, ale także kocha odpoczywać na kolanach opiekuna. Grzecznie załatwia się do kuwetki. Ryś przebywa w towarzystwie dwóch kotów i psa, także toleruje inne zwierzęta. 
Kotek jest po wizycie u weterynarza
tel. 504 614 636, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Borka
BORKA /7 mies./ - to uroczy przytulak i mruczek lubiąca zabawę i jedzonko. Kocurek – bury Europejczyk z eleganckimi białymi dodatkami ma dwa różne jednakowo ładne oczka: zielone i bursztynowe. Ceni głaskanie i możliwość pospania obok człowieka.
Kocio jest odrobaczony, wykastrowany, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt Jagoda 506 137 081 
Munio
MUNIO /ok. 7 mies./ to aktywny, rozbawiony, żywy kotek-przytulak. Można go wziąć na raczki i przytulić, posadzić na kolana. To też młody, radosny, lubiący wspinać się po drapaku uroczy rozrabiaka.
Kotek jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia
Kontakt Jagoda 506 137 081
Kary 
KARY to bardzo spokojny i zrównoważony kocurek w czarnym lśniącym futerku, młody, miły mruczek-przytulak.To doskonały przyjaciel, który lubi obserwować co się dzieje wokół, a przede wszystkim spać w spokojnych, wygodnych miejscach. Jest wesoły ale grzeczny. To kicio bezproblemowy  - lubi ludzi, inne koty i zabawę. Wszędzie czuje się swobodnie i dobrze. Drapany, czesany lub głaskany rozciąga się, wystawia brzuszek. Korzysta z kuwety i ma doskonały apetyt.
Kotek jest odrobaczony i wykastrowany.
Kontakt: Ania-514 979 464
Gienia
GIENIA -  piękna, wyrośnięta klasyczna Europejka z eleganckimi białymi dodatkami. Kocia indywidualistka chętnie ociera się o nogi człowieka.
Apatyt jej dopisuje i bezbłędnie kuwetkuje.
Kotusia jest odrobaczona i wysterylizowana
Gienia prosi o domek wychodzący w bezpiecznej okolicy, ale doceni też domek niewychodzący.
tel.:  506 137 081, Jagoda 
Pysio
PYSIO to zdrowy, sympatyczny, radosny i rozbawiony kocurek (ok 8-9 mies.). Lubi inne koty, a zwłaszcza igraszki z nimi. Ludzi w pierwszym kontakcie się boi, ale nie oprze się żadnej próbie zabawy a potem da się wziąć na rączki i przytulić. Uwielbia też jeść;) Grzecznie korzysta z kuwety i kocha balkon. Ma oryginalną urodę: jest niewielki, ma króciutką sierść i jak na kocurka ma dość nietypowe umaszczenie - chodzi o brązowe plamki na nosku.
Kotek jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464
Ornelka
Ornelka młoda kotka, kocha zabawę z ciągaczkiem (piórko na sznureczku), kocha spać z człowiekiem, może przebywać z innymi kotami w domku niewychodzącym.
Jest wysterylizowana.
tel 603 199 383 Ula lub 690 562 514 Ewa


Viva
 Viva- ma około 20 tyg. Bardzo lubi się bawić się piłeczką, muszką i zwykłym sznureczkiem.
Dobrze dogaduje się z innymi kotami, można ją adoptować "w pakiecie"z przybraną siostrzyczką Ornelką - piękną długowłosą kicią która jest świetnym towarzyszem zabaw i uroczą kotką.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 603 199 383 Ula lub 690 562 514, Ewa
Fretka
Sympatyczna koteczka (ok 7 mcy) miła, grzeczna. To bardzo dobry kotek - wesoły, miły, uroczy. Jest dobrze wychowana, dogaduje się z innymi kotami. Potrzebuje czułego opiekuna.
Kicia jest wysterylizowana
tel. 85 6510 933 p. MariaINNE KOTKI SZUKAJĄCE DOMU:
Aleksander

ALEKSANDER - Bystry 8-miesieczny kocurek z małymi pędzelkami na czubkach uszu. Kotek lgnie do ludzi. Lubi być głaskany, szczególnie pod bródką i spać na kolanach. Idealny kot do domu ale w mieszkaniu również czułby się szczęśliwy.

Wykastrowany i odrobaczony, posiada książeczkę zdrowia
Tel. 794221363 Michał, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Hajduczek

Młody kotek (ok 4 mcy) Lubi zabawę i towarzystwo ludzi. Utyka na tylną lewą łapkę, ale dzielnie to znosi i z energią biega za człowiekiem. 
Kotek mieszka w Hajnówce

tel. 502725248, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Kleo
Kleo jest 1.5 miesięczną kotką, którą znaleziono w lesie. Malutka mimo to jest bardzo ufna i lubi poznawać nowych ludzi. Kleo uwielbia zabawę i jest niesamowitym pieszczochem, uwielbia wtulać sie w ludzi. Nie boi się nowych miejsc i lubi je eksplorować. Jest grzeczna i przyjacielska, a także bardzo inteligentna. Kotka potrafi korzystać z kuwety i je karmę zarówno suchą jak i mokrą. Kleo szuka ludzi, którzy ją bezwarunkowo pokochają i będąca niej rodziną. 
tel: 530430402; Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Talija i Havier

Dwa sympatyczne maluszki (ok 9 tyg) Aksamitny czarny kocurek i oryginalna koteczka szylkretka.Czyściutkie, dużo mruczą.

tel.881692606, Paulina
 

Kicuś sierotek
Sympatyczny  młody kocurek. Jego pan umarł a kotek nie ma się gdzie podziać. Kot był pod stałą opieką weterynaryjną. Przebywał w domu.  Jest dużym kotem, ma bystre spojrzenie i dobry charakter (choć umie powiedzieć że np ciąganie za ogon mu się nie podoba ;)
Kotek jest wykastrowany 

tel. 600 376 498
 

Puss
Puss jest śliczną, dużą kilkuletnią kotką. Jest bardzo żywa, energiczna i zwinna, lubi ruch i zabawy. Uwielbia być blisko człowieka, nieustannie domaga się pieszczot, kocha siedzieć na kolanach lub rękach. Ma książeczkę zdrowia, jest regularnie odrobaczana, jest kotem niewychodzącym, korzysta z kuwety i jest nauczona czystości.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 694 487 082, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Rambuś

Młody kot Rambuś miał cudowną właścicielkę ,która uległa wypadkowi -szuka teraz nowego właściciela.Jest bardzo ułożony ,przyjacielski do ludzi i innych kotów.W  poprzednim domu był domowym kotkiem ale wychodzącym,dostosowuje się do każdych warunków, jest bardzo" inteligentny "i bezproblemowy.

Kot jest wykastrowany
Tel.606653154 Beata
 

Czarny

 Niezwykle sympatyczny i inteligentny kotek szuka stalego, wychodzacego domku. Kicią obecnie opiekuje sie starsze malzenstwo, dokarmia i wozi do weterynarza. Ma dostep do piwnicy gdzie maposlanie i kuwete, ale woli zalatwiac sprawy na zewnatrz. Niestety nie mają jak wziac kotka do siebie. Jest bardzo przyjazny, lubi bawic sie z pieskami i z kotkami. 
Kotek jest młody,wykastrowany, odrobaczony. 

Kontakt 531546922, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Pikuś
Sympatyczny młody kocurek w eleganckim fraczku. Przyjacielski, miły. Potrzebuje trochę czasu żeby przyzwyczaić się do nowego domku ale potem nie opuszcza podwórka i pięknie "pilnuje domu" ;)Chciałby być jedynakiem i zamieszkać w domu wychodzącym.
Kotek jest wykastrowany
tel. 500 724 705 lub Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Goście Kotkowa - pomóż im znaleźć dom!

Milka
Oddam suczkę, po sterylizacji, zwie się Miłka. Przygarnęliśmy ją zimą, ale mamy inne psy, i to już za dużo. Piesek jest śliczny, mieszaniec, między jamnikiem a wilczurem ;), Suczka jest odrobaczona, po sterylizacji (grudzień 2015) ma swoją kartę w klinice.
tel. 502147032, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Sunie
Te dwie sunie znalazłam jakieś 2 tygodnie temu od piątku są u mnie
w domu ale nie mogę ich zatrzymać mam już psa i kota bardzo
proszę o pomoc w znalezieniu im domu chociaż tymczasowego (mój kot choruje na astmę i ma padaczkę a psiaki bardzo go denerwują) ze swojej strony mogę zapewnić transport i sterylizację darmową po pierwszej cieczce.
Tel 534666427; Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Czesio
Czesio (ok. 4 letni piesek) żył w dramatycznych warunkach (m.in. w kojcu pełnym odchodów). Aktualnie mieszka w domu tymczasowym, Pani która wyciągnęła do Czesia rękę ma wiele innych zwierząt m.in. koty za którymi Czesio  niestety nie przepada (przepada za nimi biegać , dlatego obecnie jest uwiązany na długiej lince idącej w poprzek podwórka do której doczepiony jest łańcuch. Czesio w tych warunkach nie ma gdzie się wybiegać za czym przepada. Jest przyjacielski do ludzi, nie lubi kotów ale uwielbia suczki. Szczęśliwiec, który podaruje mu godne warunki bytowania może liczyć na wdzięczność Czesia, na pewno upilnuje podwórka i da wiele radości.Czesio jest juz po kastracji.
Kontakt: P. Ala:791926814, mail Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Eduś

Edek - czarny młody piesek.  Przyjaźnie nastawiony do ludzi, lubi dzieci. Wesoły, lubiący długie spacery, bardzo pilnuje się, lubi głaskanie, jest lekkim pieszczochem, bardzo się przywiazuje i jest wierny do bólu. Niestety dał się nabrać na kostkę i został złapany w siatkę i przewieziony do schroniska. Niestety jest w silnym stresie, nic nie je, nie umie się odnaleźć, drży z zimna...
Tel. 502 334 874 Janina