Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Przygarnij mnie!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Przygarnij mnie!
Szukamy domu - kilka słów na początek

Aktualnie poszukujemy domów dla kilkunastu małych, pięknych kotków.
Wszystkie nasze kotki mieszkają w Białymstoku, są odpchlone, odrobaczone i nauczone czystości. Znajdują sie pod opieką lekarza weterynarii.
Może Ty chcesz im pomóc? Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami.
Możesz też zadzwonić albo napisać, aby uzyskać dodatkowe informacje (szczegóły w dziale KONTAKTAŻ).

Przy oddawaniu kotka podpisujemy umowę adopcyjną (wzór umowy dostępny tutaj). 

Pamiętaj jednak, że kotek jest żywą, czującą istotą. I największą krzywdą jest dla niego utrata opiekuna, którego pokochał. Nie bierz kotka dla zabawy, na święta, na prezent. Weź go tylko wtedy, jeśli będziesz go kochać przez następnych kilka – kilkanaście lat… 

 
W Domach Tymczasowych Kotkowa Czekają na Ciebie:
  

Pamiętaj! Koty pozostające pod naszą opieką poszukują
ciepłych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.

Adopcja kotów w Kotkowie jest bezpłatna - warunkiem podstawowym
jest zapewnienie kotu godziwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z tytułu adopcji nie pobieramy żadnych opłat, jak również gratyfikacji rzeczowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz także tutaj: zasady Kotkowa

Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami: dane kontaktowe


Malenka
to starsza kicia, mama weteranka. Była wychudzona, wycieńczona, zabiedzona, bez oka - dbała jak mogła o swoje potomstwo po piwnicach, mieszkała na balkonie i pod balkonem. Raz się łasiła raz fukała innym razem uciekała czy walczyła o bezpieczeństwo kociąt i pokarm. To bardzo opiekuńcza i czuła mama. Malena straciła oko przez ludzi. Ciągle nam jednak ufa i u nas szuka pomocy. Czy słusznie? Zobaczymy. Czy znajdzie dom czy wróci do piwnicy? Kotka, choć nieco ostrożna,  lubi być głaskana, przytulana, drapana; wyciąga szyję, wystawia brzuszek, wtula głowę, mruczy. Jest rozmowna - umie poprosić i poskarżyć się. Bardzo ceni domowy dobrobyt. Wzorowo kuwetkuje i ma dobry apetyt.
Kicia jest odrobaczona i wysterylizowana.
Kontakt: Ania-514 979 464
 
Rudy
RUDY – symapatyczny młody kocurek. Mieszkał na wsi, prawdziwy król podwórka. Niestety wpadł we wnyki i stracił łapkę. Nauczył się jednak sobie radzić, no, może jest nieco bardziej „niskopienny”. Nadrabia jednak charakterem i urokiem koto-osobistym. Młody rudy kocurek. Oaza spokoju - grzeczny, zrównoważony, kochany. Może mieszkać w domu niewychodzącym lub wychodzącym w bardzo bezpiecznej okolicy.
Kotek jest wykastrowany
Kontakt: Bożena-607 267 400
Łaciatka
Młoda krówko – kotka. Chodzi sobie i rozmawia po kociemu. Będzie wierną towarzyszką. 
Kotka jest wysterylizowana.
tel. 506 137 081 Jagoda

Buniek
Młody absorbujący kotek poszukujący człowieka któremu będzie towarzyszył w dosłownie każdej czynności. Kotek jest bardzo wesoły i lubi zabawę. Jest wykastrowany. Mruczy jak ciągnik.
Kotek jest wykastrowany
Łukasz 504 446 226
 
Miki
Młodziutka  kotka (ok 7 mcy) bardzo żywa i ułożona. Lubi mruczeć i spać z wyciągnietymi do przodu łapkami wtulona w człowieka.
Kotka jest wysterylizowana
tel.504 446 226, Łukasz
Zajączek 
Uroczy młody kocurek o słodkim różowym nosku. Właściwie powinien być nazwany Filonkiem Bezogonkiem - ma małą kitkę zamiast kociej kity. Ale nie smuci go to - jest przeuroczym tulakiem miziakiem. Do tego grzecznym i kochanym.
Kotek jest wykastrowany
tel. 660 012 060 Kasia

Miluś
Sympatyczny młodziutki kocurek. Na początku nieco nieufny, wtedy napina mięśnie do ucieczki przy każdym głośniejszym dźwięku.Ale gdy się zaprzyjaźni to chodzi przy nodze, tuli się i głośno zaznacza swoją obecność mruczeniem i kocim gadaniem. Radosny, lubi szybkie sprinty po domu ;)

Kotek jest wykastrowany.
tel. 507 063 691, Gosia
 
 
Rainbow 
Piękna młoda koteczka w multikolorowym futerku. Przemiła, łagodna. Toleruje inne koty. Jest bardzo sympatyczna i przyjazna.
Kotka jest wysterylizowana
Kotkę można poznać w lecznicy na ul. Wesołej 16 (po umówieniu się)
tel. 608 307 379 Kasia
 
Kori 
KORI /7-8 mies./–  spokojna, grzeczna i ułożona kocia nastolatka. Początkowo nieco się boi, ale po jakimś czasie daje się wziąć na ręce, przytulić i snuje kocie rozmruczane opowieści.
Koteczka jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana; ma książeczkę zdrowia
Kontakt Jagoda 506 137 081
Dżentelmen 
Młody Pan Kocur z zamaszystym, dostojnym wąsem. Wyposażony w genialnie puchate i miękkie futerko. Rysiowaty typ. Prawdziwy dżentelmen o niewybrednych manierach. Jego hobby to obserwacja wydarzeń z wysokości oraz sen. Lubi pieszczoty, głaskanie i drapanie, ale tylko, jeśli na to ma ochotę. A ma ją przeważnie;) Uważa, że najlepiej śpi się na człowieku (nawet jeśli człowiek uważa inaczej;)
Tam super się śpi i mruczy.  Jest cichy i spokojny, absolutnie bezproblemowy. Przywiązuje się do ludzi. Jeśli ma z kimś się czochrać, zawsze wybierze domownika, z którym mieszka. Inne koty toleruje i chociaż nie pała do nich miłością, może zamieszkać z jakimś kolegą/koleżanką.
Kotek jest wykastrowany
tel. 790 288 666 Wojtek 
Tosia
  Urocza malutka koteczka (ok 5 tyg) - malutka przylepka, straaaszliwie chce głaskania, przytulania i zabawy.
Kicię można poznać i pokochac w lecznicy Boliłapka, ul. Rodzinna 16
tel. 85 811 08 24
Muszkieterkowie
ATOS, PORTOS i ARAMIS /6 tyg./– trzech uroczych muszkieterów, osierocone rodzeństwo, kochające ludzi jak mamę. Odważni, zabawni, radośni, grzeczni i ułożeni. Mają ogromny apetyt i pięknie kuwetkują.
ATOS jest najsilniejszy, ma ciekawe umaszczenie – to dymny pingwinek.
PORTOS to łaciaty grubasek o przedłużonej sierści.
ARAMIS jest łaciaty, długowłosy i najszczuplejszy.
Maluchy są odrobaczone.
Kontakt: Ania-514 979 464
 
Bąble
Dwa urocze maluszki (ok 5 tyg) koteczka i kocurek. Sympatyczne kocie dzieci, potrzebują wiele miłości i czułej opieki.
tel. 506 137 081 Jagoda
Sześcioraczki
Sześć maleństw (ok 5 tyg) Trzy koteczki i trzy kocurki. Jeśli odziedziczyły choć część usposobienia swojej mamy - najłagodniejszej kocicy świata to będą super kumplami. Narazie to urocze, wesołe kocie dzieci, potrzebują wiele miłości i czułej opieki.
Kotki można poznać i pokochać w lecznicy Vetika, ul. Dobra 12A 
Tel. 660 012 060 Kasia
  
Borka
BORKA /7 mies./ - to uroczy przytulak i mruczek lubiąca zabawę i jedzonko. Kocurek – bury Europejczyk z eleganckimi białymi dodatkami ma dwa różne jednakowo ładne oczka: zielone i bursztynowe. Ceni głaskanie i możliwość pospania obok człowieka.
Kocio jest odrobaczony, wykastrowany, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt Jagoda 506 137 081 
Roni
RONI /ok. 1,5 roku/ to spokojny, ułożony i grzeczny kotuszek. Na początku będzie się bał, ale to kwestia czasu i podejścia, bo Roni to mrucząca przytulanka
Ma apetyt i wzorowo kuwetkuje
Jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.
Kontakt Jagoda 506 137 081
Munio
MUNIO /ok. 7 mies./ to aktywny, rozbawiony, żywy kotek-przytulak. Można go wziąć na raczki i przytulić, posadzić na kolana. To też młody, radosny, lubiący wspinać się po drapaku uroczy rozrabiaka.
Kotek jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia
Kontakt Jagoda 506 137 081
Kary 
KARY to bardzo spokojny i zrównoważony kocurek w czarnym lśniącym futerku, młody, miły mruczek-przytulak.To doskonały przyjaciel, który lubi obserwować co się dzieje wokół, a przede wszystkim spać w spokojnych, wygodnych miejscach. Jest wesoły ale grzeczny. To kicio bezproblemowy  - lubi ludzi, inne koty i zabawę. Wszędzie czuje się swobodnie i dobrze. Drapany, czesany lub głaskany rozciąga się, wystawia brzuszek. Korzysta z kuwety i ma doskonały apetyt.
Kotek jest odrobaczony i wykastrowany.
Kontakt: Ania-514 979 464
 Misia
Misia (ok 6 mcy)to młoda ,wesoła ,pełna energii koteczka.Uwielbia zabawy sznureczkiem ,ganianie za piłeczką ,ale też lubi się przytulić do swego człowieka.Jest ufną ,miłą kotką.Jest już po odrobaczeniu i przeglądzie weterynaryjnym.
Kotka jest wysterylizowana 
Tel : 500 657 246 lub 724534997
  
Gienia
GIENIA -  piękna, wyrośnięta klasyczna Europejka z eleganckimi białymi dodatkami. Kocia indywidualistka chętnie ociera się o nogi człowieka.
Apatyt jej dopisuje i bezbłędnie kuwetkuje.
Kotusia jest odrobaczona i wysterylizowana
Gienia prosi o domek wychodzący w bezpiecznej okolicy, ale doceni też domek niewychodzący.
tel.:  506 137 081, Jagoda 
Pankracy
PANKRACY - to duży, młody /ok. 2-3 letni/, wyrośnięty, oswojony, przyjazny, łagodny i piękny czarno-biały kocurek. Właściciele wyprowadzając się bez skrupułów go zostawili . Błąkał się po osiedlu nie wierząc, że ich nie znajdzie, prosił o pomoc i  jedzenie.
Kocio jest zadbany, oswojony, odważny przyjazny i rozmowny - po prostu kochany. Ufnie podchodzi do ludzi, lubi czułości i pieszczoty. Inne koty toleruje i nie szuka ich towarzystwa. Je wszystko z apatytem. Bezbłędnie kuwetkuje. Wspaniały do domu wychodzącego ale nie będzie stwarzał problemu w niewychodzacym.
PANKRACY jest odrobaczony i wykastrowany.
Kontakt: Ania -514 979 464

  
Dżordzyk
DŻORDZYK (ok 7 mcy) to aktywna, cudowna, czuła przylepka i lizusek /dokładnie liże części człowieka przy których zamierza spać ;)/. Fan zabawy w każdej formie: z dorosłym, dzieckiem, kotem, psem. Uwielbia wszelkie towarzystwo. Nie ma z nim nudy. Zainteresowany jest wszystkim co się porusza, przypomina frędzel lub sznurek.
To wyjątkowy, wesoły, kotek: mruczek, nakolankowiec, łóżkowy miziak.Jest śmiały, wesoły i mądry.Wszędzie czuje się swobodnie.
Ma klasyczne europejskie bure umaszczenie z rudym odcieniem na brzuszku.
Kocurek pięknie je i kuwetkuje. Jest odrobaczony i wykastrowany.
Tel: Teresa 602 424 677 lub Ania 514 979 464

Pysio
PYSIO to zdrowy, sympatyczny, radosny i rozbawiony kocurek (ok 8-9 mies.). Lubi inne koty, a zwłaszcza igraszki z nimi. Ludzi w pierwszym kontakcie się boi, ale nie oprze się żadnej próbie zabawy a potem da się wziąć na rączki i przytulić. Uwielbia też jeść;) Grzecznie korzysta z kuwety i kocha balkon. Ma oryginalną urodę: jest niewielki, ma króciutką sierść i jak na kocurka ma dość nietypowe umaszczenie - chodzi o brązowe plamki na nosku.
Kotek jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464
Ornelka
Ornelka młoda kotka, kocha zabawę z ciągaczkiem (piórko na sznureczku), kocha spać z człowiekiem, może przebywać z innymi kotami w domku niewychodzącym.
Jest wysterylizowana.
tel 603 199 383 Ula lub 690 562 514 Ewa


Viva
 Viva- ma około 20 tyg. Bardzo lubi się bawić się piłeczką, muszką i zwykłym sznureczkiem.
Dobrze dogaduje się z innymi kotami, można ją adoptować "w pakiecie"z przybraną siostrzyczką Ornelką - piękną długowłosą kicią która jest świetnym towarzyszem zabaw i uroczą kotką.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 603 199 383 Ula lub 690 562 514, Ewa
Fretka
Sympatyczna koteczka (ok 7 mcy) miła, grzeczna. To bardzo dobry kotek - wesoły, miły, uroczy. Jest dobrze wychowana, dogaduje się z innymi kotami. Potrzebuje czułego opiekuna.
Kicia jest wysterylizowana
tel. 85 6510 933 p. Maria

Siostrzyczki
Dwie młode koteczki - tricolorka i czarno biała. Nie są siostrami ale strasznie się kochają. Chciałyby zamieszkać razem - są bardzo ułożone i niekłopotliwe. Stanowią zgrany duet, zajmują się sobą więc można je zostawić same podczas np dłuższej pracy opiekuna.
Koteczki są wysterylizowane.
Tel. 85 744 41 43 p. Teresa

INNE KOTKI SZUKAJĄCE DOMU:

Kicuś sierotek
Sympatyczny  młody kocurek. Jego pan umarł a kotek nie ma się gdzie podziać. Kot był pod stałą opieką weterynaryjną. Przebywał w domu.  Jest dużym kotem, ma bystre spojrzenie i dobry charakter (choć umie powiedzieć że np ciąganie za ogon mu się nie podoba ;)
Kotek jest wykastrowany 

tel. 600 376 498
 

 

Rambuś

Młody kot Rambuś miał cudowną właścicielkę ,która uległa wypadkowi -szuka teraz nowego właściciela.Jest bardzo ułożony ,przyjacielski do ludzi i innych kotów.W  poprzednim domu był domowym kotkiem ale wychodzącym,dostosowuje się do każdych warunków, jest bardzo" inteligentny "i bezproblemowy.

Kot jest wykastrowany

Tel.606653154 Beata

 

Czarny

 Niezwykle sympatyczny i inteligentny kotek szuka stalego, wychodzacego domku. Kicią obecnie opiekuje sie starsze malzenstwo, dokarmia i wozi do weterynarza. Ma dostep do piwnicy gdzie maposlanie i kuwete, ale woli zalatwiac sprawy na zewnatrz. Niestety nie mają jak wziac kotka do siebie. Jest bardzo przyjazny, lubi bawic sie z pieskami i z kotkami. 
Kotek jest młody,wykastrowany, odrobaczony. 

Kontakt 531546922, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Pikuś
Sympatyczny młody kocurek w eleganckim fraczku. Przyjacielski, miły. Potrzebuje trochę czasu żeby przyzwyczaić się do nowego domku ale potem nie opuszcza podwórka i pięknie "pilnuje domu" ;)Chciałby być jedynakiem i zamieszkać w domu wychodzącym.
Kotek jest wykastrowany
tel. 500 724 705 lub Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Dadanek

Młody kotek (ok 1 roku)-  bardzo delikatny  i wrazliwy ale  mimo wszystko dośc szybko przełamujacy barierę lęku na korzyść zaufania i przyjaźni. Kotek korzysta grzecznie z kuwety, ale lubi wychodzić na
podwórko.
Kotek jest wykastrowany
tel. 664200020, Jolanta, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

Maciuś
Kocur Maciuś jest duży i piękny, bardzo przymilny w stosunku do człowieka, uwielbia głaskanie, pieszczoty i bycie w centrum uwagi. Nie do końca zgadza się z innymi kotami, raczej nadaje się na jedynaka.
Maciuś jest wykastrowany.  
Tel. 691527499, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Śnieżka
Śnieżka to przepiękna duża koteczka. Jest bardzo spokojna i łagodna ja przystało na bajkową księżniczkę. Uwielbia głaskanie i zabawę.
Jest wysterylizowana. 
Tel. 691527499, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Marcelka 
Marcelka to młoda śliczna koteczka, bardzo przymilna i łagodna. Lubi towarzystwo innych kotów.
kotka jest wysterylizowana. 
Tel. 691527499, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Mruczek 1

Młody sympatyczny kot o pięknym puchatym ogonie. Zadbany, domowy mruczek, regularnie odrobaczany i szczepiony. 

Jest oczywiście piękny i mądry i rządzi w domu ;) Nie wychodzi na podwórko, ale myślę ze  wolałby dom wychodzący. Moim zdaniem nie nadaje się do małych dzieci. 
Kotek jest wykastrowany
tel. 794391813
 

Feliks
Młody sympatyczny kocurek domowy. Jest też bardzo ufny i lubi się przytulać do ludzi. Nadaje się doskonale do domu z dziećmi bo jest ogromnie cierpliwy na dziecięce "zabawy" :-)
Bardzo czysty, korzysta z kuwety.Niestety z powodu alergii ( co spowodowało astmę ) nie możemy go zatrzymać :(Mój tel. 668 67 67 15

 

Szarutka
Urocza młoda koteczka (ok 6 mcy) Wesoła, kontaktowa, radosna. Malutki pyszczek - jest przytulaśna, ale kiedy nie chce umie to okazać.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 660870430

 

Horacy
Horacy ma 2 lata. Wychował się w ogrodzie działkowym w Księżynie.
 Jest bardzo miłym, spokojnym, czyściutkim kotem.   Bardzo lubi się przytulać i wskakuje na kolana aby go pogłaskać.
 Gdy się go zawoła po imieniu, niezwłocznie przybiega. Pilnuje się domu. Lubi  też przebywać na dworze.
Niezwykle cicho miauczy. Dostaje jedzenie suche oraz mokre z puszek. Lubi mleko i jogurt naturalny.
Kotek jest wykastrowany
tel. 506 137 081, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 


Jaś i Małgosia
Jaś i Małgosia to urocze pięciomiesięczne rodzeństwo. Ona - delikatna, drobnej postury, urocza. On - zdrowy, aktywny,  wesoły.

Do 11 kwietnia dom znalazł Jaś
tel: 691 527 499; Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
   

Rydzyki

Dwa sympatyczne kocurki (ok 5 mcy) w ogniście rudych futerkach. Sympatyczne, miłe.
Jeden woli dom, drugi uwielbia biegać po podwórku. Chciałyby mieć możliwość wychodzenia.
tel. 694 889 716

Fionka

 Młoda koteczka została porzucona ciężarna, urodziła na ulicy i niestety w niedługim czasie straciła swego małego synka. Obecnie jest dokarmiana przez dobrych ludzi i trochę pomieszkuje na balkonie. Ale zbliża się zima i trzeba Fionce znaleźć domek.
Fionka jest drobną bardzo grzeczną i delikatną koteczką. Z niecierpliwością czeka na adopcję.
kicia jest wysterylizowana
Ewa 512775584, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyćFeliks
Historia kotka jest smutna. Poznałam go na cmentarzu, gdzie sobie
pomieszkiwał. Podbiegł do mnie łasił się i mruczał. Felix ma niewielkie problemy z poruszaniem, podczas chodzenie troszkę koślawo stawia tylne łapki co stawia go nieco na straconej pozycji, bo po co komu
taki niezgrabny kotek...
Jego zachowanie wskazuje, że miał kiedyś swego "człowieka" tylko jakimś dziwnym trafem zamieszkał na cmentarzu ..
Ale ja wierze że mimo tej niewielkiej niepełnosprawności znajdę dla niego kochający domek.
Dlatego apeluję jeśli nie przeszkadza ci ta niewielka niepełnosprawność i chcesz mieć mega przytulaka i przyjaciela zaadoptuj Felixa on nie może wrócić na cmentarz!
Może chociaż ktoś zaoferuje jakiś dom tymczasowy.
Dodam że Felix jest młody ok 1,5 roczny, został odrobaczony i przeszedł zabieg kastracji.
tel. 606965443 Joanna, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Pucka
Pilnie potrzebny jest dom. Koteczka jest milutka, słodziutka, miziasta. Nie ma jeszcze roczku. Już raz ktoś ją wyrzucił w lesie i omal nie straciła oczka...
Kicia jest wysterylizowana
Kontakt: 510-142-729, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 Pusia
Piękna puszysta Pusia szuka domu. Kotka aktualnie mieszka w bloku. Jakiś czas temu została znaleziona, miała w bardzo złym stanie łapkę, leczenie trwało bardzo długo. Kicia teraz czuje się teraz świetnie ale zatęskniła za podwórkiem, prawdopodobnie była kotkiem wychodzącym. Pani, która się nią zaopiekowała wyprowadza kotkę na smyczy ale to wciąż za mało... Pusia po prostu chce więcej przebywać na podwórku dlatego pilnie szukam jej domu wychodzącego.
Kitka jest wysterylizowana.
 Kontakt: 510-142-729, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Marcel
Marcel to dostojny 3 latek z lekkim zacięciem nastolatka. Uwielbia figle i zabawy z piłeczką, którą turla po całym domu. Ma świetny kontakt z innymi kotami. Marcel jest kotem wychodzącym dlatego poszukiwany jest mu dom, w którym nadal będzie mógł korzystać z wycieczek.  Marcel obecnie znajduje sie w baaaardzo przepełnionym domu tymczasowym i pilnie poszukiwany jest mu dom.
Kotek jest wykastrowany.
tel: 510-142-729


 


Goście Kotkowa - pomóż im znaleźć dom!

Milka
Oddam suczkę, po sterylizacji, zwie się Miłka. Przygarnęliśmy ją zimą, ale mamy inne psy, i to już za dużo. Piesek jest śliczny, mieszaniec, między jamnikiem a wilczurem ;), Suczka jest odrobaczona, po sterylizacji (grudzień 2015) ma swoją kartę w klinice.
tel. 502147032, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Sunie
Te dwie sunie znalazłam jakieś 2 tygodnie temu od piątku są u mnie
w domu ale nie mogę ich zatrzymać mam już psa i kota bardzo
proszę o pomoc w znalezieniu im domu chociaż tymczasowego (mój kot choruje na astmę i ma padaczkę a psiaki bardzo go denerwują) ze swojej strony mogę zapewnić transport i sterylizację darmową po pierwszej cieczce.
Tel 534666427; Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Czesio
Czesio (ok. 4 letni piesek) żył w dramatycznych warunkach (m.in. w kojcu pełnym odchodów). Aktualnie mieszka w domu tymczasowym, Pani która wyciągnęła do Czesia rękę ma wiele innych zwierząt m.in. koty za którymi Czesio  niestety nie przepada (przepada za nimi biegać , dlatego obecnie jest uwiązany na długiej lince idącej w poprzek podwórka do której doczepiony jest łańcuch. Czesio w tych warunkach nie ma gdzie się wybiegać za czym przepada. Jest przyjacielski do ludzi, nie lubi kotów ale uwielbia suczki. Szczęśliwiec, który podaruje mu godne warunki bytowania może liczyć na wdzięczność Czesia, na pewno upilnuje podwórka i da wiele radości.Czesio jest juz po kastracji.
Kontakt: P. Ala:791926814, mail Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Eduś

Edek - czarny młody piesek.  Przyjaźnie nastawiony do ludzi, lubi dzieci. Wesoły, lubiący długie spacery, bardzo pilnuje się, lubi głaskanie, jest lekkim pieszczochem, bardzo się przywiazuje i jest wierny do bólu. Niestety dał się nabrać na kostkę i został złapany w siatkę i przewieziony do schroniska. Niestety jest w silnym stresie, nic nie je, nie umie się odnaleźć, drży z zimna...
Tel. 502 334 874 Janina