Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Przygarnij mnie!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Przygarnij mnie!
Szukamy domu - kilka słów na początek

Aktualnie poszukujemy domów dla kilkunastu małych, pięknych kotków.
Wszystkie nasze kotki mieszkają w Białymstoku, są odpchlone, odrobaczone i nauczone czystości. Znajdują sie pod opieką lekarza weterynarii.
Może Ty chcesz im pomóc? Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami.
Możesz też zadzwonić albo napisać, aby uzyskać dodatkowe informacje (szczegóły w dziale KONTAKTAŻ).

Przy oddawaniu kotka podpisujemy umowę adopcyjną (wzór umowy dostępny tutaj). 

Pamiętaj jednak, że kotek jest żywą, czującą istotą. I największą krzywdą jest dla niego utrata opiekuna, którego pokochał. Nie bierz kotka dla zabawy, na święta, na prezent. Weź go tylko wtedy, jeśli będziesz go kochać przez następnych kilka – kilkanaście lat… 

 
W Domach Tymczasowych Kotkowa Czekają na Ciebie:
  

Pamiętaj! Koty pozostające pod naszą opieką poszukują
ciepłych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.

Adopcja kotów w Kotkowie jest bezpłatna - warunkiem podstawowym
jest zapewnienie kotu godziwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z tytułu adopcji nie pobieramy żadnych opłat, jak również gratyfikacji rzeczowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz także tutaj: zasady Kotkowa

Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami: dane kontaktowe


Mruczka
Młodziutka koteczka (ok 8 mcy) - jest straszliwym mruczadłem. Mięciutka, cieplutka i milutka.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 506 137 081 Jagoda

Kotka dziękuje Pani Marcie za piękne fotki :)
 
Mobilki
Dwa piękne dostojne czarne kocurki.  Oba są spokojne i ułożone. Ten z białym wąsem lubi siedzenie na rękach drugi idealnie pasuje do domu zamiast misia do poduszki. Są wykastrowane. Do domów niewychodzących.
Łukasz 504 446 226
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  www.zdjeciaslub.com za piekne fotki :)
Julka-Kulka
Przeurocza kotka, która lubi być przytulana i sama lubi się przytulić. Ma nietypowe czarno-białe (biało-czarne?) plamki, łatki itp., co czyni ją piękną. Jest młoda, przez co trochę szalona, ale pośród codziennych obowiązków typu gonitwa pluszowej myszki, zabawa kuleczką bez problemu znajduje czasna pielęgnację miłości międzygatunkowej:) Nie jest też wybredna, z ochotą zje prawie wszystko, co trafi w jej zasięg. Jednak jej dobre wychowanie nie pozwala na wchodzenie na stół, czy przeszkadzanie człowiekom w posiłku. Odważna i ciekawska, przez co bez problemu odnajdzie się w nowym domu, który z pewnością doceni.
Kota jest wysterylizowana
tel.  790 288 666 Wojtek


Jinx
Jinx - 5-miesięczny kocurek, kochany rozrabiaka, cały dzień pracuje ;) na jedzonko, nudzić się z nim nie da. Towarzyszy wszędzie, najchętniej w kuchni, śpi blisko pana/i, ale nie na łóżku.
Kić jest zaszczepiony i wykastrowany. Chciałby zamieszkać w domu niewychodzącym.
tel. 501 544 167 Beata
Promyczek
Urocze młode kocurro. Grzeczny, ułożony (jak na młodziaka;) mrucząco tuptający. A przy okazji taki trochę łotrzyk, który umie nakłonić ludzia do zrobienia tego co sobie kić  życzy. Bo jak tu nie dać czegoś pysznego jak toto tak patrzy?
No i pomruczy wówczas i się potuli. A jak ktoś podpadnie to i łapą machnie.
Kotek nie przepada za innymi kotami
Kić chciałby zamieszkać w domu wychodzącym lub z zabezpieczonym balkonem - bardzo sobie ceni świeże powietrze ;)
Kotek jest wykastrowany
tel. 609 437 513, Ala

Bonifacecik
Młody niepłnosprawny kotek po dramatycznych przejściach. Mial zmiazdzoną przednią łapkę, nie ma też części prawego uszka, ale i tak jest przepięknym, miłym i radosnym kotkiem. Wszędzie go pełno a najwięcej w misce z wodą. Bardzo lubi inne zwierzęta, nie lubi natomiast (jeszcze) głaskania i leżenia na kolanach. Lubi obecność człowieka, ale na dystans. Podchodzi blisko, leży tuż obok.Boi się jednak wyciągniętej dłoni :( Potrzebuje spokojnego domu oraz odpowiedzialnej osoby dorosłej, która będzie miała cierpliwość by kotek mógł ją pokochać w swoim tempie :)
Kotek jest wykastrowany.
tel. 507 063 691, Gosia

Kotek dziękuje Joannie Organek za piękne foty :)
Tygrysek
TYGRYSEK /ok. 4,5 mies./ to cudowny, radosny, rozbawiony i pocieszny, słodki, rozmruczany kocurek. Niczego i nikogo się nie boi. Wszędzie czuje się swobodnie. Uwielbia ludzi i inne koty, a zwłaszcza igraszki z nimi. Nie oprze się żadnej próbie zabawy, a potem trzeba go wziąć na rączki i przytulić. Uwielbia też jeść i spać zawsze w pobliżu człowieka czy innego kicia ;) Grzecznie korzysta z kuwety.
Kocio jest dwukrotnie odrobaczony i zaszczepiony; ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464
Tygryski
TygrysekNieśmiałek - największy z paki i najgrzeczniejszy, dwaj bracia TygryskiSkrzaciki 1 i 2 małe rozrabiaki no i jedyna dziewczyna w bandzie - czarnulka Miss Twiggy, bo przejdzie nawet przez dziurkę od klucza! Urocza banda małych urwisów :)
Kotkę można poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek, ul. Mickiewicza 15A
tel. 609 437 513, Ala


Węgielek-Łapek
 WĘGIELEK-ŁAPEK /ok. 1 roku/ to młody, mądry, dorodny, zabawny i kochany lśniący smolisto-czarny kotek bez tylnej łapki.Mimo to kocurek świetnie sobie radzi. Jest piękny i radosny. Ponadto to kić towarzyszący, wielki miłośnik wszelkich zabaw z kotami i ludźmi oraz mruczący traktorek. Apatyt mu dopisuje i jest ogromnym łasuszkiem. Na odgłos karmienia biegnie z najodleglejszego miejsca i łagodnie stuka głowką o rękę z jedzeniem. Bezbłędnie kuwetkuje.
Kotuś jest odrobaczony, wykastrowany, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia.
tel: Ania-514 979 464


Buryś
BURYŚ /ok. 4 mies./ to słodki, mega sympatyczny i wesoły kocurek. Umaszczony a la kot bengalski. Lubi inne koty, a zwłaszcza igraszki z nimi. Ludzi kocha i służą mu do zabawy, mizianek, drapanek i przytulanek. Jest grzeczny, łagodny i ułożony. Nauczony czystości, wzorowo kuwetkuje. Jest też niewybredny.
Kić jest odrobaczony i zdrowy. Wkrótce będzie zaszczepiony.
Kontakt: Ania-514 979 464


Gienio
GIENIO /ok. 8 mies./ jest młodym, szczupłym, miłym i rozmruczanym kocurkiem. Ceni wszelkie czułości: drapanie po głowce, za uszkami, pod bródką czy po grzbieciku. Głośno mruczy i przybiera pozy prowokujące do pieszczot. Jest też spokojnym, wesołym śpioszkiem. Lubi kocie towarzystwo. Ładnie kuwetkuje i jest łasuszkiem.
Kocio jest dwukrotnie odrobaczony i wykastrowany.
Kontakt: Ania-514 979 464

Zuza
Zuza to młoda,drobna ok 7 miesięczna koteczka o biało czarnym umaszczeniu.Kotka jest odrobaczona po przeglądzie u weterynarza.Jest delikatną ,grzeczną dziewczynką, która lubi drapanie za uszkiem.Szukam jej odpowiedzialnego i spokojnego domku na zawsze.
Kotka jest wysterylizowana
Tel : 500 657 246


Miśka & Zorro - koty dla zapracowanych ;)
Coś dla osób które "za dług pracują by mieć kota;)" - specjalny pakiet samo-się-sobą-zajmujący ;) Wprawdzie z innych miotów ale razem wychowywały się od małego. Są ze sobą bardzo zżyte, świetnie się uzupełniają.  Zupełne przeciwieństwa: Miśka jest drobniutka, spokojna delikatna. Zorro potrafi napsocić, poszaleć i pomruczeć. Nie wystawia pazurków do zabawy. Mija trochę czasu zanim komuś zaufa i wtedy mając swojego jednego właściciela pozwala na pieszczoty. Nie podchodzi do obcych. Do oddania najchętniej razem, ale nie jest to warunkiem.
Koteczka wysterylizowana a kocurek wykastrowany
tel. 504 446 226, Łukasz
Kotka dziękuje  www.zdjeciaslub.com za piekne fotki :)


Zeus
Kot wyjątkowo spokojny, bardzo stateczny i opanowany, lubi przebywać koło człowieka, nie narzuca się. Został znaleziony w stanie skrajnego wychudzenia:( Kiedyś pewnie był przy osobie starszej, lubi jeść to co człowiek: ziemniaki, czasem chleb, oczywiście wędlinami i mięsem też nie pogardzi, trzeba pamiętać jednak, iż nie toleruje zbyt dobrze produktów mlecznych. Najlepiej byłoby gdyby trafił pod opiekę podobnej osoby, czyli osoby starszej, byłby jej bardzo dobrym kompanem, nie przepada za innymi kotami (toleruje o ile się do niego nie zbliżają).
tel. 506 137 081,Jagoda, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Nela
 NELA /ok. 1 roku / to drobna i delikatna przylepka, mizianka, mruczelka, wdzięczna towarzyszka. Przytulanka na kolanka, do łóżka, do głaskania i pokochania. Bardzo wesoła, grzeczna i ufna. Kocha ludzi, szuka ich towarzystwa i bliskości. Przyjazna wobec innych kotów.
Apetyt jej dopisuje i nie jest wybredna. Prawidłowo kuwetkuje.
Kocia jest odrobaczona i wysterylizowana.
Kontakt: Ania-514 979 464


Łapu-Capki
Kocięta (ok 8 tyg) szukają domków. Młodziutkie kocurki pełne energii w zabawie, zainteresowane nowymi rzeczami które można wykorzystać do zabawy. Uwielbiają kontakt z człowiekiem w zabawie,  w głaskaniu i przytulaniu.  Są to 3 koty - bracia, są samodzielne, jedzą , piją i korzystają z kuwety. Są dwukrotnie odrobaczone.
 tel. 501 08 43 41, Magda

Tysia
TYSIA / 1,5 roku/ to pręgowana, bura koteczka o złotych oczach. Kicia jest inteligentna i ostrożna. Potrzebuje opiekuna, który da jej czas na aklimatyzację w nowym miejscu a wtedy okaze jaka jest wspaniała. Jeśli poczuje się bezpieczna, zacznie się 'miziać', da się wziąć na ręce, kolanka, przytulić i będzie spała w nogach łóżka. Lubi leżeć na miękkim kocyku, spoglądać przez okno, czasem pobiega, ale wyrosła z "szaleństw" typowych dla małych kotów. Lubi drapać koci drapaczek lub leżącą na podłodze sosnową deseczkę. Nie zdarzyło jej się robić tego na meblach. Kicia jest czysta i korzysta bezbłędnie z kuwety. Ma bardzo dobry apetyt, a mimo to jest szczupła. Je suchą i mokrą karmę, uwielbia surowe i gotowane mięsko.
Tygrynia bez problemu dogaduje się z innymi kotami i i psami.
Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona; posiada książeczkę zdrowia kota.
Kontakt: Ania-514 979 464

Kajtuś vel Mordka Plamista
Dużo mięciutkiego misia. kotek młodziutki (ok 7 mcy) a już oooogggrooomne tygrysisko. I rośnie. Łapy jak bochny, ciałko jak u spaniela (ale wiadomo, kochanego ciałka nigdy za wiele;)
Uśmiech zdaje się nie zchodzić z plamistego ryjka...
Świadom swojego uroku rozdaje mruczanki na prawo i lewo podbijajac serca gości.
Kocurek jest wykastrowany
tel. 506 137 081 Jagoda

Perełka
Perełka młoda (ok. 10 - 12 m-cy) pięknie umaszczona koteczka, jest bardzo sympatyczna, spokojna i opanowaną. Jest kicią bezproblemową, często lubi przytulać się i miziać, przy głaskaniu mruczy jak traktorek. Kicia korzysta z kuwety.
Koteczka jest odrobaczona i zaszczepiona,  ma książeczkę zdrowia.
Kota jest wysterylizowana
Magda 501 08 43 41


Patka
PATKA/ok. 7 mies./ to szczupła i drobna koteczka o oryginalnej szylkretkowej urodzie, aksamitnej sierści i łagodnym, ujmującym usposobieniu. Jesturocza, subtelna, wdzięczna, miła i ułożona. Szuka towarzystwa ludzi oraz kotów. Lubi być głaskana, drapana po głowce i pod bródką. Jest łakomczuszkiem i ładnie kuwetkuje.
Koteczka jest  odrobaczona i wysterylizowana.
Kontakt:Ania-514 979 464


Abisynka vel Strunka
To młoda, grzeczna koteczka. Sylwetką i umaszczeniem przypomina kotka abisyńskiego. Jest bardzo czuła - po utracie swoich dzieci przygarnęła i pięknie wykarmiła 3 sierotki. Jest przemiła dla ludzi, lubi kolanka i głaskanie.
Kicia może zamieszkać w domku wychodzącym
Kotka jest wysterylizowana
tel. 692 594 190 Ewa
Kotka dziękuje  www.zdjeciaslub.com za piekne fotki :)
Antoś
ANTOS to fajny chłopczyk ok 20 tyg który bardzo lgnie do ludzi.  Bardzo lubi się bawić,  ale też sam wskakuje na kolana żeby się przytulic i natychmiast w nich zasypia.
Kotek jest odrobaczony i zaszczepiony.
Kotek jest wykastrowany
tel.  886 338 148 Beata lub 888 033 058 Janusz


Mrunio
Młody, energiczny około 8 miesięczny kocurek szuka kochającego, bezpiecznego i odpowiedzialnego domu.
Bardzo lubi branie na ręce i spanie przy człowieku. Po jedzeniu wskakuje na kolana i pięknie mruczy.
Kotek jest odrobaczony i wykastrowany, wzorowo korzysta z kuwety.
tel. Ania 504 309 703


Dobrzyk

DOBRZYK /ok. 8 mies./ dorodny, miły, rozmruczany i spokojny kocurek. Boi się obcych i znika w ciemnym kącie. Ale dla znanych osób to oddany przyjaciel, taki do przytulenia, pogłaskania, pokochania, na ręce i na kolanka. Kocio kocha ciepełko /zwłaszcza długie drzemki pod kaloryferem/, jedzonko /w każdej ilości i postaci/ i ludzi /na których po przytuleniu wygodnie się rozlokowuje i mrucząc z zadowolenia, szybko usypia/
Dobrzyk wzorowo kuwetkuje.
Kotek jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464

Antosie

Dwa urocze kocurki (ok 8 mcy) - wesołe, rezolutne, zabawne. Patrzenie na nich jest lepsze od oglądania TV.
Początkowo z lekkim dystansem do nieznanych osób, ale nabierają pewności siebie.
Kotki są wykastrowane
tel. 85 6510 933 p. Maria
Kotki dziękują pani fotograf, Joannie Organek za piękne foty ;)INNE KOTKI SZUKAJĄCE DOMU:
Pierwszaczek

Pierwszak - bo maluszek. No i przy szkole się błąkał: dzieciaczek zagubiony w pierwszym dniu szkoły;)
a jest wesołym kićkiem (ok 8 tyg) po wstępnym "serwisie" weterynaryjnym
Wygląda na to, że urodził się w domu, jest bardzo towarzyski, nie ucieka, chętnie się przytula. Teraz pod opieką małych dziewczynek, wygląda na to, że lubi dzieci
tel.Kasia 662064942


Wika i Henio
Szukam domu dla dwóch kiciaków w wieku Wika ok 2 lata grzeczna kotka po sterylizacji i Henio ok 1 roku mały urwis w dobrym tego słowa znaczeniu,lubiący pieszczoty i ciekawy wszystkiego co sie  wokół jego dzieje. Koty uzupełniają się charakterami . Szukam im domu który weźmie oba kociaki.
tel. 505051434, Edyta


Krawatek

Święta za pasem, wypadałoby wyglądać elegancko. Niektórzy tak sie przejęli, że we fraczku ganiają już...dawno. Taki Krawatek na przykład ;)
To sympatyczny młody kocurek (ok 10 mcy) Uwielbia głaskanie, towarzystwo człowieka i zwierzów domowych.
Wkrótece zostanie wykastrowany
tel. 512 262 647, Iza, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Kicia i Mureczka
Dwie piękne dorosłe kotki KICIA i MURECZKA(matka i córka),do oddania RAZEM. Piękne kolory tricoloroki + nosek pingwinki rodem z kotków egzotycznych tworzą z nich niepowtarzalny duet. Koteczki strasznie się kochają. I nie sprawiają problemów. Może więc zamiast szalonych kociaków dwie ogarnięte, grzeczne i dobrze wychowane  kociczki?
Są  zdrowe, wysterylizowane, niewychodzące.
Tel.85 744 41 43


Bartuś

Sympatyczny kotek - kluseczka. Jego pani za kilka dni trafi do domu opieki, kotek bardzo martwi się, że nie będzie miał gdzie się podziać:( To zwierz domowy, grzeczny, nauczony czystości. Kocha przytulanie i drapanie za uszkiem.
Kotek jest zadbany, wykastrowany.
 tel 798 540 976,Wiesława lub 511 847 403,Anna mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Bartek
Bartuś jest ślicznym 8-miesiecznym kocurkiem, po kastracji. Jest mądry i czysty (wzorowo korzysta z kuwety).  Szybko zapamietuje i słucha poleceń. Lubi bawić sie piłeczką oraz innym zabawkami, sam też organizuje sobie zabawy. Jest zaradny bo gdy zachodzi potrzeba sam otwiera sobie klamki u drzwi. Lubi pieszczoty i spanie przy człowieku. Ponieważ stracił swoją panią szuka miłości i ciepłego domu. Obecnie nie ma możliwości wychodzenia z domu, ale myśle że wolałby dom z możliwością wychodzenia na zewnątrz.  
 tel. 535 689 727, Eleonora, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Sierotki
Z powodu nagłej śmierci Tatusia pilnie poszukuję dobrego opiekuna ddo dwóch kilkuletnich kotek po sterylizacji oraz młodego bezpańskiego Mruczusia, przygarniętego przez Tatę. Mruczuś za troskliwą opiekę odwdzięczał się Tacie. Bardzo często siedział na kolanach, liżąc ręce Tacie. Reagował na swoje imię. Kotki były zadbane,odrobaczone, przebywały w domu razem z Tatą oraz wychodziły na podwórko. Miały kontakt z pieskiem Kajtkiem, który znalazł już nowego opiekuna. Nie są wybredne
w wyżywieniu. Dostawały suchy pokarm oraz inne produkty "ze stołu". Obecnie kotki przebywają same na wsi - 30 km od B-stoku. Zapas jedzenia niebawem się skończy. Nie mają ciepłego domu, jak było dotychczas.
Tatuś umierając miał tylko dwie prośby, prosił o modlitwę i zaopiekowanie się zwierzakami. Ja ze swej strony podjąłem  wszelkie możliwe działania, aby spełnić ostatnia wolę Tatusia. Chętnie wziąłbym je do  siebie, ale mieszkam w bloku i mam cztery kotki :(
tel. 601-140-926, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Do 26 lutego dom znalazł Mruczyś i Puchatka. Samotna grzeczna i spokojna Tri czeka...


Rysia
Rysia jest piękną, szczupłą kotką. Jest bardzo cicha, spokojna i ułożona. Nie przepada za trzymaniem na rękach, ale lubi siedzieć obok człowieka i być głaskaną. Lubi spać pod kocem albo w takim miejscu gdzie może się schować. Bardzo lubi zabawy.  Ma książeczkę zdrowia, jest regularnie odrobaczana, jest kotem niewychodzącym, korzysta z kuwety i jest nauczona czystości.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 694 487 082, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Behemoth
Behemoth jest kocurem normalnej wielkości. Chodzi swoimi ścieżkami, ale bardzo lubi towarzystwo człowieka i pieszczoty. Bardzo często przychodzi, układa się i śpi przy właścicielu albo towarzyszy przy obowiązkach domowych.  Waga ok 5 kg, ma książeczkę zdrowia,jest regularnie odrobaczany,  jest kotem niewychodzącym,korzysta z kuwety i jest nauczony czystości.
Kotek jest wykastrowany
tel. 694 487 082, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Misia

Misia jest piękną kilkuletnią kotką. Bardzo lubi głaskanie,jednak preferuje samodzielność. Lubi spędzać czas we własnym towarzystwie lub w towarzystwie innego kota. Jest bardzo spokojna i cicha.Ma książeczkę zdrowia, jest regularnie odrobaczana, jest kotem niewychodzącym, korzysta z kuwety i jest nauczona czystości.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 694 487 082, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Mruczek
Młody sympatyczny kot o pięknym puchatym ogonie. Zadbany, domowy mruczek, regularnie odrobaczany i szczepiony. Jest oczywiście piękny i mądry i rządzi w domu ;) Nie wychodzi na podwórko, ale myślę ze  wolałby dom wychodzący. Moim zdaniem nie nadaje się do małych dzieci.
Kotek jest wykastrowany
tel. 794391813

Kici

Kici (ok 16 tyg) Jest przemiłym, grzecznym i przytulnym kotkiem domowym. Kicia ma zamglone jedno oczko - ale to zupełnie nie przeszkadza jej w egzystencji.
Uwielbia człowieka, ciągle się tuli i łasi. Grzecznie korzysta z kuwety.W warunkach domowych trzeba uważać przy otwieraniu drzwi, bo bardzo szybko ucieka, podejrzewamy, że tak właśnie komuś uciekła. Poza tym nie sprawia żadnych  problemów, jest po  kontroli u weterynarza,  wszystko z nią ok.
tel. 692 551 197 mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Puszek
Pusio to około roczny kotek. Jest przemiłym, spokojnym, nie stwarzającym problemów kotkiem. W domu zachowuje bezwzględnie czystość. Jest bardzo dobrze ułożonym zwierzaczkiem. Lubi  poleniuchować w ciepełku ale także lubi spacerki. Wskazany byłby domek wychodzący w bezpiecznej okolicy. Kotek ma śliczne umaszczenie -śnieżnobiałe mięciutkie z czarnymi plamkami na główce, nosku i ogonku. Kotek  jest wykastrowany. Akceptuje psy.
Puszek będzie idealnym przyjacielem w Twoim domu.
 tel. 514 122 606, p. Walentyna, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Goście Kotkowa - pomóż im znaleźć dom!

Sunia

Znalazłam psine w lesie. Ma teraz 11 miesięcy. Szukam dla niej domu wszędzie. Zaszczepiłam
odrobaczyłam ale nie mogę jej przygarnąć. Sytuacja jest tragiczna ponieważ mam alergię i kaszel astmatyczny od psiej sierści. Błagam pomóżcie mi
znaleźć jej dom nie mogę jej zatrzymać dłużej. Proszę o pomoc psina nie może dłużej zostać u mnie.
tel. 721791122, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć