Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Przygarnij mnie!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Przygarnij mnie!
Szukamy domu - kilka słów na początek

Aktualnie poszukujemy domów dla kilkunastu małych, pięknych kotków.
Wszystkie nasze kotki mieszkają w Białymstoku, są odpchlone, odrobaczone i nauczone czystości. Znajdują sie pod opieką lekarza weterynarii.
Może Ty chcesz im pomóc? Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami.
Możesz też zadzwonić albo napisać, aby uzyskać dodatkowe informacje (szczegóły w dziale KONTAKTAŻ).

Przy oddawaniu kotka podpisujemy umowę adopcyjną (wzór umowy dostępny tutaj). 

Pamiętaj jednak, że kotek jest żywą, czującą istotą. I największą krzywdą jest dla niego utrata opiekuna, którego pokochał. Nie bierz kotka dla zabawy, na święta, na prezent. Weź go tylko wtedy, jeśli będziesz go kochać przez następnych kilka – kilkanaście lat… 

 
W Domach Tymczasowych Kotkowa Czekają na Ciebie:


Pamiętaj! Koty pozostające pod naszą opieką poszukują
ciepłych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.

Adopcja kotów w Kotkowie jest bezpłatna - warunkiem podstawowym
jest zapewnienie kotu godziwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z tytułu adopcji nie pobieramy żadnych opłat, jak również gratyfikacji rzeczowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz także tutaj: zasady Kotkowa

Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami: dane kontaktowe


Lala
Opiekun wirtualny : p. Weronika P i p. Ewa K
 Lala to urocza koteczka. Cichutka, spokojna – jest jak dzieci, które wiedzą, że ich czas na tym świecie może być krótszy niż innych. Tuli się do każdego, wygląda, zagaduje. Czeka na kogoś, kto podaruje mu swoją miłość, kto podaruje jej szansę na życie.
Pomimo iż kocha inne koty powinna zamieszkać w domu sam lub z kiciem FELV+.
Jest zaszczepiona, wysterylizowana,  ma książeczkę zdrowia.
Więcej o kici można poczytać tu:kliknij
Tel. 506 137 081 Jagoda

Sierotki
Pani miała kotów ponad 30 (w bloku). Teraz zostało 5 ale ...nie chce mieć już ich wcale... Koty mają około 3-4 lata, są wysterylizowane i wykastrowane. Zostały dwie piękne grubiutkie trikolorki, cały czarny chłopiec, biało czarny chłopiec i dziewczynka.
Pani jest chora, ma schizofrenie i co chwile policja zabiera ją do Choroszczy. Koty kilkukrotnie były zamknięte w domu na głucho, bo nikt nie zastanowił się nad tym, że koty tydzień zamknięte w domu bez jedzenia i picia czeka marny los.
Może ktoś zechce te kociamberki na stałe?
Może stanie się  cud i ktoś zgłosi się na tymczas?
Koty załatwiają swoje potrzeby w kuwecie i na podwórku.
tel. Aneta 501234459

Gwiazdka
Skąd się wzięła Gwiazdka? W skrócie - pojechałam po bułki do sklepu i wróciłam z Gwiazdką. A tak na serio to przecież nie spadła z nieba dwuletnia drobna koteczka z chorą łapką. Nie wiem przez co przeszła, czy miała kiedyś swojego człowieka, czy ktoś choć raz podrapał ja za uszkiem. Wiem za to, że w jej pięknych oczach widać wielką radość i wdzięczność za każdą chwilę spędzoną razem. Dobrze wychowana dziewczynka zanim zacznie jeść grzecznie się wita, mruczy i z radości nie przestaje ugniatać łapkami nawet, gdy już zacznie jeść. Kicia lubi być głaskana, bawić się.
Gwiazdeczka prawdopodobnie w kociństwie przebyła uraz tylnej łapki i nie było wtedy nikogo, kto by się tym zajął. Kocia radzi sobie świetnie z tą niepełnosprawnością (poza nieco mniejszym "zasięgiem", co ma przecież swoje zalety ; ). Okazało się, że kicia jest nosicielką  (FELV). Nie choruje i w dobrych warunkach może nigdy nie zachorować. Nie może jednak mieszkać z innymi kotami (no chyba, że trafi się towarzystwo FELV+). I taka właśnie cichutka kocia dziewczynka czeka na cud, w nadziei, że wszystko, co najgorsze, już za nią. Kicia bezbłędnie korzysta z kuwety. Manicure regularnie wykonuje na ulubionym brzozowym pniaczku. Czeka na swojego człowieka, który pomoże jej zacząć nowe życie.
Kicia jest wysterylizowana
tel. 791 557 001 Sylwia

Polipka
Opiekin wirtualny p. Ania S
Polipka to urocza młoda koteczka. Kochana, mrucząca. Bardzo chciałaby mieć swojeg ludzia - dobrego do głaskania i przytulania. Kicia ma polip w uszku, który trochę zaburza jej równowagę. Badanie tomografem mówi - zdrowy kot, kota ma jedynie trochę przechyloną łapetynę.
Kota zaszczepiona  i wysterylizowana
tel. 506 137 081


Mamonia
Adoptowany wirtualnie przez p. Joannę P :)
MAMONIA to kilkuletnia,  ciągle urodziwa kotka z usuniętą listwą mleczną z powodu guzka. Była mamą wielu miotów niechcianych kociąt zanim spotkała ją litościwa sterylizacja.
Mamonia to indywidualistka boi się innych kotów i trzyma się na uboczu. Trochę je straszy - w stosunki do cżłowieka  jest łagodna i zakochana w drapaniu, głaskaniu  i czesaniu.
Kotka jest odrobaczona, wysterylizowana, zaszczepiona i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Ida
Opiekun wirtualny Misza&Icek  -urocze kićki p. Joli ;)
Ida - kotunia potulna i bardzo spokojna - jak przystało na nieco starszą panią. Wiele w swym życiu przeszła i bardzo potrzebuje spokojnego i kochającego domu na resztę lat swego życia. Bardzo lubi być głaskana i tulona. Nie widzi na jedno oko (to powiększone).
Kotka jest zaszczepiona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kocia dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Mambunia
Mambusia - młoda (k 10 mcy) złotooka piękność, która uwielbia bliską obecność człowieka. Lubi głaski i tulaski, przy czym nie jest w tym nachalna. Potrafi też zająć się sama sobą. Jest cudowną, spokojną kotusią, która tęsknie wypatruje swojego kochającego opiekuna na zawsze.
Koteczka jest wysterylizowana, zaszczepiona,  ma książeczkę zdrowia.
Jest wysterylizowana, odrobaczona,testy Felv/Fiv ujemne.
tel. 501 544 167 Beata

Kotka dziękuje p. Beatce za piękne fotki :)


Tygrysek
Tygrysek to ponad roczny kocurek, o masywnej budowie ciała. Chodzi majestatycznie przynajmniej jako koci książę. Jest bardzo sympatycznym, spokojnym, opanowanym kocurkiem, ubóstwia  głaskanie i ludzkie kolanka ( na których ledwo się mieści). Kocha towarzystwo ludzi oraz innych kotów. jest ugodowy. Potrafi pokazać lekko swoje niezadowolenie , ze zbyt nachalnej postawy człowieka wobec jego. Kić jest przyzwyczajony do bloku i prosił by o dom nie wychodzący.
Kot jest odrobaczony, wykastrowany.
kontakt : Magda 501 08 43 41

Zorka
Zorka - młoda kotusia o łagodnym usposobieniu, łasa na głaskanie i tulenie. Szuka spokojnego domu.
Kotka jest zaszczepiona i wysterylizowana, testy FIV/FELV ujemne.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kocia dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Sonia
Młoda szarutka koteczka- magnetyczne, mądre złote oczy. Urocza kotka - przytulanka ;)
Chciałaby zamieszkać w domu niewychodzącym.
Kotka jest wysterylizowan, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Bunia
Młoda drobniutka inteligentna koteczka. bardzo ciekawska. Towarzyszy właścicielowi w codziennych czynnościach. Ma śliczny delikatny pyszczek i łagodne usposobienie.
Kotka jest wysterylizowana.
Kontakt Łukasz 504 446 226
Kotka dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Strange
Strange, młoda czarno-biała kotka. To właściwie kotka idealna -   bardzo bystra ale i ostrożna. Poszukuje spokojnej przystani - opiekuna cierpliwego, który da jej czas na aklimatyzację w nowym domu (najlepiej bez małych, tupiących i szalejących dzieci). Gdy już poczuje się bezpieczna pokaże, że jest kotem idealnym uwielbiającym głaskanie i drapanie za uszkiem. Strange lubi leżeć na parapecie lub balkonie i obserwować okolicę, czasem pobiega, ale wyrosła z kocięcych "szaleństw". Kicia jest czysta i korzysta bezbłędnie z kuwety. Ma umiarkowany apetyt, zjada suchą i mokrą karmę. Przyzwyczajona do towarzystwa innych kotów dogaduje się z nimi bezproblemowo.
Kota jest wysterylizowana i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia
tel. tel. 508 742 163, Anna


Czyżyk
Młody kotek znaleziony przy ruchliwej ulicy, po wypadku ma sztywną przednią lewą łapkę na której się tylko podpiera, pomimo tego jest całkowicie sprawny i o dziwo bardzo szybki, potrafi nawet wejść na drzewo. Prawdopodobnie to że dostał drugą szansę od życia jest nadzwyczaj żwawy. Poza tym jest bardzo pocieszny i często daje kociego buziaka dla właściciela. Ma nieziemskie niebiesko zielone oczy.Raczej do domu niewychodzącego lub naprawdę bezpiecznego wychodzącego.
Kotek jest wykastrowany.
tel. 504 446 226
Kotka dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Nino
Swojego człowieka szuka pan Nino - przystojny i uprzejmy kawaler. Jego nastawienie do życia pozostaje optymistyczne, pomimo doświadczonej bezdomności i samotności. Jakby tego było mało, w ciemnej alejce został napadnięty i poturbowany przez bliżej niezidentyfikowanego stwora o czterech łapach i całej paszczy wielkich zębów. Ale Nino się nie poddaje. Je dużo, gdyż ma dosyć bycia wyzywanym od chudzielców, dba o codzienną toaletę i pięknie załatwia swoje potrzeby w kuwecie. Nino obiecuje, że nie będzie uganiał się za pannami (na dowód może pokazać książeczkę z wpisem ,,kastracja''), jedynie za piłeczką, wędką, a czesem może i muchą (tak, Nino z zapałem zapracuje na codzienną miskę karmy ;)
Kontakt: Ania-514 979 464

Twiggy
Piękna, smukła wręcz posągowa Twiggy o nieziemsko pięknych nogach (łapkach) do samego nieba  i nietuzinkowej urodzie. Słodka, młodziutka koteczka o spokojnym usposobieniu, która przy pierwszym poznaniu jest nieco nieśmiała ale już po pierwszym głasku otwiera swe serce na oścież. Uwielbia być głaskana i być w pobliżu człowieka przy czym nie jest w tym nachalna. Wciąż drzemie w niej ciekawość małego kociaka. Ideał do kochania :)
Kotka jest wysterylizowana
tel. 506 137 081 Jagoda
Kota dziękuje p. Beatce za piękne foto :)

Migotka
Piękna i miła - nader rzadkie połączenie. Jest młoda ale to spokojny gatunkowo zwierz. Uwielbia drzemać przy dobrym serialu ;)  To małomówna kobieta- co nie zdarza się często i Panowie się z tym zgodzą. Spokojny kici kot, nie jest rozrabiaką. Odchodzi w swój kąt - wie kiedy nam nie przeszkadzać.
Kuwetkująca, zaszczepiona, wysterylizowana, ma książęczkę zdrowia.
tel. 790 288 666

Kicia dziękuje p. Beatce za piękne foto :)

Maurycy
Piękny Maurycy, grzeczny i ułożony kotuś szuka kochającego domku. Lubi głaski i jest skory do zabawy.
Kocurek jest wykastrowany.
tel. 506 137 081


Blue
Prawdziwa piękność w niebiesko rudym futerku. Przemiła młoda kotka - przytulak, lubi dzieci, koty, nie przepada za pieskami
Kota jest wysterylizowana.
tel. 737628011
Kotka  dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Grafiś
Grafiś Mikro to bardzo drobny, mały i słodki, oryginalnie grafitowy kociaczek. Kocha czułości, przytulanie, mizianie i wspólne spanie. Wygla na ok. 4 mies. choć ma troszkę więcej. Waży ok. 1,5 kg.
To domowy kotek, niewychodzący. Korzysta z kuwetki, a jedzonko po prostu wymiata.
Kić dogaduje się z kotami i psami.
Jest odrobaczony, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia
Kontakt: Ania-514 979 464


Filippe
Młody kocurek (ok 7 mcy) - słodziak,tulak, ukochany synuś mamusi ;) Słów brakuje żeby opisać całą słodycz. Nakolankowy, narączkowy, mógłby spędzić całe życie w ramionach kochającego ludzia. Kotuś relaksik.
Najchętniej w pakiecie z Suri, bo bardzo się lubią :)
Kocik jest wykastrowany, zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 501 544 167 Beata

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Suri
Słodka, malutka, uwielbia głaski, zabawę i jedzonko, każde ;) Z kuwety korzysta bezbłędnie, z innymi kotami szybko się dogaduje.
Do oddania najchętniej w pakiecie z Philippe bo baaaardzo się lubią ;)
Kicia jest wysterylizowana
tel. 501 544 167 Beata

Graf
GRAF (ok 1 rok) to młody, lśniący, bardzo spokojny i zrównoważony kocurek w futerku jak elegancki frak. Kuszą go pieszczoty, przytulanki i czułości, więc prosi o nie. Jest przylepką i doskonałym przyjacielem. Lubi obserwować co się dzieje a przede wszystkim spać w spokojnych, ciepłych i wygodnych miejscach. Korzysta z kuwety, ma doskonały apetyt i ceni domowy dobrobyt.
Poszukujemy dla niego domu niewychodzącego lub wchodzącego w bardzo bezpiecznej okolicy.
Kotek jest odrobaczony i wykastrowany, wkrótce będzie zaszczepiony.
Kontakt: Ania-514 979 464
Kotek  dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)


Kizia
Urodziłam się 6-7 mcy temu, było zimno. Cudem przeżyłam, wybrałam się na przechadzkę i ... nie pamiętam. Domku już nie było. Siadywalam pod samochodami, tam było cieplej. Gorzej z wodą do picia, była w miseczkach na posesjach ale wszedzie szczekały takie duże z kłami. Nie wiedziałam co to ale czułam niebezpieczeństwo.
Byłam bardzo głodna. Czasem bawiły się mną dzieci na podwórkach – nie ze mną a mną, nosiły i tłamsiły.
Duża, co mnie wzięła na początkiu maja do lekarza mówiła, że jestem zamorzona. Rzeczywiście nawet ciężko było mi się myć, nie mówiąc o zabawie. Byłoby kiepsko ale los uśmiechnął się i wreszcie mam co jeść. Teraz muszę się spodobać komuś kto weźmie mnie już „na zawsze” będę grzeczna, lubię ludzia, tylko nie przepadam za innymi kotami – nie wiem dlaczego ale tak jest.
Jestem drobniutka, nie będę wielką kotką, ale mam serduszko pełne miłości i ogromną potrzebę przytulania się do człowieka, jednak nie jestem nachalna. Potrafię zająć się sobą.
Kto mnie pokocha ?
Kizia jest odrobaczona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
tel. 720 332 181, Bożena


Gloria
Grzeczna młoda koteczka. Życie jej nie rozpieszczało. Musiała radzić sobie na tyle ile potrafiła spędzając dni i noce na podwórku. Mimo ciężkiego bytu jest przemiłą, zupełnie nieagresywną koteczką (zachowuje czystość i korzysta z kuwety). Ma niesamowicie mięciutką sierść.
Pilnie szukamy dla Glorii domu na stałe! Nie jest absorbującą koteczką,  jednakże nieco bojaźliwą. Widać, że kocha człowieka, podchodzi, uwielbia głaski ale też bardzo łatwo ją spłoszyć. Nowy właścieiel powinien dać da Glorii trochę czasu aby kotka zdobyła zaufanie i zrozumiała, że człowiek może być także dobry. Okazanie jej cierpliwoości i miłości będzie odwzajemnione mruczącą wdzięcznością i ugniataniem  z radości.
Koteczka jest wysterylizowana i odrobaczona.  Będzie zaszczepiona.
tel. Małgosia 607981073, Oliwia 579517707


Fredzia
FREDZIA (ok. 8 mies.) jest  smukła, kochana, mrucząca i łagodna. W kontakcie z człowiekiem, trochę płochliwa, ucieka przed gwałtownymi ruchami, wymaga delikatności i cierpliwości. Ma też okresy, kiedy chce swojemu człowiekowi pokazać, jak bardzo go kocha: tuli się do nóg, rozmawia, wystawia główkę żeby pogłaskać. Jest bardzo energiczna.
 Inne koty i psy toleruje. Umie korzystać z drapaka.
Fredzia jest odrobaczona, wysterylizowana, wkrótce będzie zaszczepiona.
Kontakt: Ania-514 979 464

Kotek dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto :)
Zuzia
Zuzia - młodziutka buro-biała drobna koteczka Jest bardzo miła,lubi spędzać czas obok człowieka,pospać na kolanach,uczestniczyć w pracach domowych-trzeba trochę uważać bo cały czas kręci się pod nogami i zagaduje popiskując.Jest bardzo energiczna,dużo się bawi-uwielbia bawić się zabawką na sznureczku,piłeczką i laserkiem,korzysta z drapaka,może mieszkac z innym kotkiem.
Kicia potrzebuje raczej spokojnego domu bez małych dzieci - boi się gwałtownych ruchów i głośnych dżwięków. Nie domaga się wypuszczania na podwórko, więc preferowany dom niewychodzący z zabezpieczonymi oknami-kotka jest zwinna i jest możliwość ,że może wskoczyć w uchylne okno.
Wysterylizowana,zdrowa,bezbłędnie korzystająca z kuwety.
tel 511 794 057


Gienio
Opiekun wirtualny  p. Joanna P :)
GIENIO /ok. 1,5 roku/ jest dorodnym, lśniącym, miłym, rozmruczanym kocurkiem. Ceni czułości: drapanie po główce czy po grzbieciku. Głośno mruczy i przybiera pozy prowokujące do pieszczot. Namiętnie ociera się o ludzkie nogi, prosząc o uwagę czy jedzonko a jest wielkim łasuszkiem. Lubi kocie towarzystwo, matkował nawet z oddaniem kocim maluchom. Ładnie kuwetkuje i ma dobre maniery.
Kocio jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Minio
Mikrokotek o imieniu Minio - 5-ro miesięczny sympatyczny maluch. Nieco nieśmiały w kontakcie z ludźmi kocha za to inne koty - mruczy na sam ich widok. Z człowiekiem - ostrożny. Spanie w łózku i owszem, ale gwałtowne ruchy powodują ucieczkę :)
Kocik jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
tel. 506 137 081, Jagoda

Kocik dziękuje Pani Beatce za piękne fotki :)

Laki
LAKI /ok. 3 mies./  to miły, pogodny, oryginalnie umaszczony: biało-grafitowo-prążkowany mały koteczek. Ma wesołe usposobienie, niczego się nie boi i ma niespożyte chęci do zabawy. Lubi pieszczoty i czułości, garnie się do ludzi i kotów. Chętnie kładzie się obok człowieka lub na nim i zasypia albo prosi o czułości. Nie bardzo lubi być brany na ręce ale kocha ciepło innej żywej istoty.
Prawidłowo kuwetkuje, ma umiarkowany apetyt.
Poszukujemy dla niego domu niewychodzącego z innymi zwierzętami najlepiej kotami.
Jest odrobaczony, zaszczepiony i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Tito
Mały Tito (ok 8 tyg) przebojowy jak Despacito. Ma chłopak te ruchy i błysk w oku co zawojuje nie jednego pozornie stojącego z boku ;) Wesoły i ciekawy wszystkiego chłopaczek o bardzo pozytywnym nastawieniu. Przy pierwszym kontakcie nieznacznie nieśmiały ale już po chwili: tul, głaszcz, miziaj i baw mnie na całego. Oto cały uroczy Tito :)
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 501 544 167 Beata

Kotki dziękują p. Beacie za piękne kot-foto :)

Nano
Malutki czarny kotek (Z białym krawacikiem) przynoszący SZCZĘŚCIE szuka domu!
Tuż obok mnie leży (ŚPI w zasadzie) niezwykle słodki, wesoły, żywy i aktywny kociak ok 6 tygodni. Opuszczony przez mamę, szuka ciepłego domu. Kotek ma nieodpartą potrzebę bliskości i przebywania z człowiekiem- uwielbia towarzyszyć w rytuale porannej kawy :) Potrzebuje atencji człowieka tak jak i pełnej miski. Kocha się bawić i przytulać. Nie zapomina o higienie osobistej i kuwetka nie jest mu obca.
 Ciężko było ocenić płeć - patrząc na zachowanie ( jeść, spać, głaskać) jest to samiec, niekoniecznie Alfa :D Nazywany przez wszystkich uroczą ksywką NANO, z racji swoich niewielkich gabarytów :D
Jeśli masz kawałek podłogi, ciepły koc, małą miseczkę i wielkie serce pomóż mi znaleźć mu dom :)
Nano odwdzięczy się nieograniczoną sympatią i wniesie wiele radości w życie osoby, która się nim zaopiekuje. Tymczasowo przebywa w moim towarzystwie- jeśli Cię oczarował skontaktuj się ze mną- satysfakcja gwarantowana :D
tel. 608 307 379 Kasia


Michasie
Gościnnie takie cudaczki. Ktoś wywalił dorosłą kotkę, a ta okociła się w chlewku. I takim sposobem z jednej kociej biedy zrobiło się pięć. Są dwie małe kotki (pręgowana i czarna) i dwa kocurki (czarne).  Jedni ludzie je dokarmiają, a inni przeganiają miotłą 😞 musimy jak najszybciej znaleźć im domy, bo przebywają przy ruchliwej ulicy. To mega towarzyskie, małe przytulanki. fajnie się bawią z dzieckiem.
Kotki odrobaczone i zaszczepione.
tel. 737628011


Karmelki
KARMELKI /ok. 3 mies./ - to 3. urodziwych, miluśkich, rozbawionych, pogodnych małych kocich chłopaków w trzech różnych odcieniach rudości i beżu. Mają wesołe usposobienie i niespożyte chęci do zabawy. Lubią pieszczoty, zabawy i zmaganie się z kocimi kolegami, polowanie na pluszowe myszki i bieganie za piłeczką. Często kładą się obok człowieka lub na nim w poszukiwaniu bliskości i ciepła. Nade wszystko przedkładają jednak towarzystwo innych kotów – harce, gonitwy, wspólne spanie.
Kocurki wzorowo kuwetkują i są łakomczuszkami.
Są odrobaczone, dwukrotnie zaszczepione i mają książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Niczki, wersja 2,0
Trzy urocze maluchy (ok 7 tyg) - dwa chłopaczki (rudy oraz burasek)i elegancka dziewuszka w burym futerku. Kochają zabawę i przytulanki, są naprawdę wielkimi słodziakami.
Kotki są odrobaczone, zaszczepione, mają książeczki zdrowia.Kuwetkujące.
Foto Anna Andraka
Tel.511349270Piccolini
Piccolini (ok 6 tyg) czyli Chivas i Caprese - chłopaczek i babeczka identyczni jak dwie krople wody. Radosne jak wiosna, pełne energii jak letnie słońce, ciekawe całego świata rozrywkowe maluszki. Lubią głaski i  zabawę do upadłego ;)
Kotki są odrobaczone i zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
tel. 501 544 167

Kotki dziekują Anicie F i Beatce za piękne foto :)


Pimpusie
PIMPUSIE /ok. 8 tyg./ - małe,  tłuściutkie, radosne, zabawne i grzeczne kocie  rodzeństwo: 3 koteczki – 2 biało bure i jedna całkowicie bura oraz kocurek burasek. Uwielbiają drzemki w ciepłych, wygodnych miejscach i zabawy, skakanie, skradanie się, polowanie na myszkę czy gonitwy za kuleczką. Są odważne i wszędzie czuje się swobodnie. Garną się do ludzi i innych kotów. Korzystają z kuwety, są niewybredne.
Rodzeństwo jest odrobaczone, zaszczepione i ma książeczki zdrowia.
Kontakt: Ania - 514 979 464


Basia i Stasia
Dwie urocze małe koteczki (ok 8 tyg)  Popielata kicia jest jeszcze nieco nieśmiała, natomiast czarna jest niezwykle przyjacielska w stosunku do człowieka, taka mała spryciarka, chętna do zabawy. Najchętniej chciałyby być razem, ale to nie warunek.
Czyste, odrobaczone i zaszczepione.
Kicię można poznać i pokochać w lecznicy Medvet, Hallera 17A
tel. 607 981 073 MałgosiaKaszmirki
Pięć uroczych maleństw - fikuśnie pomazana tricolorka i cztery czarnuszki w różnym stopniu puchatości.
Kotki odrobaczone i zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 737628011
Kotki dziekują zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Marcysia
Marcysia, zwana także Kruszynką - ma ok. 6 tygodni. Mała kocia dziewczynka, u której włącza sie mruczenie na widok człowieka. Malutka uwielbia siedzieć na ramieni u swojej tymczasowej panci a przy tym jest wesoła i towarzyska a przede wszystkim urocza. Korzysta z kuwety.
Marcysia jest odrobaczona i zaszczeipona.
Anetta 667 331 451 Oliwia 579 517 707


Dom mody Kottel ;)
Energiczna Nala z domu mody Chanel - odważna, ciekawa świata, nietuzinkowa. Uwielbia zabawę do upadłego ale i też tulić się do ukochanego opiekuna. Kotka trzpiotka ;)
Sundar od Prady - piękność o rozmarzonym usposobieniu i łagodności letniego poranka.
Fatty od Valentino - spokojny chłopaczek, który zna ścieżki wiodące wprost do człowieczego serca. Zawładnie każdym, nie tylko niewieścim ;)
Wszystkie kotusie od maleńkości były wychowywane w bliskim towarzystwie człowieka i są bardzo proludzkie - uwielbiają być głaskane i tulone, doceniają wspólne zabawy z człowieczym opiekunem :)
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
Kotki można poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek, ul. Mickiewicza 15A
tel. 609 437 513, Ala

Kotki dziękują pani Beacie za piękne fotki :)


Aminka
Śliczna malutka koteczka (ok 8 tyg) o niesamowitych smutnych oczętach. Mała przylepka spragniona kontaktu z człowiekiem
Kicia odrobaczona, wkrótce będzie zaszczepiona
tel. 506 137 081 Jagoda


Aminek
Śliczna malutki czarnuszek ok 8 tyg) o przecudnym usposobieniu. Dałby się pokroić za tulenie i głasanie. Mała przylepek spragniony kontaktu z człowiekiem
Kicio odrobaczony i zaszczepiony
tel. 506 137 081 Jagoda


Bobolki
Cztery wesołe tulaczki (ok 7 tyg) kocurki i koteczki w pręgowanym footerku. Przemiłe, domowe, czyściutkie
Kotki są odrobaczone, wkrótce będą zaszczepione
tel. 504 572 006, Paulina
Kotki dziekują zdjeciaslub.com za piękne foto ;)

Niczki
Trzy urocze maluchy (ok 7 tyg) - dwa chłopaczki w rudościach i elegancka dziewuszka w czarnym fraczku. Kochają zabawę i przytulanki, są naprawdę wielkimi słodziakami.
Kotki są odrobaczone, zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
Kotę można poznać i pokochać w lecznicy "Na Zwycięstwa" (ul. Zwycięstwa 26)
tel.500 359 369
Do 5 lipca dom znalazła czarna koteczka i jeden z kocurków. Drugi nadal czeka:)
Kotki dziękują p. Anicie F za piękne foto ;)

Pearl
Ślicznotka (ok 6 tyg)-  elegancja, szyk, bezpretensjonalność - tymi przymiotami cechuje się Perełka. Uwielbia ludzkie ramiona i kolana, głaski, tulaski, buziaki. Dziewczyna do pokochania od zaraz na zawsze.
Koteczka jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia
Kotkę można poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek, ul. Mickiewicza 15A
tel. 609 437 513, Ala

Kotka dziękują pani Beacie za piękne fotki :)

Pusiatki
3 śliczne maluchy (ok 7 tyg) uwielbiające zabawę - wystarczył kawałeczek sznurka, żeby zapewnić im ją na długie godziny.
Rudy 1. - Opiekun, obrońca swoich braci, na początku zdystansowany, jednak wystarczyło kilka przytulasów by sam zaczął lgnąć do człowieka. Uwielbia się wspinać - gdy chociaż na chwilę odwróci się wzrok, kociak wdrapuje się po nogach, po czym maszeruje po plecach. Zdejmowanie go może posłużyć jako codzienna gimnastyka 😉
Szary - mięciutki, włochaty sierściuch, najpierw niepewny, jednak gdy nabrał odwagi i poczuł ciepło człowieka jest przemiły i kochany, chętnie się wtula, odpoczywa na rękach, na których chciałby zostać na zawsze.
No i maluszek (rudy 2.) - najmniejszy z nich, a jednak najbardziej odważny i ciekawy świata. Nie boi się piesków i ani nowych ludzi. Jest straasznym pieszczochem - uwielbia mizianie i przytulanie. Gdy tylko otworzy się klatkę, od razu wyrusza w podróż po pokoju.
Wszystkie kotki są piękne, pełne energii, radosne i potrzebują dobrego człowieka. Na pewno będą wspaniałym towarzyszem na każdy dzień.
KOtki są odrobaczone, zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 501 544 167 Beata
Kotki dziękują p. Marcie za piękne foto :)

Zimki
Fajne maluszki (ok 8 tyg) dwie koteczki i kocurek. Wesołe, domowe, czyściutkie
tel. 788426725
Kotki dziękują Zimfoto Igor Zaytsev za piękne foto :)

Delicja
Piękna puchata koteczka (ok 10 tyg) - tulak, ale z charakterkiem ;)
Kota odrobaczona, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia
Kotkę można poznac i pokochać w lecznicy Pluszak na Witosa 34
tel. 691 508 068 Renata
Kotka dziekuje zdjeciaslub.com za piękne foto ;)


INNE KOTKI SZUKAJĄCE DOMU:
Pasiatki

Pięć uroczych kićków (ok 6 tyg) - 2 dziewuszki - pręgowana i czarna z rudym oraz 3 chłopaczków.
Kotki są odrobaczone, zaszczepione, mają książeczki zdrowia.
tel. 501 544 167 Beata lub 516 631 381


Tęczowa Panienka

Młodziutka śliczna koteczka o oryginalnym ubarwieniu błąka się na os. Bacieczki. Z rozeznania wynika, że jest bezdomna. Pewna Pani założyła jej obróżkę  przeciwpchelną.  Czasami ktoś ją pokarmi, często jednak musi umykać przed psami na posesjach i przed ,,ludźmi". Błąka się i marzy o domu
Kotka jest wysterylizowana
Małgorzata 607981073


Arletki

Cztery kolorowe słoneczka (ok 10 tyg) - dwie pomazane kolorowo dziewuszki i biało rude chłopaczki.
Do 30 czerwca dom znalazł jeden kocurek i koteczka. Drugi kocurek i koteczka czekają
tel. 798806454, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Kotkin

Piękny czarnuszek - elegancki, lśniący a co ważniejsze  - miły.
Lubi być w domu (choć lubi też sobie pochodzić)
Dogaduje się z kotami (o ile nie chcą go natłuc)
Kotek jest wykastrowany
tel. 506 137 081


Milulka

Młodziutka koteczka (ok 6 my)o miłym usposobeniu, lubi kontakt z człowiekiem, daje się głaskać i jest raczej spokojna.
Kicia jest wysterylizowana
tel. 668981211

Żuberki

Trzy urocze mini Żubry (no, kotki, ale mieszkają w miejscowości Żubry;) To młoda kocia mama i jej dwie 6cio miesięczne córeczki
Mieszkają w szopkach, ale są baaaardzo przyjaźnie nastawione do ludzi, nie boja się.  Koteczki są śliczne i grzeczne. Szkoda, aby całe życie spędziły w szopkach.
Kotki są wysterylizowane
t. 508873202 p. Bożena
(pliss o cierpliwe dzwonienie bo zasięg słaby)

Kicia i Mureczka
Dwie piękne dorosłe kotki KICIA i MURECZKA(matka i córka),do oddania RAZEM. Piękne kolory tricoloroki + nosek pingwinki rodem z kotków egzotycznych tworzą z nich niepowtarzalny duet. Koteczki strasznie się kochają. I nie sprawiają problemów. Może więc zamiast szalonych kociaków dwie ogarnięte, grzeczne i dobrze wychowane  kociczki?
Są  zdrowe, wysterylizowane, niewychodzące.
Tel.85 744 41 43

Goście Kotkowa - pomóż im znaleźć dom!