Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Przygarnij mnie!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Przygarnij mnie!
Szukamy domu - kilka słów na początek

Aktualnie poszukujemy domów dla kilkunastu małych, pięknych kotków.
Wszystkie nasze kotki mieszkają w Białymstoku, są odpchlone, odrobaczone i nauczone czystości. Znajdują sie pod opieką lekarza weterynarii.
Może Ty chcesz im pomóc? Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami.
Możesz też zadzwonić albo napisać, aby uzyskać dodatkowe informacje (szczegóły w dziale KONTAKTAŻ).

Przy oddawaniu kotka podpisujemy umowę adopcyjną (wzór umowy dostępny tutaj). 

Pamiętaj jednak, że kotek jest żywą, czującą istotą. I największą krzywdą jest dla niego utrata opiekuna, którego pokochał. Nie bierz kotka dla zabawy, na święta, na prezent. Weź go tylko wtedy, jeśli będziesz go kochać przez następnych kilka – kilkanaście lat… 

 
W Domach Tymczasowych Kotkowa Czekają na Ciebie:
  

Pamiętaj! Koty pozostające pod naszą opieką poszukują
ciepłych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.

Adopcja kotów w Kotkowie jest bezpłatna - warunkiem podstawowym
jest zapewnienie kotu godziwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z tytułu adopcji nie pobieramy żadnych opłat, jak również gratyfikacji rzeczowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz także tutaj: zasady Kotkowa

Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami: dane kontaktowe


 
 Daisy 
Piękna młoda koteczka tricolor (ok 10 mcy) o magnetycznych bursztynowych oczkach. Miła, przytulna i kochana.
Koteczka jest wysterylizowana
tel. 506 137 081 Jagoda
 
Szaruś-Plastuś
Kotek został znaleziony pod sklepem - błagał przechodniów donośnym miauczeniem o pomoc. Ewidentnie został wyrzucony z domu. Nikt mu nie pomógł, wpadł pod samochód. W wypadku pękła mu żuchwa przez co nie mógł jeść. Wychudzony i głodny trafił pod opiekę weterynarza, obecnie jest w trakcie leczenia.  Ma duży apetyt i jest bardzo spokojny i grzeczny. Wraca już do formy i czeka na niewychodzący dom.
Kotek jest wykastrowany
tel. 504 446 226 Łukasz
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)
Pacyfka 
Urocza młodziutka koteczka. Oaza łagodności - jest absolutnie niekłopotliwa, spokojna, kochana. Pięknie się przytula, mruczy, ale nie narzuca.
Idealny kot zarówno dla osoby samotnej jak i rodziny, po prostu:idealny kot ;)
Koteczka jest wysterylizowana
Kotka można poznać i pokochać w lecznicy Vetika, ul. Dobra 12A
tel. 660 012 060 
Domcia
Sympatyczna młoda koteczka w pręgowanym futerku. Przemiła i nakolankowa.
Kicia jest wysterylizowana
tel. 506 137 081 Jagoda


Malenka
to starsza kicia, mama weteranka. Była wychudzona, wycieńczona, zabiedzona, bez oka - dbała jak mogła o swoje potomstwo po piwnicach, mieszkała na balkonie i pod balkonem. Raz się łasiła raz fukała innym razem uciekała czy walczyła o bezpieczeństwo kociąt i pokarm. To bardzo opiekuńcza i czuła mama. Malena straciła oko przez ludzi. Ciągle nam jednak ufa i u nas szuka pomocy. Czy słusznie? Zobaczymy. Czy znajdzie dom czy wróci do piwnicy? Kotka, choć nieco ostrożna,  lubi być głaskana, przytulana, drapana; wyciąga szyję, wystawia brzuszek, wtula głowę, mruczy. Jest rozmowna - umie poprosić i poskarżyć się. Bardzo ceni domowy dobrobyt. Wzorowo kuwetkuje i ma dobry apetyt.
Kicia jest odrobaczona i wysterylizowana.
Kontakt: Ania-514 979 464
 
Rudy
RUDY – symapatyczny młody kocurek. Mieszkał na wsi, prawdziwy król podwórka. Niestety wpadł we wnyki i stracił łapkę. Nauczył się jednak sobie radzić, no, może jest nieco bardziej „niskopienny”. Nadrabia jednak charakterem i urokiem koto-osobistym. Młody rudy kocurek. Oaza spokoju - grzeczny, zrównoważony, kochany. Może mieszkać w domu niewychodzącym lub wychodzącym w bardzo bezpiecznej okolicy.
Kotek jest wykastrowany
Kontakt: Bożena-607 267 400
 
Delicja
Jest młodziutką leczn nadzwyczaj zrównoważoną kotką. Jest typowym lwem kanapowym (no, lewkiem;). Właściwie to nawet lwem nakolankowym. Perfekcyjny kot dla osób dużo siedzących - nie schodziłaby z kolan. (Ostatecznie na krótki wypad do miski i powrót :) Bardzo szybko przywiązuje się do człowieka i jest chyba najsłodszą kotką jaką spotkałam. Uwielbia mizianie brzuszka i wszelkie inne głaski. Najlepiej czuje się w dużej bliskości człowieka. Niestety nie akceptuje innych kotów w swoim otoczeniu.
Kicia jest wysterylizowana
Kotkę można poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek, ul. Mickiewicza 15A
tel. 609 437 513, Ala


Buniek
Młody absorbujący kotek poszukujący człowieka któremu będzie towarzyszył w dosłownie każdej czynności. Kotek jest bardzo wesoły i lubi zabawę. Jest wykastrowany. Mruczy jak ciągnik.
Kotek jest wykastrowany
Łukasz 504 446 226
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)
Pink-nosia 
Przepiękna młodziutka tricolorka ze słodkim pink-noskiem (ok 10 mcy) Jest bardzo łagodna, grzeczna, wesoła. Idealny kotek.
Kotka jest zaszczepiona i wysterylizowana
tel. 508 636 751 Aneta, 515 366 423 Kamila
Munio
MUNIO /ok. 9mies./ to aktywny, rozbawiony, żywy kotek-przytulak. Można go wziąć na raczki i przytulić, posadzić na kolana. To też młody, radosny, lubiący wspinać się po drapaku uroczy rozrabiaka.
Kotek jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia
Kontakt Jagoda 506 137 081

Point-nosia 
Urocza młoda koteczka tricolor. Sympatyczna, łagodna, zrównoważona. Okres wiszenia na firankach ma za sobą - pacnie czasem piłeczkę lub myszkę,ale ponad takie rozrywki zdecydowanie przedkłada pomruczenie na kolankach.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 668 662 172 Asia (po 16)
Kicia dziękuje pani fotograf, Joannie Organek za piękne foty ;)
 
Cartoon
Uroczy młody kocurek, którego jakiś "człowiek" porzucił w zaklejonym kartonie:( Kotek stał na palącym słońcu zanim ktoś usłyszał jego błaganie o pomoc.
Pomimo dramatycznych doświadczeń kotek uroczy, miły, pracowity - może się nawet poświęcić i zamordować sztuczną myszkę;) Może też po prostu porobić za termofor- w końcu jest miły, mruczący i pracowity :)
Kotek jest wykastrowany
tel. 668 662 172 Asia

Łania
Sympatyczna młodziutka koteczka - wyrzucona z domu z powodu ciąży dzielnie próbowała odchować na ulicy piątke maluszków. Prawdziwa mama -fit- zgrabna i delikatna. A przy tym czuła, kochana, troskliwa.
Koteczka jest wysterylizowana
tel. 506 137 081 Jagoda

Miłka
MIŁKA /ok. 2 lat / to wyjątkowa, urocza, wdzięczna, przemiła wręcz idealna, koteczka. Drobna, pięknie i oryginalnie umaszczona jak kot amerykański krótkowłosy. Prawdziwa przyjaciółka na ręce, do przytulenia, głaskania i pokochania. Bardzo grzeczna, zrównoważona wręcz wyciszona. Kocha ludzi, ufa, szuka ich towarzystwa i bliskości. Czuła, opiekuńcza wobec wszelkich kociąt, niezwykle ugodowa i przyjazna wobec dorosłych kotów.
Apetyt jej dopisuje i nie jest wybredna. Wzorowo kuwetkuje.
Koteczka jest odrobaczona i wysterylizowana.
Kontakt: Ania-514 979 464


Gadułka
Urocza młoda koteczka w czarnym futerku. Jest niezwykle towarzyska - nadaje się do domu gdzie sporo się dzieje, gdzie jest dużo rąk do głaskania (lub jedne pracowite;)Kota kocha kręcić się koło człowieka, paszcza jej się nie zamyka - opowiada, plotkuje, pyta.
Niezła z niej gadułka ;) Kocha tulenie i pieszczoty.
Chciałaby zamieszkać w domu wychodzącym.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 692 594 190 Ewa
 
Miki
Młodziutka  kotka (ok 7 mcy) bardzo żywa i ułożona. Lubi mruczeć i spać z wyciągnietymi do przodu łapkami wtulona w człowieka.
Kotka jest wysterylizowana
tel.504 446 226, Łukasz
Kotka dziękuje Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)
Zajączek 
Uroczy młody kocurek o słodkim różowym nosku. Właściwie powinien być nazwany Filonkiem Bezogonkiem - ma małą kitkę zamiast kociej kity. Ale nie smuci go to - jest przeuroczym tulakiem miziakiem. Do tego grzecznym i kochanym.
Kotek jest wykastrowany
tel. 698 665 558

Dżentelmen 

Młody Pan Kocur z zamaszystym, dostojnym wąsem. Wyposażony w genialnie puchate i miękkie futerko. Rysiowaty typ. Prawdziwy dżentelmen o niewybrednych manierach. Jego hobby to obserwacja wydarzeń z wysokości oraz sen. Lubi pieszczoty, głaskanie i drapanie, ale tylko, jeśli na to ma ochotę. A ma ją przeważnie;) Uważa, że najlepiej śpi się na człowieku (nawet jeśli człowiek uważa inaczej;)

Tam super się śpi i mruczy.  Jest cichy i spokojny, absolutnie bezproblemowy. Przywiązuje się do ludzi. Jeśli ma z kimś się czochrać, zawsze wybierze domownika, z którym mieszka. Inne koty toleruje i chociaż nie pała do nich miłością, może zamieszkać z jakimś kolegą/koleżanką.
Kotek jest wykastrowany
tel. 790 288 666 Wojtek 
Kminek
Kminek jest młodym kocurkiem o wyglądzie miniaturowego szkrabka. Maluszek uwielbia być dopieszczany, kocha człowieka i jego ciepło, potrafi chodzić za nim krok w krok. Kocha spanie na ludzkich kolanach i noszenie na rączkach. Pomimo krzywdy wyrządzonej mu niegdyś przez ludzi, nie poddał się i stara się zaufać. Kminek uwielbia zabawy i wygrzewanie  na słońcu. Jest kotkiem energicznym mimo, iż nie jest łobuzem.  Bezbłędnie korzysta z kuwety. Chciałby zamieszkać w domu wychodzącym jednak i bez tego luksusu Kminek będzie zadowolony.
Kotek jest wykastrowany
Tel. 531 102 531, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Adolfik 
Przesympatyczny 5-miesięczny kocurek z charakterystyczną plamką imitującą mały wąsik. Kocha człowieka. Akceptuje inne koty, nie boi się psa. Bezbłędnie odwiedza kuwetę. Odrobaczony.
Kotek jest wykastrowany 
tel. 602 173 998 Kasia
 
Lenka
Młoda koteczka około 10 miesięcy,delikatna i nieduża w typie kota bengalskiego, z białymi dodatkami. Jest  kicią  bardzo aktywną w zabawie. Głaskanie toleruje tylko w łóżku ,  jest ciekawska i uwielbia towarzyszyć człowiekowi. Pogada o swoich sprawach kocich. Lubi inne koty,  przytulanie się do nich i zabawy. Z chęcią by znalazłą domek wraz z Lordem lub innym kotem.
Kotka jest wysterylizowana 
tel. 501 08 43 41, Magda
Lord
Lord to młody kotek około 10 miesięcy. Jest spokojnym, miłym kocurkiem. Gdy się przekona się do człowieka to lubi głaskanie, mizianie i przytulanie się.  Kić jest bardzo aktywny w zabawie. Lord jest  gadułą, gdy czegoś chce - lubi pogadać o swoich problemach. Dogaduje się z innymi kotami. Lubi się poprzytulać do siostrzyczki Lenki i z chęcią by z nią znalazł domek wychodzący. Niewychodzącym by się cieszył.
Kot jest wykastowany, odrobaczony, i zaszczepiony. 
Ma książeczkę zdrowia.
Kotek jest wykastrowany 
tel. 501 08 43 41, Magda
 
Egzotek 
Młody delikatny kotek z egzotycznym pyszczkiem. Swoje w życiu przeszedł więc szuka spokojnego domu bez wrażeń. Nakolankowy i miziający się.  Kotek jest wykastrowany.
tel.504 446 226 Łukasz
Kotek dziękuje Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :) 
 
Smutasek
Kochane maleństwo o  smutnych oczkach. Ma zaledwie 6 tyg a już przeżył wiele.  Był "zabawką" dla dzieci, małe rączki nie zawsze bywają delikatne :( Kiedy się "zepsuł" wyniesiono go do lasu na pewną śmierć. Kotek ma pękniętą kość tylnej łapki, nie wymaga leczenia jedynie ograniczenia ruchu. Kto go pokocha i sprawi, że maluch się uśmiechnie?;)
otki  można poznać i pokochać w lecznicy Boliłapka, ul. Rodzinna 16
tel. 85 811 08 24
 
Greyki
Ratunku! Nikt nas nie chciał i co? Zobaczcie co Duże zrobiły - kokardki. I to różowe. I różowe tło. I wrzuciły zdjęcia do internetu.NO proszę Was... Jak w tych warunkach mamy być w przyszłości szanującymi się kocurami?
Skompromitowani;) to dwa malutkie kocurki (ok 8 tyg) wesołe, kochane i rezolutne. I zbulwersowane sesją na różu. Ale czego się nie robi, żeby znaleźć super dom?
kotki są zaszczepione.
Kotka można poznać i pokochać w lecznicy Vetika, ul. Dobra 12A
tel. 660 012 060 
 
Odcienie szarości 
Cztery urocze futrzaki we wszystkich odcieniach szarości. Mamy więc czarnuszka, buraska, srebrusia i dymka. Pełna gama :) Wesołe, urocze i mruczące.
kotki są zaszczepione.
Kotka można poznać i pokochać w lecznicy Vetika, ul. Dobra 12A
tel. 660 012 060 
Całusek
Uroczy maluszek tygrysek - wesoły, rezolutny, lubi pobrykać, ale ceni zaprzyjaźnione kolanka ;)
Kotka można poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek, ul. Mickiewicza 15A
tel. 609 437 513, Ala 


Jaroszki 
Trzech uroczych kocich urwisków (ok 6 tyg) Dwa eleganciki w czarnych fraczkach i małe sreberko (dość żywe, jak to srebro;) kochają zabawę i mruczenie.
tel. 506 137 081 Jagoda
Kotki dziękują Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)  
Śnieżek 
Uroczy kocurek (ok 9 tyg)w białym futerku (no, ze 2 mikrołatki są, ale dodają tylko uroku) No i ogonek jest z innego kotka;) Ale Śnieżek się tym nie przejmuje, jest uroczy, zabawny i bardzo chce do domu.
Kotka można poznać i pokochać w lecznicy Boliłapka, ul. Rodzinna 16
tel. 85 811 08 24
 
Kwiaty i Słodyczki
Czyli cztery maluszki (ok 9 tyg) - subtelna koteczka Stokrotka i 3 Słodyczki czyli Tofik, Faworek i Czekoladek.
Każdy ma swoje kocie fisie (no, może z wyjątkiem Czekoladka który jest prawie-ragdolem - najważniejsze dla niego, żeby zwisać z zaprzyjaźnionych kolan)
Są wesołe, zabawne, urocze. Są nieziemskimi przytulakami, najchętniej śpią na kolankach, na podusi przy człowieku, na kołderce, byle blisko. Pięknie kuwetkują. W sam raz do kochania :) 
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
tel. 501 544 167 Beata 
21 sierpnia dom znalazł Tofik. Reszta Słodyczków nadal czeka...
Kotki dziękują Pani Martynie  za piękne fotki :) 
Pola i Lola
Dwie koteczki (ok 7 tyg) w pięknych kolorowych futerkach. 
Kotki można poznać i pokochać w lecznicy Medvet, ul. Berlinga 17A
tel. 608 479 352, Maja 
Kotki dziękują   http://carniloveusledzi.pl/ za piękne fotki :) 

Grubcie
Dwa maluszki (ok 5 tyg) tłuściutkie słodziutkie mięciutkie ;) Małe pieszczochy o trochę smutaskowatym spojrzeniu. Czarna rezolutna dziewuszka i srebrno pręgowany kocurek - leniuszek.
Kotki są zaszczepione
tel. 609 405 397 Danusia 
Niecały Kejk 
Uroczy maluszek (ok 6 tyg) o niezwykle oryginalnymm ryjku. Ciasteczko, nieco "nadgryzione" - brakuje mu połowy ogonka. Ale nie przeszkadza mu to w byciu słodkim psotnikiem. Umie pojawiać się i znikać w ciekawych miejscach - np w kapciu kiedy zaspany opiekun ze zdziwieniem stwierdza że kapeć porósł futrem, na poduszce nad ranem by wtulić się w ucho... Sympatyczny maluch baaardzo pragnie swojego człowieka.
tel. 603 199 383 Ula
 
Fryga i Ciapek 
Kociaki (ok 7 tyg) pierwsza klasa: kolorowa kotka to odważna dziewczyna, a w pogoni za piłką to śmiga jak Fryga, szary kocurek za to w pierwszym wrażeniu jest lekkim Ciapkiem, ale okazuje się, że to prawdziwy Pieszczoch;
Chrupią, kuwetkują, skaczą i biegają wzorowo;
tel. 508 742 163 Anna
Kleksik
Całkiem całuśny kocurek (ok 12 tyg) - jak widać umie tez pogadać ;)
tel. 506 137 081 Jagoda
Błękitek
Błękitek to  ok 12 tyg kocurek w stalowoszarym futerku. Ładniutki z niego chłopaczek a i miły do tego ;)
tel. 506 137 081 Jagoda

Szarełki
Dwa urocze kotełki (ok 5 tyg) kocurek i koteczka w szaro-dymnych futerkach. Kociaczki - dzieciaczki spragnione uczuć. 
tel. 506 137 081 Jagoda

Wasia
WASIA /ok. 10 tyg./ - europejski burasek-przylepka w białych skarpetkach i krawaciku. To aktywny, radosny i odważny, rozbrykany słodziak. Wszystko służy mu do zabawy. Kocio bardzo kocha ludzi i chce być blisko – przytulać się, łasić i głośno mruczeć. Uwielbiają głaskanie, drapanie, kolanka i rączki. Każdy inny kot to jego przyjaciel:)
Wasia zachowuje wzorową czystość.
Kotek jest odrobaczony i wkrótce będzie zaszczepiony.
Kontakt: Ania-514 979 464


Kinder niespodzianki
Cztery sympatyczne maluszki (ok 10 tyg) które jakiś "człowiek" postawił w kartonie. Kotki miłe, urocze, wesołe.
Kotka można poznać i pokochać w lecznicy Medvet, ul. Berlinga 17A
tel. 608 479 352, Maja

Kotki dziekują  http://carniloveusledzi.pl/ za piękne fotki :)

Mamikotki
Trzy śliczne maluszki (ok 5 tyg) - kocurki w szarych pasiaczkach. Wyrzucone na pewną śmierć, znalezione i przygarnite przez opiekuńczą koteczkę.
Nie zdają sobie sprawy jak wiele niebezpieczeństw na nie czyhało - bawią się, brykają, wojują ze sztucznymi myszami. Małe sierotki traktujące człowieka jak drugą mamę.
tel. 692 594 190 Ewa

Dymek i Prążek
Dymek i Prążek to śliczne ok 3,5 miesięczne rodzeństwo.Dymek o umaszczeniu dymno białym ,Prążek w wyraźne pręgi stad ich imiona.Kotki są wesołe ,zdrowe ,po wizycie weterynaryjnej.Lubią zabawę piłeczką ,głośno mruczą w sam raz towarzystwo na jesienne wieczory:)Kotki są ze sobą zżyte ,razem śpią ,myją na wzajem ,dlatego chciałaby zamieszkać razem ,ale nie jest to warunek konieczny.Obecnie przebywają w domu tymczasowym.
Tel: 500 657 246
 
Hyzio, Dyzio i Zyzio
Trzej braciszkowie w wieku 8 tygodni. Szukają nowych domków, rąk do głaskanie i człowieków do kochania. Zdrowe, odrobaczone, bezbłędnie korzystają z kuwety.
tel. 504572006, Paulina
 

Maluszki-Czarnuszki
Trzy czarnuszki maluszki (ok 6 tyg) 2 kocurki i koteczka. Małe węgielki uratowane w ostatniej chwili przed "wywiezieniem do lasu". Bardzo potrzebują kochających domów i kochających opiekunów, którzy przywrócą im wiarę w człowieka.  
16 lipca dom znalazł jeden maluszek, dwa nadal czekają...
tel. 600 589 870, Dorota
Rysia
Rysia to ok 3 miesięczna koteczka o pięknym buro rudo kremowym umaszczeniu ,prawie jak Ryś:).Koteczka jest pełną energii ,lubi zabawy.Korzysta z kuwety ,jest w pełni zdrowa ,po wizycie u weterynarza.Rysia po nabraniu zaufania pięknie mruczy ,lubi leżakowanie na kolanach.Szukam jej domku ,gdzie zazna dużo miłości ,kto podaruje tej sierotce domek?
TEL Justyna : 500 657 246

Antoś, Tosia i Antosia 
ANTOS , TOSIA  i ANTOSIA to trzy śliczne około 6 tyg. kociaki.  ANTOS to malutki chłopczyk ( tygrysek) który bardzo lgnie do ludzi.  Bardzo lubi się bawić,  ale też sam wskakuje na kolana żeby się przytulic i natychmiast w nich zasypia.  TOSIA to bardzo ułożona czarna dziewczynka l choć jest malutka jak kropeczka ,to prawdziwa z niej dama.  Jej piękne czarne malutkie oczka urzekają każdego.  ANTOSIA to przepiękna czarno-biała koteczka. Jest lekko puszysta. Uwielbia się bawić, ale jest grzeczna. Kotki bezbłędnie korzystają z kuwety.  
Kotki są odrobaczone i zaszczepione. 
tel.  886 338 148 Beata lub 888 033 058 Janusz
21 lipca dom znalazła Antosia.Reszta nadal czeka... 
Kotki dziękują Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)
 
Serduszka 
SERDUSZKA /ok.7 tyg./ to cudowne, radosne, rozbawione i pocieszne, małe, słodkie, rozmruczane kotki. Niczego i nikogo się nie boją. Wszędzie czuja się swobodnie. Uwielbiają ludzi i inne koty, a zwłaszcza igraszki z nimi. Nie oprą się żadnej próbie zabawy, a potem trzeba je wziąć na rączki i przytulić. Uwielbiają też jeść i spać zawsze w pobliżu człowieka czy innego kicia;) Grzecznie korzystają z kuwety. 
Harti – aktywna i zabawna koteczka trikolorka biało-czarno-ruda 
Serdunia – koteczka z kreseczką na nosku, oryginalna, delikatna trikolorka, biało-dymno-beżowa
Serduś – radosny i rezolutny, nietypowo umaszczony jak na kocurka trikolorek biało-czarno-bury
Sercuś – najdorodniejszy, to rozmruczana przylepka – pingwinek 
SERDUSZKA są odrobaczone i zdrowe.
Kontakt: Ania-514 979 464
 
Małe Miau - wersja 2,0 
Dwie urocze koteczki (8 tyg) przekochane i mruczące.
Kotki można poznać i pokochać w Przychodni Małych Zwierząt, Wesoła 16
tel.512 455 274 Zuzanna, 85 7423 800 lecznica
Kotki dziękują Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)
 
Srebruś Maciuś 
Srebrno biały maluszek (ok 6 tyg) Mały tulaczek.
Kotka można poznać i pokochać w Przychodni Małych Zwierząt, Wesoła 16
tel.512 455 274 Zuzanna, lub 85 7423 800 lecznica
Kotki dziękują Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)  

Mix
Pięć maluszków (ok 6 tyg) mix bieli i czerni. Kocurki i koteczki urocze, kochane, maleńkie. Mieszkają na działkach, bardzo potrzebują ciepłego domku przed zimą.
tel. 506 137 081 Jagoda

Stefcia 
Urocza koteczka (ok 6 tyg) - mała czarna iskierka spragniona uwagi i miłości.
tel. 507 841 014 Anna
Pakiet ślicznotek 
Pięć ślicznych maluchów - 3 koteczki tricolor i dwa kocurki. Miłe, kochane, baardzo chcą w końcu do doooomu;)
31 lipca dom znalazła 1 koteczka i ich mama, 20 sierpnia - 2 maluchy. Kocurek i koteczka nadal czekają...
Kotki można poznac i pokochać w lecznicy Pluszak na Witosa 34
Tel. 691 508  068 
Kotki dziękują Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)  
Mila i Miluś
Dwa milutkie milusie (ok 9 tyg) koteczka i kocurek. Cały czas przy człowieku, chodzą, zaglądają w oczy, pięknie mruczą.
tel. 602 424 677 Teresa
Kotki dziękują pani fotograf, Joannie Organek za piękne foty ;)
 
Cudka
CUDKA /7 tyg./ mała, prześliczna, oryginalnie umaszczona kotka,   rozbrykany słodziak. Radosna, odważna i pocieszna.Ma coś z kota niebieskiego - to trikolorka z jasnymi plamkami: grafitowymi i capuccino
Jest odrobaczona i ładnie kuwetkuje.
Kontakt: Ania-514 979 464
Alik
 Wesoły mały kotek (8 tyg) z uroczo poplamionym noskiem. Kochany tulaczek, chodzi łapka w łapkę za człowiekiem. Wesołe maleństwo, kochane i mruczące. Bardzo czyściutki i grzeczny.
Kotek jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 85 6510 933 p. Maria
Kary 
KARY to bardzo spokojny i zrównoważony kocurek w czarnym lśniącym futerku, młody, miły mruczek-przytulak.To doskonały przyjaciel, który lubi obserwować co się dzieje wokół, a przede wszystkim spać w spokojnych, wygodnych miejscach. Jest wesoły ale grzeczny. To kicio bezproblemowy  - lubi ludzi, inne koty i zabawę. Wszędzie czuje się swobodnie i dobrze. Drapany, czesany lub głaskany rozciąga się, wystawia brzuszek. Korzysta z kuwety i ma doskonały apetyt.
Kotek jest odrobaczony i wykastrowany.
Kontakt: Ania-514 979 464
Gienia
GIENIA -  piękna, wyrośnięta klasyczna Europejka z eleganckimi białymi dodatkami. Kocia indywidualistka chętnie ociera się o nogi człowieka.
Apatyt jej dopisuje i bezbłędnie kuwetkuje.
Kotusia jest odrobaczona i wysterylizowana
Gienia prosi o domek wychodzący w bezpiecznej okolicy, ale doceni też domek niewychodzący.
tel.:  506 137 081, Jagoda 
Pysio
PYSIO to zdrowy, sympatyczny, radosny i rozbawiony kocurek (ok 8-9 mies.). Lubi inne koty, a zwłaszcza igraszki z nimi. Ludzi w pierwszym kontakcie się boi, ale nie oprze się żadnej próbie zabawy a potem da się wziąć na rączki i przytulić. Uwielbia też jeść;) Grzecznie korzysta z kuwety i kocha balkon. Ma oryginalną urodę: jest niewielki, ma króciutką sierść i jak na kocurka ma dość nietypowe umaszczenie - chodzi o brązowe plamki na nosku.
Kotek jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464
Ornelka
Ornelka młoda kotka, kocha zabawę z ciągaczkiem (piórko na sznureczku), kocha spać z człowiekiem, może przebywać z innymi kotami w domku niewychodzącym.
Jest wysterylizowana.
tel 603 199 383 Ula lub 690 562 514 Ewa


Viva
 Viva- ma około 20 tyg. Bardzo lubi się bawić się piłeczką, muszką i zwykłym sznureczkiem.
Dobrze dogaduje się z innymi kotami, można ją adoptować "w pakiecie"z przybraną siostrzyczką Ornelką - piękną długowłosą kicią która jest świetnym towarzyszem zabaw i uroczą kotką.
Kotka jest wysterylizowana
tel. 603 199 383 Ula lub 690 562 514, Ewa
Fretka
Sympatyczna koteczka (ok 7 mcy) miła, grzeczna. To bardzo dobry kotek - wesoły, miły, uroczy. Jest dobrze wychowana, dogaduje się z innymi kotami. Potrzebuje czułego opiekuna.
Kicia jest wysterylizowana
tel. 85 6510 933 p. MariaINNE KOTKI SZUKAJĄCE DOMU:

Trirka

Młodziutka koteczka w pięknie wybarwionym futerku. Miła, spokojna, nieco nieśmiała przy pierwszym kontakcie ale umie pięknie zamruczeć.
KOtka jest wysterylizowana
tel. 795 996 997

Kota dziękuje Panu Łukaszowi z  http://www.zdjecia.xen.pl/ za piękne fotki :)

 

Humus
Byłam świadkiem jak pani w srebrnej toyocie wywaliła go z auta i odjechała (niestety nie byłam w stanie spisać numerów). Kocurek, na początku przestraszony, teraz uwielbia być głaskany miziany i właściwie mieszka na naszym podwórku.  Kot  jest bardzo wierny i oddany, a przede wszystkim wdzięczny. Ogromna z niego gaduła, chętnie wdaje się w dialogi kiedy do niego mówię. Jest bardzo spokojny, układny, spragniony uwagi i dotyku.
 Kotek jest wykastrowany
tel. 505 041 601 Martyna, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Kazimierz Niewielki
Kazio ma około 15 tygodni jest wesoły zdrowy,załatwia się do kuwetki, może być kotkiem nie wychodzącym.
W przyszłości możliwość kastracji.
tel. 510 142 729
 
Behemoth

Behemoth jest sympatycznym kocurem. Chodzi swoimi ścieżkami, ale bardzo lubi towarzystwo człowieka i pieszczoty. Bardzo często przychodzi, układa się i śpi przy właścicielu albo towarzyszy przy obowiązkach domowych.  Waga ok 5 kg, ma książeczkę zdrowia,jest regularnie odrobaczany,  jest kotem niewychodzącym,korzysta z kuwety i jest nauczony czystości.

Kotek jest wykastrowany

tel. 694 487 082, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Grażynki 

Oddam trzy małe koteczki:

- jasnoszara z białymi odmianami - koteczka
- ciemnoszary Tygrysek i biało szary Łatek - to kocurki, 
Mają 8 tygodni, jedzą wszystko, są oswojone, korzystają z kuwety;
tel. 604 45 29 73, Grażyna, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Szaraczki

Dwa sympatyczne kocurki (ok 8 tyg). Jakiś "człowiek" wywiózł je do lasu i porzucił na pewną śmierć. Pomimo tego kotki kochają ludzi, przytulanie i mruczenie.

Może znajdzie się ktoś kto je uratuje?
Stowarzyszenie AS z Czarnej Białostockiej zapewnia im darmową kastrację kiedy podrosną. 
tel. 507063545

Hajduczek

Młody kotek (ok 4 mcy) Lubi zabawę i towarzystwo ludzi. Utyka na tylną lewą łapkę, ale dzielnie to znosi i z energią biega za człowiekiem. 
Kotek mieszka w Hajnówce

tel. 502725248, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Kleo
Kleo jest 1.5 miesięczną kotką, którą znaleziono w lesie. Malutka mimo to jest bardzo ufna i lubi poznawać nowych ludzi. Kleo uwielbia zabawę i jest niesamowitym pieszczochem, uwielbia wtulać sie w ludzi. Nie boi się nowych miejsc i lubi je eksplorować. Jest grzeczna i przyjacielska, a także bardzo inteligentna. Kotka potrafi korzystać z kuwety i je karmę zarówno suchą jak i mokrą. Kleo szuka ludzi, którzy ją bezwarunkowo pokochają i będąca niej rodziną. 
tel: 530430402; Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Talija i Havier

Dwa sympatyczne maluszki (ok 9 tyg) Aksamitny czarny kocurek i oryginalna koteczka szylkretka.Czyściutkie, dużo mruczą.

tel.881692606, Paulina
 

Kicuś sierotek
Sympatyczny  młody kocurek. Jego pan umarł a kotek nie ma się gdzie podziać. Kot był pod stałą opieką weterynaryjną. Przebywał w domu.  Jest dużym kotem, ma bystre spojrzenie i dobry charakter (choć umie powiedzieć że np ciąganie za ogon mu się nie podoba ;)
Kotek jest wykastrowany 

tel. 600 376 498
 

Rambuś

Młody kot Rambuś miał cudowną właścicielkę ,która uległa wypadkowi -szuka teraz nowego właściciela.Jest bardzo ułożony ,przyjacielski do ludzi i innych kotów.W  poprzednim domu był domowym kotkiem ale wychodzącym,dostosowuje się do każdych warunków, jest bardzo" inteligentny "i bezproblemowy.

Kot jest wykastrowany
Tel.606653154 Beata

Goście Kotkowa - pomóż im znaleźć dom!

York 

Mam pilnie do oddania psa yorka, wabi sie Neron i ma 13 lat. Z racji wieku nie potrzebuje dużo spacerów ani opieki ale jest w pełni zdrowy i zadbany. Neron jest spokojnym psem, rzadko szczeka i nigdy nie brudzi w domu. 

Wyjeżdżam za granicę, niestety nie mogę go zabrać i mam nadzieję, że uda mu się znaleźć nowy, dobry dom. 

tel. 510 155 987, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

 

Milka
Oddam suczkę, po sterylizacji, zwie się Miłka. Przygarnęliśmy ją zimą, ale mamy inne psy, i to już za dużo. Piesek jest śliczny, mieszaniec, między jamnikiem a wilczurem ;), Suczka jest odrobaczona, po sterylizacji (grudzień 2015) ma swoją kartę w klinice.
tel. 502147032, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Sunie
Te dwie sunie znalazłam jakieś 2 tygodnie temu od piątku są u mnie
w domu ale nie mogę ich zatrzymać mam już psa i kota bardzo
proszę o pomoc w znalezieniu im domu chociaż tymczasowego (mój kot choruje na astmę i ma padaczkę a psiaki bardzo go denerwują) ze swojej strony mogę zapewnić transport i sterylizację darmową po pierwszej cieczce.
Tel 534666427; Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Czesio
Czesio (ok. 4 letni piesek) żył w dramatycznych warunkach (m.in. w kojcu pełnym odchodów). Aktualnie mieszka w domu tymczasowym, Pani która wyciągnęła do Czesia rękę ma wiele innych zwierząt m.in. koty za którymi Czesio  niestety nie przepada (przepada za nimi biegać , dlatego obecnie jest uwiązany na długiej lince idącej w poprzek podwórka do której doczepiony jest łańcuch. Czesio w tych warunkach nie ma gdzie się wybiegać za czym przepada. Jest przyjacielski do ludzi, nie lubi kotów ale uwielbia suczki. Szczęśliwiec, który podaruje mu godne warunki bytowania może liczyć na wdzięczność Czesia, na pewno upilnuje podwórka i da wiele radości.Czesio jest juz po kastracji.
Kontakt: P. Ala:791926814, mail Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Eduś

Edek - czarny młody piesek.  Przyjaźnie nastawiony do ludzi, lubi dzieci. Wesoły, lubiący długie spacery, bardzo pilnuje się, lubi głaskanie, jest lekkim pieszczochem, bardzo się przywiazuje i jest wierny do bólu. Niestety dał się nabrać na kostkę i został złapany w siatkę i przewieziony do schroniska. Niestety jest w silnym stresie, nic nie je, nie umie się odnaleźć, drży z zimna...
Tel. 502 334 874 Janina