Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Przygarnij mnie!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Przygarnij mnie!
Szukamy domu - kilka słów na początek

Aktualnie poszukujemy domów dla kilkunastu małych, pięknych kotków.
Wszystkie nasze kotki mieszkają w Białymstoku, są odpchlone, odrobaczone i nauczone czystości. Znajdują sie pod opieką lekarza weterynarii.
Może Ty chcesz im pomóc? Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i opisami.
Możesz też zadzwonić albo napisać, aby uzyskać dodatkowe informacje (szczegóły w dziale KONTAKTAŻ).

Przy oddawaniu kotka podpisujemy umowę adopcyjną (wzór umowy dostępny tutaj). 

Pamiętaj jednak, że kotek jest żywą, czującą istotą. I największą krzywdą jest dla niego utrata opiekuna, którego pokochał. Nie bierz kotka dla zabawy, na święta, na prezent. Weź go tylko wtedy, jeśli będziesz go kochać przez następnych kilka – kilkanaście lat… 

 
W Domach Tymczasowych Kotkowa Czekają na Ciebie:


Pamiętaj! Koty pozostające pod naszą opieką poszukują
ciepłych, kochających, odpowiedzialnych opiekunów.

Adopcja kotów w Kotkowie jest bezpłatna - warunkiem podstawowym
jest zapewnienie kotu godziwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Z tytułu adopcji nie pobieramy żadnych opłat, jak również gratyfikacji rzeczowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz także tutaj: zasady Kotkowa

Jeżeli masz wątpliwości - skontaktuj się z nami: dane kontaktowe


Lala
 Lala to urocza koteczka. Cichutka, spokojna – jest jak dzieci, które wiedzą, że ich czas na tym świecie może być krótszy niż innych. Tuli się do każdego, wygląda, zagaduje. Czeka na kogoś, kto podaruje mu swoją miłość, kto podaruje jej szansę na życie.
Pomimo iż kocha inne koty powinna zamieszkać w domu sam lub z kiciem FELV+.
Jest zaszczepiona, wysterylizowana,  ma książeczkę zdrowia.
Więcej o kici można poczytać tu:kliknij
Tel. 506 137 081 Jagoda

Sierotki
Pani miała kotów ponad 30 (w bloku). Teraz zostało 5 ale ...nie chce mieć już ich wcale... Koty mają około 3-4 lata, są wysterylizowane i wykastrowane. Zostały dwie piękne grubiutkie trikolorki, cały czarny chłopiec, biało czarny chłopiec i dziewczynka.
Pani jest chora, ma schizofrenie i co chwile policja zabiera ją do Choroszczy. Koty kilkukrotnie były zamknięte w domu na głucho, bo nikt nie zastanowił się nad tym, że koty tydzień zamknięte w domu bez jedzenia i picia czeka marny los.
Może ktoś zechce te kociamberki na stałe?
Może stanie się  cud i ktoś zgłosi się na tymczas?
Koty załatwiają swoje potrzeby w kuwecie i na podwórku.
tel. Aneta 501234459

Gwiazdka
Skąd się wzięła Gwiazdka? W skrócie - pojechałam po bułki do sklepu i wróciłam z Gwiazdką. A tak na serio to przecież nie spadła z nieba dwuletnia drobna koteczka z chorą łapką. Nie wiem przez co przeszła, czy miała kiedyś swojego człowieka, czy ktoś choć raz podrapał ja za uszkiem. Wiem za to, że w jej pięknych oczach widać wielką radość i wdzięczność za każdą chwilę spędzoną razem. Dobrze wychowana dziewczynka zanim zacznie jeść grzecznie się wita, mruczy i z radości nie przestaje ugniatać łapkami nawet, gdy już zacznie jeść. Kicia lubi być głaskana, bawić się.
Gwiazdeczka prawdopodobnie w kociństwie przebyła uraz tylnej łapki i nie było wtedy nikogo, kto by się tym zajął. Kocia radzi sobie świetnie z tą niepełnosprawnością (poza nieco mniejszym "zasięgiem", co ma przecież swoje zalety ; ). Okazało się, że kicia jest nosicielką  (FELV). Nie choruje i w dobrych warunkach może nigdy nie zachorować. Nie może jednak mieszkać z innymi kotami (no chyba, że trafi się towarzystwo FELV+). I taka właśnie cichutka kocia dziewczynka czeka na cud, w nadziei, że wszystko, co najgorsze, już za nią. Kicia bezbłędnie korzysta z kuwety. Manicure regularnie wykonuje na ulubionym brzozowym pniaczku. Czeka na swojego człowieka, który pomoże jej zacząć nowe życie.
Kicia jest wysterylizowana
tel. 791 557 001 Sylwia

Łąpeczka - Laleczka
Dzień dobry, tu Łapeczka (teraz Łapeczka - Laleczka). Pamiętacie mnie? Miałam paskudną ranę i straciłam tylną łapkę 😞. Minęło trochę czasu, nabrałam sił i powoli odrasta mi futerko. Teraz bez problemu oddaje się kocim psotom. Potrafię nawet sama dostać się na parapet i tam odpoczywać na słońcu. Chociaż całe życie mieszkałam na wsi, okazało się, że jestem kanapowym kotem – przytulasem! Kocham siedzieć na kolanach, gdy się mnie głaszcze i przytula. Polubiłam jedzenie, które daje mi tymczasowa pani (o dziwo, wcale nie muszę sama na nie polować!! czasem wystarczy, że ładnie pośpiewam nad miską,a ono samo się tam po chwili znajduje). Bezbłędnie korzystam z kuwety, zapoznaję się również drapakiem. Już wiem, że ludzie mogą być mili i pomagać takim kocim biedom jak ja, bardzo podoba mi się w ciepłym domu. Odwdzięczę się bezgraniczną kocią miłością.
Kotka jest wysterylizowana i zaszczepiona.
Tel. 506 587 371 Maja
O historii kici można więcej pocztać tu [kliknij]

Frania
Koteczka idealna. Bardzo grzeczna, uwielbia człowieka, niezwykle przyjacielska.
Czysta, odrobaczona wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia
tel. 607 981 073


Filippe
Młody kocurek (ok 7 mcy) - słodziak,tulak, ukochany synuś mamusi ;) Słów brakuje żeby opisać całą słodycz. Nakolankowy, narączkowy, mógłby spędzić całe życie w ramionach kochającego ludzia. Kotuś relaksik.
Kocik jest wykastrowany, zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
tel. 501 544 167 Beata

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Kruszynka
Kruszynka to 6 miesięczna koteczka o łagodnym, ciepłym usposobieniu. Jeszcze nabiera zaufania do człowieka, ale jeśli kogoś polubi będzie oddana dla swojego właściciela. Szukamy dla niej spokojnego domu, bez dzieci i stresów. Jest wysterylizowana i odrobaczona.Preferowany dom z innym kotkiem;) Dom niewychodzący.
TEL:794243701

Jantarek
Młody piękny rudasek z uroczą białą kryzą pod szyją. Grzeczny miluch, tulenie i głaskanie to jego zadanie :) lubi tez pogadać i pozaczepiać.
Chciałby zamieszkać w domu niewychodzącym.
Kotek jest wykastrowany, zaszczepiony, testy FELV/ FIV ujemne.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Mambunia
Mambunia, siedmiomiesięczna koteczka, która uruchamia swój motorek zanim jeszcze się ją pogłaszcze, wystarczy blisko być. Trochę nieśmiała z początku i wygląda na to, że wcześniej  dużo dobrego raczej nie zaznała od człowieka :( Boi się szczotki do podłogi i zbliżających się nóg, ale wystarczy przytulić ją i pogłaskać i już się tak nie boi. Przesłodka istotka, która da mnóstwo miłości w zamian za dobre człowiecze serce.
Jest wysterylizowana, odrobaczona,testy Felv/Fiv ujemne.
tel. 501 544 167 Beata

Kotka dziękuje p. Beatce za piękne fotki :)

Noemi
Prawdziwa piękność  młodziutka niebieska szylkretka. Drobna, filigranowa ze śmiesznie zakręconym ogonkiem. W poprzednim wcieleniu była chyba papugą bo skacze na ramię. Kocha tez przytulanie, głaskanie i wszelkie pieszczotki.
Chciałaby zamieszkać w domu niewychodzącym.
Kotka jest wysterylizowan, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Strange
Strange, młoda czarno-biała kotka. To właściwie kotka idealna -   bardzo bystra ale i ostrożna. Poszukuje spokojnej przystani - opiekuna cierpliwego, który da jej czas na aklimatyzację w nowym domu (najlepiej bez małych, tupiących i szalejących dzieci). Gdy już poczuje się bezpieczna pokaże, że jest kotem idealnym uwielbiającym głaskanie i drapanie za uszkiem. Strange lubi leżeć na parapecie lub balkonie i obserwować okolicę, czasem pobiega, ale wyrosła z kocięcych "szaleństw". Kicia jest czysta i korzysta bezbłędnie z kuwety. Ma umiarkowany apetyt, zjada suchą i mokrą karmę. Przyzwyczajona do towarzystwa innych kotów dogaduje się z nimi bezproblemowo.
Kota jest wysterylizowana i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia
tel. tel. 508 742 163, Anna


Mila
Piękność w oryginalnym dymnym futerku o niesamowitych złotych oczach. Drobna młoda koteczka szukająca ciepła i miłości. Przytulna, kochana i mrucząca.
Chciałaby zamieszkać w domu niewychodzącym.
Kotka jest wysterylizowan, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Mysia
Młoda pięknośc rodem z reklamy whiskasa. Magnetyczne, mądre zielone oczy. Pięknie stonowane siwo-niebieskie futerko. Wnętrze też niczego sobie ;) Przytula się pięknie, pogada lub pomilczy w zależności od nastroju.
Chciałaby zamieszkać w domu niewychodzącym.
Kotka jest wysterylizowan, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Witaminka
Ojej co za tulisław! Turla się we wszystkie strony. Wygłaskać jej można całe futro- dlatego też jest świetną towarzyszką dla dzieci. Głaszcząc ją po brzusiu nie wystawia pazurów- co się u kotów zdarza. Ona natomiast jest bardzo dobrą osobniczką. Nie skrzywdzi dzieciaczka, jest dla nich idealna. Jak się na nią patrzy- rozmawia, odpowiada. Lubi kontakt z innymi kotami. Kuwetkująca, zaszczepiona.
KOta jest zaszczepiona i wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia.
tel 506 137 081 Jagoda
Kicia dziękuje p. Beatce za piękne foto :)

Mona
Prawdziwa piękność  - młoda urocza tricolorka w pastelowych odcieniach rudości i błękitu. Wesoła kicia ze śmiesznie zakręconym ogonkiem. Kocha przytylanie ale nie jest męcząca - wie kiedy przestać zaczepiać
Chciałaby zamieszkać w domu niewychodzącym.
Kotka jest wysterylizowan, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia.
tel. 506 137 081 Jagoda

Kotek dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Alwin
ALWIN to energetyczny młody kocurek. Uwielbia zabawy do utraty tchu, by potem zwinąć się w mruczący kłębuszek na kolanach człowieczych. Dogaduje się z dzieciakami i innymi kotami - traktując ich jak równorzędnych partnerów zabaw. Zjada, nie narzekając, karmę suchą i mokrą oraz bezbłędnie kuwetkuje. Jednym słowem - idealny kotek rodzinny.
Kocik jest zaszczepiony, wykastrowany ma książeczkę zdrowia.
tel. 501 544 167 Beata


Milka
Typowa spokojna dama. Gwarancja nie zwalonych rzeczy z szafek. Ona nawet nie będzie chciała się tam wspiąć jest taka spokojna. Do tego piękna, unikatowy kolor odzienia. Patrzy głęboko w oczy jak się ją głaszcze i daje buźki noskiem, tuląc się do twarzy. Ten wzrok jest gwarancją oddania i spokojności życiowej. Nie wyciąga pazurów. Taka mało wymagająca. Jedynie przyszły jej człowieku: bądź przy niej. Przytul, ona nawet nie jest zachłanna na jedzenie. Także pozazdrościć takiego członka rodziny:)
Kuwetkująca,  zaszczepiona i wysterylizowana
tel. 501 544 167 Beata

Kicia dziękuje p. Beacie za piękne foto :)

Bąbel
Bąbel to ok 6 miesięczny koci chłopczyk:)Kocha ludzi i inne kotki .Jest bardzo fajnym wesołym kociakiem,pełnym energii do zabaw.Bąbel jest cały bialusieńki,prawie jak rasowy kot;).Kotek ma jedno oczko mniejsze,ale pani weterynarz -specjalista powiedziała ,że musiał się już tak urodzić i w niczym to mu nie przeszkadza i nie ujmuje urody;).Korzysta z kuwety .Szukam mu odpowiedzialnego,niewychodzącego domu,najlepiej gdzie jest zabezpieczony balkon czy okna.Obowiązuje wizyta i umowa adopcyjna.
Kotek jest wykastrowany ,odrobaczony.
TEL: 500 657 246


Ginger
Piękna i miła - nader rzadkie połączenie. Jest młoda  ale to spokojny gatunkowo zwierz. Ciagle by leżała, przekładała z kanapy na fotel i kolana  a potem odwrotnie. Jej charakterystyczny sposób leżenia świadczy o długotrwałym już uwielbieniu przez nią tego rytuału. To małomówna kobieta- co nie zdarza się często i Panowie się z tym zgodzą. Spokojny kici kot, nie jest rozrabiaką. Odchodzi w swój kąt - wie kiedy nam nie przeszkadzać.
Kuwetkująca, zaszczepiona, wysterylizowana, ma książęczkę zdrowia.
tel. 501 544 167 Beata,
Kicia dziękuje p. Beatce za piękne foto :)

Gloria
Grzeczna młoda koteczka. Życie jej nie rozpieszczało. Musiała radzić sobie na tyle ile potrafiła spędzając dni i noce na podwórku. Mimo ciężkiego bytu jest przemiłą, zupełnie nieagresywną koteczką (zachowuje czystość i korzysta z kuwety). Ma niesamowicie mięciutką sierść.
Pilnie szukamy dla Glorii domu na stałe! Nie jest absorbującą koteczką,  jednakże nieco bojaźliwą. Widać, że kocha człowieka, podchodzi, uwielbia głaski ale też bardzo łatwo ją spłoszyć. Nowy właścieiel powinien dać da Glorii trochę czasu aby kotka zdobyła zaufanie i zrozumiała, że człowiek może być także dobry. Okazanie jej cierpliwoości i miłości będzie odwzajemnione mruczącą wdzięcznością i ugniataniem  z radości.
Koteczka jest wysterylizowana i odrobaczona.  Będzie zaszczepiona.
tel. Małgosia 607981073, Oliwia 579517707


Gienio
GIENIO /ok. 1,5 roku/ jest dorodnym, lśniącym, miłym, rozmruczanym kocurkiem. Ceni czułości: drapanie po główce czy po grzbieciku. Głośno mruczy i przybiera pozy prowokujące do pieszczot. Namiętnie ociera się o ludzkie nogi, prosząc o uwagę czy jedzonko a jest wielkim łasuszkiem. Lubi kocie towarzystwo, matkował nawet z oddaniem kocim maluchom. Ładnie kuwetkuje i ma dobre maniery.
Kocio jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Irysek
IRYSEK / ok. 8 mies./ to nakolankowy chętny na jedzonko, pieszczoty i zabawę jasny koteczek. Co jakiś czas zwija się /najchętniej przy lub na człowieku/ i usypia, wstaje i znów chce się bawić, jeść i przytulać. Jest bezproblemowy i towarzyski, bardzo przywiązany do człowieka, czuje się swobodnie wśród kotów i ludzi.
Ma małą biała mgiełkę na prawym oku- pozostałość po trudnym dzieciństwie.
Szuka domu z innym kotem.
Irysek jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, ma książeczkę zdrowia.
Kontakt: Ania-514 979 464


Garfi
Duuuży piekny rudy kocurro. Spokojny, ułożony - ceni sobie spokój ale chętnie się poprzytula, podrzemie przy dobrym serialu.
Kotek jest wykastrowany
tel. 506 137 081 Jagoda, 602 424 677 Teresa
Kocik dziękuje Pani Beatce za piękne fotki :)

Minio
Mikrokotek o imieniu Minio - 5-ro miesięczny sympatyczny maluch. Nieco nieśmiały w kontakcie z ludźmi kocha za to inne koty - mruczy na sam ich widok. Z człowiekiem - ostrożny. Spanie w łózku i owszem, ale gwałtowne ruchy powodują ucieczkę :)
Kocik jest zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia
tel. 506 137 081, Jagoda

Kocik dziękuje Pani Beatce za piękne fotki :)

Spring
To urocza, mała koteczka (ok. 3 m-ce) o pięknym umaszczeniu (szara pręgowana z rudymi refleksami) i mięciutkiej sierści. Jest spokojna, nie jest typowym małym łobuziakiem, potrafi zająć się sobą. Jest też bardzo cicha. Za to początkowo robi szybkie uniki na widok nadchodzącego człowieka, potrzebuje chwili, żeby się zaaklimatyzować. Najszczęśliwsza jest, gdy obok siebie ma towarzysza tego samego gatunku i może zasnąć wtulona w niego. Byłoby fajnie, gdyby trafił się domek, gdzie już jest kotek (nie jest to jednak warunek).
Może trafić tylko do domku niewychodzącego.
Korzysta z kuwety. Została dwukrotnie odrobaczona i zaszczepiona. Posiada książeczkę zdrowia
tel. 661 256 668 KasiaINNE KOTKI SZUKAJĄCE DOMU:
Murzynka

Szukam domu dla starszej kotki, która została sama w mieszkaniu po śmierci babci. Ze względu na alergie nie możemy jej przygarnąć stąd prośba, by ktoś się nią zaopiekował. Kotka nazywa się Murzynka i ma około 15 lat. Ma lśniącą czarną sierść, jest energiczna i uwielbia pieszczoty, jednak z innymi zwierzakami nie dogaduje się zbytnio, potrafi zaatakować innego kota. Jest bardzo czysta, załatwia się do kuwety, nie ma żadnych komplikacji zdrowotnych.
 Jest wysterylizowana. Na pewno da dużo pociechy osobie, która zdecyduje się ją przygarnąć.
tel: 730 118 171, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Sajgonek

Piękny kochany dzieciak o imieniu Sajgon. Imie przekorne, bo jest leniuchowaty, przytulaśny i masywnie zbudowany. Lubi długo pospać po dobrym obiedzie.  Słodko mruczy przed zaśnięciem. Uwielbia wtulić się w ludzia,  i całkowicie mu ufa. Sajgonik szuka domu gdzie nikt go nie skrzywdzi,  da dobre jedzonko,  kołderkę i rozbawi zabawką.  Lubi czasami wychodzić na krótki spacer,  poganiać żuczki.  Ma około 1 roku,  jest wykastrowany,  korzysta w kuwety. Kotem jest zupełnie wyjątkowym i bardzo potrzebuje człowieka do przytulasków.
tel. 884 801 309
Kotek dziękuje zdjeciaslub.com za piekne fotki :)

Milulka

Młodziutka koteczka (ok 6 my)o miłym usposobeniu, lubi kontakt z człowiekiem, daje się głaskać i jest raczej spokojna.
Kicia jest wysterylizowana
tel. 668981211

Żuberki

Trzy urocze mini Żubry (no, kotki, ale mieszkają w miejscowości Żubry;) To młoda kocia mama i jej dwie 6cio miesięczne córeczki
Mieszkają w szopkach, ale są baaaardzo przyjaźnie nastawione do ludzi, nie boja się.  Koteczki są śliczne i grzeczne. Szkoda, aby całe życie spędziły w szopkach.
Kotki są wysterylizowane
t. 508873202 p. Bożena
(pliss o cierpliwe dzwonienie bo zasięg słaby)


Kulek

Młody sympatyczny kocurek ze śmiesznym wykrzyknikiem na nosku ;) Wesoły, lubi się bawić.
Kotek jest wykastrowany
tel. 511 938 527, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Różyczki
"To ja , Twoja Misia , tak lubię pieszczoty ,  drapanie brzuszka , lubię przebywać na Twoich kolankach , za co wdzięcznie Ci mruczę , kocham ciepełko , będę wdzięczna jeżeli właśnie u Ciebie znajdę swój domek i Twoją miłość... "
Dwie  kotki ok. 7 miesięcy. Koty są bardzo żywe, lubią zabawę, lgną do ludzi - cały czas biegają za człowiekiem. Lubią przebywać na kolanach.
Potrafią załatwiać się do kuwety.
Kotki są wysterylizowane
tel.  664988798 Leszek lub 668423326 Krystyna, mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Kotek dziękuje zdjeciaslub.com za piekne fotki :)

Świeżak
ma około roku ,jest w trakcie odrobaczani, ma obcięte pazurki. Może znalazł by się jakiś ciepły kąt, trochę jedzeni i dużo miłość dla Świeżaka. Jest kotkiem domowym, korzysta z kuwety.
Kotek jest wykastrowanyy
tel. 600 387 012, Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


Feluś i Frania

Dwa potrzebujące kotki - pan trafił do szpitala, kotki nie będa miały gdzie się podziać :(
Kocurek i kotka szukają kochającego domku na zawsze. Wiek około 4 lat. Odrobaczone i wysterylizowane. Bez problemu załatwiają się do kuwety.
Mruczą i chętnie się przytulają, ładnie się razem bawią.
tel. 721130814

Rudzik i Feluś
Rudzik i Feluś to 3 miesięczne bracia, uwielbiają się wspólnie bawić, jeść, mruczeć. Choć jeszcze krótko żyją zdążyły zostać skrzywdzone przez ludzi. W wyniku tego Rudzik stracił oczko 😞 Nie przeszkadza mu to jednak w niczym... Jego brat Feluś traktuje go jak starszego brata i przewodnika. Tam gdzie Rudzik musi też być Feluś. Szukają spokojnego ciepłego domu najlepiej razem. Ale oddamy też pojedynczo.
Zostały odrobaczone.
tel: 509806484 lub 794243701


Toto

Około 5-miesięczny czarny kocurek. Radosny, przymily, garnie się do człowieka. Odrobaczony, zaszczepiony. Kuwetkujacy.
Przebywa w domu tymczasowym w Sokółce, istnieje możliwość dowozu
tel.  Joanna 604438803,

Trusia

Około 5-miesięczna trikolorka. Nieśmiała, sama nie wskoczy na kolana, może połozy się obok, mrucząc - jeśli zaufa człowiekowi. Ta dama wymaga czasu i trochę cierpliwości. Koteczka jest odrobaczona, zaszczepiona, kuwetkujaca.
Przebywa w domu tymczasowym w Sokółce, istnieje możliwość dowozu
tel. Joanna 604438803

Kicia i Mureczka
Dwie piękne dorosłe kotki KICIA i MURECZKA(matka i córka),do oddania RAZEM. Piękne kolory tricoloroki + nosek pingwinki rodem z kotków egzotycznych tworzą z nich niepowtarzalny duet. Koteczki strasznie się kochają. I nie sprawiają problemów. Może więc zamiast szalonych kociaków dwie ogarnięte, grzeczne i dobrze wychowane  kociczki?
Są  zdrowe, wysterylizowane, niewychodzące.
Tel.85 744 41 43

Goście Kotkowa - pomóż im znaleźć dom!