Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Z ostatniej chwili...
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Z ostatniej chwili...
Sprawozdanie z przeprowadzenia zbiórki publicznej

Fundacja Kotkowo z siedzibą w Białymstoku zgodnie z zezwoleniem Prezydenta Miasta Białegostoku nr OrN.IV.5022-25/10 z dnia 16 czerwca 2010 r. w okresie 20 czerwca 2010 r. – 31.05.2011 r. przeprowadziła na terenie miasta Białegostoku zbiórkę publiczną w formie zbierania ofiar do skarbon stacjonarnych. Celem zbiórki było pozyskanie środków, które zostały przeznaczone na finansowanie usług weterynaryjnych świadczonych na rzecz kotów wolno żyjących, w szczególności: leczenia, szczepień, zabiegów sterylizacji lub kastracji i pomocy weterynaryjnej w nagłych wypadkach.

Zbieranie ofiar do skarbon stacjonarnych przebiegło zgodnie z Planem organizacyjnym zbiórki. Ofiary zbierane były do 10 skarbon stacjonarnych, zamkniętych i zaplombowanych w sposób uniemożliwiający dostęp osób niepowołanych. Skarbony zostały umieszczone w obiektach prywatnych na terenie miasta Białegostoku, w szczególności: lecznicach i przychodniach weterynaryjnych, sklepach zoologicznych i z artykułami dla zwierząt, za pisemną zgodą właścicieli tych obiektów.

W wyniku zbiórki pozyskano kwotę 14789,48 zł (słownie: czternaście tysięcy siedemset osiemdziesiąt dziewięć złotych i czterdzieści osiem groszy). Kwota ta została przeznaczona na zakup usług weterynaryjnych na rzecz kotów wolno żyjących w kwocie 14482,95 zł (słownie: czternaście tysięcy czterysta osiemdziesiąt dwa złote i dziewięćdziesiąt pięć groszy) oraz sfinansowanie części kosztów związanych z przeprowadzeniem zbiórki w kwocie 306,53 zł (słownie trzysta sześć złotych i pięćdziesiąt trzy grosze), w tym: 248,88 zł – koszt wykonania skarbon oraz 57,65 zł – usługi poligraficzne (koszt druku plakatów informacyjnych). Koszty związane z przeprowadzeniem zbiórki pokryte z pozyskanych w jej ramach środków stanowiły 2,1% zebranej kwoty. Pozostałe koszty związane z przeprowadzeniem zbiórki, w tym koszty opłat związanych z uzyskaniem pozwolenia na jej przeprowadzenie, pokryte zostały ze środków własnych Fundacji.

SERDECZNIE DZIęKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYńCOM ORAZ OSOBOM I INSTYTUCJOM, KTÓRE POMOGŁ NAM W ZORGANIZOWANIU ZBIÓRKI!

To dzięki WAM możemy poprawiać los kotów wolno żyjących w naszym mieście.

 

 
Sprawozdanie
Sprawozdanie finansowe Fundacji za rok 2010.
 

Zmieniony ( 13.06.2012. )
 
Kotkowo w "Koniku" TVP INFO Białystok

15 marca Kotkowo było gościem programu "Konik", realizowanego przez białostocki ośrodek Telewizji Polskiej.

Konik to cykliczny program poradnikowo-informacyjny, poświęcony upowszechnianiu wszelkich form rekreacji i spędzania aktywnie wolnego czasu. Magazyn pokazuje przeróżne dyscypliny sportowe, różne rodzaje zajęć i formy aktywności. Wielu z nas lubi uprawiać sport, tańczyć lub też , jak często się zdarza, jesteśmy namiętnymi hobbystami, mającymi szczególne upodobanie do zajęć, którym poświęcamy swój wolny czas. Celem programu jest zachęcanie wszystkich, niezależnie od wieku, płci - do oddawania się swoim pasjom i konikom.

Zapraszamy do obejrzenia!

Audycja w Internecie:
http://www.tvp.pl/bialystok/edukacja/konik/wideo/15032011/4149321

Zmieniony ( 16.03.2011. )
 
Dziękujemy uczniom szkół STO w Białymstoku

W imienu naszych podopiecznych składamy podziękowania uczniom szkół Społecznego Towarszystwa Oświatowego w Białymstoku: Społecznego Liceum Ogólnokształcącego oraz Społecznego Gimnazjum nr 8 za karmę i żwirek przekazane na rzecz kotów bezdomnych.

Dziękujemy!

 
Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 3 nakarmili głodne kotki

W imieniu podopiecznych Fundacji Kotkowo dziękujemy uczniom Publiczego Gimnazjum nr 3 w Białymstoku za przekazanie karmy dla kotów. Szczególne wyrazy uznania przekazujemy organizatorom zbiórki. Karma została w całości przekazana na potrzeby kotów wolno żyjących w naszym mieście. 

Dziękujemy!

 
17.02 - Międzynarodowy Dzień Kota - piosenka dla KOTKOLUBÓW!

Koty z Kotkowa - składając specjalne podziękowania wszysktim kotkolubom - zapraszają do posłuchania świątecznej piosenki!

Zmieniony ( 17.02.2011. )
 
Skarbonka Kotkowa w przychodni na Wesołej

Drodzy Kotkowicze!

Od kilku dni skarbonkę Kotkowa znajdziecie również w Przychodni Małych Zwierząt przy
ul. Wesołej 18 w Białymstoku.

Do naszych skarbonek, od czewca 2010 roku, prowadzimy zbiórkę funduszy, które w całości przeznaczymy na pokrycie kosztów usług weterynaryjnych świadczonych na rzecz kotów żyjących w naszym mieście w celu ograniczania ich bezdomności. Zbiórkę prowadzimy na mocy zezwolenia Prezydenta Miasta Białegostoku na przeprowadzenie zbiórki publicznej (nr OrN.IV-5022-25/10).

Dzięki Waszej pomocy, drodzy Kotkowicze, możemy sfinansować między innymi szczepienia, leczenie oraz zabiegi ratujące życie.

Bardzo liczymy na Wasze dobre serca (i hojne datki Wink).

GDZIE ZNAJDZIESZ SKARBONKę? 

Fundusze gromadzimy w skarbonkach ustawionych w lecznicach weterynaryjnych, sklepach zoologicznych oraz punktach usługowych. Każda ze skarbonek ma logo Kotkowa, jest zamknięta, zaplombowana i posiada unikalny numer. 

Skarbonki ustawione są w następujących punktach:

  1. Przychodnia Weterynaryjna Zwierzak, ul. Piastowska 11a
  2. Klinika dla zwierząt Białostoczek-WET, ul. Białostoczek 13a
  3. Przychodnia dla Zwierząt, ul. Zwycięstwa 16
  4. Lecznica Weterynaryjna M. Rudobielskiej, ul. Pietkiewicza 14
  5. Lecznica Weterynaryja MED-VET, ul. Scaleniowa 16
  6. Gabinet Weterynaryjny R. Borysewicz, ul. Sikorskiego 6A lok. 28
  7. Przychodnia Weterynaryjna SANO, ul. Zwycięstwa 26b
  8. Sklep zoologiczny KAKADU, Galeria Alfa, ul. Świętojańska
  9. Przychodnia Małych Zwierząt, ul. Wesoła 18
  10. Psi salon Urszuli A. Todorczuk, Upalna 1a lok. 28

Każdy, nawet najmniejszy datek wrzucony do skarbonki przeznaczamy na pomoc kotom wolno żyjącym. Dzięki właściwej opiece weterynaryjnej jesteśmy w stanie kontrolować ich populację oraz ograniczamy bezdomność. 

PAMIęTAJ! SKARBONKI CZEKAJ? NA TWOJE DATKI!

Zmieniony ( 07.02.2011. )
 
Wesołych Świąt!

Wszystkim sympatykom i przyjaciołom KOTKOWA składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia!

Życzymy Wam, drodzy Kotkowicze samych dobrych chwil w nadchodzących dniach i w całym 2011 roku, jak najmniej trosk i zmartwień oraz jak najwięcej radości.

Szczególnie gorące życzenia kierujemy do naszych największych przyjaciół prowadzących Domy Tymczasowe. To dzięki Waszym wielkim sercom oraz nieskończonym pokładom cierpliwości działalność Kotkowa jest w ogóle możliwa. Nie zapominamy również o naszych kochanych Darczyńcach, dzięki którym zwierzaki trafiające pod naszą opiekę mają szanse na nowe, lepsze życie oraz wszystkich Dobrych Ludziach, do których trafiły koty z Kotkowa. 

Wesołych Świąt!

Zespół kotkowo.pl


 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»