Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Pozdrowienia z nowych domów
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Pozdrowienia z nowych domów
Otylka z Pimpusiów pozdrawia p. Anię


Otylka pozdrawia całe kotkowo i Panią Anię. Bardzo dobrze czuje się w swoim nowym królestwie,rośnie i z każdym dniem zaskakuje nas czymś nowym.

Zmieniony ( 03.11.2018. )
 
Gonzo pozdrawia :)
Kocurek rośnie jak na drożdżach :) Bawi się do upadłego, jest bardzo kochany, szybko uczy się zwyczajów panujących w domu. Przesyłam kilka zdjęć. Jest słodki i daliśmy mu imię Gonzo.


 
Dalijka pozdrawia P. Beatę i całe Kotkowo :)

 Pierwsze godziny w nowym domu były lekkim szokiem, ale obdarzona miłością, z każdą nową godziną, jak i nowo poznanym zakamarkiem mieszkania przełamywała się. Po 3 dniach można już śmiało powiedzieć, zadomowiła się na dobre i nigdzie się nie wybiera :)

 
Beza pozdrawia p. Alę
Była sobie Beza <3 Słodka jak to Beza, ale z charakterem. Sprawine zarządzała ciastkami z Cukierni pod Wesołym Kotkiem a nowych przybyszów witała serią niewybrednych przekleństw ;)
Pojechała do nowego domku a jej tymczasowa opiekunka w stresie: co będzie jeśli pożre stado rezydentów? Słabo by to wyglądało...
Ale tu zaskoczenie. Pani Ewa i jej rodzina do serca przygarnęli, wykazali się cierpliwością, pyszotki wydali ;) Beza weszla w tryb "wersja demo" i manifestuje zachowania super kotka.
Kota pozdrawia p. Alę <3
A my życzymy nowej rodzinie żeby nie przeszła w "wersję demon"

 
Agusie pozdrawiają p. Agnieszkę i dr Berenikę

Agusie pozdrawiają p. Agnieszkę i dr Berenikę

Całkiem wyluzowane, mocno kochane :)
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 281