Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Pozdrowienia z nowych domów
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Pozdrowienia z nowych domów
Dalijka pozdrawia P. Beatę i całe Kotkowo :)

 Pierwsze godziny w nowym domu były lekkim szokiem, ale obdarzona miłością, z każdą nową godziną, jak i nowo poznanym zakamarkiem mieszkania przełamywała się. Po 3 dniach można już śmiało powiedzieć, zadomowiła się na dobre i nigdzie się nie wybiera :)

 
Beza pozdrawia p. Alę
Była sobie Beza <3 Słodka jak to Beza, ale z charakterem. Sprawine zarządzała ciastkami z Cukierni pod Wesołym Kotkiem a nowych przybyszów witała serią niewybrednych przekleństw ;)
Pojechała do nowego domku a jej tymczasowa opiekunka w stresie: co będzie jeśli pożre stado rezydentów? Słabo by to wyglądało...
Ale tu zaskoczenie. Pani Ewa i jej rodzina do serca przygarnęli, wykazali się cierpliwością, pyszotki wydali ;) Beza weszla w tryb "wersja demo" i manifestuje zachowania super kotka.
Kota pozdrawia p. Alę <3
A my życzymy nowej rodzinie żeby nie przeszła w "wersję demon"

 
Agusie pozdrawiają p. Agnieszkę i dr Berenikę

Agusie pozdrawiają p. Agnieszkę i dr Berenikę

Całkiem wyluzowane, mocno kochane :)
 
Resztuś vel Puncio
Cześć kotkowo to ja resztus a obecnie Puncio  mam swojego człowieka i razem z mamą dokazujemy w domu, jak na króla przystało wszędzie mnie pełno, ostatnio nawet na drzewko się zemną wspinali mam też nowego kolegę pieska Barego, ciotka twierdzi że mecze biedactwo ale ja się tylko bawię. Ogólnie domek duży,, ciepły i pełna miseczka, duże podwórko mam nawet obrożke a moja przylatana mama teraz Chrupka też jest zadowolona i uczy mnie jak łapać żaby  ostatnio przyniósłem do domu jedna skaczącą narobiłem tym trochę zamieszania  ale Chcieliśmy razem z naszymi człowiekami podziękować za nowy domek i opiekę fundacji i dla naszych cudownych Pan weterynarz ze Zwycięstwa . Pozdrawiają Chrupka i Puncio

 
Kruszynka pozdrawia Fundacje Kotkowo, p. Marię z MedVet i p. Małgosię i Oliwkę.


Marcysia vel Kruszynka doskonale zżyła się z rodzinką, która wzięła koteczkę do domu tymczasowego i Kruszynka postanowiła nie wyprowadzać się się z domu tymczasowego. Obecnie wszyscy domownicy bardzo ją kochają. Kruszynka sprawia wiele radości swoim właścicielom"
Kruszynka pozdrawia Fundacje Kotkowo, p. Marię z MedVet i p. Małgosię i Oliwkę.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 289