Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Pozdrowienia z nowych domów
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Pozdrowienia z nowych domów
Furia pozdrawia :)
Kotka jest już u mnie 3 miesiące, ale pozdrawia dopiero teraz. Uwielbia ludzi, musi spać przytulona do człowieka, pcha się na kolana nawet nieznajomym – na przekór swojej naturze została nazwana Furią. Niestety, nie jest aż tak przyjazna wobec innych kotów, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej.

 
Rudolfik vel Rysio pozdrawia panią Jasię

Malutki Rysio pozdrawia panią Jasię :)

 
Matylda vel Kleo - Migotka pozdrawiam panią Małgosię

Matylda miewa się świetnie. Mała rozrabiaka z niej. Bardzo lubi się bawić. Nie odstępuje mnie na krok, czy idę do drugiego pokoju czy do łązienki zawsze idzie za mną.  Gdy robię obiad wskakuje na parapet gdzie zawsze jest otwarte okno i przesiaduje tam grzecznie obserwując wszystkich. Skradła już serca sąsiadów, których podgląda na balkonie :) Je karme i normalne jedzenie. Jak na razie jest wszystko w porządku. Ostatnio była ze mną na weekend na wsi, od razu zaczeła zaczepiać inną kotkę. Wesoła i pełna energii, ale tez lubi sobie pospać. Gdy pracuję do późna wskakuje na biórko i zaczna mnie zaczepiać :) Znalazłyśmy wspólny język z małą :)
 

 
Gutek i Żuczek pozdrawiają panią Ewę

Koty pozdrawiają Kotkowo.pl i ich kochaną opiekunę - p. Ewę. Zawędrowali aż do okolic Suwałk i mają się bardzo dobrze. Sukcesywnie polują na wszystko co się rusza. Podoba im się w nowym domu :)

 
Ruda pozdrawia panią Justynę


Ruda jest u nas od 26.06.14r i już następnego dnia w domku czuła się swobodnie :) teraz wszędzie jej pełno, lubi oglądać mecze w telewizji i patrzeć jak obierane są ziemniaki, jak zmywa się naczynia i sprząta :) praktycznie codziennie robi pobudkę około 6 rano, a szaleje do późnej godziny wieczornej. Kotka sprawia wiele radości, korzysta idealnie z kuwetki, jest trochę wybredna bo woli mokrą karmę od suchej. Często wybiega na balkon i obserwuje otoczenie :)) pozdrawiamy!

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 111 - 120 z 296