Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Pozdrowienia z nowych domów
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Pozdrowienia z nowych domów
Pędzel vel Princesik (albo odwrotnie)

Witamy!

Minął już ponad tydzień od zmiany miejsca zamieszkania Pędzla. Wszystko przebiegło pomyślnie, no, pomijając kilka wpadek Naszego puchatego Ulubieńca. Pierwszego dnia, po przybyciu do mieszkania z zainteresowaniem zwiedzał całą naszą posiadłość czyli 2 pokoje, kuchnię i łazienkę. Rozstawił najważniejsze oprzyrządowanie tj. kuwetę, miski do jedzenia itp :) dogadaliśmy się ;)

Po przespanej spokojnie caluuuuuuśkiej nocy w sobotę zgłębiał tajniki mieszkania - tak naprawdę to ciągle włazi w jakieś zakamarki. Od początku tygodnia zdążył odwiedzić weterynarza, wannę z odkręconym prysznicem - co mu się zdecydowanie nie spodobało - górne półki z kaktusami (do tej pory zastanawiamy się jak się wspiął praktycznie pod sufit?). Pędzel ma kolegów - chomika, którego nie atakuje oraz rybki - telewizję interaktywną. Rzuca się na szybę i macha łapami próbując złapać rybki :)

Ogólnie zachowuje się grzecznie chociaż wiadomo - musi czasami narozrabiać. Co do jedzenia to faktycznie - wsadza nosa dotalerza :) Towarzyszy nam zawsze kiedy kierujemy się do kuchni :) Ulubione zajęcia - relaksacja, jedzenie, relaksacja, zabawa, relaksacja, spanie... ;)

Zmieniony ( 17.12.2010. )
 
Mruczeńka i Agnelka pozdrawiają Janię

W czerwcu ubiegłego roku dwie kicie - Mruczeńka i Agnelka znalazły nowy dom. Kicie mają się dobrze, są piękne, zadbane, na pewno kochane, "uśmiechnięte", trochę leniwe i szczęśliwe. Wcześniej mieszkały one w DT u Jani.

Mrusia i Nela (tak zdrobniale nazywają się teraz kicie) są zdrowe i wesołe. Bardzo serdecznie pozdrawiają całe Kotkowo, a w szczególności panią Janinę, Jej Męża i Rysia - brata Mruni.

 

 
Słoniś vel Niuniek pozdrawia kotkowo

Witam całe kotkowo i moich dawnych opiekunów :)

Niedługo minie miesiąc odkąd mieszkam w moim nowym domku. Zaaklimatyzowałem się bez problemu i dobrze czułem się tu już drugiego dnia pobytu. Mam swoje zawsze pełne miseczki i czystą kuwetkę, o które dba moja nowa mama. Tata natomiast ciągle kupuje i wymyśla mi jakieś nowe zabawki. Cały pokój jest przeznaczony na tzw. koci plac zabaw. Niestety troszkę sobie pochorowałem i musiałem często chodzić do pani doktor, ale wszystko już jest w porządku. Koci katar minął, a ja już nawet nie pamiętam igiełek wbijanych w moje futerko i podawanych antybiotyków.

Jestem bardzo zadowolony, choć jak to chłopak - nieco rozrabiam... Wyznaję zasadę, że dzień bez psot to dzień stracony, czym przyprawiam moją mamę o ból głowy, ale i tak mnie bardzo kochają, bo nikt tak jak ja nie będzie głośno mruczał do snu :)

Zaskakuję domowników także moim zamiłowaniem do wody. Tata do tej pory ma oczy jak 5 zł, gdy widzi jak wskakuję do zlewu i mama odkręca mi kran z ciepłą wodą do zabawy, albo jak wpadam pod włączony prysznic i wcale nie uciekam. Może powinienem nazywać się Wodnik?:)

Dobrze, kończę już pisać, bo mama zaraz mi da pewnie coś dobrego do jedzenia, a poza tym dziś ma przyjechać kurier z kolejnym kartonem mojej ulubionej Bozity - już się nie mogę doczekać :)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich - Słoniś vel. Niuniek, a także Ewa i Jurek :)

 
Cindy w nowym domu

Cindy jest bardzo grzeczna i uwielbia siedzieć na parapecie oraz wszędzie tam, gdzie siadają jej opikunowie. Teraz ma nową zabawkę, czyli dużą mysz na gumce... Normalnie trzeba jej zabierać i chować tą zabawkę bo nie można jej od oderwać od zabawy :)

 
Hubert w nowym domu

Otrzymaliśmy kilka fotek kota, który obecnie nazywa się Hubert de Givenchy. Kilka dni zajęła mu aklimatyzacja w nowym miejscu, na początku chował się pod łóżko, bał się większego od siebie Mruczka i każdego nowego dla niego dźwięku. Teraz jest władcą absolutnym i jedynym całego mieszkania.

Mruczek już się wyprowadził.

Jest  kotem strasznie żywym, i kochanym. Mruczy jak stado gołębi, je za dwa dorosłe koty i tylko miauczenie mu nie wychodzi... Ale to jego urok, jest słodki :)

Pozdrawiamy, Hubert oczywiście pierwszy ;)

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 181 - 190 z 296