Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Pozdrowienia z nowych domów
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Pozdrowienia z nowych domów
Cynamonek vel Ancymonek pozdrawia p. Alę z Wesołego Kotka :)

 

Na początku sierpnia zaadoptowałam z Wesołego Kotka kociaka Cynamona vel Ancymona, to imię bardziej do niego pasuje, bo to straszny urwis. Wysyłam kilka fotek jak się ładnie aklimatyzuje, a raczej jak nami rządzi słodziak. Nie dajcie się zwieść słodkiej mordce, grzeczny jest tylko wtedy, kiedy śpi😍🐱
 
Batmanek vel Loki pozdrawia p. Anię :)
W nowym domu czekało na mnie dużo wrażeń. Na początku dostałem inne imię. Już nie jestem Batmankiem. Mówcie na mnie Loki. Dnie spędzam na zabawie i spaniu. Czasami dorabiam jako model.
Pozdrawiam Loki

 
Mamba pozdrawiam p. Beatkę

Mamba serdecznie pozdrawia, mruczy że ma się dobrze 😉

 
Rysia z serii Niczki pozdrawia Sylwię i dr Berenikę.

Wielka przyjaźń dwóch kociczek - ludzkiej i kociej jak widać ;)

Zmieniony ( 21.08.2018. )
 
Irysek vel Ibisek pozdrawia p. Anię

Kotuś Irysek wyemigrował nam do Gdańska :) nastąpiły wprawdzie różnice zdań w kwestii kiedy należy spać a kiedy śpiewać, ale rodzinie udało się

osiągnąć konsensus.
Ibis jest bardzo grzeczny, przyjacielski do wszystkich, a z drugiej strony troche jakby niepewny. Tak długo czekał na dom... Patrzy, jakby chcial zapytac: czy ja moge tu wejsc? czy moge posiedziec na komodzie?, czy to na pewno moj domek? A poduszka, moge wskoczyc?
Nie jest przyzwyczajony do przytulania, ale to zmienimy :) Rano pieknie sie wita z doroslymi i swoja mlodsza siostra Kiwi. Wspanialy towarzysz :) Kiwi jest zachwycona, bardzo go polubila, ale nam okazuje ignorancje, gdy tylko glaszczemy Ibiska. Ona sobie wyobraza, ze Ibis jest tylko jej i tylko dla niej, a my mamy kochać tylko ją i juz ;)
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 293