Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Pozdrowienia z nowych domów
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Pozdrowienia z nowych domów
Czarnulek pozdrawia

Od kilku dni jest z nami ten mały, czarny cud. Ma wszystko czego potrzebuje a dodatkowo ciotkę Felkę, która jest już z nami 11 lat i trafiła do nas po dramatycznych przejściach.

Czarnulek nie ma jeszcze imienia. Jest kilka imion, któreś będzie pasować. Bardzo szybko zaaklimatyzował się, wlazł w każdy zakamarek, jest bardzo odważny i bardzo energiczny. Cieszymy się, że trafił do nas. Mała, czarna kulka szczęścia. Pozdrawiamy gorąco Kotkowo, a zwłaszcza Panią Żanetę z rodziną, która uratowała to biedactwo przed śmiercią.

Zmieniony ( 30.09.2018. )
 
Cynamonek vel Ancymonek pozdrawia p. Alę z Wesołego Kotka :)

 

Na początku sierpnia zaadoptowałam z Wesołego Kotka kociaka Cynamona vel Ancymona, to imię bardziej do niego pasuje, bo to straszny urwis. Wysyłam kilka fotek jak się ładnie aklimatyzuje, a raczej jak nami rządzi słodziak. Nie dajcie się zwieść słodkiej mordce, grzeczny jest tylko wtedy, kiedy śpi😍🐱
 
Batmanek vel Loki pozdrawia p. Anię :)
W nowym domu czekało na mnie dużo wrażeń. Na początku dostałem inne imię. Już nie jestem Batmankiem. Mówcie na mnie Loki. Dnie spędzam na zabawie i spaniu. Czasami dorabiam jako model.
Pozdrawiam Loki

 
Mamba pozdrawiam p. Beatkę

Mamba serdecznie pozdrawia, mruczy że ma się dobrze 😉

 
Rysia z serii Niczki pozdrawia Sylwię i dr Berenikę.

Wielka przyjaźń dwóch kociczek - ludzkiej i kociej jak widać ;)

Zmieniony ( 21.08.2018. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 294