Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Pozdrowienia z nowych domów
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Pozdrowienia z nowych domów
Pozdrowienia od Miałczyńskiego

Witamy!

Miałczyński jest u nas od 15 czerwca. Jego charakterek nic sie nie zmienił od tamtego czasu. Jest takim samym psotnikiem, co za "młodu" :)

Choć ma straaasznie odstające i wielkie uszy, za długi ogon, jest najbardziej bezczelnym (do dziś budzi mnie o 4 rano, bo chce jeść, albo się bawić), najbardziej rozrabiającym kotem jakiego znam, nie oddalibyśmy Go za żadne skarby. Jego poranne mruczanki i miłość jaką nam okazuje wszystko wynagradza.

A swoje imię zawdzięcza bohaterowi filmów M. Koterskiego, bo tak jak Adaś Miauczyński, naszemu kotkowi nic się nie udawało i był tak słodko nieporadny:)

Oczywiście nie muszę dodawać, że je na potęgę, ale stara się nie wybrzydzać, w sumie dostaje to, co najlepsze :) Chociaż zawsze się obraża, kiedy dostaje jedzenie dla kociąt, bo przecież On już jest taki 

dorosły...:)

Przesyłam kilka jego zdjęć.

Na pierwszym śpi sobie maluszek (3 dzień u nas) a na drugim się obudził...

Na trzecim jego kryjówka przed odkurzaczem, a na czwartym u mnie na kolanach – niedługo po kastracji.

Pozdrawiamy,

Alicja, Tomek i Miałczyński vel Miałczyk

 

 

 
Pszczółka pozdrawia Sylwię
Pszczółka to jedna z niesłyszących kotek, która znalazła swój kochający dom aż w Warszawie.
Jak piszą jej obecni opiekunowie: "Kotka jest strasznie urocza i przymilna, bardzo energiczna i cały czas sie bawi. Wprawdzie trzeba na nią cały czas uważać bo ta energia może być dość niszcząca, ale nic nie zbroiła póki co. Bardzo się polubiły jednak z naszą starszą kotką, większa wręcz ją teraz pielęgnuje.
Kotka jest już zdrowa, zakraplamy jej uszy, ale wszystko i tak wygląda coraz lepiej. Żarłok jest z niej ciągle straszny, jeżeli dostanie więcej jedzenia to sobie nie zostawi ale będzie upychać ile wlezie. Je tylko mokre, całe szczęście nie wybrzydza jak nasza większa kotka. Problem mamy teraz taki ze mała je tylko mokre a większa tylko suche, wiec nie mamy jednakowego jedzenia dla obu. Dzwoneczek to jednak był bardzo dobry pomysł bo lubi wszędzie włazić i nigdy nas nie słyszy.”

Dziękujemy i również pozdrawiamy!
 
 

Zmieniony ( 09.12.2008. )
 
Pchełka pozdrawia z nowego domu
List od Pchełki:
 
"Pchełka jest u nas już 26 dni i nie wyobrażamy sobie naszego domu bez niej, jest dużo większa co widać na załaczonych zdjęciach. Jak ją przynieśliśmy do siebie do domku szybko sie za domowiła. Tamtego dnia mniej wiecej godzinkę chodziła ze spuszczonym noskiem, ale potem okazało się jaki z niej kochany urwis.
Pchełeczka jest kotkiem mruczącym i cudownym - taka Kocia przylepka. Do spania upodobała sobie moją głowę i wieczorem zawsze przypiega wtula się w moje włosy i śpi aż do rana. Je dużo i bez oporów, dalej kupujemy jej karmę mokrą , ale powolutku przyzwyczajamy je do karmy suchej dla maluszkow.
Parę dni temu znalazłam na stronie Puriny konkurs dla włascicieli kotków. Trzeba pisać pamiętnik w imieniu swojego pupilka, czyli spojrzec na świat oczami kotka. Nasz pamietnik jest jakos na 6 stronie, imię użytkownika to Zuzak, a kotek to Pchełka.
Oto link: pamiętnik Pchełki
Jeszcze raz dziękujemy za tak cudownego kotka jakim jest Pchełka."
 

Zmieniony ( 09.12.2008. )
 
Lolek (Bonifacy) w nowym domu
Lolek nazywa się teraz Bonifacy. Jego nowi Państwo na razie wołają na niego Boni, choć jeszcze się do nowego imienia nie przyzwyczaił. Bardziej reaguje na kici-kici. Cały czas mruczy i tuli się. Za swoimi opiekunami chodzi krok w krok. Kotek jest przemiły, lubi się bawić i jest strasznym pieszczochem. Szybko się uczy: wie gdzie wolno wskakiwać a gdzie nie. Jedyne co go odróżnia od innych małych kotów, to to, że nie miauczy. Mruczy wprawdzie w różnych tonach, ale nie miauczy.

Zmieniony ( 09.12.2008. )
 
Florcia w nowym domu

0d połowy września w nowym domu mieszka Florcia.

Jest bardzo żywiłowym kotkiem i wszędzie jej pełno. Mieszka z babcią sąsiadki p. Ani, prowadzącej jeden z Domów Tymczasowych Kotkowa. Jest oczkiem w głowie swojej nowej opiekunki.

 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 261 - 270 z 279