Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Pozdrowienia z nowych domów
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Pozdrowienia z nowych domów
Gremlin w nowym domu
Mała Miśka (były Gremlin) ma się dobrze, zaczyna już coraz pewniej poznawać dom i uczestniczyć w czynnościach domowników. Upodobała sobie najstarszą córkę pani Kasi i dzielnie „pomaga” jej odrabiać lekcje, kładąc się na zeszytach i chodząc po klawiaturze komputera. Stare koty są nadal obrażone za pojawienie się konkurencji i tylko patrzą jak wyjeść małej jedzenie (no bo przecież na pewno lepsze).
 
Dziękujemy za wiadomości!
Wszystkie znane nam koty mają dokładnie tak samo: miska sąsiada jest zawsze bardziej atrakcyjna niż własna. No może z jednym tylko wyjątkiem: pusta nie wzbudza specjalnego entuzjazmu Cool
 
Zmieniony ( 14.11.2008. )
 
Filon pozdrawia Tomasza
Minął już tydzień, od kiedy Filonek ma nowy dom.
Szczęśliwa pani Jola napisała do kotkowa:

"Filonek bardzo przypomina mi moją córkę (oczywiście w pewnym sensie), która od wieku niemowlęcego była bardzo ruchliwym dzieckiem i nie można jej było spuścić z oczu nawet na chwilę. A spanie było i jest nadal dla niej stratą czasu. Filon ma ogromnie dużo energii. Bez przerwy poluje, a ponieważ u nas nie ma myszy, obiektem jego ataków staje się wszystko, co się chociaż minimalnie rusza. Jak go tak najdzie, to galopuje jak dziki koń po całym mieszkaniu z wygiętym grzbietem i pionowym ogonem.
Niestety narazie nie jest przytulanką, na jaką po cichu liczyłam. Ma bardzo rzadkie momenty, gdy da się pogłaskać. Zbliżająca się ręka staje się przeważnie obiektem do drapania i gryzienia. W efekcie nasza córka narazie się go boi. Mam nadzieję, że po kastracji kocurek się trochę uspokoi. Poza tym jest grzeczny, bez protestów spędza noc (i dzień gdy nikogo nie ma) w przedpokoju, ma wspaniały apetyt. Oczki mu jeszcze trochę łzawią, ale przemywam je codziennie i aplikuję krople (jak uda mi się go złapać Smile).
Pozdrawiam p. Tomka od Filonka (imienia mu nie zmieniliśmy).  Może miał rację namawiając mnie na wzięcie także Laury. Nie znam sie na kotach, ale u ludzi to jest w większości tak, że charakter rodzeństwa się od siebie bardzo różni. Będę obserwować Wasze kotkowo. Może spodoba mi się jeszcze jakaś koteczka?"

Dziękujemy i serdecznie zachęcamy do przygarnięcia towarzyszki dla Filonka - może któraś z dziewcząt obecnie poszukujących domu wpadnie mu w oko?
 

Zmieniony ( 09.11.2008. )
 
Pusia w nowym domku
Otrzymaliśmy wiadomości od kolejnych zakoconych za sprawą Kotkowa.
Oto czego się dowiedzieliśmy:
Pusia jest cudowna i grzeczna. Dużo śpi, a w przerwach miedzy drzemkami staje sie prawdziwym druhem do zabaw i przytulania. Jest prawdziwym przyjacielem i wszyscy ja uwielbiają. Lubi oglądać telewizję, wąchać kwiaty oraz wspinaczki po moim mężu. Zabawom Pusi z moimi dziewczynkami nie ma końca, nawet zażyczyły sobie drapak z domkiem dla Pusi na gwiazdkę.
Chcę się nią pochwalić więc wysyłam kilka zdjęć.”

Dziękujemy i również pozdrawiamy.
 

 
Siwa pozdrawia z lodówki
Kotkowo.pl otrzymało pozdrowienia od kolejnego szczęśliwego kota.
Tym razem jest to whiskasowa koteczka, obecnie nosząca imię Siwa.

Jak piszą jej nowi państwo: "Nasza słodka kocica ma się dobrze. Jest przeurocza, rozrabia niesamowicie - stwierdziliśmy w domu, że mamy kota z ADHD  Smile  (to żart oczywiście Smile). Pomimo ogromnej energii, którą ma w sobie ten malutki kotek - potrafi być niesamowicie słodka: uwielbia się przytulać i ocierać, wspaniale przy tym mrucząc."

Dziękujemy!
Mamy tylko nadzieję, że kicia lodówkę zwiedza w nagrodę a nie za karę Cool 
 

Zmieniony ( 05.11.2008. )
 
Syberyjczyki pozdrawiają Sylwię
Kotkowo.pl otrzymało kolejne pozdrowienia od wyadoptowanych kotków. Oto treść listu: 
 
"2 lipca 2008 zaadoptowałam u państwa razem z moja córką Marleną 2 koteczki syberyjskie. Kotki czują się wspaniale, mieszkają razem u nas w domu na wsi. Świetnie się zaklimatyzowały, szczególnie zaprzyjaźniły się z naszą sunią - jamniczką Stellą. 10-letnia kotka syjamska również od pierwszych dni nie robiła żadnych problemów.
Koteczki wspólnie rozrabiają :) Serafina jest milusińska, lubi być głaskana, aż wprost domaga się tego. Megg natomiast lubi chodzić własnymi ścieżkami - trzeba się napracować aby przekonać ją, żeby dała się pogłaskać."
 
Dziękujemy za miłe słowo i zapraszamy do obejrzenia zdjęć maluchów.
 

 
Zmieniony ( 25.10.2008. )
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 271 - 280 z 281