Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Pozdrowienia z nowych domów
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Pozdrowienia z nowych domów
Kotek Anio pozdrawia Panią Magdę
Kotek Anio pozdrawia serdecznie Panią Magdę ;)

 
Salsa pozdrawia Alę ze Sklepu Wesoły Kotek i dr Renatę:)

Pięknotka Salsa już w pełni zadomowiona pozdrawia dr Renatę którą ją podleczyła i Alę ze sklepu Wesoły Kotek u której mogła "posiedzieć na kasie" ;)

 
Zając pozdrawia Pluszaka
Kotek ma na imię Zajac, ma cztery miesiące, adoptowaliśmy go 19.01. z Lecznicy Pluszak przy ul. Witosa. Szybko się zaaklimatyzował Emotikon smile Lubi się bawić, trochę psoci, ale raczej jest grzeczny. Ma swoje legowisko do spania, ale najbardziej lubi spać na naszym łóżku, w kartonie po dostawie ze sklepu zoologicznego lub na starym fotelu. Dziś rozsmakował się w doniczkowym oregano ;)

 
Wedelek vel Lelek pozdrawia panią Anię i Magdę

Kocik serdecznie pozdrawia miłe wolontariuszki Anię i Magdę :)

 

 
Albercik pozdrawia

Dziękuję serdecznie pracownikom Boliłapki, że się mną troskliwie zajęli a także Kotkowiczom dzięki którym znalazł mnie mój Duży...  Bardzo kocham mojego Dużego, troszczę się o niego, gdy śpi, dbam żeby nie zaspał do pracy, czekam... no, bez obiadu bo jestem przecież tylko kotkiem, ale czekam codziennie kiedy mój Duży wróci z pracy. A póżniej jest super, razem robimy obiad, razem sprzątamy, oglądamy TV, wszystko robimy razem... nawet się kąpiemy. Tak, tak, wskoczyłem do wanny ale było trochę mokro, więc uznałem, że moze nastepnym razem. Nasz domek jest super, mam swój ulubiony fotel, swoje zabawki, miseczki i Dużego z którym rozumiemy się za jednym miauknięciem. Wszędzie mnie pełno, ale moj Duży mówi zawsze, że jestem grzeczny i kochany.
Mój Duży prosi, żebym podziękował od niego za to, że mnie ma. I za to, że pomagacie biednym, błąkającym się, chorym, porzuconym bezdomnym kotkom, takim jakim byłem ja zanim mnie odnalazł i pokochał mój Duży. Dziękujemy!


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 292