Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Odeszły na zawsze
Advertisement
Odeszły na zawsze
Bunia [*]

30 marca 2015 odeszła od nas po nieuleczalnej chorobie znaleziona w Wólce Ratowieckiej 4-letnia kotka Bunia. Była kochaną kotką, zawsze przyjazną i miłą. Lubiła świeże powietrze i spanie na balkonie. Miała prawdziwą kocią osobowość. Po jej odejściu w naszym stadku kotów czuć że kogoś brakuje. Zapamiętamy Cię na zawsze Buniu.


 
Tusia i Bolek

22 i 24 marca odeszły przebywające w dwóch domach tymczasowych kotka Tuśka i kot Bolek. Kotka była chora na białaczkę. Staruszek Bolek miał niewydolność nerek i wątroby. W najlepszym okresie swojego życia był ogromnym pięknym kotem. Lubił głaskanie po główce i sam ją podstawiał po rękę. Dwa dobre koty...

 
Kot z Krynek [*]

Wiekowy kotek spod sklepu Lewiatan w Krynkach. Całe życie żył na podwórku, rok temu udało mu się ogrzewać na kaloryferze w jednym ze sklepów. W tym roku mieszkał w budce styropianowej. Siedział przy schodkach sklepu i skutecznie czekał aż turyści bądź obsługa dadzą mu jedzonko. Był typowym kocurem – latem chudy jak sztacheta a zimą wielki. Zmarł prawdopodobnie ze starości w koncu stycznia 2015.


 
Maciek[*]

Jako mały kot zostal znaleziony kilka lat temu na os. Piasta przez pania Elę niegdyś pomagającą kotom w tej okolicy. Maciek zaczepiał ludzi, miauczał – szukał swojego pana.

Znalazł na kilka lat. Lubił spać z synem pani Eli - był jego wiernym przyjacielem. Ogolnie stronił od innych kotów i przeważnie chadzał swoimi sciezkami. Był kocim gentelmenem – czekał aż wszystkie koty zjedzą i dopiero jadł. Miał też swój charakter – jak go coś mocno zdenerwowało to potrafił ugryżć. Sytuacja zmienila sie latem 2014 kiedy to pani Ela i jej syn musieli oddać część kotów.

Wtedy trafił do domu tymczasowego z dwoma swoimi domownikami. Spokojnie czekał aż ktoś go adoptuje. Znalazl sobie nawet nowa mloda kolezanke z ktora spedzal wiekszosc czasu. Uwielbiał spać na ciepłym piecu z wyciagnietymi lapkami. Po kilku miesiacach ciezko zachorowal  i nie było juz dla niego ratunku. Jedyne co moglismy dla niego zrobic to bedac w stalym kontakcie z pania Elą pozwolić mu się z nią pożegnać. Kotek poznał swoich włascicieli z którymi spędził wiekszość życia i ostatni swój tydzień spedzil z nimi. Wyraźnie sie ozywil. Spał co noc z synem pani Eli a ostatniej nocy przyszedł się z nią pożegnać.

Umarł 3 lutego o godz. 7.30

Był wielkim, pięknym i mąrym kotem [*]


Zmieniony ( 11.02.2015. )
 
Szarulka odeszła

28 pażdziernina odeszła za TM Szarulka - miała 13 lat.

Niewydolność nerek zabrała szarą biedną kotunię.
 
Cyganek odszedł

2 listopada br odszedł za TM Cyganek - kochany bezdomniaczek.Ostra
niewydolność nerek pojawiła się nagle.Swoje ostatnie 30
godz.spędził w ciepłym pokoiku.
-"wiesz Cyganku,że Gwiazdeczka na Ciebie czeka-"

 
Pumka odeszła [*]

Z ogromnym bólem w sercu chcę poinformować, że naszej ukochanej Pumki nie ma już z nami. Odeszła nagle (w sobotę - 5go lipca), w wypadku, potrącona przez samochód. Jest nam wszystkim bardzo przykro, bo pokochaliśmy ją bardzo. Przez te 2,5 roku była prawdziwym członkiem naszej rodziny. Wniosła w nasz dom tyle radości i niespodzianek - przez długi czas zaskakiwała nas niemal codziennie swoim kocim zachowaniem. Zawsze ciekawa tego co wokół, wszędzie jej było pełno. Znała każdy zakamarek domu. Teraz dom bez niej jest, zwłaszcza dla mnie, tak bardzo pusty... Nadal trudno mi uwierzyć, że już jej nie ma... Brakuje mi jej miłej kociej obecności.... Była wierną towarzyszką mojej codzienności...

 
Pumek odszedł [*]

3 maja zasną na zawsze mój ukochany kocurek Pumeczek, kiciuś z
Kotkowa, który trafił do mnie od Bozennak i na całe 4 lata rozweselił
mój dom kocimi psotami. Niestety.... przegraliśmy z cukrzycą ;(

 
Koteczka po wypadku odeszła


Odeszła po tygodniu od wypadku od wypadku samochodowego o 2 w nocy.
 Nazwałysmy ja mamuska bo była w ciąży. Jestesmy zrozpaczeni

Zmieniony ( 28.04.2014. )
 
Karaluszek

22 kwietnia odszedł Karaluszek - kochany i wolny kot [*]

 
Nikuś odszedł

W dniu 27.03.2014r  zginął nasz ukochany kotek Nikuś prawdopodobnie
potrącony przez samochód,został zaadoptowany z Kotkowa w dniu
15.09.2013r. jako 3 m-czny Chester.Teraz odszedl i biega za tęczowym
mostem.
Przepraszam Nikuś że nie wyszlam wcześniej po Ciebie na dwór i nie
mogam Ci pomóc. Będziemy wszyscy za Tobą bardzo tęsknić  w
szczegolnosci ja i Monika-byłeś naszym kochanym pupilkiem

 

Zmieniony ( 02.04.2014. )
 
Fionka odeszła
Kicia Fionka zginęła pod kołami samochodu :(

 
Glutek odszedł

27 stycznia odszedł Glutek - kotek wolnożyjący, uratowany z bazaru na Jurowieckiej, przez wiele lat otoczony czułą opieką p.Jasi...

http://kotkowo.pl/images/stories/13/01/22/glutek.jpg

 
Rysia
 
Kruszynka odeszła [*]

Kruszynka, odeszła 10 listopada 2012 po ciężkiej chorobie

Kochana do końca pobiegła za Tęczowy Most....

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 40 z 61