Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Z ostatniej chwili... arrow Mamy festiwal połamańców
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Mamy festiwal połamańców

Miau - niedawno  Piracik opowiadał o operacji Łaciatego,  połamanej łapce Pręgowanej i Saszy. To nie koniec. Duże już dawno osiwiały. Bo znalazłam się ja – urocza, elegancka, skromna (przede wszystkim:skromna) koteczka. Mam połamaną miednicę. Pamiętam tylko, że nie udało mi się uciec przed kopniakiem. Nie mogłam chodzić, nie mogłam uciec, nie mogłam nic. Na szczęście ktoś pochylił się nad płaczącym prawie zamarzniętym kotkiem. Pan doktor powiedział, że nic mi nie będzie – muszę tylko przez 4 tygodnie mieszkać w klatce. Tak się ucieszyłam, że wyzdrowieję że nawet nie marudzę z powodu tej klatki. I tak nieśmiało spytam – może ktoś mnie zechce? Tu w lecznicy nie jest źle, ale gdybym miała Dużych dla siebie. Gdyby mnie ktoś pokochał… Duże na pewno pożyczą klatkę a ja obiecuję – będę w niej siedzieć grzecznie aż wyzdrowieję.

Bo wiecie – tyle kotów potrzebuje miejsca. Ja nie wiem co jest -  Ślisko czy co? Łapy się kotom rozjeżdżają? Duże się martwią co dalej będzie jak mróz chwyci - trzeba będzie inwestować w zimówki ;)

A tak serio – to przyjechał też Smutny – miał paskudnie poharataną łapę. Już ma złożoną, ale chyba nada go boli. Siedzi w kąciku i patrzy. Tylko jak ktoś przyjdzie to wystawia łepek do głaskania, może dzięki temu boli go trochę mniej?

 

W ostatnich dniach do Fundacji trafiły 2 kolejne „trudne” koty : urocza Mruczelka z połamaną miednicą i Smutny z połamaną łapką. Mruczelka jest młodziutką uroczą koteczką, piękną, długowłosą. Bardzo grzeczną, zupełnie jakby rozumiała, że zamknęcie w klatce  jest dla jej dobra.


Bardzo spokojnym kotem jest też Smutny. Potrzebuje domu, choćby tymczasowego, w którym ktoś go pogłaszcze i pozwoli  ćwiczyć łapę.

Oba mają nadzieję, że znajdzie się dla nich dom,  nawet tymczasowy,  w którym będą mogły doświadczyć terapeutycznej mocy domowego ciepła i odrobiny miłości.

Jeśli chciałbyś przygarnąć (lub przyjąć na tymczas) Mruczelkę lub Smutnego napisz.

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

  Mruczelce możemy pożyczyć klatkę wystawową  w której powinna przebywać jeszcze  ok 4 tyg. Smutny powinien rehabilitować łapę i zażywać ruchu.


 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »