Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Z ostatniej chwili... arrow Dramat osieroconych kotów
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Dramat osieroconych kotów

Po śmierci  samotnej kobiety pod blokiem z dnia na dzień wylądowało 6 kotów. Gdy pani Kasia jeszcze była w szpitalu była nadzieja że wróci… Ponad miesiąc koty czekały, wchodziły na balkon i zaglądały przez szybę w nadziei że Pani im otworzy. Ale pani Kasia umarła. Koty nie rozumieją, że nie ma już pani, która głaskała, karmiła, mówiła do nich czułe słowa.
One nadal czekają... Niedługo zaczną przesadzać. W mieszkaniu pojawią się nowi lokatorzy, a 6 kotów koczujących pod balkonem i wskakującym na niego  będzie problemem :( Pani Kasi nie udało się uratować. Pomóżmy uratować jej koty.
 Wszystkie są wykastrowane, wysterylizowane. Koty mogą iść do domów w pojedynkę chociaż marzy nam się dwupak, koty są bardzo ze sobą zżyte. Dobrze byłoby również, gdyby nowi opiekunowie mieszkali na parterze lub w domach, bo koty są przyzwyczajone do wychodzenia na dwór.
Kontakt:
693 828 965 Ania
504 572 006 Paulina (proszę o kontakt po 16)
Czarny to Kocurek ok. 8 letni, lubi być z ludźmi jak najbliżej. Domaga się uwagi i mruczy już na samą myśl o głaskaniu.
Szary z białym krawatem i skarpetami to ok. 3 letni kocurek, gdy zobaczy człowieka od razu nadstawia główkę do głaskania.
Szara  z białym krawatem i skarpetami, identyczna jak jej syn mamusia. Ok. 5 letnia kotka.
Milejdi to długowłosa niebieska koteczka, nieufna w pierwszym kontakcie z człowiekiem, potrzebuje czasu żeby zaufać.
Lucjan to starszy bury kot, trochę ostrożny w kontakcie z człowiekiem.
Burasek to ok. 2 letni kawalek, przeszedł badania, testy fiv felv negatywne, zdrowy i gotowy na zamieszkanie w nowym domu.

Zmieniony ( 27.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »