Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Z ostatniej chwili... arrow Clio z uszkodzonym błotnikiem - happy end :)
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Clio z uszkodzonym błotnikiem - happy end :)

Edit 28.10 Clio melduje,że błotnik wyklepany :)  Dziękuje wszystkim dobrym ludzkikom za pieniążki na operację. Dziś po raz pierwszy mógł wyjść z klatki - nie wiecie jakie to uczucie patrzeć na kicia który może pobiegać po tak długim zamknieciu. Teraz to już na poważnie zaczyna rozglądać się za domkiem. Najlepszym na świecie to to bardzo dzielny i cieprpliwy kocik jest :)

20.10
Halo, internecie ktoś mnie słyszy? wiecie, mam już dość tej klatki. Czasem myślę, że już nie wytrzymam - inne kotki biegają i skaczą. A ja?
Kiedy wyciągnięto mnie z tego auta strasznie mnie bolało. Nie mogłem się ruszyć - starałem się być dzielny ale trząsłem się jak galaretka. I ta moja biedna łapka :(
Potem operacja, dużo kotów w szpitalu. Wszyscy mówili, że jestem dzielny, bo mruczałem nawet przy zmianie opatrunku. Ale wiecie, ja po prostu przekonywałem sam siebie - będzie dobrze, auuu, będzie dobrze (oj jak boli:(
Trafiłem do miłej Pani - przychodzi tu dużo ludzi, wszyscy są dla mnie tacy dobrzy. Ale na początku tylko leżałem. Nawet dę o miseczki nie mogłem podejść tak mnie bolało. Teraz już nawet sobie trochę skaczę (tylko sza, to taka tajemica bo pan doktor zabronił) Ale te piłeczki ode mnie uciekają i ja nie mogę ;) Uśmiecham się do każdego,bo wiecie, ja chciałbym już mieć dom.
I kiedy zostaję sam, w nocy to czasem trochę płaczę (tak niedużo, bo przecież jestem dzielny)- bo co będzie jeśli nikt mnie nie zechce?


Piękny pastelowy Clio (ok 12 tyg) z nieco uszkodzonym lewym tylnym błotnikiem (ale to się wyklepie i będzie zupełnie jak nowy!) Egzemplarz zupełnie wyjątkowy! Ciekawy otoczenia i spragniony obecności człowieka oraz jego ciepłych kolan i dłoni.

Potrzebuje pieniążków na pokrycie kosztów operacji zespolenia kości (oraz czekającej go 26 października kontroli i operacji wyjecia stabilizatora)
Można je wpłacać na Bank: BOŚ SA O. w Bialymstoku
Nr konta: 87 1540 1216 2054 4458 2306 0001

Z dopiskiem - darowizna na leczenie Clio

Baaardzo potrzebuje kochającego domu - to uroczy kotek który przez pewien czas będzie jeszcze pewnie trochę utykał ale jest szansa na całkowite wyleczenie.
Można go poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek, ul. Mickiewicza 15A
tel. 609 437 513, Ala

Zmieniony ( 01.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »