Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Z ostatniej chwili... arrow Biedna wiejska Łapunia :(
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Biedna wiejska Łapunia :(

Ciężko jest żyć wiejskiej kotce. Urodziłam się, żeby łapać myszy. Zawsze tak było. Słyszałam, że kot może żyć 20 lat. Moja mama umarła kiedy miała 2 – nie, nie chorowała. Po urodzeniu kolejnych kociąt była zbyt słaba żeby dalej żyć :( Ja próbowałam przeżyć – polowanie, ukrywanie się przed kunami, psami. Kilka miesięcy temu skaleczyłam się – miałam nadzieję że zagoi się szybko. Ale było coraz gorzej i gorzej. Rana się paskudziła, kość wystawała. To wieś, nikt nie wiedział, że można mi pomóc a ja cierpiałam :(

Kota Łapunia został przywieziona dosłownie w ostatniej chwili. Paskudna rana z którą chodziła wiele dni sprawiła, że nie udało się uratować jej łapki. Pomimo tego kotunia nie może uwierzyć we własne szczęście – próbuje zamruczeć wszystkich odwiedzających. Ma ciepło, ma sucho, ma co jeść. I nawet ją głaszczą. Łapunia za kilka dni będzie szukać domu. To młoda koteczka, naprawdę uroczy mruczak.


Kota Łapunia został przywieziona dosłownie w ostatniej chwili. Paskudna rana z którą chodziła wiele dni sprawiła, że nie udało się uratować jej łapki. Pomimo tego kotunia nie może uwierzyć we własne szczęście – próbuje zamruczeć wszystkich odwiedzających. Ma ciepło, ma sucho, ma co jeść. I nawet ją głaszczą.  

Łapunia za kilka dni będzie szukać domu. TO młoda koteczka, naprawdę uroczy mruczak.

Nie możemy pozwolić żeby wróciła bo za chwilę ją coś rozjedzie albo zje. Wkrótce nauczy się normalnie chodzić, pewnie troszkę skakać – będzie jednak kotkiem bardziej „niskopiennym”

Jest wysterylizowana, zaszczepiona, testy FElV/FIV ujemne
tel. 505 264 235 dr Asia

Łapunia potrzebuje też pieniążków na pokrycie kosztów operacji i hospitalizacji – ok 600zł

Bank: BOŚ SA O. w Bialymstoku
Nr konta: 87 1540 1216 2054 4458 2306 0001

w tytule przelewu prosimy podać: na operację Łapuni


Zmieniony ( 09.03.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »