Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Z ostatniej chwili... arrow Kotki z torby ciąg dalszy...
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Kotki z torby ciąg dalszy...

Pamiętacie kotki z torby?
Bidki powieszone w śmietniku - pisaliśmy o nich tu (kliknij)

Obiecałam sobie, że jak  przeżyją nazwiemy je jakoś wytwornie - w końcu jeśli chodzi o torebki można zaszaleć:Gucci? Armani? Vitton? a jak który podpadnie to Biedra ;)
Na szczęście żaden nie podpadł więc przedstawiamy hity sezonu letniego:

Delikatna Perełka (Pearl) od Tiffaniego - ponadczasowy klasyk, elegancja, szyk, bezpretensjonalność - tymi przymiotami cechuje się Perełka. Uwielbia ludzkie ramiona i kolana, głaski, tulaski, buziaki. Dziewczyna do pokochania od zaraz na zawsze. (uprzejmie donoszę, że Perełka to podróba. Jest na miejsce przyszywanego braciszka z torby który znalazł dom;)

Energiczna Nala z domu mody Chanel - odważna, ciekawa świata, nietuzinkowa. Uwielbia zabawę do upadłego ale i też tulić się do ukochanego opiekuna. Kotka trzpiotka ;)
Sundar od Prady - piękność o rozmarzonym usposobieniu i łagodności letniego poranka.
Fatty od Valentino - spokojny chłopaczek, który zna ścieżki wiodące wprost do człowieczego serca. Zawładnie każdym, nie tylko niewieścim ;)
Wszystkie kotusie od maleńkości były wychowywane w bliskim towarzystwie człowieka i są bardzo proludzkie - uwielbiają być głaskane i tulone, doceniają wspólne zabawy z człowieczym opiekunem :)
Kotki są zaszczepione, mają książeczki zdrowia
Kotki można poznać i pokochać w sklepie Wesoły Kotek, ul. Mickiewicza 15A
tel. 609 437 513, Ala

Kotki dziękują pani Beacie za piękne fotki :) 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »