Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Kupujesz - pomagasz!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Kupujesz - pomagasz - program partnerski Kotkowo.pl i e-Pazur.com

O co chodzi?

Pod opieką Kotkowa stale pozostaje kilkadziesiąt kotów. Wszystkie poszukują kochających domów, ale potrzebują też karmy, żwirku, leków itp. Dlatego też wspólnie ze sklepem zoologicznym e-Pazur.com uruchomiliśmy program partnerski. Teraz, nie wychodząc z domu, możesz wspomóc działalność Kotkowa!

Jak to działa?

1. Każdy klient e-Pazur.com, który wyrazi takie życzenie, może wspomóc Kotkowo artykułami z oferty sklepu. Wystarczy, że w uwagach do zamówienia poda, które pozycje przekazuje dla Kotkowa. Sklep e-Pazur.com bezpłatnie nam je dostarczy.

2. Jeżeli mieszkasz na terenie Białegostoku lub okolic, zarejestrujesz się w sklepie e-pazur.com i przy pierwszym zamówieniu podasz w uwagach hasło "Miseczka dla biednego koteczka", to na potrzeby Kotkowa trafi 10% wartości Twoich zakupów.

3. Każde zamówienie (z dowolnej lokalizacji) przy którym klient poda w uwagach hasło "kupując pomagam" to 2 zł dla Kotkowa - pieniążki te wydamy na zakup artykułów, których potrzebują kotki pozostające pod naszą opieką.

Pozycja 2 i 3 nie sumują się - czyli w przypadku nowego klienta obowiązuje "miseczka dla biednego koteczka", a w przypadku zamówień klientów już zarejestrowanych (bądź kolejnych zamówień) obowiązuje "kupując pomagam".

Przyłącz się już dziś i zacznij pomagać!

Sklep zoologiczny e-pazur.com

Zmieniony ( 30.07.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »