Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Pozdrowienia z nowych domów
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Pozdrowienia z nowych domów
Resztuś vel Puncio
Cześć kotkowo to ja resztus a obecnie Puncio  mam swojego człowieka i razem z mamą dokazujemy w domu, jak na króla przystało wszędzie mnie pełno, ostatnio nawet na drzewko się zemną wspinali mam też nowego kolegę pieska Barego, ciotka twierdzi że mecze biedactwo ale ja się tylko bawię. Ogólnie domek duży,, ciepły i pełna miseczka, duże podwórko mam nawet obrożke a moja przylatana mama teraz Chrupka też jest zadowolona i uczy mnie jak łapać żaby  ostatnio przyniósłem do domu jedna skaczącą narobiłem tym trochę zamieszania  ale Chcieliśmy razem z naszymi człowiekami podziękować za nowy domek i opiekę fundacji i dla naszych cudownych Pan weterynarz ze Zwycięstwa . Pozdrawiają Chrupka i Puncio

 
Kruszynka pozdrawia Fundacje Kotkowo, p. Marię z MedVet i p. Małgosię i Oliwkę.


Marcysia vel Kruszynka doskonale zżyła się z rodzinką, która wzięła koteczkę do domu tymczasowego i Kruszynka postanowiła nie wyprowadzać się się z domu tymczasowego. Obecnie wszyscy domownicy bardzo ją kochają. Kruszynka sprawia wiele radości swoim właścicielom"
Kruszynka pozdrawia Fundacje Kotkowo, p. Marię z MedVet i p. Małgosię i Oliwkę.
 
Czarnulek pozdrawia

Od kilku dni jest z nami ten mały, czarny cud. Ma wszystko czego potrzebuje a dodatkowo ciotkę Felkę, która jest już z nami 11 lat i trafiła do nas po dramatycznych przejściach.

Czarnulek nie ma jeszcze imienia. Jest kilka imion, któreś będzie pasować. Bardzo szybko zaaklimatyzował się, wlazł w każdy zakamarek, jest bardzo odważny i bardzo energiczny. Cieszymy się, że trafił do nas. Mała, czarna kulka szczęścia. Pozdrawiamy gorąco Kotkowo, a zwłaszcza Panią Żanetę z rodziną, która uratowała to biedactwo przed śmiercią.

Zmieniony ( 30.09.2018. )
 
Cynamonek vel Ancymonek pozdrawia p. Alę z Wesołego Kotka :)

 

Na początku sierpnia zaadoptowałam z Wesołego Kotka kociaka Cynamona vel Ancymona, to imię bardziej do niego pasuje, bo to straszny urwis. Wysyłam kilka fotek jak się ładnie aklimatyzuje, a raczej jak nami rządzi słodziak. Nie dajcie się zwieść słodkiej mordce, grzeczny jest tylko wtedy, kiedy śpi😍🐱
 
Batmanek vel Loki pozdrawia p. Anię :)
W nowym domu czekało na mnie dużo wrażeń. Na początku dostałem inne imię. Już nie jestem Batmankiem. Mówcie na mnie Loki. Dnie spędzam na zabawie i spaniu. Czasami dorabiam jako model.
Pozdrawiam Loki

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 296