Menu Content/Inhalt
Na początek! arrow Pozdrowienia z nowych domów
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Pozdrowienia z nowych domów
Kicia Cynka pozdrawia dr Maję

Cynka, z pieczurek, wyrosła- to już panienka ale z charakterkiem, mąż mówi , że to taka mini lwica jest, porusza się tak i jest niezwykle sprawna, super ona jest, a ogon dłuższy ma od niej całej. Spi w nocy jak aniołek oczywiście z nami w łózku a za dnia to już tylo wariacje w głowie.
Pozdrawia serdecznie Panią doktor z lecznicy Medvet:) 
Walenty vel Bartek pozdrawia Asię

Serdecznie pozdrawiamy całe Kotkowo i ludzi z nim związanych.
Adopcja Bartka (Walentego z DT Asi) to jedna  lepszych decyzji w naszym życiu. Bartek to uroczy kocur, który pokochał Nas od pierwszych sekund.
Jest z Nami przeszło tydzień a zachowuje się jak by był z Nami od urodzenia. Bartek dogadał się bardzo szybko z 17 letnim Iwo adoptowanym seniorkiem z Białostockiego Schroniska dla zwierząt ale z Naszymi dwiema panienkami=kotkami 13 letnią Pepsi i 12 letnią Kola to Barkowi idzie pod górkę. Panienki fukają, prychają i nie pozwalają Bartkowi podejść do siebie. On im wysyła sygnały,że  nie ma złych zamiarów ale cóż poradzić. Widać panny muszą mieć  ciut więcej czasu  na odnalezienie się w nowej sytuacji. Na szczęście wojny w domu nie ma i krew się nie leje. Ale fochy ze strony panienek no niestety TAK.
Początki bywają trudne ;-) Za to z Inką (dziką kotką, którą dokarmiamy)Bartek złapał bardzo dobry kontakt.
Bo muszę się pochwalić Naszym mądrym kocurem. Jest kotem wychodzącym i ładnie pilnujacym się domu. Odszedł sąsiadów i ładnie wraca do domu.
Wysyłam parę zdjęć i życzę jak najwięcej udanych adopcji i jak najmniej problemów.
Ściskamy ciepło Kotkowo
Bartek z jego nową rodziną.

 
Buniek pozdrawia pana Łukasza

Buniek czuje się u nas świetnie, przytył i ciągle mruczy. Jest bardzo grzeczny, chociaż zdarzają mu się kradzieże zabawek (gumki do włosów) i jedzenia. :) Nie wiem czy wiedzieliście wcześniej o tym, że Buniek wprost uwielbia jeść ogórki, paprykę i cukinię na surowo :) Czasem kradnie nam je ze stołu. Codziennie o 4 rano doprasza się o jedzenie :) wygląda to tak że otwierasz oczy i widzisz kocią mordkę bo kot położył się na tobie i mruczy. Albo na poduszce...


 
Słodka Tysia pozdrawia Panią Anię

Tysia pozdrawia panie Anie, dziękuje za pomoc i kochane serduszka Cieszymy się bardzo, że koteczka jest z nami. Dziękujemy.


 
Leosia pozdrawia p. Anię
Pozdrowienia od Leosi :)

Zmieniony ( 12.07.2017. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 296